František Zahradníček :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

František Zahradníček

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 Informacija nepateikta

Asmeninis/ kitas tinklapis
 http://www.frantisekzahradnicek.eu

 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Saus-Geg 17  Andrea ChenierFouquierNational Theatre Prague, PrahaD: Kofroň / Chalupecký; R: Dočekal 
 Gruod 16-Saus 17  From the House of the DeadGorjančikovNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Švec; R: Špinar 
 Lapkr 16-Geg 17  JakobinFilipNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Švec / Chalupecký; R: Jiří Heřman 
 Spal 16-Bal 17  Der Mond4. RascalNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Jiří Nekvasil 
 Spal 16-Bal 17  Die Kluge3. vagabondNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Jiří Nekvasil 
 Rugs-Lapkr 16  RigolettoMonterone itState Opera, PrahaD: Hilary Griffiths / R Hein; R: Jernek 
 Rugs-Spal 16  CarmenZunigaNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Bednárik 
 Rugs 16-Birz 17  La cenerentolaDon Magnifico itNational Theatre Prague, PrahaD: Jan Kučera / Švec; R: Enikő Eszenyi 
 Rugs-Spal 16  Cert a KacaDevil MarbuelNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký; R: Marián Chudovský 
 Rugs 16-Saus 17  Le nozze di FigaroFigaro itNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / Robert Jindra / Jakub Klecker; R: Josef Průdek 
 Rugs-Gruod 16  Prodana nevestaMícha csNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / Švec; R: Švecová 
 Rugs 16-Saus 17  Don GiovanniLeporello itNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / Švec; R: Kukučka / Trpišovský 
 Rugs 16-Vas 17  RusalkaWater Goblin csNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / Zbyněk Müller / Chalupecký; R: Jiří Heřman 
 Rugpj-Gruod 16  La bohemeSchaunard itNational Theatre Prague, PrahaD: Brauner / Štrunc; R: Havelka 
 Birz 16  CarokrajVelebobule / Junketberry + Chief CockatriceNational Theatre Prague, PrahaD: M Ivanović / Švec; R: Petr Forman 
 Birz 16  The Brandenburgers in BohemiaWolfram OlbramovičNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Jakub Klecker / Prášil; R: Jiří Nekvasil 
 Geg 16  From the House of the DeadGoryanchikovNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Švec; R: Špinar 
 Geg-Birz 16  Andrea ChenierFouquierNational Theatre Prague, PrahaD: Kofroň / Chalupecký; R: Dočekal 
 Kov-Liep 16  La traviataIl barone Douphol itState Opera, PrahaD: R Hein / Leginus; R: Arnaud Bernard 
 Saus-Birz 16  La cenerentolaDon MagnificoNational Theatre Prague, PrahaD: Jan Kučera; R: Enikő Eszenyi 
 Spal 15-Geg 16  Il barbiere di SivigliaDon BasilioState Opera, PrahaD: E Dovico / Brauner; R: Otava 
 Spal 15-Bal 16  RigolettoMonterone itState Opera, PrahaD: R Hein / Hilary Griffiths; R: Jernek 
 Spal 15-Geg 16  The Fiery AngelJohann FaustNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Jan Kučera; R: Jiří Nekvasil 
 Spal 15-Kov 16  Cosi fan tutteDon AlfonsoNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Chalupecký; R: Čičvák 
 Rugs 15-Bal 16  Cert a KacaČert MarbuelNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký; R: Marián Chudovský 
 Rugs 15-Vas 16  Prodana nevestaMíchaJ K Tyl Theatre, PlzenD: O von Dohnányi / Štrunc; R: Kalisová 
 Rugs 15-Birz 16  Le nozze di FigaroFigaroNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / Robert Jindra / Jakub Klecker; R: Josef Průdek 
 Rugs 15-Birz 16  La traviataIl barone DoupholNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / J Kyzlink; R: Kalisová 
 Rugs 15-Birz 16  Prodana nevestaMíchaNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / Švec; R: Švecová 
 Rugs 15-Birz 16  Don GiovanniLeporelloNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / Švec; R: Kukučka / Trpišovský 
 Rugs 15-Saus 16  Mozart et SalieriSalieriJ K Tyl Theatre, PlzenD: F Ledda / Pellant; R: Pilař 
