Grigory Shkarupa, bass 
*Puslapis visuomenei   >Operabase Professional 
   Menininkai    Grigory Shkarupa,  bass
  Užimtumo planas
 Nuo Šiandien | rodom&uogonek; nuo 2013 met&uogonek; rugpjūtis mėnesio

Vadybininko kontaktinė informacija
 Zemsky Green


Future performances[P] Premjera
Grigory Shkarupa: Užimtumo planas
Nuo Opera 
27 Bal-24 Geg 2018 Il barbiere di Siviglia itDon Basilio Staatsoper Unter den Linden, Berlin (D:Cohen, R:Berghaus)
Staatsoper Unter den Linden
30 Kov-2 Bal 2018 Parsifal de2. Gralsritter FESTTAGE, Berlin (D:Barenboim, R:Tcherniakov)
Staatsoper Unter den Linden
4-17 Kov 2018 Salome [P] de1. Nazarener Staatsoper Unter den Linden, Berlin (D:Mehta, R:Neuenfels)
Staatsoper Unter den Linden
16-18 Vas 2018 Matsukaze [P] deMönch New National Theatre Tokyo (D:Coleman, R:Waltz)
New National Theatre
28 Saus-3 Birz 2018 La traviata itMarchese d'Obigny Staatsoper Unter den Linden, Berlin (D:Zanetti / Hindoyan, R:Dorn)
Staatsoper Unter den Linden
12-19 Saus 2018 Ariadne auf Naxos deTruffaldin Staatsoper Unter den Linden, Berlin (D:Kim, R:Neuenfels)
Staatsoper Unter den Linden
7 Saus-2 Vas 2018 Don Giovanni itMasetto Staatsoper Unter den Linden, Berlin (D:De Marchi, R:Guth)
Staatsoper Unter den Linden
26 Gruod 2017-12 Bal 2018 Die Zauberflöte de2. Geharnischter Staatsoper Unter den Linden, Berlin (D:Salemkour / Cohen, R:Everding)
Staatsoper Unter den Linden
22 Gruod 2017-17 Saus 2018 La bohème itColline Staatsoper Unter den Linden, Berlin (D:Salemkour, R:Hume)
Staatsoper Unter den Linden
Spal 2017 Alcina [P] Melisso Bolshoi Theatre, Moscow (D:Marcon, R:Mitchell)
Geg 2017 Il barbiere di Siviglia itDon Basilio Staatsoper Unter den Linden, Berlin (D:Matheuz, R:Berghaus)
Bal-Geg 2017 La traviata itMarchese d'Obigny Staatsoper Unter den Linden, Berlin (D:Kim, R:Dorn)
Kov 2017 Ariadne auf Naxos deTruffaldin Staatsoper Unter den Linden, Berlin (D:Kim, R:Neuenfels)
Vas-Kov 2017 Tannhäuser deBiterolf Staatsoper Unter den Linden, Berlin (D:Young, R:Waltz)
Gruod 2016-Saus 2017 La bohème [P] itColline Grand-Théâtre de Genève (D:Arrivabeni, R:Hartmann)
Lapkr 2016-Bal 2017 Die Zauberflöte de2. Priester Staatsoper Unter den Linden, Berlin (D:Soddy / Wendeberg / Rouland, R:Everding)
Lapkr 2016-Bal 2017 Die Zauberflöte deSprecher Staatsoper Unter den Linden, Berlin (D:Soddy / Wendeberg / Rouland, R:Everding)
Rugs-Spal 2016 Don Giovanni itMasetto Staatsoper Unter den Linden, Berlin (D:Zanetti, R:Guth)
Rugs 2016-Vas 2017 Tosca itCesare Angelotti Staatsoper Unter den Linden, Berlin (D:Hindoyan, R:Hermanis, Hartmann)
Liep-Rugpj 2016 Turandot itUn Mandarino Bregenz Festival (D:Carignani / Finzi, R:Marelli)
