Jan Štáva, bosas :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Jan Štáva

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 IAAC[Gen, Pasaulis]


Asmeninis/ kitas tinklapis
 Siūlykite papildymus ar pataisymus

 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Birz 17  Ariadne auf NaxosTruffaldino deOpéra national de Lorraine, NancyD: Rani Calderon; R: David Hermann 
 Geg-Birz 17  Le comte OryLe Gouverneur frND BrnoD: Kružík; R: Flory 
 Vas 17  La GiocondaAlvise csND BrnoD: J Kyzlink; R: Pilař 
 Saus 17  CarokrajVelebobule csND BrnoD: M Ivanović; R: Petr Forman / Matěj Forman 
 Saus 17  CarokrajHlavní bazilišek csND BrnoD: M Ivanović; R: Petr Forman / Matěj Forman 
 Saus-Bal 17  Don GiovanniLeporello itND BrnoD: M Ivanović / Ondrej Olos; R: B Berger-Gorski 
 Gruod 16  The Plays of MaryObchodník s olejem csND BrnoD: Jakub Klecker / Kružík; R: Jiří Heřman 
 Gruod 16  The Plays of MaryKovář csND BrnoD: Jakub Klecker / Kružík; R: Jiří Heřman 
 Gruod 16-Birz 17  Cert a KacaLucifer csND BrnoD: Jakub Klecker; R: Jiří Heřman 
 Lapkr 16-Bal 17  AidaIl re itND BrnoD: J Kyzlink; R: Veznik 
 Lapkr 16  The KissPaloucký csND BrnoD: Jakub Klecker; R: Keprtová 
 Spal-Lapkr 16  JulietteOld Youth/ BeggarNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / Švec; R: Zuzana Gilhuus 
 Rugs 16-Geg 17  La traviataIl dottor Grenvil itND BrnoD: J Kyzlink / Šnajdr; R: Srba 
 Rugs 16-Kov 17  PolenblutJan Zaremba csND BrnoD: Ondrej Olos; R: Pilař 
 Rugs 16-Kov 17  Le RossignolBonz ruNational Theatre Prague, PrahaD: Latham-Koenig / Zbyněk Müller; R: D Benes 
 Rugs 16-Saus 17  Le nozze di FigaroBartolo itNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / Robert Jindra / Jakub Klecker; R: Josef Průdek 
 Rugs 16-Saus 17  Don GiovanniLeporello itNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / Švec; R: Kukučka / Trpišovský 
 Rugs 16-Saus 17  Die ZauberfloteSarastro deNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / Švec; R: V Morávek 
 Birz 16  CarokrajVelebobule / Junketberry + Chief CockatriceNational Theatre Prague, PrahaD: M Ivanović / Švec; R: Petr Forman 
 Geg 16  Der RosenkavalierEin Polizeikommissar deOpéra National de ParisD: Philippe Jordan; R: H Wernicke 
 Bal-Geg 16  Die Entfuhrung aus dem SerailOsminNational Theatre Prague, PrahaD: Švec; R: J Lauwers 
 Kov-Birz 16  HamletClaudiusNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Brauner; R: Lipus 
 Vas-Bal 16  Maria StuardaTalbotNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Brauner / Prášil; R: Keprtová 
 Saus 16  Certova stenaRarachNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Jakub Klecker; R: Jiří Nekvasil 
 Spal 15-Geg 16  Le RossignolLe bonzeNational Theatre Prague, PrahaD: Latham-Koenig / Chalupecký; R: D Benes 
 Rugs 15-Vas 16  Prodana nevestaKecalJ K Tyl Theatre, PlzenD: O von Dohnányi / Štrunc; R: Kalisová 
 Rugs 15-Birz 16  Le nozze di FigaroBartoloNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / Robert Jindra / Jakub Klecker; R: Josef Průdek 
 Rugs 15-Birz 16  Die ZauberfloteSarastroNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / Švec; R: V Morávek 
 Rugs 15  L'Heure espagnoleDon Inigo Gomez frAngers Nantes OpéraD: Rophé;
 Rugs 15-Birz 16  Don GiovanniLeporelloNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / Švec; R: Kukučka / Trpišovský 
 Geg 15  DaliborBenešBarbican Hall, LondonD: Bělohlávek;
 Vas-Birz 15  Die ZauberfloteDer SprecherNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: V Morávek 
 Gruod 14-Birz 15  Maria StuardaTalbot itNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Brauner / Prášil; R: Keprtová 
 Gruod 14-Geg 15  TurandotUn mandarinoND BrnoD: Jakub Klecker / Ondrej Olos; R: Jiří Nekvasil 
 Gruod 14-Kov 15  I vespri sicilianiLord of BethumeND BrnoD: J Kyzlink / Ondrej Olos; R: Laco Adamik 
 Gruod 14-Saus 15  Prodana nevestaKecalJ K Tyl Theatre, PlzenD: O von Dohnányi; R: Kalisová 
 Gruod 14-Birz 15  Don GiovanniLeporelloND BrnoD: Ondrej Olos / M Ivanović; R: B Berger-Gorski 
 Rugs 14-Birz 15  PolenblutJan ZarembaND BrnoD: Jakub Klecker / Ondrej Olos; R: Pilař 
 Rugs-Spal 14  Prodana nevestaKecalJ K Tyl Theatre, PlzenD: O von Dohnányi; R: Kalisová 