 Rugs 15-Birz 16  CarmenZunigaNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Bednárik 
 Rugs 15-Bal 16  JakobinFilipNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Švec; R: Jiří Heřman 
 Rugs-Gruod 15  LibuseChrudoš od OtavyJ K Tyl Theatre, PlzenD: O von Dohnányi / Štrunc; R: Otava / Pilař 
 Rugpj 15-Geg 16  La bohemeSchaunard itState Opera, PrahaD: Brauner / Štrunc; R: Havelka 
 Vas-Birz 15  The Fiery AngelJohann Faust ruNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra / Jan Kučera; R: Jiří Nekvasil 
 Vas-Birz 15  La traviataIl barone DoupholNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Kalisová 
 Vas-Birz 15  Die ZauberfloteDer SprecherNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: V Morávek 
 Gruod 14-Saus 15  Prodana nevestaMíchaJ K Tyl Theatre, PlzenD: O von Dohnányi; R: Kalisová 
 Lapkr 14  The Excursions of Mr BroucekSacristan/ Lunigrove/ Domšík from the BellND BrnoD: Robert Jindra; R: Kukučka / Trpišovský 
 Lapkr 14-Birz 15  Cert a KacaDevil MarbuelNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký; R: Marián Chudovský 
 Spal 14-Geg 15  CarmenZunigaNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Bednárik 
 Spal-Lapkr 14  Simon BoccanegraPietroNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink; R: Pountney 
 Spal 14-Geg 15  The Excursions of Mr BroucekSacristan at St. Vitus Catherdral / Lunobor / Domšík from the Bell csNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra / Srubar; R: Kukučka / Trpišovský 
 Spal 14-Bal 15  Pad ArkunaDolenNational Theatre Prague, PrahaD: J Fiore; R: Jiří Heřman 
 Rugs 14-Geg 15  Madama ButterflyLo zio BonzoState Opera, PrahaD: Štrunc / Hilary Griffiths; R: Jernek 
 Rugs 14-Birz 15  La traviataIl barone DoupholState Opera, PrahaD: Leginus / R Hein; R: Arnaud Bernard 
 Rugs 14-Birz 15  JakobinFilipNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Švec; R: Jiří Heřman 
 Rugs 14-Kov 15  Il barbiere di SivigliaDon BasilioState Opera, PrahaD: Brauner / E Dovico; R: Otava 
 Rugs 14-Bal 15  RusalkaWater GoblinNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
 Rugs-Spal 14  Prodana nevestaMíchaJ K Tyl Theatre, PlzenD: O von Dohnányi; R: Kalisová 
 Rugpj 14-Birz 15  Don GiovanniLeporelloNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / Švec; R: Kukučka / Trpišovský 
 Rugpj 14-Birz 15  RigolettoMonteroneState Opera, PrahaD: R Hein; R: Jernek 
 Rugpj 14-Birz 15  Le nozze di FigaroFigaroNational Theatre Prague, PrahaD: Jakub Klecker / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
 Rugpj 14-Geg 15  La bohemeSchaunardState Opera, PrahaD: Štrunc / Brauner; R: Havelka 
 Rugpj 14-Birz 15  Cosi fan tutteDon AlfonsoNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Chalupecký; R: Čičvák 
Birz 14  Le nozze di FigaroFigaro itSmetana Opera Festival, LitomyslD: Chalupecký; R: Josef Průdek 
Birz 14  Simon BoccanegraPietroSlovak National Theatre, BratislavaD: J Kyzlink; R: Pountney 
Birz 14  Prodana nevestaMíchaJ K Tyl Theatre, PlzenD: O von Dohnányi; R: Kalisová 
Geg-Birz 14  Die ZauberflotePapagenoState Opera, PrahaD: Heiko Mathias Förster / R Hein; R: Ladislav Štros 
Spal 13-Geg 14  RusalkaWater Goblin csNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
Spal 13-Geg 14  RusalkaHunter csNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
Spal 13-Geg 14  RusalkaGamekeeper csNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
Spal 13-Bal 14  Simon BoccanegraPietro itNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink; R: Pountney 
Spal 13-Birz 14  RigolettoMonterone itState Opera, PrahaD: E Dovico / Drs / R Hein; R: Jernek 
Rugs 13-Birz 14  TajemstviMalinaJ K Tyl Theatre, PlzenD: Štrunc; R: D Benes 
Rugs 13-Geg 14  JakobinFilip csNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Netopil / Švec; R: Jiří Heřman 
Rugs 13-Birz 14  Cosi fan tutteDon Alfonso itNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Chalupecký; R: Čičvák 
