Elisabeth Kulman, mecosopranas :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Elisabeth Kulman

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 Hilbert[Gen, Pasaulis]
 Monitzer[Austrija]
 Opera et Concert[Prancūzija, Monakas]

Asmeninis/ kitas tinklapis
 http://www.kulman.info

 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Liep 15  Tristan und IsoldeBrangäneMünchen(Fest)D: Philippe Jordan; R: Konwitschny 
 Geg 15  Die WalkureFrickaWien(SO)D: Rattle; R: Bechtolf 
 Geg 15  Das RheingoldFrickaWien(SO)D: Rattle; R: Bechtolf 
 Gruod 14-Saus 15  Die FledermausPrinz OrlowskyWien(SO)D: Bertrand de Billy; R: Otto Schenk 
 Lapkr 14  KhovanshchinaMarfaWien(SO)D: S Bychkov; R: Dodin 
 Spal 14-Birz 15  SalomeHerodiasWien(SO)D: Altinoglu / Simone Young / Peter Schneider; R: Barlog 
 Birz 14  Das RheingoldFrickaWien(SO)D: Jeffrey Tate; R: Bechtolf 
 Geg-Birz 14  Die WalkureFrickaWien(SO)D: Jeffrey Tate; R: Bechtolf 
 Kov 14  Cosi fan tutteDespinaWien(Theater)D: Nikolaus Harnoncourt;
 Kov 14  Le nozze di FigaroCherubinoWien(Theater)D: Nikolaus Harnoncourt;
 Saus-Vas 14  CarmenCarmen frHamburg(SO)D: Soddy; R: Jens Daniel Herzog 
 Lapkr 13  Die WalkureFrickaValencia(Artes)D: Zubin Mehta; R: Padrissa 
 Rugs 13  GotterdammerungWaltrauteBucuresti(Fest)D: Marek Janowski;
 Rugs 13  Gotterdammerung2. NornBucuresti(Fest)D: Marek Janowski;
 Rugs-Gruod 13  Tristan und IsoldeBrangäneWien(SO)D: Welser-Möst / Myung Whun Chung; R: McVicar 
 Rugs 13  Die WalkureFrickaBucuresti(Fest)D: Marek Janowski;
 Rugs 13  Das RheingoldFrickaBucuresti(Fest)D: Marek Janowski;
 Rugs 13  GotterdammerungWaltrauteLuzern(Fest)D: Jonathan Nott;
 Rugpj 13  Die WalkureFrickaLuzern(Fest)D: Jonathan Nott;
 Rugpj 13  Das RheingoldFrickaLuzern(Fest)D: Jonathan Nott;
 Liep-Rugpj 13  FalstaffMistress Quickly itSalzburg(Fest)D: Zubin Mehta; R: Michieletto 
 Birz-Liep 13  Barbe-bleueBoulotteGraz(Styriarte)D: Nikolaus Harnoncourt; R: Philipp Harnoncourt 
 Kov 13  Das RheingoldFricka deGenève(Opera)D: Metzmacher; R: D Dorn 
 Saus 13  Die WalkureFricka deMünchen(SO)D: Nagano; R: Kriegenburg 
 Saus 13  Das RheingoldFrickaMünchen(SO)D: Nagano; R: Kriegenburg 
 Spal-Lapkr 12  Anna BolenaSmetonTokyo(BK)D: Pidò; R: Jacques Gabel / C Sternberg 
 Rugs 12  Aufstieg und Fall der Stadt MahagonnyLeokadja BegbickWien(SO)D: Metzmacher; R: J Deschamps 
Birz 12  Stabat MaterMezzosopranGraz(Styriarte)D: Nikolaus Harnoncourt;
Saus-Vas 12  Aufstieg und Fall der Stadt MahagonnyLeokadja BegbickWien(SO)D: Metzmacher; R: J Deschamps 
Gruod 11  DaphneGaeaWien(SO)D: Simone Young; R: Nicolas Joël 
Lapkr 11  RecitalmezzosopranoJerez
Rugpj-Rugs 11  Tristan und IsoldeBrangäneRuhrD: Kirill Petrenko; R: Willy Decker 
Birz-Liep 11  Prodana nevestaLudmilaGraz(Styriarte)D: Nikolaus Harnoncourt; R: Philipp Harnoncourt 
Bal 11  Anna BolenaSmetonWien(SO)D: Pidò; R: E Génovèse 
Vas 11  NabuccoFenena itMünchen(SO)D: Kazushi Ono; R: Kokkos 
Lapkr-Gruod 10  MedeaGoraWien(SO)D: M Boder; R: Marco Arturo Marelli 
Spal 10-Birz 11  SalomeHerodiasWien(SO)D: Schneider.cond; R: Barlog 
Liep-Rugpj 10  Orfeo ed EuridiceOrfeo itSalzburg(Fest)D: R Muti; R: D Dorn 
Birz 10  ConcertMezzoFeldkirch
Vas-Kov 10  MedeaGoraWien(SO)D: M Boder; R: Marco Arturo Marelli 
Gruod 09-Saus 10  Die FledermausPrinz OrlowskyWien(SO)D: Bertrand de Billy; R: Otto Schenk 
Lapkr 09-Kov 10  Die WalkureGrimgerdeWien(SO)D: Welser-Möst; R: Bechtolf 
Lapkr 09-Kov 10  Die WalkureFrickaWien(SO)D: Welser-Möst; R: Bechtolf 
Lapkr 09-Kov 10  Das RheingoldFrickaWien(SO)D: Welser-Möst; R: Bechtolf 
Lapkr 09-Geg 10  SalomeHerodiasWien(SO)D: U Schirmer / Segerstam; R: Barlog 
Spal 09-Birz 10  Eugene OneginOlgaWien(SO)D: S Ozawa; R: Falk Richter 
Liep 09  JephthaStorgéGraz(Styriarte)D: Nikolaus Harnoncourt;
Birz 09  CapriccioClaironGarmischD: Schneider.cond;
Geg-Birz 09  Das RheingoldFloßhildeWien(SO)D: Welser-Möst; R: Bechtolf 
Kov 09  FalstaffMistress QuicklyWien(SO)D: Marco Armiliato; R: Marco Arturo Marelli 
Saus-Vas 09  Die FledermausPrinz Orlowsky deTokyo(NNT)D: Alexander Joel; R: H Zednik 
Saus 09  Boris GodunovMarina MniszekWien(SO)D: Sebastian Weigle; R: Kokkos 
Gruod 08-Saus 09  Die FledermausPrinz OrlowskyWien(SO)D: Bertrand de Billy; R: Otto Schenk 
Rugs 08  Il ritorno di TobiacontraltoEisenstadtD: Adam Fischer;