František Zahradníček, bass-baritone 
*Puslapis visuomenei   >Operabase Professional 
   Menininkai    František Zahradníček,  bass-baritone
  Užimtumo planas
 Nuo Šiandien | rodom&uogonek; nuo 2013 met&uogonek; rugpjūtis mėnesio

Asmeninis/ kitas tinklapis
 http://www.frantisekzahradnicek.eu


Future performances[P] Premjera
Current performances 
František Zahradníček: Užimtumo planas
Nuo Opera 
4 Liep-13 Rugs 2018 Libuse [P] csChrudoš od Otavy National Theatre Prague, Praha... (D:Kyzlink, R:Burian)
13 Rugs National Theatre, Praha
4 Liep Litomysl Castle
1 Vas-13 Birz 2018 Le nozze di Figaro [P] itFigaro National Theatre Prague, Praha (D:Dovico / Müller, R:Švecová)
Theatre of the Estates
19 Gruod 2017-4 Geg 2018 Andrea Chénier Fouquier-Tinville National Theatre Prague, Praha (D:Kofroň / Chalupecký, R:Dočekal)
National Theatre
5 Lapkr 2017-12 Geg 2018 Čert a Káča Čert Marbuel National Theatre Prague, Praha (D:Chalupecký, R:Chudovský)
National Theatre
29 Spal 2017-25 Kov 2018 Prodaná nevěsta Mícha National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Kružík / Šrubař, R:Racek)
Divadlo Antonína Dvořáka
24 Spal 2017-8 Geg 2018 La traviata itBarone Douphol National Theatre Prague, Praha (D:Dovico / Štrunc, R:Bernard)
Karlín Music Theatre
12 Spal 2017-17 Geg 2018 La Cenerentola itDon Magnifico National Theatre Prague, Praha (D:Kučera / Švec, R:Eszenyi)
Theatre of the Estates
27 Rugs 2017-18 Lapkr 2018 Prodaná nevěsta csMícha National Theatre Prague, Praha (D:Kyzlink / Švec, R:Švecová)
National Theatre
19 Rugs-30 Gruod 2017 Il barbiere di Siviglia itDon Basilio National Theatre Prague, Praha (D:Dovico / Brauner, R:Otava)
Karlín Music Theatre
13 Rugs 2017-14 Birz 2018 Rusalka csVodník National Theatre Prague, Praha (D:Kyzlink / Müller / Wilson, R:Heřman)
National Theatre
8 Rugs 2017-19 Birz 2018 La traviata itBarone Douphol National Theatre Prague, Praha (D:Kyzlink / Müller, R:Kališová)
National Theatre
1 Rugs 2017-17 Birz 2018 Tosca itCesare Angelotti National Theatre Prague, Praha (D:Weiser / Švec, R:Bernard)
National Theatre
1 Rugs 2017-30 Birz 2018 Don Giovanni Leporello National Theatre Prague, Praha (D:Chalupecký / Švec, R:Kukučka, Trpišovský))
Theatre of the Estates
Rugpj 2017 The Cunning Little Vixen Parson/ Badger Jihočeského divadelního festivalu, Český Krumlov (D:De Rose, R:Trpišovský, Kukučka)
Birz 2017 Il barbiere di Siviglia [P] csDon Basilio National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Brauner / Ivanović, R:Havelka)
Saus-Geg 2017 Andrea Chénier Fouquier-Tinville National Theatre Prague, Praha (D:Kofroň / Chalupecký, R:Dočekal)
Saus-Liep 2017 Tosca [P] itCesare Angelotti National Theatre Prague, Praha (D:Švec / Weiser, R:Bernard)
Gruod 2016-Saus 2017 Z mrtvého domu Alexandr Petrovič Gorjančikov National Theatre Prague, Praha (D:Jindra / Švec, R:Špinar)
Gruod 2016-Geg 2017 Der Sturm [P] csKaliban National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Sedlický / Šedivý, R:Nekvasil)
