Jana Sibera, soprano 
*Puslapis visuomenei   >Operabase Professional 
   Menininkai    Jana Sibera,  soprano
  Užimtumo planas
 Nuo Šiandien | rodom&uogonek; nuo 2013 met&uogonek; rugpjūtis mėnesio

Vadybininko kontaktinė informacija
 Kuehnly

Asmeninis/ kitas tinklapis
 http://www.janasibera.cz


Future performances[P] Premjera
Current performances 
Jana Sibera: Užimtumo planas
Nuo Opera 
4 Liep-13 Rugs 2018 Libuse [P] cs1. žnec National Theatre Prague, Praha... (D:Kyzlink, R:Burian)
13 Rugs National Theatre, Praha
4 Liep Litomysl Castle
1 Vas-13 Birz 2018 Le nozze di Figaro [P] itSusanna National Theatre Prague, Praha (D:Dovico / Müller, R:Švecová)
Theatre of the Estates
25 Gruod 2017-29 Geg 2018 Hänsel und Gretel csGretel National Theatre Prague, Praha (D:Hein / Štrunc, R:Forman)
Karlín Music Theatre
14 Gruod 2017-21 Saus 2018 Die Entführung aus dem Serail deBlondchen National Theatre Prague, Praha (D:Švec, R:Lauwers)
Theatre of the Estates
1-29 Gruod 2017 Jenůfa csKarolka National Theatre Prague, Praha (D:Jindra / Kyzlink, R:Nekvasil)
National Theatre
21 Lapkr 2017-26 Vas 2018 Die Fledermaus deAdele National Theatre Prague, Praha (D:Hein, R:Otava)
Karlín Music Theatre
3 Lapkr 2017-6 Birz 2018 Le convenienze ed inconvenienze teatrali itCorilla Scortichini National Theatre Prague, Praha (D:Dovico / Bubák, R:Vizváry)
Theatre of the Estates
Spal-Lapkr 2017 Hamlet Ophélie National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Brauner / Klecker / Švec, R:Lipus)
28 Spal 2017-8 Geg 2018 The Cunning Little Vixen csVixen Bystrouška National Theatre Prague, Praha (D:Jindra, R:Havelka)
National Theatre
24 Spal 2017-8 Geg 2018 La traviata itVioletta Valery National Theatre Prague, Praha (D:Dovico / Štrunc, R:Bernard)
Karlín Music Theatre
Rugs-Spal 2017 Tajemství csBlaženka National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Klecker / Kružík, R:Studený)
11 Rugs 2017-10 Bal 2018 Orphée aux enfers Eurydice National Theatre Prague, Praha (D:Chalupecký, R:Caban)
Karlín Music Theatre
5 Rugs 2017-2 Birz 2018 Die Zauberflöte deKönigin der Nacht National Theatre Prague, Praha (D:Kyzlink / Švec, R:Morávek)
Theatre of the Estates
Liep 2017 Orphée aux enfers [P] csEurydice National Theatre Prague, Praha (D:Chalupecký, R:Caban)
Bal-Birz 2017 Tajemství [P] csBlaženka National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Klecker / Kružík, R:Studený)
Vas-Bal 2017 Le convenienze ed inconvenienze teatrali [P] itCorilla Scortichini National Theatre Prague, Praha (D:Dovico / Bubák, R:Vizváry)
Gruod 2016-Birz 2017 Hänsel und Gretel csGretel National Theatre Prague, Praha (D:Hein / Štrunc, R:Forman)
Gruod 2016-Birz 2017 Die Fledermaus deAdele National Theatre Prague, Praha (D:Hein, R:Otava)
Gruod 2016-Birz 2017 Die Fledermaus deAdele State Opera, Praha (D:Hein, R:Otava)
Lapkr 2016-Birz 2017 La traviata itVioletta Valery National Theatre Prague, Praha (D:Dovico / Štrunc / Hein, R:Bernard)
Lapkr 2016-Birz 2017 Jakobín Terinka National Theatre Prague, Praha (D:Müller / Švec / Chalupecký, R:Heřman)