Saus 2016 Ariadne auf Naxos deTruffaldin Staatsoper Unter den Linden, Berlin (D:Steffens, R:Neuenfels)
Gruod 2015 La traviata [P] itGrenvil Staatsoper Unter den Linden, Berlin (D:Barenboim, R:Dorn)
Gruod 2015 Don Giovanni itMasetto Staatsoper Unter den Linden, Berlin (D:Zanetti, R:Guth)
Spal 2015 Un ballo in maschera itSamuel Staatsoper Unter den Linden, Berlin (D:Kim, R:Wieler, Morabito)
Spal 2015-Geg 2016 Tosca itCesare Angelotti Staatsoper Unter den Linden, Berlin (D:Hindoyan, R:Hermanis, Hartmann)
Rugpj 2015 Così fan tutte Don Alfonso Bregenz Festival (D:Keil, R:Lichtenstein)
Liep-Rugpj 2015 Turandot [P] itUn Mandarino Bregenz Festival (D:Carignani / Finzi / Coladonato, R:Marelli)
Birz 2015 Ariadne auf Naxos [P] Truffaldin Staatsoper Unter den Linden, Berlin (D:Metzmacher, R:Neuenfels)
Kov-Bal 2015 Parsifal [P] deGralsritter Staatsoper Unter den Linden, Berlin (D:Barenboim, R:Tcherniakov)
Vas-Kov 2015 Lulu deDer Athlet Staatsoper Unter den Linden, Berlin (D:Barenboim, R:Breth)
Vas 2015 Macbeth itErscheinung/ Sicario/ Medico Staatsoper Unter den Linden, Berlin (D:Barenboim, R:Mussbach)
Saus-Bal 2015 Aufstieg und Fall der Stadt Mahagonny Joe Staatsoper Unter den Linden, Berlin (D:Marshall, R:Boussard)
Spal 2014-Geg 2015 Die Zauberflöte 2. Geharnischter Staatsoper Unter den Linden, Berlin (D:Soltesz / Weigle, R:Everding)
Spal 2014 Tosca [P] itUn carceriere Staatsoper Unter den Linden, Berlin (D:Barenboim / Hindoyan, R:Hermanis)
Rugs-Gruod 2014 Candide enInquisitor 3/ Tsar Ivan Staatsoper Unter den Linden, Berlin (D:Marshall / Coleman, R:Boussard)
Rugs 2014-Birz 2015 La traviata itMarchese d'Obigny Staatsoper Unter den Linden, Berlin (D:Hindoyan / Rustioni, R:Mussbach)
Birz 2014 Aufstieg und Fall der Stadt Mahagonny [P] Joe Staatsoper Unter den Linden, Berlin (D:Marshall, R:Boussard)
Geg 2014 Rappresentatione di anima, et di corpo itHimmelsstimme Bass Staatsoper Unter den Linden, Berlin (D:Jacobs, R:Freyer, Hecker)
Bal 2014 Prince Igor Skula Bolshoi Theatre, Moscow (D:Klinichev, R:Lyubimov)
Vas-Birz 2014 Tosca itUn carceriere Staatsoper Unter den Linden, Berlin (D:Ranzani, R:Riha)
Vas 2014 Salome de4. Jude Staatsoper Unter den Linden, Berlin (D:Mehta, R:Kupfer)
Vas 2014 Salome deEin Kappadozier Staatsoper Unter den Linden, Berlin (D:Mehta, R:Kupfer)
Lapkr 2013-Kov 2014 Die Zauberflöte 2. Geharnischter Staatsoper Unter den Linden, Berlin (D:Märtig, R:Everding)
Lapkr 2013-Kov 2014 La traviata itMarchese d'Obigny Staatsoper Unter den Linden, Berlin (D:Hindoyan, R:Mussbach)
Rugs-Spal 2013 Un ballo in maschera itSamuel Staatsoper Unter den Linden, Berlin (D:Zanetti, R:Wieler, Morabito)

 Permalink: operabase.com/a/Grigory_Shkarupa/18958/lt