Rugs 13-Birz 14  Prodana nevestaIndian csNational Theatre Prague, PrahaD: Lenárd / Švec / Chalupecký; R: Švecová 
Rugs 13-Geg 14  Cert a KacaDevil Marbuel csNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký; R: Marián Chudovský 
Rugs 13-Birz 14  La bohemeSchaunard itState Opera, PrahaD: Lenárd / Štrunc; R: Havelka 
Rugs 13-Geg 14  CarmenZuniga frNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Bednárik 
Rugs 13-Birz 14  Die ZauberflotePapageno csNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / Švec; R: Radok 
Rugs 13-Birz 14  Madama ButterflyLo zio Bonzo itState Opera, PrahaD: E Dovico / Drs / Hilary Griffiths / Štrunc; R: Jernek 
Rugpj 13-Birz 14  La traviataIl barone Douphol itState Opera, PrahaD: E Dovico / Drs / R Hein; R: Arnaud Bernard 
Rugpj 13-Birz 14  CarokrajJunketburyNational Theatre Prague, PrahaD: M Ivanović / Švec; R: Petr Forman 
Rugpj 13-Birz 14  CarokrajChief CockatriceNational Theatre Prague, PrahaD: M Ivanović / Švec; R: Petr Forman 
Rugpj 13-Geg 14  Le nozze di FigaroFigaroNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
Rugpj 13-Birz 14  Don GiovanniLeporello itNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / Švec; R: Kukučka / Trpišovský 
Bal 13  The Plays of MaryShopkeeper csNational Theatre Prague, PrahaD: Bělohlávek / Švec; R: Jiří Heřman 
Lapkr 12-Birz 13  Cert a KacaDevil porter csNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký; R: Marián Chudovský 
Lapkr 12-Birz 13  Cert a KacaDevil Marbuel csNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký; R: Marián Chudovský 
Spal 12-Birz 13  Prodana nevestaIndian csNational Theatre Prague, PrahaD: Lenárd / Švec / Chalupecký; R: Švecová 
Spal 12-Geg 13  TajemstviMalinaJ K Tyl Theatre, PlzenD: Štrunc; R: D Benes 
Spal 12  Kat'a KabanovaKuligin csNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Robert Jindra; R: Robert Wilson / Courrègelongue 
Spal 12-Birz 13  Die ZauberflotePapageno deState Opera, PrahaD: Heiko Mathias Förster / R Hein; R: Ladislav Štros 
Rugs 12-Birz 13  Pelleas et MelisandeArkelNational Theatre Prague, PrahaD: Tingaud / Švec; R: Rocc 
Rugs 12-Bal 13  Cosi fan tutteDon AlfonsoNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Chalupecký; R: Čičvák 
Rugs 12-Geg 13  CarmenZuniga frNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Bednárik 
Rugs 12-Birz 13  RusalkaWater Goblin csNational Theatre Prague, PrahaD: Hrůša / Zbyněk Müller / J Kyzlink; R: Jiří Heřman 
Rugs 12-Birz 13  RusalkaHunter csNational Theatre Prague, PrahaD: Hrůša / Zbyněk Müller / J Kyzlink; R: Jiří Heřman 
Rugs 12-Birz 13  RusalkaGamekeeper csNational Theatre Prague, PrahaD: Hrůša / Zbyněk Müller / J Kyzlink; R: Jiří Heřman 
Rugs 12-Birz 13  Le nozze di FigaroFigaroNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
Rugs 12-Birz 13  La traviataMarchese D'ObignyNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / J Kyzlink; R: Kalisová 
Rugs 12-Birz 13  CarokrajJunketburyNational Theatre Prague, PrahaD: M Ivanović / Švec; R: Petr Forman 
Rugs 12-Birz 13  CarokrajChief CockatriceNational Theatre Prague, PrahaD: M Ivanović / Švec; R: Petr Forman 
Rugs 12-Birz 13  La bohemeSchaunard itState Opera, PrahaD: Lenárd / Štrunc; R: Havelka 
Rugs 12-Birz 13  Madama ButterflyLo zio Bonzo itState Opera, PrahaD: E Dovico / Drs / Hilary Griffiths / Štrunc; R: Jernek 
Rugs 12-Birz 13  JakobinFilipNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Netopil / Švec; R: Jiří Heřman 
Rugs 12-Geg 13  Les contes d'HoffmannSchlemilNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Havelka 
Rugs 12-Geg 13  Les contes d'HoffmannHermannNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Havelka 
Rugpj 12-Birz 13  Don GiovanniLeporelloNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Švec / Chalupecký; R: Kukučka / Trpišovský 
Rugpj 12-Birz 13  RigolettoMonterone itState Opera, PrahaD: E Dovico / Drs / R Hein; R: Jernek 