Lapkr 2016-Birz 2017 La traviata itBarone Douphol National Theatre Prague, Praha (D:Dovico / Štrunc / Hein, R:Bernard)
Lapkr 2016-Birz 2017 Jakobín Filip National Theatre Prague, Praha (D:Müller / Švec / Chalupecký, R:Heřman)
Spal 2016-Geg 2017 Libuse csChrudoš od Otavy National Theatre Prague, Praha (D:Jindra, R:Novotný)
Spal 2016-Bal 2017 Die Kluge [P] 3. Strolch National Theatre Prague, Praha (D:Müller / Kraft, R:Nekvasil)
Spal 2016-Bal 2017 Der Mond [P] 4. Bursche National Theatre Prague, Praha (D:Müller / Kraft, R:Nekvasil)
Spal 2016-Geg 2017 Prodaná nevěsta Mícha J K Tyl Theatre, Plzeň (D:von Dohnányi / Štrunc, R:Kališová)
Spal 2016-Birz 2017 Yevgeny Onegin [P] Prince Gremin J K Tyl Theatre, Plzeň (D:Baxa, R:Pilař)
Rugs-Gruod 2016 Macbeth Banco J K Tyl Theatre, Plzeň (D:Štrunc / Baxa, R:Otava)
Rugs 2016-Bal 2017 The Brandenburgers in Bohemia Volfram Olbramovič National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Klecker / Prášil, R:Nekvasil)
Rugs-Lapkr 2016 Rigoletto itIl Conte di Monterone State Opera, Praha (D:Griffiths / Hein, R:Jernek)
Rugs 2016-Birz 2017 Carmen Zuniga National Theatre Prague, Praha (D:Jindra / Kyzlink / Müller, R:Bednárik)
Rugs 2016-Birz 2017 Rigoletto itIl Conte di Monterone National Theatre Prague, Praha (D:Weiser / Griffiths, R:Jernek)
Rugs 2016-Birz 2017 La Cenerentola itDon Magnifico National Theatre Prague, Praha (D:Kučera / Švec, R:Eszenyi)
Rugs 2016-Birz 2017 Čert a Káča Čert Marbuel National Theatre Prague, Praha (D:Chalupecký, R:Chudovský)
Rugs 2016-Birz 2017 Le nozze di Figaro itFigaro National Theatre Prague, Praha (D:Jindra / Chalupecký / Klecker, R:Průdek)
Rugs 2016-Liep 2017 Prodaná nevěsta csMícha National Theatre Prague, Praha... (D:Kyzlink / Švec, R:Švecová)
Praha ◊ Litomysl
Rugs 2016-Birz 2017 Don Giovanni Leporello National Theatre Prague, Praha (D:Chalupecký / Švec, R:SKUTR)
Rugs 2016-Birz 2017 Rusalka csVodník National Theatre Prague, Praha (D:Kyzlink / Müller / Chalupecký, R:Heřman)
Rugpj-Gruod 2016 La bohème itSchaunard National Theatre Prague, Praha (D:Brauner / Štrunc, R:Havelka)
Birz 2016 Čarokraj Velebobule/ Junketberry + Chief Cockatrice National Theatre Prague, Praha (D:Ivanović / Švec, R:Forman)
Birz 2016 The Brandenburgers in Bohemia [P] Wolfram Olbramovič National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Klecker / Prášil, R:Nekvasil)
Geg 2016 Z mrtvého domu Alexandr Petrovič Gorjančikov National Theatre Prague, Praha (D:Jindra / Švec, R:Špinar)
Geg-Birz 2016 Andrea Chénier [P] Fouquier-Tinville National Theatre Prague, Praha (D:Kofroň / Chalupecký, R:Dočekal)
Kov-Liep 2016 La traviata itBarone Douphol State Opera, Praha (D:Hein / Leginus, R:Bernard)
Saus-Birz 2016 La Cenerentola [P] Don Magnifico Theatre of the Estates, Praha (D:Kučera, R:Eszenyi)
Spal 2015-Geg 2016 Il barbiere di Siviglia Don Basilio State Opera, Praha (D:Dovico / Brauner, R:Otava)
Spal 2015-Bal 2016 Rigoletto itIl Conte di Monterone State Opera, Praha (D:Hein / Griffiths, R:Jernek)
