Damir Ismagilov :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Damir Ismagilov

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 Informacija nepateikta

Asmeninis/ kitas tinklapis
 Siūlykite papildymus ar pataisymus
 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Lapkr 14  KhovanshchinalightingWien(SO)D: S Bychkov; R: Dodin 
 Rugpj 14  Un ballo in mascheralightingTallinn(Birgitta)D: V Ponkin; R: Dmitry Bertman 
 Geg 14  RigolettolightingSt Petersburg(Mariinsky)R: I Gabitov 
 Bal 14  Prince IgorlightingMoscow(Bolshoi)D: Klinichev; R: Y Lyubimov 
 Bal 14  CharodeykalightingMoscow(Bolshoi)D: A Lazarev; R: Alexander Titel 
 Kov-Birz 14  CarmenlightingMoscow(Bolshoi)D: Campellone / Sorokin; R: Pountney 
 Vas-Liep 14  The Tsar's BridelightingMoscow(Bolshoi)D: Rozhdestvensky; R: Pevzner 
 Vas-Kov 14  Nabuccolighting itSt Petersburg(Mariinsky)R: Dmitry Bertman 
 Vas 14  The Maid of Pskovlighting ruSt Petersburg(Mariinsky)R: Yuri Laptev 
 Vas 14  MazepalightingSt Petersburg(Mariinsky)R: Shlepyanov / Yuri Laptev 
 Saus 14  NabuccolightingMoscow(Bolshoi)D: Soloviev; R: M Kislyarov 
 Gruod 13-Kov 14  Die Fledermauslighting deMoscow(Bolshoi)D: Christoph-Mathias Mueller; R: Vasily Barkhatov 
 Gruod 13  The Brothers Karamazovlighting ruSt Petersburg(Mariinsky)R: Vasily Barkhatov 
 Lapkr-Gruod 13  Il barbiere di SiviglialightingMoscow(Helikon)D: Konstantin Chudovsky; R: Dmitry Bertman 
 Lapkr 13  The Love for Three OrangeslightingMoscow(Bolshoi)D: Buribayev; R: P Ustinov 
 Lapkr 13-Birz 14  IolantalightingMoscow(Bolshoi)D: Khvatynets / Sorokin; R: Georgy Ansimov 
 Lapkr 13  Rasputinlighting ruMoscow(Helikon)D: V Ponkin; R: Dmitry Bertman 
 Lapkr 13-Geg 14  Il barbiere di SiviglialightingMoscow(SND)R: Alexander Titel 
 Spal 13-Geg 14  Le coq d'orlightingMoscow(Bolshoi)D: Soloviev / Klinichev; R: Serebrennikov 
 Spal 13-Bal 14  Der fliegende HollanderlightingSt Petersburg(MT)D: Vasily Petrenko; R: Vasily Barkhatov 
 Spal 13-Bal 14  Eugene OneginlightingMoscow(SND)D: Korobov; R: Alexander Titel 
 Rugs 13  Das LiebesverbotlightingMoscow(Helikon)D: V Ponkin; R: Dmitry Bertman 
 Rugs 13  Pikovaya DamalightingMoscow(Bolshoi)D: Sinaisky / Sorokin; R: Fokin 
 Rugs 13-Geg 14  Rusalkalighting ruSt Petersburg(Mariinsky)D: Gergiev / Pavel Petrenko; R: Vasily Barkhatov 
 Rugs 13-Geg 14  Un ballo in mascheralightingMoscow(Helikon)D: Kiryanov; R: Dmitry Bertman 
 Rugpj 13  RusalkalightingSt Petersburg(Mariinsky)D: Pavel Petrenko; R: Vasily Barkhatov 
 Geg-Liep 13  L'italiana in AlgerilightingMoscow(SND)D: Korobov; R: Pisarev 
 Geg 13  NabuccolightingMoscow(Bolshoi)D: Güttler / Soloviev; R: M Kislyarov 
 Bal-Geg 13  Nabuccolighting itSt Petersburg(Mariinsky)R: Dmitry Bertman 
 Kov 13  The Maid of Pskovlighting ruSt Petersburg(Mariinsky)R: Yuri Laptev 
