Damir Ismagilov :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Damir Ismagilov

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 Informacija nepateikta

Asmeninis/ kitas tinklapis
 Siūlykite papildymus ar pataisymus
 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Rugs 15  KhovanshchinalightingWiener StaatsoperD: J Conlon; R: Dodin 
 Rugs 15  Carmenlighting frBolshoi Theatre, MoscowD: Sokhiev; R: Borodin 
 Liep 15  CarmenlightingBolshoi Theatre, MoscowD: Sokhiev; R: Borodin 
 Bal-Birz 15  Le nozze di FigarolightingBolshoi Theatre, MoscowD: W Lacey; R: E Pisarev 
 Kov 15  The Tsar's BridelightingHong Kong Arts FestivalD: Rozhdestvensky; R: Pevzner 
 Kov 15  Dead Soulslighting ruMariinsky Theatre, St PetersburgD: Gergiev; R: Vasily Barkhatov 
 Kov-Geg 15  Prince IgorlightingBolshoi Theatre, MoscowD: Klinichev; R: Y Lyubimov 
 Vas 15  Der fliegende HollanderlightingMikhailovsky Theatre, St PetersburgD: Vasily Petrenko; R: Vasily Barkhatov 
 Vas 15  Falstafflighting itMariinsky Theatre, St PetersburgR: Serebrennikov 
 Gruod 14  RusalkalightingMariinsky Theatre, St PetersburgD: Pavel Petrenko; R: Vasily Barkhatov 
 Lapkr 14  KhovanshchinalightingWiener StaatsoperD: S Bychkov; R: Dodin 
 Lapkr 14-Birz 15  Il barbiere di SiviglialightingStanislavsky Opera, MoscowR: Titel 
 Lapkr 14-Vas 15  The Brothers KaramazovlightingMariinsky Theatre, St PetersburgR: Vasily Barkhatov 
 Spal 14-Birz 15  Don GiovannilightingStanislavsky Opera, MoscowD: W Lacey / Zangiev; R: Titel 
 Spal 14-Birz 15  The Tsar's BridelightingBolshoi Theatre, MoscowD: Alexei Bogorad / Rozhdestvensky; R: Pevzner 
 Spal 14-Kov 15  CharodeykalightingBolshoi Theatre, MoscowD: A Lazarev; R: Titel 
 Rugs 14-Vas 15  Eugene OneginlightingMikhailovsky Theatre, St PetersburgD: Tatarnikov; R: Vasily Barkhatov 
 Rugs 14  Orleanskaya DevalightingBolshoi Theatre, MoscowD: Sokhiev; R: Ushakov 
 Rugpj 14  Un ballo in mascheralightingBirgitta Festival, TallinnD: Kiryanov; R: Dmitry Bertman 
 Birz-Liep 14  Don Giovannilighting itStanislavsky Opera, MoscowD: W Lacey; R: Titel 
 Geg 14  RigolettolightingMariinsky Theatre, St PetersburgR: I Gabitov 
 Bal 14  Prince IgorlightingBolshoi Theatre, MoscowD: Klinichev; R: Y Lyubimov 
 Bal 14  CharodeykalightingBolshoi Theatre, MoscowD: A Lazarev; R: Titel 
 Kov-Birz 14  CarmenlightingBolshoi Theatre, MoscowD: Campellone / Sorokin; R: Pountney 
 Vas-Liep 14  The Tsar's BridelightingBolshoi Theatre, MoscowD: Rozhdestvensky; R: Pevzner 
 Vas-Kov 14  Nabuccolighting itMariinsky Theatre, St PetersburgR: Dmitry Bertman 
 Vas 14  The Maid of Pskovlighting ruMariinsky Theatre, St PetersburgR: Yuri Laptev 
 Vas-Liep 14  Eugene OneginlightingMikhailovsky Theatre, St PetersburgD: Tatarnikov / Vasily Petrenko; R: Vasily Barkhatov 
 Vas 14  MazepalightingMariinsky Theatre, St PetersburgR: Shlepyanov / Yuri Laptev 
 Saus 14  NabuccolightingBolshoi Theatre, MoscowD: A Soloviev; R: M Kislyarov 
 Gruod 13-Kov 14  Die Fledermauslighting deBolshoi Theatre, MoscowD: Christoph-Mathias Mueller; R: Vasily Barkhatov 
 Gruod 13  The Brothers Karamazovlighting ruMariinsky Theatre, St PetersburgR: Vasily Barkhatov 
 Lapkr-Gruod 13  Il barbiere di SiviglialightingHelikon Opera, MoscowD: Konstantin Chudovsky; R: Dmitry Bertman 
