Constantin Trinks, Dirigentas :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Constantin Trinks

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 Opera4u[Pasaulis]

Asmeninis/ kitas tinklapis
 http://www.constantintrinks.com

 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Bal-Birz 15  Die ZauberfloteDirigentasParis(Opera)
 Liep 14  Der RosenkavalierDirigentasMünchen(Fest)
 Kov 14  Der fliegende HollanderDirigentasZurich(Oper)
 Vas 14  Les contes d'HoffmannDirigentasMünchen(SO)
 Saus-Vas 14  Svanda DudakDirigentasDresden(SSO)
 Gruod 13  Hansel und GretelDirigentasDresden(SSO)
 Lapkr-Gruod 13  Die ZauberfloteDirigentasHamburg(SO)
 Spal-Lapkr 13  TannhauserDirigentasDresden(SSO)
 Spal-Lapkr 13  TannhauserDirigentasFrankfurt(Oper)
 Rugpj 13-Liep 14  Der fliegende HollanderDirigentasDresden(SSO)
 Liep 13  Das LiebesverbotDirigentasBayreuth(Wagner)
 Birz-Liep 13  Der fliegende HollanderDirigentasDresden(SSO)
 Kov-Bal 13  TannhauserDirigentasStrasbourg(Opera)
 Saus-Vas 13  TannhauserDirigentasTokyo(NNT)
 Gruod 12-Bal 13  Le nozze di FigaroDirigentasFrankfurt(Oper)
 Lapkr 12-Vas 13  Le nozze di FigaroDirigentasDresden(SSO)
 Spal 12-Saus 13  Ariadne auf NaxosDirigentasHamburg(SO)
 Spal 12-Kov 13  Don GiovanniDirigentasHamburg(SO)
 Rugs 12  ConcertDirigentasMontpellier(Operas)
Liep 12  Der RosenkavalierDirigentasMünchen(Fest)
Birz 12  Madama ButterflyDirigentasDarmstadt
Kov-Geg 12  Svanda DudakDirigentasDresden(SSO)
Saus 12  La bohemeDirigentasTokyo(NNT)
Gruod 11-Saus 12  CapriccioDirigentasDresden(SSO)
Lapkr-Gruod 11  Hansel und GretelDirigentasDresden(SSO)
Lapkr 11-Bal 12  Die WalkureDirigentasDarmstadt
Lapkr 11-Bal 12  Das RheingoldDirigentasDarmstadt
Spal 11-Bal 12  GotterdammerungDirigentasDarmstadt
Spal 11-Bal 12  SiegfriedDirigentasDarmstadt
Birz 11  Die WalkureDirigentasDarmstadt
Birz 11  Das RheingoldDirigentasDarmstadt
Gruod 10  Prodana nevestaDirigentasParis(Opera)
Spal 10-Bal 11  Die Meistersinger von NurnbergDirigentasLeipzig
Rugs-Gruod 10  FidelioDirigentasDarmstadt
Kov-Bal 10  ParsifalDirigentasDarmstadt
Kov-Geg 10  Der RosenkavalierDirigentasDarmstadt
Saus-Geg 10  Gisei Das OpferDirigentasDarmstadt
Saus-Geg 10  De temporum fine comoediaDirigentasDarmstadt
Lapkr 09  LohengrinDirigentasLuxembourg
Spal 09  LohengrinDirigentasSaarbrucken
Spal 09-Birz 10  AidaDirigentasDarmstadt
Spal-Lapkr 09  SalomeDirigentasSaarbrucken
Rugs-Gruod 09  Die Meistersinger von NurnbergDirigentasDarmstadt
Birz-Liep 09  SalomeDirigentasSaarbrucken
Bal 09  ParsifalDirigentasDarmstadt
Vas-Bal 09  Die ZauberfloteDirigentasSaarbrucken
Vas-Liep 09  PagliacciDirigentasSaarbrucken
Vas-Liep 09  Cavalleria rusticanaDirigentasSaarbrucken
Gruod 08  Don GiovanniDirigentasTokyo(NNT)
Spal 08-Birz 09  Die Meistersinger von NurnbergDirigentasDarmstadt
Rugs 08-Saus 09  CarmenDirigentasSaarbrucken
Rugs-Spal 08  The First EmperorDirigentasSaarbrucken