 Vas 13  Die FledermauslightingMoscow(Bolshoi)D: Christoph-Mathias Mueller; R: Vasily Barkhatov 
 Vas 13  Dead Soulslighting ruSt Petersburg(Mariinsky)D: Gergiev; R: Vasily Barkhatov 
 Vas 13  Le nozze di FigarolightingMoscow(Helikon)R: Dmitry Bertman 
 Saus-Liep 13  The Brothers Karamazovlighting enSt Petersburg(Mariinsky)R: Vasily Barkhatov 
 Saus-Liep 13  CarmenlightingMoscow(Bolshoi)D: Temirkanov / Sinaisky; R: Pountney 
 Saus 13  The Love for Three OrangeslightingMoscow(Helikon)D: V Ponkin; R: Dmitry Bertman 
 Gruod 12-Birz 13  La forza del destinolighting itMoscow(SND)D: Korobov; R: Georgy Isaakyan 
 Gruod 12-Birz 13  Prince IgorlightingMoscow(Bolshoi)D: Sinaisky; R: Y Lyubimov 
 Gruod 12  Rigolettolighting itSt Petersburg(Mariinsky)D: Noseda; R: I Gabitov 
 Gruod 12-Liep 13  Il barbiere di Siviglialighting itMoscow(SND)D: W Gorelik; R: Alexander Titel 
 Lapkr 12  The Love for Three OrangeslightingMoscow(Bolshoi)D: Buribayev; R: P Ustinov 
 Lapkr 12  Mazepalighting ruSt Petersburg(Mariinsky)D: Gergiev; R: Shlepyanov / Yuri Laptev 
 Lapkr 12  Il barbiere di SiviglialightingMoscow(Helikon)D: Konstantin Chudovsky; R: Dmitry Bertman 
 Lapkr 12-Liep 13  IolantalightingMoscow(Bolshoi)D: Alexei Bogorad / Mikhail Granovsky; R: Georgy Ansimov 
 Spal 12-Liep 13  Eugene Oneginlighting ruMoscow(SND)D: Korobov; R: Alexander Titel 
 Spal 12-Bal 13  War and PeacelightingMoscow(SND)D: Korobov; R: Alexander Titel 
 Spal 12-Bal 13  Le coq d'orlightingMoscow(Bolshoi)D: Sinaisky; R: Serebrennikov 
 Spal 12  SiberialightingMoscow(Helikon)D: Eugene Brazhnik; R: Dmitry Bertman 
 Rugs 12-Kov 13  CharodeykalightingMoscow(Bolshoi)D: A Lazarev; R: Alexander Titel 
 Rugs 12  Das LiebesverbotlightingMoscow(Helikon)D: V Ponkin; R: Dmitry Bertman 
Birz-Liep 12  CharodeykalightingMoscow(Bolshoi)D: A Lazarev; R: Alexander Titel 
Kov 12  War and PeacelightingMoscow(SND)D: Korobov; R: Alexander Titel 
Vas-Liep 12  Die Fledermauslighting deMoscow(Bolshoi)D: Christoph-Mathias Mueller / Mikhail Granovsky; R: Vasily Barkhatov 
Vas-Bal 12  MazepalightingSt Petersburg(Mariinsky)D: Gruzin; R: Shlepyanov / Yuri Laptev 
Saus 12  Snegurotchkalighting ruMoscow(Bolshoi)D: Mikhail Granovsky; R: D Belov 
Gruod 11-Liep 12  Carmenlighting frMoscow(Bolshoi)D: Sinaisky; R: Pountney 
Gruod 11-Birz 12  The Love for Three Orangeslighting ruMoscow(Bolshoi)D: Buribayev; R: P Ustinov 
Gruod 11  Dead Soulslighting ruSt Petersburg(Mariinsky)D: Gergiev; R: Vasily Barkhatov 
Lapkr 11-Birz 12  Nabuccolighting itMoscow(Bolshoi)D: Rinkevicius / Andropov; R: M Kislyarov 
Spal 11-Liep 12  La forza del destinolightingMoscow(SND)D: Korobov / Loffe; R: Georgy Isaakyan 
Spal 11-Bal 12  Iolantalighting ruMoscow(Bolshoi)D: Sorokin / Mikhail Granovsky; R: Georgy Ansimov 
Rugs 11-Liep 12  Eugene OneginlightingMoscow(SND)D: W Gorelik / Ioffe; R: Alexander Titel 
