Jan Štáva, bass 
*Puslapis visuomenei   >Operabase Professional 
   Menininkai    Jan Štáva,  bass
  Užimtumo planas
 Nuo Šiandien | rodom&uogonek; nuo 2012 met&uogonek; rugpjūtis mėnesio


Future performances[P] Premjera
Current performances [ c ]  Koncertinis atlikimas
Jan Štáva: Užimtumo planas
Nuo Opera 
1 Vas-8 Birz 2018 Le nozze di Figaro [P] Bartolo National Theatre Prague (D:NN / Müller, R:Švecová)
Theatre of the Estates
1 Vas-8 Birz 2018 Le nozze di Figaro [P] Figaro National Theatre Prague (D:NN / Müller, R:Švecová)
Theatre of the Estates
5 Liep 2017 Polenblut csJan Zaremba Smetana Opera Festival, Litomysl (D:Klecker, R:Pilař)
Litomysl Castle
6-15 Birz 2017 Ariadne auf Naxos [P] deTruffaldin Opéra national de Lorraine, Nancy (D:Calderon, R:Hermann)
Opéra
26 Geg-11 Birz 2017 Le comte Ory [P] frLe Gouverneur ND Brno (D:Kružík, R:Flory)
Mahenovo divadlo
14 Kov-29 Bal 2017 Il trovatore Ferrando South Bohemian Theatre, České Budějovice (D:De Rose, R:Studený)
Metropol House of Culture
Vas 2017 La Gioconda [P] csAlvise Badoero ND Brno (D:Kyzlink, R:Pilař)
Saus 2017 Čarokraj csHlavní bazilišek ND Brno (D:Ivanović, R:Forman, Forman)
Saus 2017 Čarokraj csVelebobule ND Brno (D:Ivanović, R:Forman, Forman)
Saus-Bal 2017 Don Giovanni itLeporello ND Brno (D:Ivanović / Olos, R:Berger-Gorski)
Gruod 2016-Bal 2017 The Plays of Mary csKovář ND Brno (D:Klecker / Kružík, R:Heřman)
Gruod 2016-Bal 2017 The Plays of Mary csObchodník s olejem ND Brno (D:Klecker / Kružík, R:Heřman)
10 Gruod 2016-14 Birz 2017 Čert a Káča [P] csLucifer ND Brno (D:Klecker, R:Heřman)
Janáčkovo divadlo
Lapkr 2016-Bal 2017 Aida itIl re ND Brno (D:Kyzlink, R:Věžník)
Lapkr 2016 The Kiss csPalouký Otec ND Brno (D:Klecker, R:Keprtová)
Spal 2016-Bal 2017 Juliette Old Youth/ Le Mendiant National Theatre Prague (D:Kyzlink / Švec, R:Gilhuus)
Spal-Gruod 2016 Hamlet Claudius National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Brauner / Klecker / Švec, R:Lipus)
30 Rugs 2016-17 Geg 2017 La traviata itGrenvil ND Brno (D:Kyzlink / Šnajdr, R:Srba)
Mahenovo divadlo
Rugs 2016-Kov 2017 Polenblut csJan Zaremba ND Brno (D:Olos, R:Pilař)
Rugs 2016-Bal 2017 The Brandenburgers in Bohemia Kmet National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Klecker / Prášil, R:Nekvasil)
14 Rugs 2016-28 Birz 2017 Rigoletto itSparafucile National Theatre Prague (D:Weiser / Griffiths, R:Jernek)
Karlín Music Theatre
13 Rugs 2016-16 Birz 2017 La Cenerentola itAlidoro National Theatre Prague (D:Kučera / Švec, R:Eszenyi)
Theatre of the Estates
Rugs 2016-Kov 2017 Le Rossignol ruLe bonze National Theatre Prague (D:Latham-Koenig / Müller, R:Beneš)
Rugs 2016-Saus 2017 Le nozze di Figaro itBartolo National Theatre Prague (D:Chalupecký / Jindra / Klecker, R:Průdek)
7 Rugs 2016-26 Birz 2017 Le nozze di Figaro itBartolo National Theatre Prague (D:Jindra / Chalupecký / Klecker, R:Průdek)
Theatre of the Estates
Rugs 2016-Saus 2017 Don Giovanni itLeporello National Theatre Prague (D:Chalupecký, Švec, R:Kukučka, Trpišovský)
4 Rugs 2016-19 Birz 2017 Don Giovanni Leporello National Theatre Prague (D:Chalupecký / Švec, R:SKUTR)
Theatre of the Estates
