Damir Ismagilov, lighting designer 
*Puslapis visuomenei   >Operabase Professional 
   Menininkai    Damir Ismagilov,  lighting designer
  Užimtumo planas
 Nuo Šiandien | rodom&uogonek; nuo 2012 met&uogonek; rugpjūtis mėnesio


Future performances[P] Premjera
Current performances [ c ]  Koncertinis atlikimas
Damir Ismagilov: Užimtumo planas
Nuo Opera 
8-17 Rugs 2017 Khovanshchina Wiener Staatsoper (R:Dodin, Galendeev, Khamutianskii)
Staatsoper
25-29 Liep 2017 Iolanta Savonlinna Opera Festival (R:Zhenovach)
Olavinlinna Castle
15-18 Birz 2017 Snegurotchka Bolshoi Theatre, Moscow (R:Titel)
Bolshoi Theatre
16 Kov-21 Liep 2017 A Kékszákallú herceg vára [P] Stanislavsky Opera, Moscow (R:Tuminas)
SND Theatre
16 Kov-21 Liep 2017 Oedipus rex [P] Stanislavsky Opera, Moscow (R:Tuminas)
SND Theatre
22 Vas-2 Geg 2017 Iolanta Bolshoi Theatre, Moscow (R:Zhenovach)
Bolshoi Theatre
Vas 2017 Der Idiot Bolshoi Theatre, Moscow (R:Arie)
Saus-Vas 2017 The Maid of Pskov Mariinsky Theatre, St Petersburg (R:Laptev)
Saus 2017 Il trovatore Abai Opera, Almaty (R:Shaishmelashvili)
Saus 2017 Le nozze di Figaro Bolshoi Theatre, Moscow (R:Pisarev)
Gruod 2016-Saus 2017 The Story of Kai and Gerda Bolshoi Theatre, Moscow (R:Belyanushkin)
11 Gruod 2016-19 Birz 2017 Don Giovanni Stanislavsky Opera, Moscow (R:Titel)
SND Theatre
Gruod 2016-Vas 2017 Der fliegende Holländer Mikhailovsky Theatre, St Petersburg (R:Barkhatov)
7 Gruod 2016-14 Liep 2017 Khovanshchina Stanislavsky Opera, Moscow (R:Titel)
SND Theatre
Gruod 2016-Kov 2017 The Tsar's Bride Bolshoi Theatre, Moscow (R:Pevzner)
Lapkr 2016 La forza del destino Stanislavsky Opera, Moscow (R:Isaakyan)
Lapkr 2016-Bal 2017 Les contes d'Hoffmann Stanislavsky Opera, Moscow (R:Titel)
Lapkr-Gruod 2016 Mazepa Mariinsky Theatre, St Petersburg (R:Shlepyanov(original), Laptev)
Lapkr 2016-Kov 2017 Katerina Izmaylova Bolshoi Theatre, Moscow (R:Tuminas)
6 Lapkr 2016-1 Geg 2017 Pikovaya Dama [P] Stanislavsky Opera, Moscow (R:Titel)
SND Theatre
2 Lapkr 2016-30 Birz 2017 Carmen Bolshoi Theatre, Moscow (R:Borodin)
Bolshoi Theatre
Spal 2016-Kov 2017 Rigoletto Mariinsky Theatre, St Petersburg (R:Gabitov)
Spal 2016-Bal 2017 Manon Lescaut [P] Bolshoi Theatre, Moscow (R:Shapiro)
16 Spal 2016-28 Geg 2017 Aladino e la lampada magica Stanislavsky Opera, Moscow (R:Naletova)
SND Theatre
Spal 2016-Kov 2017 L'italiana in Algeri Stanislavsky Opera, Moscow (R:Pisarev)
7 Spal 2016-3 Birz 2017 The Love for Three Oranges Stanislavsky Opera, Moscow (R:Titel)
SND Theatre
23 Rugs 2016-12 Liep 2017 Yevgeny Onegin Stanislavsky Opera, Moscow (R:Titel)
SND Theatre
Birz-Liep 2016 The Love for Three Oranges [P] Stanislavsky Opera, Moscow (R:Titel)
Kov 2016 La belle Hélène Helikon Opera, Moscow (R:Bertman)
Kov-Birz 2016 La forza del destino Stanislavsky Opera, Moscow (R:Isaakyan)
Kov 2016 Charodeyka Bolshoi Theatre, Moscow (R:Titel)
