Jana Bernáthová :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Jana Bernáthová

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 Informacija nepateikta


Asmeninis/ kitas tinklapis
 Siūlykite papildymus ar pataisymus

 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Bal-Geg 14  Don GiovanniZerlina itBratislavaD: Štefánek; R: Jozef Bednárik 
 Kov-Birz 14  La clemenza di TitoServilia itBratislavaD: F Haider; R: Jiří Nekvasil 
 Vas-Geg 14  L'elisir d'amoreAdina itBratislavaD: Štefánek; R: P Smolík 
 Saus-Birz 14  La bohemeMusettaBratislavaD: Leginus / F Haider; R: Konwitschny / Graubner 
 Lapkr 13-Kov 14  Die FledermausAdeleBratislavaD: Štefánek / F Haider; R: Grisa 
 Rugs 13-Geg 14  CarmenFrasquita frBratislavaD: Stur / Štefánek; R: Marián Chudovský 
 Rugs 13-Birz 14  Die ZauberfloteDie Königin der Nacht csPraha(Estates)D: Chalupecký / Švec; R: Radok 
 Bal-Birz 13  Don GiovanniZerlinaBratislavaD: Štefánek; R: Jozef Bednárik 
 Saus-Birz 13  La bohemeMusettaBratislavaD: Pietro Rizzo; R: Veznik 
 Lapkr 12-Geg 13  L'elisir d'amoreAdinaBratislavaD: Štefánek; R: P Smolík 
 Spal 12-Birz 13  CarmenFrasquitaBratislavaD: Štefánek; R: Marián Chudovský 
 Spal 12-Geg 13  La Fille du regimentMarieBratislavaD: Štefánek; R: Jozef Bednárik 
 Rugs 12-Geg 13  Die FledermausAdeleBratislavaD: F Haider / Philipp Pointner; R: Grisa 
 Rugs 12-Geg 13  Les contes d'HoffmannOlympiaPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller; R: Havelka 
 Rugpj 12-Birz 13  Die ZauberfloteDie Königin der NachtPraha(Estates)D: Chalupecký / Švec; R: Radok 
Saus-Geg 12  RinaldoArmidaPraha(Estates)D: Luks; R: Moaty 
Lapkr 11-Kov 12  Les contes d'HoffmannOlympiaPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller; R: Havelka 
Rugs 11-Geg 12  Die ZauberfloteDie Königin der NachtPraha(Estates)D: Švec / Chalupecký; R: Radok 
Rugs 11  Les contes d'HoffmannOlympiaPafosD: Zbynĕk Müller; R: Havelka 
Gruod 10-Bal 11  Die ZauberfloteDie Königin der Nacht csPraha(Estates)D: Švec; R: Radok 
Rugs 10-Geg 11  Les contes d'HoffmannOlympiaPraha(Narodni)D: Swierczewski / Zbyněk Müller; R: Havelka 
Kov-Geg 10  Les contes d'HoffmannOlympiaPraha(Narodni)D: Swierczewski / Zbyněk Müller; R: Havelka 
Vas-Geg 10  CarmenNoRole frBratislavaD: Štefánek; R: Marián Chudovský 
Gruod 09-Geg 10  Die ZauberfloteDie Königin der Nacht csPraha(Estates)D: Švec; R: Radok 
Rugs-Lapkr 08  Die ZauberfloteDie Königin der NachtPraha(Estates)D: Švec; R: Radok