Rugs 2016-Saus 2017 Die Zauberflöte deSarastro National Theatre Prague (D:Kyzlink / Švec, R:Morávek)
1 Rugs 2016-1 Birz 2017 Die Zauberflöte deSarastro National Theatre Prague (D:Kyzlink / Švec, R:Morávek)
Theatre of the Estates
Birz 2016 Čarokraj Velebobule/ Junketberry + Chief Cockatrice National Theatre Prague (D:Ivanović / Švec, R:Forman)
Geg 2016 Der Rosenkavalier [P] deEin Polizeikommissär Opéra National de Paris (D:Jordan, R:Wernicke)
Bal-Geg 2016 Die Entführung aus dem Serail Osmin National Theatre Prague (D:Švec, R:Lauwers)
Kov-Birz 2016 Juliette [P] Old Youth/ Le Mendiant National Theatre Prague (D:Kyzlink, R:Gilhuus)
Kov-Birz 2016 Hamlet [P] Claudius National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Brauner, R:Lipus)
Vas-Bal 2016 Maria Stuarda Giorgio Talbot National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Brauner / Prášil, R:Keprtová)
Saus 2016 Čertova stěna Rarach National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Klecker, R:Nekvasil)
Spal 2015-Geg 2016 Le Rossignol [P] Le bonze National Theatre Prague (D:Latham-Koenig / Chalupecký, R:Beneš)
Rugs 2015-Vas 2016 Prodaná nevěsta Kecal J K Tyl Theatre, Plzeň (D:von Dohnányi / Štrunc, R:Kališová)
Rugs 2015-Birz 2016 Le nozze di Figaro Bartolo National Theatre Prague (D:Chalupecký / Jindra / Klecker, R:Průdek)
Rugs 2015-Birz 2016 Die Zauberflöte Sarastro National Theatre Prague (D:Kyzlink / Švec, R:Morávek)
Rugs 2015 L'Heure espagnole [ c ] frDon Iñigo Gomez Angers Nantes Opéra... (D:Rophé)
Nantes, Angers
Rugs 2015-Birz 2016 Don Giovanni Leporello National Theatre Prague (D:Chalupecký / Švec, R:Kukučka, Trpišovský)
Geg 2015 Dalibor [ c ] Benes BBC Symphony Orchestra, London (D:Bělohlávek)
Vas-Birz 2015 Die Zauberflöte [P] Sprecher National Theatre Prague, Praha (D:Müller, R:Morávek)
Gruod 2014-Geg 2015 Turandot Un Mandarino ND Brno (D:Klecker / Olos, R:Nekvasil)
Gruod 2014-Birz 2015 Maria Stuarda [P] itGiorgio Talbot National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Brauner / Prášil, R:Keprtová)
Gruod 2014-Kov 2015 I vespri siciliani Il signore di Béthune ND Brno (D:Kyzlink / Olos, R:Adamik)
Gruod 2014-Saus 2015 Prodaná nevěsta Kecal J K Tyl Theatre, Plzeň (D:von Dohnányi, R:Kališová)
Gruod 2014-Birz 2015 Don Giovanni Leporello ND Brno (D:Olos / Ivanović, R:Berger-Gorski)
Rugs 2014-Birz 2015 Polenblut Jan Zaremba ND Brno (D:Klecker / Olos, R:Pilař)
Rugs-Gruod 2014 Prodaná nevěsta Kecal J K Tyl Theatre, Plzeň... (D:von Dohnányi, R:Kališová)
Plzeň, Plzeň
Rugpj 2014-Birz 2015 Don Giovanni Leporello National Theatre Prague, Praha (D:Chalupecký / Švec, R:Kukučka(original), Trpišovský)
Rugpj 2014-Birz 2015 Le nozze di Figaro Bartolo National Theatre Prague, Praha (D:Klecker / Chalupecký / Jindra, R:Průdek)
Rugpj 2014-Bal 2015 Die Entführung aus dem Serail Osmin National Theatre Prague, Praha (D:Chalupecký / Švec, R:Lauwers)
Birz 2014 Mirandolina Markýz di Forlimpopoli Eurokontext sk, Bratislava (D:Ivanović, R:Nekvasil)
Birz 2014 Prodaná nevěsta [P] Kecal J K Tyl Theatre, Plzeň (D:von Dohnányi, R:Kališová)
Bal 2014 Die Schöpfung Raphäel/ Adam ND Brno (D:Richter / Olos, R:Scholz)