 Lapkr 13-Liep 14  Les contes d'Hoffmannlighting frStanislavsky Opera, MoscowD: Eugeny Brazhnik; R: Titel 
 Lapkr 13  The Love for Three OrangeslightingBolshoi Theatre, MoscowD: Buribayev; R: P Ustinov 
 Lapkr 13-Birz 14  IolantalightingBolshoi Theatre, MoscowD: Khvatynets / Sorokin / A Soloviev; R: Georgy Ansimov 
 Lapkr 13  Rasputinlighting ruHelikon Opera, MoscowD: V Ponkin; R: Dmitry Bertman 
 Lapkr 13-Liep 14  Il barbiere di Siviglialighting itStanislavsky Opera, MoscowD: Zangiev; R: Titel 
 Spal 13-Geg 14  Le coq d'orlightingBolshoi Theatre, MoscowD: A Soloviev / Klinichev; R: Serebrennikov 
 Spal 13-Geg 14  L'italiana in Algerilighting itStanislavsky Opera, MoscowD: Korobov / V Volich; R: E Pisarev 
 Spal 13-Bal 14  Der fliegende HollanderlightingMikhailovsky Theatre, St PetersburgD: Vasily Petrenko; R: Vasily Barkhatov 
 Spal 13-Liep 14  Eugene Oneginlighting ruStanislavsky Opera, MoscowD: Korobov; R: Titel 
 Rugs 13  Das LiebesverbotlightingHelikon Opera, MoscowD: V Ponkin; R: Dmitry Bertman 
 Rugs 13  Pikovaya DamalightingBolshoi Theatre, MoscowD: Sinaisky / Sorokin; R: Fokin 
 Rugs 13-Geg 14  Rusalkalighting ruMariinsky Theatre, St PetersburgD: Gergiev / Pavel Petrenko; R: Vasily Barkhatov 
 Rugs 13-Geg 14  Un ballo in mascheralightingHelikon Opera, MoscowD: Fermani / Kiryanov / V Ponkin; R: Dmitry Bertman 
 Rugpj 13  RusalkalightingMariinsky Theatre, St PetersburgD: Pavel Petrenko; R: Vasily Barkhatov 
Geg-Liep 13  L'italiana in AlgerilightingStanislavsky Opera, MoscowD: Korobov; R: E Pisarev 
Geg 13  NabuccolightingBolshoi Theatre, MoscowD: Güttler / A Soloviev; R: M Kislyarov 
Bal-Geg 13  Nabuccolighting itMariinsky Theatre, St PetersburgR: Dmitry Bertman 
Kov 13  The Maid of Pskovlighting ruMariinsky Theatre, St PetersburgR: Yuri Laptev 
Vas 13  Die FledermauslightingBolshoi Theatre, MoscowD: Christoph-Mathias Mueller; R: Vasily Barkhatov 
Vas 13  Dead Soulslighting ruMariinsky Theatre, St PetersburgD: Gergiev; R: Vasily Barkhatov 
Vas 13  Le nozze di FigarolightingHelikon Opera, MoscowR: Dmitry Bertman 
Saus-Liep 13  The Brothers Karamazovlighting enMariinsky Theatre, St PetersburgR: Vasily Barkhatov 
Saus-Liep 13  CarmenlightingBolshoi Theatre, MoscowD: Temirkanov / Sinaisky; R: Pountney 
Saus 13  The Love for Three OrangeslightingHelikon Opera, MoscowD: V Ponkin; R: Dmitry Bertman 
Gruod 12-Birz 13  La forza del destinolighting itStanislavsky Opera, MoscowD: Korobov; R: Georgy Isaakyan 
Gruod 12-Birz 13  Prince IgorlightingBolshoi Theatre, MoscowD: Sinaisky; R: Y Lyubimov 
Gruod 12  Rigolettolighting itMariinsky Theatre, St PetersburgD: Noseda; R: I Gabitov 
Gruod 12-Liep 13  Il barbiere di Siviglialighting itStanislavsky Opera, MoscowD: W Gorelik; R: Titel 
Lapkr 12  The Love for Three OrangeslightingBolshoi Theatre, MoscowD: Buribayev; R: P Ustinov 
Lapkr 12  Mazepalighting ruMariinsky Theatre, St PetersburgD: Gergiev; R: Shlepyanov / Yuri Laptev 
Lapkr 12  Il barbiere di SiviglialightingHelikon Opera, MoscowD: Konstantin Chudovsky; R: Dmitry Bertman 
Lapkr 12-Liep 13  IolantalightingBolshoi Theatre, MoscowD: Alexei Bogorad / Mikhail Granovsky; R: Georgy Ansimov 
Spal 12-Liep 13  Eugene Oneginlighting ruStanislavsky Opera, MoscowD: Korobov; R: Titel 