Rugpj 12-Birz 13  Die ZauberflotePapagenoNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / Švec; R: Radok 
Rugpj 12  La traviataIl barone Douphol itState Opera, PrahaD: E Dovico / Drs / R Hein; R: Arnaud Bernard 
Bal-Birz 12  Kat'a KabanovaKuliginNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra; R: Robert Wilson 
Bal-Geg 12  ToscaAngelottiNational Theatre Prague, PrahaD: Stur; R: V Morávek 
Bal-Geg 12  Parsifal2. knightNational Theatre Prague, PrahaD: J Fiore; R: Jiří Heřman 
Gruod 11-Saus 12  The Plays of MaryOil Merchants/ BassNational Theatre Prague, PrahaD: Švec; R: Jiří Heřman 
Gruod 11-Saus 12  The Plays of MaryDrinkerNational Theatre Prague, PrahaD: Švec; R: Jiří Heřman 
Lapkr 11-Kov 12  Les contes d'HoffmannSchlemilNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Havelka 
Lapkr 11-Kov 12  Les contes d'HoffmannHermannNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Havelka 
Spal 11-Geg 12  Le nozze di FigaroFigaroNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / Netopil; R: Josef Průdek 
Spal 11-Birz 12  JakobinFilipNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
Rugs 11-Geg 12  Die ZauberflotePapagenoNational Theatre Prague, PrahaD: Švec / Chalupecký; R: Radok 
Rugs 11-Geg 12  Prodana nevestaIndianNational Theatre Prague, PrahaD: Lenárd / Švec; R: Švecová 
Rugs 11-Geg 12  La traviataMarchese D'ObignyNational Theatre Prague, PrahaD: Lenárd; R: Kalisová 
Rugs 11-Birz 12  RusalkaGamekeeper/ Hunter csNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
Rugs 11-Geg 12  CarmenZuniga frNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Robert Jindra; R: Bednárik 
Rugs-Lapkr 11  Cert a KacaDevil porterNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký; R: Marián Chudovský 
Rugs-Lapkr 11  Cert a KacaDevil MarbuelNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký; R: Marián Chudovský 
Rugs 11  Les contes d'HoffmannHermannPafos Aphrodite FestivalD: Zbyněk Müller; R: Havelka 
Rugpj 11-Geg 12  Cosi fan tutteDon AlfonsoNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra; R: Čičvák 
Rugpj-Gruod 11  Don GiovanniLeporello itNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Robert Jindra / Chalupecký; R: Kašlík / Jiří Nekvasil 
Kov-Geg 11  Parsifal2. KnightNational Theatre Prague, PrahaD: J Fiore; R: Jiří Heřman 
Gruod 10-Bal 11  Die ZauberflotePapageno csNational Theatre Prague, PrahaD: Švec; R: Radok 
Gruod 10-Bal 11  Die Zauberflote2. Man in Armour csNational Theatre Prague, PrahaD: Švec; R: Radok 
Lapkr 10-Saus 11  ToscaAngelotti itNational Theatre Prague, PrahaR: V Morávek 
Spal 10-Birz 11  Kat'a KabanovaKuliginNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil; R: Robert Wilson 
Spal 10-Birz 11  Cosi fan tutteDon AlfonsoNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / M Ivanović; R: Čičvák 
Rugs 10-Bal 11  Prodana nevestaIndian csNational Theatre Prague, PrahaD: Lenárd / Švec; R: Švecová 
Rugs 10-Bal 11  CarmenZuniga frNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Robert Jindra; R: Bednárik 
Rugs 10-Vas 11  Cert a KacaDevil porter csNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký; R: Marián Chudovský 
Rugs 10-Vas 11  Cert a KacaDevil Marbuel csNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký; R: Marián Chudovský 
Rugs 10-Saus 11  La traviataMarqius d'Obigny itNational Theatre Prague, PrahaD: Lenárd; R: Kalisová 
Rugs 10-Birz 11  RusalkaGamekeeper/ Hunter csNational Theatre Prague, PrahaD: Hrůša / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
Rugs 10-Bal 11  Don GiovanniLeporello itNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Robert Jindra / Chalupecký; R: Kašlík / Jiří Nekvasil 
Rugs 10-Birz 11  Le nozze di FigaroFigaro itNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
Rugs 10-Geg 11  Les contes d'HoffmannSchlemilNational Theatre Prague, PrahaD: Swierczewski / Zbyněk Müller; R: Havelka