Kov-Birz 2014 Turandot Un Mandarino ND Brno (D:Klecker / Olos, R:Nekvasil)
Saus 2014 La Cenerentola [P] Alidoro Opéra de Toulon (D:Colomer, R:Clarac, Deloeuil)
Gruod 2013-Birz 2014 Mirandolina Markýz di Forlimpopoli National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Ivanović, R:Nekvasil)
Lapkr 2013-Kov 2014 Die Entführung aus dem Serail deOsmin National Theatre Prague, Praha (D:Netopil / Švec / Chalupecký, R:Lauwers)
Lapkr 2013-Kov 2014 La traviata Grenvil ND Brno (D:Kyzlink, R:Srba)
Lapkr 2013-Geg 2014 Aida Il re ND Brno (D:Kyzlink / Feranec, R:Věžník)
Spal 2013-Birz 2014 I vespri siciliani Il signore di Béthune ND Brno (D:Kyzlink / Olos, R:Adamik)
Spal 2013-Geg 2014 Yevgeny Onegin Prince Gremin ND Brno (D:Kyzlink, R:Kaloč)
Rugs 2013-Geg 2014 Don Giovanni Leporello ND Brno (D:Feranec, R:Berger-Gorski)
Rugs 2013-Geg 2014 Anna Bolena itLord Rochefort National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:von Dohnányi / Žídek, R:Krejčí)
Rugpj 2013-Birz 2014 Čarokraj Chief Cockatrice National Theatre Prague, Praha (D:Ivanović / Švec, R:Forman)
Rugpj 2013-Birz 2014 Čarokraj Junketbury National Theatre Prague, Praha (D:Ivanović / Švec, R:Forman)
Rugpj 2013-Geg 2014 Le nozze di Figaro Figaro National Theatre Prague, Praha (D:Netopil / Chalupecký / Jindra, R:Průdek)
Rugpj 2013-Birz 2014 Don Giovanni itLeporello National Theatre Prague, Praha (D:Netopil / Chalupecký / Švec, R:Kukučka, Trpišovský)
Birz-Liep 2013 The Fairy Queen enKlubko Smetana Opera Festival, Nové Hrady (D:Švec, R:Švecová)
Kov-Bal 2013 Die Entführung aus dem Serail [P] deOsmin Angers Nantes Opéra... (D:Goetzel, R:Arias)
Nantes, Angers
Saus-Geg 2013 Madama Butterfly Il commissario imperiale ND Brno (D:Kyzlink, R:Nekvasil)
Saus-Kov 2013 Die Schöpfung Raphäel/ Adam ND Brno (D:Richter / Olos, R:Scholz)
Saus-Geg 2013 I vespri siciliani [P] itIl signore di Béthune ND Brno (D:Kyzlink / Olos, R:Adamík)
Gruod 2012-Bal 2013 La bohème Colline National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Jindra / Šrubař, R:Studený)
Spal 2012-Geg 2013 Aida Il re ND Brno (D:Kyzlink, R:Věžník)
Spal 2012-Saus 2013 Armida Hydraot National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Jindra / Šrubař, R:Nekvasil)
Rugs-Lapkr 2012 Das Wunder der Heliane [P] deDer Pförtner ND Brno (D:Feranec / Šnajdr, R:Lukas-Kindermann)
Rugs 2012-Birz 2013 Le nozze di Figaro Figaro National Theatre Prague, Praha (D:Netopil / Chalupecký / Jindra, R:Průdek)
Rugs 2012-Geg 2013 Turandot Un Mandarino ND Brno (D:Klecker / Olos, R:Nekvasil)
Rugs 2012-Vas 2013 La Périchole Don Andrès de Ribeira ND Brno (D:Richter / Šnajdr, R:Studený)
Rugs 2012-Birz 2013 Čarokraj Chief Cockatrice National Theatre Prague, Praha (D:Ivanović / Švec, R:Forman)
Rugs 2012-Birz 2013 Čarokraj Junketbury National Theatre Prague, Praha (D:Ivanović / Švec, R:Forman)
Rugpj 2012-Bal 2013 Die Entführung aus dem Serail Osmin National Theatre Prague, Praha (D:Netopil / Švec / Chalupecký, R:Lauwers)
Rugpj 2012-Birz 2013 Don Giovanni Leporello National Theatre Prague, Praha (D:Netopil / Švec / Chalupecký, R:Kukučka, Trpišovský)

 Permalink: operabase.com/a/Jan_Štáva/7823/lt