Cornelia Ptassek, sopranas :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Cornelia Ptassek

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 Hilbert[var]
 Vladarski

Asmeninis/ kitas tinklapis
 http://www.corneliaptassek.com

 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Liep 14  Mitridate, re di PontoAspasiaMannheimD: Dennis Russell Davies; R: Nicolas Brieger 
 Birz-Liep 14  La traviataVioletta ValéryMannheimD: Joseph Trafton; R: A Freyer 
 Geg-Birz 14  Der RosenkavalierFeldmarschallin Fürstin WerdenbergMannheimD: Seidlmeier; R: Oliver Tambosi 
 Bal-Birz 14  ParsifalBlumenmädchen IMannheimD: Seidlmeier; R: Hans Schüler 
 Kov 14  ElektraChrysothemisMannheimD: D Ettinger; R: Berghaus 
 Vas-Liep 14  Die ZauberflotePaminaMannheimD: Joseph Trafton; R: Schloemer 
 Saus-Bal 14  Der IdiotAlexandraMannheimD: T Sanderling; R: Regula Gerber 
 Saus-Bal 14  Der IdiotAglajaMannheimD: T Sanderling; R: Regula Gerber 
 Gruod 13-Birz 14  Don CarlosStimmeMannheimD: Joseph Trafton; R: Jens Daniel Herzog 
 Lapkr 13-Birz 14  Carmina BuranaSopranMannheimD: D Ettinger;
 Spal 13-Birz 14  Der FreischutzAgatheMannheimD: Seidlmeier; R: A Holz 
 Rugs 13-Saus 14  The Turn of the ScrewMiss JesselMannheimD: Joseph Trafton; R: Hilbrich 
 Liep 13  The Turn of the ScrewMiss JesselMannheimD: Joseph Trafton; R: Hilbrich 
 Geg-Liep 13  Szenen aus Goethes FaustGretchen/Not/Una Poenitentium/Scena ultimaMannheimD: Joseph Trafton;
 Geg-Liep 13  Der IdiotAlexandraMannheimD: T Sanderling; R: Regula Gerber 
 Geg-Liep 13  Der IdiotAglajaMannheimD: T Sanderling; R: Regula Gerber 
 Bal-Birz 13  Die WalkureHelmwigeMannheimD: D Ettinger; R: A Freyer 
 Kov-Liep 13  GotterdammerungGutruneMannheimD: D Ettinger; R: A Freyer 
 Vas-Liep 13  Don CarlosStimmeMannheimD: Seidlmeier; R: Jens Daniel Herzog 
 Lapkr 12-Kov 13  Ariadne auf NaxosPrimadonna/AriadneFreiburgD: Markson; R: J Behr 
 Lapkr 12-Liep 13  Die FledermausRosalindeMannheimD: Seidlmeier; R: Friedrich Meyer-Oertel 
 Spal 12-Birz 13  Die ZauberflotePaminaMannheimD: Joseph Trafton; R: J Schlömer 
 Rugs 12-Saus 13  TurandotLiù itMannheimD: Joseph Trafton; R: Regula Gerber 
 Rugs-Lapkr 12  LohengrinElsaMannheimD: Seidlmeier; R: T Knabe 
 Rugs 12-Liep 13  TemistocleAspasiaMannheimD: Joseph Trafton; R: J Schlömer / Sebastian Bauer 
Liep 12  TemistocleAspasiaMannheimD: Reinhard Goebel; R: Günter Krämer 
Kov-Birz 12  Die WalkureHelmwigeMannheimD: D Ettinger; R: A Freyer 
Saus 12  Montezuma, Fallender AdlerMalintzinMannheimD: Joseph Trafton; R: Missotten 
Saus 12  Amadis de GauleOrianeMannheimD: Joseph Trafton; R: Nicolas Brieger 
Lapkr 11-Saus 12  TurandotLiù itMannheimD: D Ettinger; R: Regula Gerber 
Lapkr-Gruod 11  Die FledermausRosalindeMannheimD: Seidlmeier; R: Friedrich Meyer-Oertel 
Lapkr 11  Die WalkureHelmwigeSevilla(Maestranza)D: P Halffter; R: Padrissa / A Aguilera / La Fura dels Baus 