Spal 2015-Geg 2016 The Fiery Angel Faust National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Kučera, R:Nekvasil)
Spal 2015-Kov 2016 Così fan tutte Don Alfonso Theatre of the Estates, Praha (D:Jindra / Chalupecký, R:Čičvák)
Rugs 2015-Bal 2016 Čert a Káča Čert Marbuel National Theatre Prague, Praha (D:Chalupecký, R:Chudovský)
Rugs 2015-Vas 2016 Prodaná nevěsta Mícha J K Tyl Theatre, Plzeň (D:von Dohnányi / Štrunc, R:Kališová)
Rugs 2015-Birz 2016 Le nozze di Figaro Figaro National Theatre Prague, Praha (D:Chalupecký / Jindra / Klecker, R:Průdek)
Rugs 2015-Birz 2016 La traviata Barone Douphol National Theatre Prague, Praha (D:Müller / Kyzlink, R:Kališová)
Rugs 2015-Birz 2016 Prodaná nevěsta Mícha National Theatre Prague, Praha (D:Kyzlink / Švec, R:Švecová)
Rugs 2015-Saus 2016 Motsart i Salieri Salieri J K Tyl Theatre, Plzeň (D:Ledda / Pellant, R:Pilař)
Rugs 2015-Birz 2016 Don Giovanni Leporello Theatre of the Estates, Praha (D:Chalupecký / Švec, R:Kukučka, Trpišovský)
Rugs 2015-Birz 2016 Carmen Zuniga National Theatre Prague, Praha (D:Jindra / Kyzlink / Müller, R:Bednárik)
Rugs-Gruod 2015 Libuse Chrudoš od Otavy J K Tyl Theatre, Plzeň (D:von Dohnányi / Štrunc, R:Otava, Pilař)
Rugs 2015-Bal 2016 Jakobín Filip National Theatre Prague, Praha (D:Müller / Švec, R:Heřman)
Rugpj 2015-Geg 2016 La bohème itSchaunard State Opera, Praha (D:Brauner / Štrunc, R:Havelka)
Vas-Birz 2015 The Fiery Angel [P] ruFaust National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Jindra / Kučera, R:Nekvasil)
Vas-Birz 2015 La traviata Barone Douphol National Theatre Prague, Praha (D:Kyzlink / Müller, R:Kališová)
Vas-Birz 2015 Die Zauberflöte [P] Sprecher Stavovské divadlo, Praha (D:Müller, R:Morávek)
Gruod 2014-Saus 2015 Prodaná nevěsta Mícha J K Tyl Theatre, Plzeň (D:von Dohnányi, R:Kališová)
Lapkr 2014 The Excursions of Mr Broucek Sakristán Janáček Brno International Festival (D:Jindra, R:Kukučka, Trpišovský)
Lapkr 2014-Birz 2015 Čert a Káča Čert Marbuel National Theatre Prague, Praha (D:Chalupecký, R:Chudovský)
Spal 2014-Geg 2015 Carmen Zuniga National Theatre Prague, Praha (D:Jindra / Müller, R:Bednárik)
Spal-Lapkr 2014 Simon Boccanegra Pietro National Theatre Prague, Praha (D:Kyzlink, R:Pountney)
Spal 2014-Geg 2015 The Excursions of Mr Broucek [P] csSakristán National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Jindra / Šrubař, R:Kukučka, Trpišovský)
Spal 2014-Bal 2015 Pad Arkuna [P] Dolen National Theatre Prague, Praha (D:Fiore, R:Heřman)
Rugs 2014-Geg 2015 Madama Butterfly Lo zio bonzo State Opera, Praha (D:Štrunc / Griffiths, R:Jernek)
Rugs 2014-Birz 2015 La traviata Barone Douphol State Opera, Praha (D:Leginus / Hein, R:Bernard)
Rugs 2014-Kov 2015 Il barbiere di Siviglia Don Basilio State Opera, Praha (D:Brauner / Dovico, R:Otava)
Rugs 2014-Birz 2015 Jakobín Filip National Theatre Prague, Praha (D:Müller / Švec, R:Heřman)
Rugs 2014-Bal 2015 Rusalka Vodník National Theatre Prague, Praha (D:Kyzlink / Müller, R:Heřman)
