Jakub Tolaš 
*Puslapis visuomenei   >Operabase Professional 
   Menininkai    Jakub Tolaš
  Užimtumo planas
 Nuo Šiandien | rodom&uogonek; nuo 2012 met&uogonek; rugpjūtis mėnesio


Simboliai : [PP] Pasaulinė premjera
[P] Premjera
Jakub Tolaš: Užimtumo planas
Nuo Opera 
Birz 2017 Der Zigeunerbaron [P] Kálmán Zsupán Slezské divadlo, Opava (D:Šumník, R:Dinková)
Geg-Birz 2017 Das Land des Lächelns [P] Graf Gustav von Pottenstein Moravian Theatre Olomouc (D:Hanák / Oswald, R:Hlubková)
Bal-Birz 2017 Tajemství [P] czMistr zednický National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Klecker / Kružík, R:Studený)
Kov-Geg 2017 No Man [PP] Baritone National Theatre Prague, Praha (D:Kadeřábek, R:Schmitt)
Vas-Geg 2017 The Greek Passion Kostandis Moravian Theatre Olomouc (D:Šumník / Hanák, R:Pitínský)
Vas-Birz 2017 Il barbiere di Siviglia itFigaro ND Brno (D:Olos, R:Santillo)
Vas-Birz 2017 La bohème Marcello Moravian Theatre Olomouc (D:Oswald / Šumník, R:Hlinková)
Saus-Geg 2017 Andrea Chénier Roucher National Theatre Prague, Praha (D:Kofroň / Chalupecký, R:Dočekal)
Lapkr 2016 The Kiss csTomes ND Brno (D:Klecker, R:Keprtová)
Spal 2016-Birz 2017 Turandot Ping Moravian Theatre Olomouc (D:Šumník, R:Málek)
Rugs 2016-Birz 2017 Rigoletto Rigoletto Moravian Theatre Olomouc (D:Šumník / Oswald, R:Hlinková)
Rugs 2016 Il barbiere di Siviglia Figaro Moravské divadlo Olomouc (D:Hanák, R:Belcredi)
Rugs 2016-Kov 2017 Carmen frLe Dancaïre ND Brno (D:Olos, R:Pilař)
Rugs 2016-Bal 2017 The Brandenburgers in Bohemia Jan Tausendmark National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Klecker / Prášil, R:Nekvasil)
Rugs 2016-Geg 2017 Die Zauberflöte Papageno Moravian Theatre Olomouc (D:Oswald / Šumník, R:Vencl, Doleželová)
Birz 2016 Čarokraj Papouš/ Parrot National Theatre Prague, Praha (D:Ivanović / Švec, R:Forman)
Saus-Vas 2016 Rigoletto [P] Rigoletto Moravské divadlo Olomouc (D:Šumník / Oswald, R:Hlinková)
Spal 2015-Vas 2016 Barbe-bleue [P] Popolani Moravian Theatre Olomouc (D:Hanák, R:Málek)
Spal 2015 Der Sturz des Antichrist Der Techniker/ Das Gespenst des Technikers Moravian Theatre Olomouc (D:Oswald, R:Pitínský)
Spal 2015-Vas 2016 The Kiss Tomes Moravské divadlo Olomouc (D:Hanák / Šumník, R:Dubovic)
Rugs 2015-Vas 2016 Il barbiere di Siviglia Figaro Moravské divadlo Olomouc (D:Oswald / Hanák, R:Belcredi)
Rugs 2015-Vas 2016 Turandot Ping Moravské divadlo Olomouc (D:Šumník, R:Málek)
Geg 2015 Filoktétés [P] Philoctetes National Moravian-Silesian Theatre, Praha (D:Ivanović, R:Nekvasil)
Vas-Kov 2015 The Kiss [P] Tomes Moravské divadlo Olomouc (D:Hanák / Šumník, R:Dubovic)
Gruod 2014-Geg 2015 Turandot Ping ND Brno (D:Klecker / Olos, R:Nekvasil)
Spal 2014-Bal 2015 Der Sturz des Antichrist [P] Der Techniker/ Das Gespenst des Technikers Moravské divadlo Olomouc (D:Oswald / Šumník, R:Pitínský)
Rugs 2014-Bal 2015 Turandot Ping Moravské divadlo Olomouc (D:Šumník, R:Málek)
Geg-Birz 2014 Turandot [P] Ping Moravské divadlo Olomouc (D:Šumník, R:Málek)
Kov-Birz 2014 Turandot Ping ND Brno (D:Klecker / Olos, R:Nekvasil)
Vas-Bal 2014 Madama Butterfly Yamadori ND Brno (D:Kyzlink, R:Nekvasil)
Gruod 2013-Kov 2014 Die Fledermaus Frank ND Brno (D:Olos / Zehnder, R:Havelka)
Lapkr 2013-Kov 2014 La traviata Marchese d'Obigny ND Brno (D:Kyzlink, R:Srba)
Rugs 2013-Vas 2014 Carmen Le Dancaïre ND Brno (D:Zbavitel, R:Stros)
Rugpj 2013-Birz 2014 Čarokraj Parrot National Theatre Prague, Praha (D:Ivanović / Švec, R:Forman)
Kov-Birz 2013 Die Fledermaus Frank ND Brno (D:Zehnder / Olos, R:Havelka)
Saus-Geg 2013 Madama Butterfly Yamadori ND Brno (D:Kyzlink, R:Nekvasil)
Spal 2012-Birz 2013 Prodaná nevěsta Indián ND Brno (D:Vronský / Kyzlink, R:Havelka)
Rugs 2012-Geg 2013 Carmen Le Dancaïre ND Brno (D:Kyzlink / Zbavitel / Olos, R:Štros)
Rugs 2012-Geg 2013 Carmen Moralès ND Brno (D:Kyzlink / Zbavitel / Olos, R:Štros)
Rugs 2012-Geg 2013 Turandot Ping ND Brno (D:Klecker / Olos, R:Nekvasil)
Rugs 2012-Birz 2013 Čarokraj Parrot National Theatre Prague, Praha (D:Ivanović / Švec, R:Forman)

 Permalink: operabase.com/a/Jakub_Tolaš/7688/lt