Jan Markvart, tenoras :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Jan Markvart

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 Informacija nepateikta


Asmeninis/ kitas tinklapis
 Siūlykite papildymus ar pataisymus

 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Birz 16  CarokrajVůdce Vlkodlaků / Chief WerewolfNational Theatre PragueD: Ivanović / David Svec; R: Petr Forman 
 Geg 16  From the House of the DeadThe Elderly PrisonerNational Theatre PragueD: Robert Jindra / David Švec; R: Špinar 
 Lapkr 15-Bal 16  Boris GodunovKhrushchovNational Theatre PragueD: Kofroň / Chalupecký; R: Keprtová 
 Spal 15-Birz 16  The Cunning Little VixenPásekNational Theatre PragueD: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Havelka 
 Spal-Gruod 15  OrangoDruhý cizinecNational Theatre PragueD: Jan Kučera; R: Daubnerová 
 Rugs 15-Birz 16  Die Zauberflote1. Geharnischter MannNational Theatre PragueD: J Kyzlink / David Svec; R: V Morávek 
 Rugs 15-Birz 16  Prodana nevestaPrincipál komediantůNational Theatre PragueD: J Kyzlink / David Svec; R: Magdalena Svecová 
 Rugs 15-Bal 16  JakobinBendaNational Theatre PragueD: Zbyněk Müller / David Švec; R: Jiří Heřman 
 Vas-Birz 15  Die Zauberflote1. KnabeNational Theatre PragueD: Zbyněk Müller; R: V Morávek 
 Lapkr 14  The Cunning Little VixenHostinský PásekND BrnoD: Robert Jindra; R: Havelka 
 Lapkr 14-Kov 15  The Cunning Little VixenPásekNational Theatre PragueD: Robert Jindra / Zbynĕk Müller; R: Havelka 
 Spal-Lapkr 14  Simon BoccanegraUn capitano dei balestrieriNational Theatre PragueD: J Kyzlink; R: Pountney 
 Rugs 14-Birz 15  Prodana nevestaPrincipál komediantůNational Theatre PragueD: J Kyzlink / David Švec; R: Magdalena Švecová 
 Rugs 14-Birz 15  JakobinBendaNational Theatre PragueD: Zbyněk Müller / David Švec; R: Jiří Heřman 
 Birz 14  Simon BoccanegraCaptain of the ArchersSlovak National TheatreD: J Kyzlink; R: Pountney 
 Birz 14  The War with the NewtsJames Holton csState OperaD: Ivanović / František Drs; R: David Drábek 
 Vas 14  GlorianaThe Master of Ceremonies csNational Theatre PragueD: Zbyněk Müller / Chalupecký; R: Jiří Heřman 
 Spal 13-Bal 14  Simon BoccanegraUn capitano dei balestrieri itNational Theatre PragueD: J Kyzlink; R: Pountney 
 Rugs 13-Birz 14  TajemstviSkřivánekJ K Tyl TheatreD: Štrunc; R: Dominik Beneš 
 Rugs 13-Geg 14  JakobinBenda csNational Theatre PragueD: Zbyněk Müller / Netopil / David Švec; R: Jiří Heřman 
 Rugs 13-Birz 14  Prodana nevestaPrincipal csNational Theatre PragueD: Lenárd / David Švec / Chalupecký; R: Magdalena Švecová 
 Rugs 13-Birz 14  Die Zauberflote1. Armed Man csNational Theatre PragueD: Chalupecký / David Švec; R: Radok 
 Rugs 13-Birz 14  AidaUn messaggero itNational Theatre PragueD: Zbyněk Müller / J Kyzlink; R: Steffen Piontek 
 Rugpj 13-Birz 14  CarokrajChief WerewolfNational Theatre PragueD: Ivanović / David Švec; R: Petr Forman 
Saus-Kov 13  The War with the NewtsJames Holton csState OperaD: Ivanović / František Drs; R: David Drábek 
Spal 12-Birz 13  Prodana nevestaPrincipal csNational Theatre PragueD: Lenárd / David Švec / Chalupecký; R: Magdalena Švecová 
Spal 12-Geg 13  TajemstviSkřivánekJ K Tyl TheatreD: Štrunc; R: Dominik Beneš 
Rugs 12-Geg 13  PagliacciBeppe itState OperaD: Hilary Griffiths / Štrunc; R: Levant 
Rugs 12-Birz 13  CarokrajChief WerewolfNational Theatre PragueD: Ivanović / David Švec; R: Petr Forman 
Rugs 12-Birz 13  JakobinBendaNational Theatre PragueD: Zbyněk Müller / Netopil / David Švec; R: Jiří Heřman 
Rugs 12-Geg 13  Les contes d'HoffmannPitichinaccioNational Theatre PragueD: Zbyněk Müller; R: Havelka 
Rugs 12-Geg 13  Les contes d'HoffmannFrantzNational Theatre PragueD: Zbyněk Müller; R: Havelka 
Rugs 12-Geg 13  Les contes d'HoffmannCochenilleNational Theatre PragueD: Zbyněk Müller; R: Havelka 
Rugs 12-Geg 13  Les contes d'HoffmannAndrèsNational Theatre PragueD: Zbyněk Müller; R: Havelka 
Rugpj 12-Birz 13  Die Zauberflote1. Armed ManNational Theatre PragueD: Chalupecký / David Švec; R: Radok 
Bal 12  Vec MakropulosVitek csOper FrankfurtD: Layer; R: Richard Jones 
Kov-Geg 12  GlorianaThe Master of CeremoniesNational Theatre PragueD: Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
Lapkr 11-Kov 12  Les contes d'HoffmannAndrèsNational Theatre PragueD: Zbyněk Müller; R: Havelka 
Spal 11-Birz 12  JakobinBendaNational Theatre PragueD: Netopil / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
Rugs 11-Geg 12  Die Zauberflote1. Man in ArmourNational Theatre PragueD: David Švec / Chalupecký; R: Radok 
Rugs 11-Geg 12  Prodana nevestaPrincipal  National Theatre PragueD: Lenárd / David Švec; R: Magdalena Švecová 
Rugs-Gruod 11  AidaUn messaggeroNational Theatre PragueD: Zbyněk Müller; R: Steffen Piontek 
Rugs 11  Les contes d'HoffmannAndrésPafos Aphrodite FestivalD: Zbynĕk Müller; R: Havelka 
Gruod 10-Bal 11  Die Zauberflote1. Man in Armour csNational Theatre PragueD: David Švec; R: Radok 
Rugs 10-Birz 11  AidaUn messaggeroNational Theatre PragueD: Zbyněk Müller; R: Steffen Piontek 
Rugs 10-Geg 11  Les contes d'HoffmannAndrès...National Theatre PragueD: Swierczewski / Zbyněk Müller; R: Havelka