Vas 2016 Rusalka Mariinsky Theatre, St Petersburg (R:Barkhatov)
Vas-Birz 2016 Katerina Izmaylova [P] Bolshoi Theatre, Moscow (R:Tuminas)
Gruod 2015-Saus 2016 The Story of Kai and Gerda Bolshoi Theatre, Moscow (R:Belyanushkin)
Gruod 2015-Birz 2016 L'italiana in Algeri Stanislavsky Opera, Moscow (R:Pisarev)
Gruod 2015-Liep 2016 Rigoletto Mariinsky Theatre, St Petersburg (R:Gabitov)
Lapkr 2015-Saus 2016 The Maid of Pskov Mariinsky Theatre, St Petersburg (R:Laptev)
Lapkr 2015-Vas 2016 Mazepa Mariinsky Theatre, St Petersburg (R:Laptev)
Lapkr 2015-Birz 2016 Don Giovanni Stanislavsky Opera, Moscow (R:Titel)
Lapkr 2015-Saus 2016 Dead Souls Mariinsky Theatre, St Petersburg (R:Barkhatov)
Lapkr 2015-Bal 2016 Khovanshchina Stanislavsky Opera, Moscow (R:Titel)
Spal 2015-Geg 2016 Les contes d'Hoffmann Stanislavsky Opera, Moscow (R:Titel)
Spal 2015-Birz 2016 The Tsar's Bride Bolshoi Theatre, Moscow (R:Pevzner)
Spal 2015-Bal 2016 The Demon Stanislavsky Opera, Moscow (R:Trostyanetsky)
Spal 2015-Geg 2016 Yevgeny Onegin Stanislavsky Opera, Moscow (R:Titel)
Spal 2015-Birz 2016 Iolanta Bolshoi Theatre, Moscow (R:Zhenovach)
Spal 2015-Geg 2016 Aladino e la lampada magica [P] Stanislavsky Opera, Moscow (R:Naletova)
Rugs 2015 Khovanshchina Wiener Staatsoper (R:Dodin)
Rugs 2015-Liep 2016 Le nozze di Figaro Bolshoi Theatre, Moscow (R:Pisarev)
Rugs 2015-Bal 2016 Carmen Bolshoi Theatre, Moscow (R:Borodin)
Liep 2015 Carmen [P] Bolshoi Theatre, Moscow (R:Borodin)
Bal-Birz 2015 Le nozze di Figaro [P] Bolshoi Theatre, Moscow (R:Pisarev)
Kov 2015 The Tsar's Bride Hong Kong Arts Festival (R:Pevzner)
Kov 2015 Dead Souls Mariinsky Theatre, St Petersburg (R:Barkhatov)
Kov-Geg 2015 Prince Igor Bolshoi Theatre, Moscow (R:Lyubimov)
Vas 2015 Der fliegende Holländer [P] Mikhailovsky Theatre, St Petersburg (R:Barkhatov)
Vas 2015 Falstaff Mariinsky Theatre, St Petersburg (R:Serebrennikov)
Gruod 2014 Rusalka Mariinsky Theatre, St Petersburg (R:Barkhatov)
Lapkr 2014 Khovanshchina [P] Wiener Staatsoper (R:Dodin)
Lapkr 2014-Vas 2015 The Brothers Karamazov Mariinsky Theatre, St Petersburg (R:Barkhatov)
Spal 2014-Birz 2015 Don Giovanni Stanislavsky Opera, Moscow (R:Titel)
Spal 2014-Birz 2015 The Tsar's Bride Bolshoi Theatre, Moscow (R:Pevzner)
Spal 2014-Kov 2015 Charodeyka Bolshoi Theatre, Moscow (R:Titel)
Rugs 2014-Vas 2015 Yevgeny Onegin Mikhailovsky Theatre, St Petersburg (R:Barkhatov)
Rugs 2014 Orleanskaya Deva [ c ] Bolshoi Theatre, Moscow (R:Ushakov)
Rugpj 2014 Un ballo in maschera Birgitta Festival, Tallinn (R:Bertman)
Birz-Liep 2014 Don Giovanni [P] Stanislavsky Opera, Moscow (R:Titel)
Bal 2014 Prince Igor Bolshoi Theatre, Moscow (R:Lyubimov)
Bal 2014 Charodeyka Bolshoi Theatre, Moscow (R:Titel)
Kov-Birz 2014 Carmen Bolshoi Theatre, Moscow (R:Pountney)
Vas-Liep 2014 The Tsar's Bride [P] Bolshoi Theatre, Moscow (R:Pevzner)
Vas-Liep 2014 Yevgeny Onegin [P] Mikhailovsky Theatre, St Petersburg (R:Barkhatov)