 Rugpj 14-Birz 15  Don GiovanniLeporelloNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / Švec; R: Kukučka / Trpišovský 
 Rugpj 14-Birz 15  Le nozze di FigaroBartoloNational Theatre Prague, PrahaD: Jakub Klecker / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
 Rugpj 14-Bal 15  Die Entfuhrung aus dem SerailOsminNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / Švec; R: J Lauwers 
Birz 14  MirandolinaMarquis di ForlimpopoliSlovak National Theatre, BratislavaD: M Ivanović; R: Jiří Nekvasil 
Birz 14  Prodana nevestaKecalJ K Tyl Theatre, PlzenD: O von Dohnányi; R: Kalisová 
Bal 14  Die SchopfungRaphael/ AdamND BrnoD: Caspar Richter / Ondrej Olos; R: Uwe Scholz 
Kov-Birz 14  TurandotUn mandarinoND BrnoD: Jakub Klecker / Ondrej Olos; R: Jiří Nekvasil 
Saus 14  La cenerentolaAlidoroOpéra de ToulonD: E Colomer; R: Clarac / Deloeuil 
Gruod 13-Birz 14  MirandolinaDi ForlimpopoliNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: M Ivanović; R: Jiří Nekvasil 
Lapkr 13-Kov 14  Die Entfuhrung aus dem SerailOsmin deNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Švec / Chalupecký; R: J Lauwers 
Lapkr 13-Kov 14  La traviataIl dottor GrenvilND BrnoD: J Kyzlink; R: Srba 
Lapkr 13-Geg 14  AidaKrálND BrnoD: J Kyzlink / Feranec; R: Veznik 
Spal 13-Birz 14  I vespri sicilianiSire de BéthuneND BrnoD: J Kyzlink / Ondrej Olos; R: Laco Adamik 
Spal 13-Geg 14  Eugene OneginKníže GreminND BrnoD: J Kyzlink; R: Kaloc 
Rugs 13-Geg 14  Don GiovanniLeporelloND BrnoD: Feranec; R: B Berger-Gorski 
Rugs 13-Geg 14  Anna BolenaLord Rochefort itNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: O von Dohnányi / J Žídek; R: Ivan Krejčí 
Rugpj 13-Birz 14  CarokrajJunketburyNational Theatre Prague, PrahaD: M Ivanović / Švec; R: Petr Forman 
Rugpj 13-Birz 14  CarokrajChief CockatriceNational Theatre Prague, PrahaD: M Ivanović / Švec; R: Petr Forman 
Rugpj 13-Geg 14  Le nozze di FigaroFigaroNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
Rugpj 13-Birz 14  Don GiovanniLeporello itNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / Švec; R: Kukučka / Trpišovský 
Birz-Liep 13  The Fairy QueenKlubko enSmetana Opera Festival, LitomyslD: Švec; R: Švecová 
Kov 13  Die Entfuhrung aus dem SerailOsmin deAngers Nantes OpéraD: Goetzel; R: A Arias 
Saus-Geg 13  Madama ButterflyKomisařND BrnoD: J Kyzlink; R: Jiří Nekvasil 
Saus-Kov 13  Die SchopfungRaphael / AdamND BrnoD: Caspar Richter / Ondrej Olos; R: Uwe Scholz 
Saus-Geg 13  I vespri sicilianiSire de Bethune itND BrnoD: J Kyzlink / Ondrej Olos; R: Ladislav Adamík 
Gruod 12-Bal 13  La bohemeCollineNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra / Srubar; R: Studený 
Spal 12-Geg 13  AidaIl reND BrnoD: J Kyzlink; R: Veznik 
Spal 12-Saus 13  ArmidaHydraotNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra / Srubar; R: Jiří Nekvasil 
Rugs-Lapkr 12  Das Wunder der HelianeDer Pförtner deND BrnoD: Feranec / Šnajdr; R: H Lukas-Kindermann 
Rugs 12-Birz 13  Le nozze di FigaroFigaroNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
Rugs 12-Geg 13  TurandotUn mandarinoND BrnoD: Jakub Klecker / Ondrej Olos; R: Jiří Nekvasil 
Rugs 12-Vas 13  La PericholeDon Andrès de RibeiraND BrnoD: Caspar Richter / Šnajdr; R: Studený 
Rugs 12-Birz 13  CarokrajJunketburyNational Theatre Prague, PrahaD: M Ivanović / Švec; R: Petr Forman 
Rugs 12-Birz 13  CarokrajChief CockatriceNational Theatre Prague, PrahaD: M Ivanović / Švec; R: Petr Forman 
Rugpj 12-Bal 13  Die Entfuhrung aus dem SerailOsminNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Švec / Chalupecký; R: J Lauwers 
Rugpj 12-Birz 13  Don GiovanniLeporelloNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Švec / Chalupecký; R: Kukučka / Trpišovský 
Birz 12  Don GiovanniLeporello  National Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Švec; R: Skutr 
Lapkr 11-Kov 12  AidaIl reND BrnoD: J Kyzlink; R: Veznik 
Spal 11-Geg 12  Le nozze di FigaroFigaroNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / Netopil; R: Josef Průdek 
Spal 11-Birz 12  La bohemeCollineNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra / Srubar; R: Studený 
Rugpj 11-Geg 12  Die Entfuhrung aus dem SerailOsminNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Švec; R: J Lauwers