Spal 12-Bal 13  War and PeacelightingStanislavsky Opera, MoscowD: Korobov; R: Titel 
Spal 12-Bal 13  Le coq d'orlightingBolshoi Theatre, MoscowD: Sinaisky; R: Serebrennikov 
Spal 12  SiberialightingHelikon Opera, MoscowD: Eugene Brazhnik; R: Dmitry Bertman 
Rugs 12-Kov 13  CharodeykalightingBolshoi Theatre, MoscowD: A Lazarev; R: Titel 
Rugs 12  Das LiebesverbotlightingHelikon Opera, MoscowD: V Ponkin; R: Dmitry Bertman 
Birz-Liep 12  CharodeykalightingBolshoi Theatre, MoscowD: A Lazarev; R: Titel 
Kov 12  War and PeacelightingStanislavsky Opera, MoscowD: Korobov; R: Titel 
Vas-Liep 12  Die Fledermauslighting deBolshoi Theatre, MoscowD: Christoph-Mathias Mueller / Mikhail Granovsky; R: Vasily Barkhatov 
Vas-Bal 12  MazepalightingMariinsky Theatre, St PetersburgD: Gruzin; R: Shlepyanov / Yuri Laptev 
Saus 12  Snegurotchkalighting ruBolshoi Theatre, MoscowD: Mikhail Granovsky; R: D Belov 
Gruod 11-Liep 12  Carmenlighting frBolshoi Theatre, MoscowD: Sinaisky; R: Pountney 
Gruod 11-Birz 12  The Love for Three Orangeslighting ruBolshoi Theatre, MoscowD: Buribayev; R: P Ustinov 
Gruod 11  Dead Soulslighting ruMariinsky Theatre, St PetersburgD: Gergiev; R: Vasily Barkhatov 
Lapkr 11-Birz 12  Nabuccolighting itBolshoi Theatre, MoscowD: Rinkevicius / Andropov; R: M Kislyarov 
Spal 11-Liep 12  La forza del destinolightingStanislavsky Opera, MoscowD: Korobov / Loffe; R: Georgy Isaakyan 
Spal 11-Bal 12  Iolantalighting ruBolshoi Theatre, MoscowD: Sorokin / Mikhail Granovsky; R: Georgy Ansimov 
Rugs 11-Liep 12  Eugene OneginlightingStanislavsky Opera, MoscowD: W Gorelik / Ioffe; R: Titel 
Rugs 11-Geg 12  Le coq d'orlightingBolshoi Theatre, MoscowD: Sinaisky; R: Serebrennikov 
Kov 11  RigolettolightingMariinsky Theatre, St PetersburgD: Noseda; R: I Gabitov 
Vas-Kov 11  Die FledermauslightingBolshoi Theatre, MoscowD: Christoph-Mathias Mueller; R: Vasily Barkhatov 
Saus 11  CarmenlightingBolshoi Theatre, MoscowD: Joel-Hornak; R: Pountney 
Gruod 10-Geg 11  NabuccolightingBolshoi Theatre, MoscowD: Andropov; R: M Kislyarov 
Gruod 10  RasputinlightingOpéra de MassyD: Konstantin Chudovsky; R: Dmitry Bertman 
Lapkr 10  Snegurotchkalighting ruBolshoi Theatre, MoscowD: Mikhail Granovsky; R: D Belov 
Lapkr 10  The Love for Three OrangeslightingOpéra de MassyD: Rouits; R: Dmitry Bertman 
Lapkr 10  Macbethlighting itBolshoi Theatre, MoscowD: Sorokin; R: Eimuntas Nekrosius 
Spal 10-Saus 11  Der DamonlightingStanislavsky Opera, MoscowD: W Gorelik; R: Trostyanetsky 
Spal 10-Kov 11  Il barbiere di Siviglialighting itStanislavsky Opera, MoscowD: W Gorelik; R: Titel 
Spal 10-Birz 11  Le nozze di FigarolightingEkaterinburg OperaD: Fabio Mastrangelo; R: I Gabitov 
Spal 10-Kov 11  La forza del destinolighting itStanislavsky Opera, MoscowD: Korobov; R: Georgy Isaakyan 
Spal 10-Geg 11  IolantalightingBolshoi Theatre, MoscowD: Klinichev / Mikhail Granovsky / Khvatynets; R: Georgy Ansimov 
Rugs 10  Boris GodunovlightingBolshoi Theatre, MoscowD: Sorokin; R: Sokurov 
Rugs 10-Bal 11  Eugene OneginlightingStanislavsky Opera, MoscowD: Korobov / W Gorelik / Ioffe; R: Titel 
Rugs 10  MazepalightingMariinsky Theatre, St PetersburgD: Agrest; R: Shlepyanov / Yuri Laptev