David Stout, baritonas :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

David Stout

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 Intermusica[Gen, Pasaulis]


Asmeninis/ kitas tinklapis
 Siūlykite papildymus ar pataisymus

 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Vas 16  Figaro Gets a DivorceFigaro enWelsh National OperaD: Justin Brown; R: Pountney 
 Vas 16  Le nozze di FigaroFigaro enWelsh National OperaD: Koenigs / Phillippo; R: Tobias Richter 
 Lapkr 15  ZazaBussy itBarbican Hall, LondonD: Maurizo Benini;
 Spal 15  Guglielmo RatcliffCount Douglas itWexford Festival OperaD: Cilluffo; R: Ceresa 
 Liep 15  Dido and AeneasAeneas enBuxton FestivalD: R Howarth; R: Tom Morris / Retallack 
 Liep 15  Don PasqualeDon Pasquale itLongborough Festival OperaD: Blunt; R: Alan Privett 
 Geg 15  The Virtues of ThingsSelbyROH, LondonD: Richard Baker; R: Sheibani 
 Vas-Kov 15  Die Meistersinger von NurnbergKothner enEnglish National OperaD: Edward Gardner; R: Richard Jones 
 Spal-Lapkr 14  Le nozze di FigaroFigaroEnglish National OperaD: Jaime Martin / Purser; R: Fiona Shaw 
 Birz-Liep 14  Don QuichotteSancho Panza frGrange Park OperaD: Balsadonna; R: Charles Edwards 
 Vas-Kov 14  RigolettoMonterone enEnglish National OperaD: Graeme Jenkins; R: C Alden 
 Spal-Lapkr 13  Christina Regina di SveziaAxel Oxenstjerna itWexford Festival OperaD: Andrew Greenwood; R: Medcalf 
Liep 13  Der Kaufmann von VenedigGratiano enBregenz FestivalD: Erik Nielsen; R: Keith Warner 
Vas 13  The Cunning Little VixenHarasta enWelsh National OperaD: Koenigs / Phillippo; R: Pountney 
Gruod 12-Saus 13  The MikadoPish-TushEnglish National OperaD: D Parry; R: Jonathan Miller / Tyler-Hall 
Spal-Lapkr 12  A Village Romeo and JulietThe Dark FiddlerWexford Festival OperaD: Rory Macdonald; R: Medcalf / Gaitanou 
Liep-Rugpj 12  Andrea ChenierRoucherBregenz FestivalD: U Schirmer / Calesso; R: Keith Warner 
Lapkr-Gruod 11  Eugene OneginZaretskiEnglish National OperaD: Edward Gardner; R: Deborah Warner 
Spal 11-Saus 12  La traviataIl barone DoupholRoyal OperaD: Latham-Koenig / Patrick Lange / Maurizio Benini; R: R Eyre 
Rugs-Spal 11  RuddigoreRobin Oakapple enOpera NorthD: John Wilson / Henty; R: Jo Davies 
Liep-Rugpj 11  Andrea ChenierRoucherBregenz FestivalD: U Schirmer / Calesso; R: Keith Warner 
Geg-Birz 11  TurandotPing itWelsh National OperaD: Koenigs; R: C Alden 
Vas-Kov 11  Die FledermausDr Falke enWelsh National OperaD: T Rösner; R: J Copley 
Rugs-Spal 10  Die ZauberflotePapageno enWelsh National OperaD: Gareth Jones / Southall; R: Dominic Cooke 
Liep-Rugpj 10  Das PortraitNikita deBregenz FestivalD: Gergov; R: Fulljames