Jana Šrejma Kačírková :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Jana Šrejma Kačírková

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 Informacija nepateikta

Asmeninis/ kitas tinklapis
 Siūlykite papildymus ar pataisymus
 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Kov-Bal 15  Anna BolenaAnna BolenaOstravaD: Oliver von Dohnányi / J Žídek; R: Ivan Krejčí 
 Vas-Birz 15  Die Zauberflote1. DamePraha(Estates)D: Zbyněk Müller; R: V Morávek 
 Gruod 14-Birz 15  Maria StuardaMaria Stuarda itOstravaD: Brauner / Prášil; R: Keprtová 
 Gruod 14  La traviataVioletta ValéryLiberecD: Martin Doubravský; R: Otava 
 Geg-Birz 14  Die ZauberfloteDie Königin der NachtPraha(Statni)D: Heiko Mathias Förster / R Hein; R: Ladislav Štros 
 Saus-Kov 14  RigolettoGildaCeské BudějoviceD: Mario De Rose; R: Jana Kališová 
 Lapkr 13-Kov 14  Die Entfuhrung aus dem SerailKonstanze dePraha(Estates)D: Netopil / Švec / Chalupecký; R: J Lauwers 
 Lapkr-Gruod 13  Prodana nevestaMařenka csOstravaD: Jan Šrubař; R: Racek 
 Spal 13-Lapkr 14  ErnaniElvira itOstravaD: Brauner / Jan Šrubař; R: Marián Chudovský 
 Rugs 13-Geg 14  La traviataVioletta ValéryLiberecD: Martin Doubravský; R: Otava 
 Rugs 13-Vas 14  L'elisir d'amoreAdina itPraha(Narodni)D: Švec / Chalupecký; R: Sandroni 
 Rugs 13-Geg 14  JakobinTerinka csPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller / Netopil / Švec; R: Jiří Heřman 
 Rugs 13-Geg 14  Anna BolenaAnna Bolena itOstravaD: Oliver von Dohnányi / J Žídek; R: Ivan Krejčí 
 Rugs 13-Birz 14  Die ZauberfloteDie Königin der Nacht csPraha(Estates)D: Chalupecký / Švec; R: Radok 
 Rugs 13-Saus 14  FaustMargherita frPlzenD: Brauner; R: Jiří Heřman 
 Rugpj 13-Birz 14  CarokrajMermaidsPraha(Narodni)D: Marko Ivanovič / Švec; R: Petr Forman 
 Rugpj 13-Birz 14  CarokrajKnihaPraha(Narodni)D: Marko Ivanovič / Švec; R: Petr Forman 
 Rugpj 13-Birz 14  CarokrajBookPraha(Narodni)D: Marko Ivanovič / Švec; R: Petr Forman 
 Rugpj 13-Geg 14  Le nozze di FigaroSusannaPraha(Estates)D: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
 Rugpj 13-Birz 14  Don GiovanniDonna Anna itPraha(Estates)D: Netopil / Chalupecký / Švec; R: Kukučka / Trpišovský 
Birz 13  Anna BolenaAnna BolenaOstravaD: Oliver von Dohnányi / Jan Šrubař; R: Ivan Krejčí 
Saus-Geg 13  FaustMarkétkaPlzenD: Brauner; R: Jiří Heřman 
Gruod 12-Birz 13  Eine Nacht in VenedigAnninaOstravaD: Jan Šrubař / Prášil; R: Mikuláštík 
Spal 12-Birz 13  Die ZauberfloteDie Königin der Nacht dePraha(Statni)D: Heiko Mathias Förster / R Hein; R: Ladislav Štros 
Spal 12-Bal 13  La traviataVioletta ValéryLiberecD: Martin Doubravský; R: Otava 
Spal 12-Bal 13  L'elisir d'amoreAdina itPraha(Narodni)D: Švec / Chalupecký; R: Sandroni 
Rugs 12-Bal 13  RigolettoGildaCeské BudějoviceD: Mario De Rose; R: Jana Kališová 
Rugs 12-Birz 13  Le nozze di FigaroSusannaPraha(Estates)D: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
Rugs 12-Birz 13  CarokrajMermaidsPraha(Narodni)D: Marko Ivanovič / Švec; R: Petr Forman 
Rugs 12-Birz 13  CarokrajKnihaPraha(Narodni)D: Marko Ivanovič / Švec; R: Petr Forman 
Rugs 12-Birz 13  CarokrajBookPraha(Narodni)D: Marko Ivanovič / Švec; R: Petr Forman 
Rugs 12-Birz 13  JakobinTerinkaPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller / Netopil / Švec; R: Jiří Heřman 
Rugs 12-Geg 13  Les contes d'HoffmannOlympiaPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller; R: Havelka 
Rugpj 12-Bal 13  Die Entfuhrung aus dem SerailKonstanzePraha(Estates)D: Netopil / Švec / Chalupecký; R: J Lauwers 
Rugpj 12-Birz 13  Don GiovanniDonna AnnaPraha(Estates)D: Netopil / Švec / Chalupecký; R: Kukučka / Trpišovský 
Rugpj 12-Birz 13  Die ZauberfloteDie Königin der NachtPraha(Estates)D: Chalupecký / Švec; R: Radok 
Kov-Birz 12  The Rake's ProgressAnne TruloveOstravaD: Jakub Klecker / Jan Srubar; R: J Nekvasil 
Gruod 11-Geg 12  Romeo et JulietteJulietteOstravaD: Brauner / J Žídek; R: Peter Gábor 
Lapkr 11-Kov 12  Les contes d'HoffmannOlympia  Praha(Narodni)D: Zbyněk Müller; R: Havelka 
Spal 11-Birz 12  JakobinTerinkaPraha(Narodni)D: Netopil / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
Rugs 11-Geg 12  Die ZauberfloteDie Königin der Nacht  Praha(Estates)D: Švec / Chalupecký; R: Radok 
Rugs 11-Birz 12  L'elisir d'amoreAdinaPraha(Narodni)D: Švec / Chalupecký; R: Sandroni / Flory