Grigory Shkarupa, bosas :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei   >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Grigory Shkarupa

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 Zemsky Green


Asmeninis/ kitas tinklapis
 Siūlykite papildymus ar pataisymus

 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Geg 17  Don CarlosUn frate itStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: Massimo Zanetti; R: Himmelmann 
 Geg 17  Il barbiere di SivigliaDon Basilio itStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: Matheuz; R: Berghaus 
 Bal-Geg 17  La traviataMarchese D'Obigny itStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: Eun Sun Kim; R: Dieter Dorn 
 Kov 17  Ariadne auf NaxosTruffaldino deStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: Eun Sun Kim; R: Neuenfels 
 Vas-Kov 17  TannhauserBiterolf deStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: Simone Young; R: S Waltz 
 Gruod 16-Saus 17  La bohemeColline itGrand-Théâtre de GenèveD: Arrivabeni; R: Matthias Hartmann 
 Lapkr 16-Bal 17  Die ZauberfloteDer Sprecher deStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: Soddy / Wendeberg / Rouland; R: August Everding 
 Lapkr 16-Bal 17  Die Zauberflote2. Priester deStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: Soddy / Wendeberg / Rouland; R: August Everding 
 Rugs-Spal 16  Don GiovanniMasetto itStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: Massimo Zanetti; R: C Guth 
 Rugs 16-Vas 17  ToscaAngelotti itStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: Hindoyan; R: Hermanis / Gudrun Hartmann 
 Liep-Rugpj 16  TurandotUn mandarino itBregenz FestivalD: Carignani / Finzi; R: Marco Arturo Marelli 
 Saus 16  Ariadne auf NaxosTruffaldino deStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: Karl Heinz Steffens; R: Neuenfels 
 Gruod 15  La traviataIl dottor Grenvil itStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: Barenboim; R: Dieter Dorn 
 Gruod 15  Don GiovanniMasetto itStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: Massimo Zanetti; R: C Guth 
 Spal 15  Un ballo in mascheraSamuel itStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: Eun Sun Kim; R: Wieler / S Morabito 
 Spal 15-Geg 16  ToscaAngelotti itStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: Hindoyan; R: Hermanis / Gudrun Hartmann 
 Rugpj 15  Cosi fan tutteDon AlfonsoBregenz FestivalD: Hartmut Keil; R: J Lichtenstein 
 Liep-Rugpj 15  TurandotUn mandarino itBregenz FestivalD: Carignani / Finzi / L Coladonato; R: Marco Arturo Marelli 
 Birz 15  Ariadne auf NaxosTruffaldinoStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: Metzmacher; R: Neuenfels 
 Kov-Bal 15  ParsifalGralsritter deStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: Barenboim; R: Tcherniakov 
 Vas-Kov 15  LuluEin Athlet deStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: Barenboim; R: Breth 
 Vas 15  MacbethErscheinung/ Mörder/ Arzt itStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: Barenboim; R: Mussbach 
 Saus-Bal 15  Aufstieg und Fall der Stadt MahagonnyJoeStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: Wayne Marshall; R: Boussard 
 Spal 14-Geg 15  Die Zauberflote2. Geharnischter MannStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: Soltesz / Sebastian Weigle; R: August Everding 
 Spal 14  ToscaCarceriere itStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: Barenboim / Hindoyan; R: Hermanis 
 Rugs-Gruod 14  CandideInquisitor III/ Judge III/ Tsar Ivan enStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: Wayne Marshall / David Robert Coleman; R: Boussard 
 Rugs 14-Birz 15  La traviataMarchese D'Obigny itStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: Hindoyan / Daniele Rustioni; R: Mussbach 
Birz 14  Aufstieg und Fall der Stadt MahagonnyJoeStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: Wayne Marshall; R: Boussard 
Geg 14  Rappresentatione di anima, et di corpoHimmelsstimme Bass itStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: René Jacobs; R: A Freyer / T Hecker 
Bal 14  Prince IgorSkulaBolshoi Theatre, MoscowD: Klinichev; R: Y Lyubimov 
Vas-Birz 14  ToscaCarceriere itStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: Ranzani; R: Riha 
Vas 14  SalomeEin Kappadozier deStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: Z Mehta; R: H Kupfer 
Vas 14  Salome4. Jude deStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: Z Mehta; R: H Kupfer 
Lapkr 13-Kov 14  Die Zauberflote2. Geharnischter MannStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: Märtig; R: August Everding 
Lapkr 13-Kov 14  La traviataMarchese D'Obigny itStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: Hindoyan; R: Mussbach 
Rugs-Spal 13  Un ballo in mascheraSamuel itStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: Massimo Zanetti; R: Wieler / S Morabito 
Kov-Liep 13  La sonnambulaAlessioBolshoi Theatre, MoscowD: E Mazzola; R: Pier Luigi Pizzi 
Gruod 12-Birz 13  Prince IgorSkulaBolshoi Theatre, MoscowD: Sinaisky; R: Y Lyubimov 
Lapkr 12-Geg 13  Boris GodunovMityushaBolshoi Theatre, MoscowD: Sinaisky / Sorokin; R: L Baratov / Ushakov 
Lapkr 12  The Love for Three OrangesThe CookBolshoi Theatre, MoscowD: Buribayev; R: P Ustinov 
Lapkr 12  The Love for Three OrangesHeroldBolshoi Theatre, MoscowD: Buribayev; R: P Ustinov 
Lapkr 12-Saus 13  ToscaCarceriere itBolshoi Theatre, MoscowD: Alexei Bogorad / R Treviño; R: Pokrovsky