Rugs 11-Geg 12  Le coq d'orlightingMoscow(Bolshoi)D: Sinaisky; R: Serebrennikov 
Kov 11  RigolettolightingSt Petersburg(Mariinsky)D: Noseda; R: I Gabitov 
Vas-Kov 11  Die FledermauslightingMoscow(Bolshoi)D: Christoph-Mathias Mueller; R: Vasily Barkhatov 
Saus 11  CarmenlightingMoscow(Bolshoi)D: Joel-Hornak; R: Pountney 
Gruod 10-Geg 11  NabuccolightingMoscow(Bolshoi)D: Andropov; R: M Kislyarov 
Gruod 10  RasputinlightingMassyD: Konstantin Chudovsky; R: Dmitry Bertman 
Lapkr 10  Snegurotchkalighting ruMoscow(Bolshoi)D: Mikhail Granovsky; R: D Belov 
Lapkr 10  The Love for Three OrangeslightingMassyD: Rouits; R: Dmitry Bertman 
Lapkr 10  Macbethlighting itMoscow(Bolshoi)D: Sorokin; R: Eimuntas Nekrosius 
Spal 10-Saus 11  Der DamonlightingMoscow(SND)D: W Gorelik; R: Trostyanetsky 
Spal 10-Kov 11  Il barbiere di Siviglialighting itMoscow(SND)D: W Gorelik; R: Alexander Titel 
Spal 10-Birz 11  Le nozze di FigarolightingEkaterinburgD: Fabio Mastrangelo; R: I Gabitov 
Spal 10-Kov 11  La forza del destinolighting itMoscow(SND)D: Korobov; R: Georgy Isaakyan 
Spal 10-Geg 11  IolantalightingMoscow(Bolshoi)D: Klinichev / Mikhail Granovsky / Khvatynets; R: Georgy Ansimov 
Rugs 10  Boris GodunovlightingMoscow(Bolshoi)D: Sorokin; R: Sokurov 
Rugs 10-Bal 11  Eugene OneginlightingMoscow(SND)D: Korobov / W Gorelik / Ioffe; R: Alexander Titel 
Rugs 10  MazepalightingSt Petersburg(Mariinsky)D: Agrest; R: Shlepyanov / Yuri Laptev 
Lapkr 09  MazepalightingSt Petersburg(Mariinsky)R: Shlepyanov / Yuri Laptev 
Spal 09  Falstafflighting itSt Petersburg(Mariinsky)D: Smelkov; R: Serebrennikov 
Spal 09-Liep 10  Der Damonlighting ruMoscow(SND)D: W Gorelik; R: Trostyanetsky 
Spal 09  Nabuccolighting itSt Petersburg(Mariinsky)R: Dmitry Bertman 
Rugs 09-Liep 10  Eugene OneginlightingMoscow(SND)D: Korobov; R: Alexander Titel 
Rugs 09-Liep 10  IolantalightingMoscow(Bolshoi)D: Sorokin; R: Georgy Ansimov 
Rugs 09-Geg 10  Le nozze di FigarolightingEkaterinburgD: Fabio Mastrangelo; R: I Gabitov 
Rugs 09  Boris GodunovlightingMoscow(Bolshoi)D: Sorokin; R: Sokurov 
Rugpj 09  SiberialightingTallinn(Birgitta)D: V Ponkin; R: Dmitry Bertman 
Liep 09  MacbethlightingMoscow(Bolshoi)D: Alexander Vedernikov; R: Eimuntas Nekrosius 
Kov-Bal 09  Eugene Oneginlighting ruTrieste(Verdi)D: S Lykov; R: Aleksandr Titel 
Gruod 08-Geg 09  NabuccolightingMoscow(Bolshoi)D: Rinkevicius / Alexander Vilumanis / Sorokin; R: M Kislyarov 
Lapkr 08-Liep 09  CarmenlightingMoscow(Bolshoi)D: Sorokin; R: Pountney 
Spal 08-Liep 09  Der DamonlightingMoscow(SND)D: W Gorelik; R: Trostyanetsky 
Rugs 08-Liep 09  IolantalightingMoscow(Bolshoi)D: Sorokin / Mikhail Granovsky; R: Georgy Ansimov 
Rugs 08-Liep 09  Eugene OneginlightingMoscow(SND)D: Korobov; R: Alexander Titel 
Rugs 08  Boris GodunovlightingMoscow(Bolshoi)R: Sokurov