Jana Šrejma Kačírková :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei   >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Jana Šrejma Kačírková

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 Informacija nepateikta

Asmeninis/ kitas tinklapis
 Siūlykite papildymus ar pataisymus
 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Geg-Birz 17  Le comte OryLa comtesse Adèle frND BrnoD: Kružík; R: Flory 
 Saus-Bal 17  Don GiovanniDonna Anna itND BrnoD: M Ivanović / Ondrej Olos; R: B Berger-Gorski 
 Lapkr 16-Saus 17  Roberto DevereuxAlžbětaNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Šrubař / Teepen; R: Peter Gábor 
 Spal 16-Bal 17  Don GiovanniDonna AnnaSlovak National Theatre, BratislavaD: F Haider / Štefánek; R: Bednárik 
 Spal 16-Geg 17  La clemenza di TitoVitelliaNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Jakub Klecker / Kružík; R: SKUTR 
 Rugs 16-Geg 17  La traviataVioletta Valéry itND BrnoD: J Kyzlink / Šnajdr; R: Srba 
 Rugs 16-Kov 17  CarmenMicaëla frND BrnoD: Ondrej Olos; R: Pilař 
 Rugs 16-Saus 17  Le nozze di FigaroSusanna itNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / Robert Jindra / Jakub Klecker; R: Josef Průdek 
 Rugs 16-Saus 17  Don GiovanniDonna Anna itNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / Švec; R: Kukučka / Trpišovský 
 Birz 16  The Brandenburgers in BohemiaLudišeNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Jakub Klecker / Prášil; R: Jiří Nekvasil 
 Vas-Bal 16  Maria StuardaMaria StuardaNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Brauner / Prášil; R: Keprtová 
 Saus-Birz 16  Cosi fan tutteFiordiligiSlovak National Theatre, BratislavaD: F Haider; R: Marek Weiss 
 Gruod 15-Geg 16  Roberto DevereuxElisabettaNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Zbyněk Müller / Šrubař; R: Peter Gábor 
 Lapkr 15  La traviataVioletta ValéryDivadlo F X Šaldy, LiberecD: Doubravský; R: Otava 
 Spal 15-Saus 16  AidaAidaJihočeské divadlo, Ceské BudějoviceD: Mario De Rose; R: Michal Lang 
 Rugpj 15  RusalkaRusalkaJihočeské divadlo, Ceské BudějoviceD: Mario De Rose / Peschík; R: Jiří Heřman 
 Kov-Bal 15  Anna BolenaAnna BolenaNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: O von Dohnányi / J Žídek; R: Ivan Krejčí 
 Vas-Birz 15  Die Zauberflote1. DameNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: V Morávek 
 Gruod 14-Birz 15  Maria StuardaMaria Stuarda itNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Brauner / Prášil; R: Keprtová 
 Gruod 14  La traviataVioletta ValéryDivadlo F X Šaldy, LiberecD: Doubravský; R: Otava 
Geg-Birz 14  Die ZauberfloteDie Königin der NachtState Opera, PrahaD: Heiko Mathias Förster / R Hein; R: Ladislav Štros 
Saus-Kov 14  RigolettoGildaJihočeské divadlo, Ceské BudějoviceD: Mario De Rose; R: Kališová 
Lapkr 13-Kov 14  Die Entfuhrung aus dem SerailKonstanze deNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Švec / Chalupecký; R: J Lauwers 
Lapkr-Gruod 13  Prodana nevestaMařenka csNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Šrubař; R: Racek 
Spal 13-Lapkr 14  ErnaniElvira itNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Brauner / Šrubař; R: Marián Chudovský 
Rugs 13-Geg 14  La traviataVioletta ValéryDivadlo F X Šaldy, LiberecD: Doubravský; R: Otava 
Rugs 13-Vas 14  L'elisir d'amoreAdina itNational Theatre Prague, PrahaD: Švec / Chalupecký; R: Sandroni 
Rugs 13-Geg 14  JakobinTerinka csNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Netopil / Švec; R: Jiří Heřman 
Rugs 13-Geg 14  Anna BolenaAnna Bolena itNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: O von Dohnányi / J Žídek; R: Ivan Krejčí 
Rugs 13-Birz 14  Die ZauberfloteDie Königin der Nacht csNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / Švec; R: Radok 
Rugs 13-Saus 14  FaustMargherita frJ K Tyl Theatre, PlzenD: Brauner; R: Jiří Heřman 
Rugpj 13-Birz 14  CarokrajMermaidsNational Theatre Prague, PrahaD: M Ivanović / Švec; R: Petr Forman 
Rugpj 13-Birz 14  CarokrajKnihaNational Theatre Prague, PrahaD: M Ivanović / Švec; R: Petr Forman 
Rugpj 13-Birz 14  CarokrajBookNational Theatre Prague, PrahaD: M Ivanović / Švec; R: Petr Forman 
Rugpj 13-Geg 14  Le nozze di FigaroSusannaNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
Rugpj 13-Birz 14  Don GiovanniDonna Anna itNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / Švec; R: Kukučka / Trpišovský 
Birz 13  Anna BolenaAnna BolenaNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: O von Dohnányi / Šrubař; R: Ivan Krejčí 
Saus-Geg 13  FaustMarkétkaJ K Tyl Theatre, PlzenD: Brauner; R: Jiří Heřman 
Gruod 12-Birz 13  Eine Nacht in VenedigAnninaNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Šrubař / Prášil; R: Mikuláštík 
Spal 12-Birz 13  Die ZauberfloteDie Königin der Nacht deState Opera, PrahaD: Heiko Mathias Förster / R Hein; R: Ladislav Štros 
Spal 12-Bal 13  La traviataVioletta ValéryDivadlo F X Šaldy, LiberecD: Doubravský; R: Otava 
Spal 12-Bal 13  L'elisir d'amoreAdina itNational Theatre Prague, PrahaD: Švec / Chalupecký; R: Sandroni 
Rugs 12-Bal 13  RigolettoGildaJihočeské divadlo, Ceské BudějoviceD: Mario De Rose; R: Kališová 
Rugs 12-Birz 13  Le nozze di FigaroSusannaNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
Rugs 12-Birz 13  CarokrajMermaidsNational Theatre Prague, PrahaD: M Ivanović / Švec; R: Petr Forman 
Rugs 12-Birz 13  CarokrajKnihaNational Theatre Prague, PrahaD: M Ivanović / Švec; R: Petr Forman 
Rugs 12-Birz 13  CarokrajBookNational Theatre Prague, PrahaD: M Ivanović / Švec; R: Petr Forman 
Rugs 12-Birz 13  JakobinTerinkaNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Netopil / Švec; R: Jiří Heřman 
Rugs 12-Geg 13  Les contes d'HoffmannOlympiaNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Havelka 
Rugpj 12-Bal 13  Die Entfuhrung aus dem SerailKonstanzeNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Švec / Chalupecký; R: J Lauwers 
Rugpj 12-Birz 13  Don GiovanniDonna AnnaNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Švec / Chalupecký; R: Kukučka / Trpišovský 
Rugpj 12-Birz 13  Die ZauberfloteDie Königin der NachtNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / Švec; R: Radok