Spal-Gruod 2016 Hamlet Ophélie National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Brauner / Klecker / Švec, R:Lipus)
Rugs 2016-Kov 2017 The Cunning Little Vixen csVixen Bystrouška National Theatre Prague, Praha (D:Jindra / Müller, R:Havelka)
Rugs-Lapkr 2016 Rigoletto itGilda State Opera, Praha (D:Griffiths / Hein, R:Jernek)
Rugs 2016-Birz 2017 Rigoletto itGilda National Theatre Prague, Praha (D:Weiser / Griffiths, R:Jernek)
Rugs 2016-Birz 2017 La traviata itVioletta Valery National Theatre Prague, Praha (D:Müller / Kyzlink, R:Kališová)
Rugs 2016-Birz 2017 Le nozze di Figaro itSusanna National Theatre Prague, Praha (D:Jindra / Chalupecký / Klecker, R:Průdek)
Rugs 2016-Liep 2017 Aida Una sacerdotessa National Theatre Prague, Praha (D:Leginus / Hein / Dovico, R:Selem)
Rugs 2016-Birz 2017 Die Zauberflöte deKönigin der Nacht National Theatre Prague, Praha (D:Kyzlink / Švec, R:Morávek)
Rugpj-Gruod 2016 La bohème itMusetta National Theatre Prague, Praha (D:Brauner / Štrunc, R:Havelka)
Geg-Birz 2016 Die Zauberflöte deKönigin der Nacht National Theatre Prague, Praha (D:Hein, R:Štros)
Bal-Geg 2016 Die Entführung aus dem Serail Blondchen Theatre of the Estates, Praha (D:Švec, R:Lauwers)
Kov-Liep 2016 La traviata itVioletta Valery State Opera, Praha (D:Hein / Leginus, R:Bernard)
Kov-Geg 2016 Aida Una sacerdotessa National Theatre Prague, Praha (D:Leginus / Hein, R:Selem)
Kov-Birz 2016 Hamlet [P] Ophélie National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Brauner, R:Lipus)
Gruod 2015-Saus 2016 Die Fledermaus Adele State Opera, Praha (D:Dovico, R:Otava)
Gruod 2015-Birz 2016 Hänsel und Gretel csGretel State Opera, Praha (D:Leginus / Hein / Štrunc, R:Forman)
Spal 2015-Birz 2016 The Cunning Little Vixen Vixen Bystrouška National Theatre Prague, Praha (D:Jindra / Müller, R:Havelka)
Spal 2015-Bal 2016 Rigoletto itGilda State Opera, Praha (D:Hein / Griffiths, R:Jernek)
Rugs 2015-Birz 2016 Le nozze di Figaro Susanna National Theatre Prague, Praha (D:Chalupecký / Jindra / Klecker, R:Průdek)
Rugs 2015-Birz 2016 Die Zauberflöte Königin der Nacht Theatre of the Estates, Praha (D:Kyzlink / Švec, R:Morávek)
Rugs 2015-Birz 2016 Don Giovanni Zerlina Theatre of the Estates, Praha (D:Chalupecký / Švec, R:Kukučka, Trpišovský)
Rugs 2015-Bal 2016 Jakobín Terinka National Theatre Prague, Praha (D:Müller / Švec, R:Heřman)
Rugpj 2015-Geg 2016 La bohème itMusetta State Opera, Praha (D:Brauner / Štrunc, R:Havelka)
Rugpj 2015-Geg 2016 Aida itUna sacerdotessa State Opera, Praha (D:Leginus / Hein, R:Selem)
Rugpj 2015-Birz 2016 Carmen Frasquita State Opera, Praha (D:Brauner / Müller, R:Troška)
Liep 2015 The Two Widows itCaroline Smetana Opera Festival, Litomysl (D:Jindra, R:Nekvasil)
Bal-Birz 2015 Hänsel und Gretel [P] csGretel State Opera, Praha (D:Leginus / Hein, R:Forman)
Vas-Birz 2015 Die Zauberflöte [P] Königin der Nacht Stavovské divadlo, Praha (D:Müller, R:Morávek)
Gruod 2014-Saus 2015 Die Fledermaus Adele State Opera, Praha (D:Dovico, R:Otava)