Rugs-Gruod 2014 Prodaná nevěsta Mícha J K Tyl Theatre, Plzeň... (D:von Dohnányi, R:Kališová)
Plzeň ◊ Plzeň
Rugpj 2014-Birz 2015 Rigoletto Il Conte di Monterone State Opera, Praha (D:Hein, R:Jernek)
Rugpj 2014-Birz 2015 Don Giovanni Leporello Stavovské divadlo, Praha (D:Chalupecký / Švec, R:Kukučka(original), Trpišovský)
Rugpj 2014-Birz 2015 Le nozze di Figaro Figaro Stavovské divadlo, Praha (D:Klecker / Chalupecký / Jindra, R:Průdek)
Rugpj 2014-Geg 2015 La bohème Schaunard State Opera, Praha (D:Štrunc / Brauner, R:Havelka)
Rugpj 2014-Birz 2015 Così fan tutte Don Alfonso Stavovské divadlo, Praha (D:Jindra / Chalupecký, R:Čičvák)
Birz 2014 Le nozze di Figaro itFigaro Smetana Opera Festival, Litomysl (D:Chalupecký, R:Průdek)
Birz 2014 Simon Boccanegra Pietro Eurokontext sk, Bratislava (D:Kyzlink, R:Pountney)
Birz 2014 Prodaná nevěsta [P] Mícha J K Tyl Theatre, Plzeň (D:von Dohnányi, R:Kališová)
Geg-Birz 2014 Die Zauberflöte Papageno State Opera, Praha (D:Förster / Hein, R:Štros)
Spal 2013-Geg 2014 Rusalka cshajný National Theatre Prague, Praha (D:Kyzlink / Müller, R:Heřman)
Spal 2013-Geg 2014 Rusalka cslovec National Theatre Prague, Praha (D:Kyzlink / Müller, R:Heřman)
Spal 2013-Geg 2014 Rusalka csVodník National Theatre Prague, Praha (D:Kyzlink / Müller, R:Heřman)
Spal 2013-Bal 2014 Simon Boccanegra [P] itPietro National Theatre Prague, Praha (D:Kyzlink, R:Pountney)
Spal 2013-Birz 2014 Rigoletto itIl Conte di Monterone State Opera, Praha (D:Dovico / Drs / Hein, R:Jernek)
Rugs 2013-Birz 2014 Tajemství Malina J K Tyl Theatre, Plzeň (D:Štrunc, R:Beneš)
Rugs 2013-Geg 2014 Jakobín csFilip National Theatre Prague, Praha (D:Müller / Netopil / Švec, R:Heřman)
Rugs 2013-Birz 2014 Così fan tutte itDon Alfonso Stavovské divadlo, Praha (D:Jindra / Chalupecký, R:Čičvák)
Rugs 2013-Geg 2014 Čert a Káča csČert Marbuel National Theatre Prague, Praha (D:Chalupecký, R:Chudovský)
Rugs 2013-Birz 2014 Prodaná nevěsta csIndián National Theatre Prague, Praha (D:Lenárd / Švec / Chalupecký, R:Švecová)
Rugs 2013-Birz 2014 La bohème itSchaunard State Opera, Praha (D:Lenárd / Štrunc, R:Havelka)
Rugs 2013-Geg 2014 Carmen frZuniga National Theatre Prague, Praha (D:Jindra / Müller, R:Bednárik)
Rugs 2013-Birz 2014 Die Zauberflöte csPapageno Stavovské divadlo, Praha (D:Chalupecký / Švec, R:Radok)
Rugs 2013-Birz 2014 Madama Butterfly itLo zio bonzo State Opera, Praha (D:Dovico / Drs / Griffiths / Štrunc, R:Jernek)
Rugpj 2013-Birz 2014 La traviata itBarone Douphol State Opera, Praha (D:Dovico / Drs / Hein, R:Bernard)
Rugpj 2013-Birz 2014 Čarokraj Chief Cockatrice National Theatre Prague, Praha (D:Ivanović / Švec, R:Forman)
Rugpj 2013-Birz 2014 Čarokraj Junketbury National Theatre Prague, Praha (D:Ivanović / Švec, R:Forman)
Rugpj 2013-Geg 2014 Le nozze di Figaro Figaro Stavovské divadlo, Praha (D:Netopil / Chalupecký / Jindra, R:Průdek)
Rugpj 2013-Birz 2014 Don Giovanni itLeporello Stavovské divadlo, Praha (D:Netopil / Chalupecký / Švec, R:Kukučka, Trpišovský)

 Permalink: operabase.com/a/František_Zahradníček/18977/lt