Saus 2014 Nabucco Bolshoi Theatre, Moscow (R:Kislyarov)
Gruod 2013-Kov 2014 Die Fledermaus Bolshoi Theatre, Moscow (R:Barkhatov)
Lapkr-Gruod 2013 Il barbiere di Siviglia Helikon Opera, Moscow (R:Bertman)
Lapkr 2013-Liep 2014 Les contes d'Hoffmann Stanislavsky Opera, Moscow (R:Titel)
Lapkr 2013 The Love for Three Oranges Bolshoi Theatre, Moscow (R:Ustinov)
Lapkr 2013 Rasputin Helikon Opera, Moscow (R:Bertman)
Lapkr 2013-Birz 2014 Iolanta Bolshoi Theatre, Moscow (R:Ansimov)
Lapkr 2013-Liep 2014 Il barbiere di Siviglia Stanislavsky Opera, Moscow (R:Titel)
Spal 2013-Geg 2014 Le coq d'or Bolshoi Theatre, Moscow (R:Serebrennikov)
Spal 2013-Geg 2014 L'italiana in Algeri Stanislavsky Opera, Moscow (R:Pisarev)
Spal 2013-Bal 2014 Der fliegende Holländer [P] Mikhailovsky Theatre, St Petersburg (R:Barkhatov)
Spal 2013-Liep 2014 Yevgeny Onegin Stanislavsky Opera, Moscow (R:Titel)
Rugs 2013 Das Liebesverbot Helikon Opera, Moscow (R:Bertman)
Rugs 2013 Pikovaya Dama Bolshoi Theatre, Moscow (R:Fokin)
Rugs 2013-Geg 2014 Rusalka Mariinsky Theatre, St Petersburg (R:Barkhatov)
Rugs 2013-Geg 2014 Un ballo in maschera [P] Helikon Opera, Moscow (R:Bertman)
Rugpj 2013 Rusalka Mariinsky Theatre, St Petersburg (R:Barkhatov)
Geg-Liep 2013 L'italiana in Algeri [P] Stanislavsky Opera, Moscow (R:Pisarev)
Geg 2013 Nabucco Bolshoi Theatre, Moscow (R:Kislyarov)
Bal-Geg 2013 Nabucco Mariinsky Theatre, St Petersburg (R:Bertman)
Kov 2013 The Maid of Pskov Mariinsky Theatre, St Petersburg (R:Laptev)
Vas 2013 Die Fledermaus Bolshoi Theatre, Moscow (R:Barkhatov)
Vas 2013 Dead Souls Mariinsky Theatre, St Petersburg (R:Barkhatov)
Saus-Liep 2013 The Brothers Karamazov Mariinsky Theatre, St Petersburg (R:Barkhatov)
Saus-Liep 2013 Carmen Bolshoi Theatre, Moscow (R:Pountney)
Saus 2013 The Love for Three Oranges Helikon Opera, Moscow (R:Bertman)
Gruod 2012-Birz 2013 La forza del destino Stanislavsky Opera, Moscow (R:Isaakyan)
Gruod 2012-Birz 2013 Prince Igor [P] Bolshoi Theatre, Moscow (R:Lyubimov)
Gruod 2012 Rigoletto Mariinsky Theatre, St Petersburg (R:Gabitov)
Gruod 2012-Liep 2013 Il barbiere di Siviglia Stanislavsky Opera, Moscow (R:Titel)
Lapkr 2012 The Love for Three Oranges Bolshoi Theatre, Moscow (R:Ustinov)
Lapkr 2012 Mazepa Mariinsky Theatre, St Petersburg (R:Shlepyanov(original), Laptev)
Lapkr 2012 Il barbiere di Siviglia Helikon Opera, Moscow (R:Bertman)
Lapkr 2012-Liep 2013 Iolanta Bolshoi Theatre, Moscow (R:Ansimov)
Spal 2012-Liep 2013 Yevgeny Onegin Stanislavsky Opera, Moscow (R:Titel)
Spal 2012-Bal 2013 War and Peace Stanislavsky Opera, Moscow (R:Titel)
Spal 2012-Bal 2013 Le coq d'or Bolshoi Theatre, Moscow (R:Serebrennikov)
Spal 2012 Siberia Helikon Opera, Moscow (R:Bertman)
Rugs 2012-Kov 2013 Charodeyka Bolshoi Theatre, Moscow (R:Titel)
Rugs 2012 Das Liebesverbot Helikon Opera, Moscow (R:Bertman)

 Permalink: operabase.com/a/Damir_Ismagilov/25505/lt