Lapkr 2014 The Excursions of Mr Broucek Málinka Janáček Brno International Festival (D:Jindra, R:Kukučka, Trpišovský)
Lapkr 2014-Kov 2015 The Cunning Little Vixen Vixen Bystrouška National Theatre Prague, Praha (D:Jindra / Müller, R:Havelka)
Lapkr 2014-Birz 2015 The Two Widows Karolina National Theatre Prague, Praha (D:Jindra / Chalupecký, R:Nekvasil)
Spal 2014-Geg 2015 The Excursions of Mr Broucek [P] csMálinka National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Jindra / Šrubař, R:Kukučka, Trpišovský)
Rugs 2014-Saus 2015 Les contes d'Hoffmann Olympia J K Tyl Theatre, Plzeň (D:Brauner, R:Beneš)
Rugs 2014-Birz 2015 Carmen Frasquita State Opera, Praha (D:Brauner, R:Troška)
Rugs 2014-Birz 2015 La traviata Violetta Valery State Opera, Praha (D:Leginus / Hein, R:Bernard)
Rugs 2014-Birz 2015 Jakobín Terinka National Theatre Prague, Praha (D:Müller / Švec, R:Heřman)
Rugpj 2014-Birz 2015 Rigoletto Gilda State Opera, Praha (D:Hein, R:Jernek)
Rugpj 2014-Birz 2015 Don Giovanni Zerlina Stavovské divadlo, Praha (D:Chalupecký / Švec, R:Kukučka(original), Trpišovský)
Rugpj 2014 Aida Una sacerdotessa State Opera, Praha (D:Leginus, R:Selem)
Rugpj 2014-Birz 2015 Le nozze di Figaro Susanna Stavovské divadlo, Praha (D:Klecker / Chalupecký / Jindra, R:Průdek)
Rugpj 2014-Geg 2015 La bohème Musetta State Opera, Praha (D:Štrunc / Brauner, R:Havelka)
Rugpj 2014-Bal 2015 Die Entführung aus dem Serail Blondchen Stavovské divadlo, Praha (D:Chalupecký / Švec, R:Lauwers)
Birz 2014 Le nozze di Figaro itSusanna Smetana Opera Festival, Litomysl (D:Chalupecký, R:Průdek)
Geg-Birz 2014 Die Zauberflöte Königin der Nacht State Opera, Praha (D:Förster / Hein, R:Štros)
Bal-Birz 2014 Les contes d'Hoffmann [P] Olympia J K Tyl Theatre, Plzeň (D:Brauner, R:Beneš)
Bal 2014-Kov 2015 La traviata itVioletta Valery National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Chalupecký, R:Or)
Gruod 2013-Geg 2014 Eine Nacht in Venedig Annina National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Šrubař / Prášil, R:Mikuláštík)
Spal 2013-Birz 2014 Rigoletto itGilda State Opera, Praha (D:Dovico / Drs / Hein, R:Jernek)
Rugs 2013-Birz 2014 Carmen frFrasquita State Opera, Praha (D:Drs / Mikula, R:Troška)
Rugs 2013-Birz 2014 Tajemství Blaženka J K Tyl Theatre, Plzeň (D:Štrunc, R:Beneš)
Rugs 2013-Birz 2014 La bohème itMusetta State Opera, Praha (D:Lenárd / Štrunc, R:Havelka)
Rugs 2013-Geg 2014 Carmen frFrasquita National Theatre Prague, Praha (D:Jindra / Müller, R:Bednárik)
Rugs 2013-Geg 2014 The Two Widows Karolina National Theatre Prague, Praha (D:Jindra, R:Nekvasil)
Rugs-Gruod 2013 Don Carlos itUne voix céleste State Opera, Praha (D:Kyzlink / Hein, R:Schweigkofler)
Rugs 2013-Birz 2014 Die Zauberflöte csKönigin der Nacht Stavovské divadlo, Praha (D:Chalupecký / Švec, R:Radok)
Rugpj 2013-Birz 2014 La traviata itVioletta Valery State Opera, Praha (D:Dovico / Drs / Hein, R:Bernard)
Rugpj 2013-Geg 2014 Le nozze di Figaro Susanna Stavovské divadlo, Praha (D:Netopil / Chalupecký / Jindra, R:Průdek)

 Permalink: operabase.com/a/Jana_Sibera/7835/lt