Rugs 11-Liep 12  Die ZauberflotePaminaMannheimD: D Ettinger / A Bar; R: J Schlömer 
Liep 11  Das Paradies und die PeriPeriMannheimD: Seidlmeier; R: J Schlömer 
Liep 11  Die ZauberflotePaminaMannheimD: D Ettinger; R: J Schlömer 
Bal-Birz 11  ParsifalBlumenmädchenMannheimD: Erich Wächter; R: Hans Schüler 
Bal-Liep 11  LohengrinElsaMannheimD: D Ettinger; R: T Knabe 
Saus 11  Amadis de GauleOrianeMannheimD: Reinhard Goebel; R: Nicolas Brieger 
Gruod 10  AlessandroCleofideMannheimD: Ceccherini; R: Günter Krämer 
Gruod 10-Birz 11  La traviataVioletta ValéryMannheimD: A Tomasello; R: A Freyer 
Lapkr 10-Birz 11  TurandotLiù itMannheimD: D Ettinger; R: Regula Gerber 
Liep 10  Die WalkureHelmwigeMannheimD: Axel Kober;
Liep 10  GotterdammerungGutruneMannheimD: Axel Kober; R: Martin Schüler 
Liep 10  Gotterdammerung3. NorneMannheimD: Axel Kober; R: Martin Schüler 
Geg 10  Amadis de GauleOriane frMannheimD: Reinhard Goebel; R: Nicolas Brieger 
Geg-Liep 10  TurandotLiùMannheimD: D Ettinger; R: Regula Gerber 
Bal-Geg 10  Cosi fan tutteFiordiligiMannheimD: D Ettinger; R: Jens Daniel Herzog 
Kov-Birz 10  Ariadne auf NaxosPrimadonna/AriadneMannheimD: Kalajdzic; R: Wagemakers 
Kov-Birz 10  Montezuma, Fallender AdlerMalintzinMannheimD: Walter Nußbaum; R: Missotten 
Vas-Geg 10  Die Meistersinger von NurnbergEvaMannheimD: Layer; R: Jens Daniel Herzog 
Gruod 09-Geg 10  AlessandroCleofideMannheimD: Ceccherini; R: Günter Krämer 
Gruod 09-Liep 10  Die Zauberflote1. DameMannheimR: Andrej Woron 
Spal 09-Liep 10  Das RheingoldFreiaMannheimR: Hans Schüler 
Spal 09-Geg 10  Die FledermausRosalindeMannheimD: W Koloseus; R: Friedrich Meyer-Oertel 
Spal 09-Kov 10  Amadis de GauleOrianeMannheimD: Reinhard Goebel / A Tomasello; R: Nicolas Brieger 
Spal-Lapkr 09  Don GiovanniDonna AnnaMannheimD: Kalajdzic; R: Nicolas Brieger 
Liep 09  Lady Macbeth of MtsenskZwangsarbeiterinMannheimR: T Knabe 
Liep 09  Lady Macbeth of MtsenskAksinyaMannheimR: T Knabe 
Liep 09  Don GiovanniDonna AnnaMannheimD: Kalajdzic; R: Nicolas Brieger 
Birz-Liep 09  Die Frau ohne SchattenEin Hüter der SchwelleMannheimD: Axel Kober; R: G Horres 
Bal-Birz 09  ParsifalI.2 BlumenmädchenMannheimD: Layer; R: Hans Schüler 
Kov-Birz 09  Suor AngelicaSuor GenovieffaMannheimD: Kalajdzic; R: Rech 
Kov-Birz 09  Gianni SchicchiLaurettaMannheimD: Kalajdzic; R: Rech 
Kov-Birz 09  Il tabarroAmantiMannheimD: Kalajdzic; R: Rech 
Vas-Liep 09  Ariadne auf NaxosPrimadonna/AriadneMannheimD: Kalajdzic; R: Wagemakers 
Saus-Vas 09  AlessandroCleofideMannheimD: Ceccherini; R: Günter Krämer 
Gruod 08-Birz 09  Die FledermausRosalindeMannheimD: W Koloseus; R: Friedrich Meyer-Oertel 
Gruod 08-Birz 09  La traviataVioletta ValéryMannheimD: R Gupta; R: A Freyer 
Lapkr 08-Liep 09  Die Zauberflote1. DameMannheimD: Kalajdzic; R: Andrej Woron 
Lapkr-Gruod 08  Elektra4. MagdMannheimD: Layer; R: Berghaus 
Lapkr 08-Birz 09  Die Meistersinger von NurnbergEvaMannheimD: Layer; R: Jens Daniel Herzog