Jana Bernáthová :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Jana Bernáthová

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 Informacija nepateikta


Asmeninis/ kitas tinklapis
 Siūlykite papildymus ar pataisymus

 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Geg-Birz 15  I gioielli della MadonnaStellaSlovak National TheatreD: F Haider; R: Schweigkofler 
 Vas-Birz 15  JenufaJanoSlovak National TheatreD: J Kyzlink / Ondrej Olos; R: Otava 
 Saus-Birz 15  Das Land des LachelnsMiSlovak National TheatreD: Štefánek / Valentovic; R: Nvota 
 Gruod 14-Saus 15  Die FledermausAdeleSlovak National TheatreD: Štefánek / F Haider; R: Grisa 
 Spal 14-Geg 15  CarmenFrasquita frSlovak National TheatreD: Stur / Štefánek; R: Marián Chudovský 
 Spal 14-Geg 15  La clemenza di TitoServiliaSlovak National TheatreD: F Haider / Valentovic; R: J Nekvasil 
 Spal 14-Kov 15  Don GiovanniZerlinaSlovak National TheatreD: F Haider; R: Jozef Bednárik 
 Rugs 14-Birz 15  La bohemeMusetta itSlovak National TheatreD: F Haider / Valentovic; R: Graubner 
 Birz 14  Let's Make an OperaRowanSlovak National TheatreD: Štefánek / Tužinský; R: Uličiansky 
 Bal-Birz 14  Don GiovanniZerlina itSlovak National TheatreD: Štefánek; R: Jozef Bednárik 
 Kov-Birz 14  La clemenza di TitoServilia itSlovak National TheatreD: F Haider; R: J Nekvasil 
 Vas-Geg 14  L'elisir d'amoreAdina itSlovak National TheatreD: Štefánek; R: P Smolík 
 Saus-Birz 14  La bohemeMusettaSlovak National TheatreD: Leginus / F Haider; R: Peter Konwitschny / Graubner 
 Lapkr 13-Kov 14  Die FledermausAdeleSlovak National TheatreD: Štefánek / F Haider; R: Grisa 
 Rugs 13-Geg 14  CarmenFrasquita frSlovak National TheatreD: Stur / Štefánek; R: Marián Chudovský 
 Rugs 13-Birz 14  Die ZauberfloteDie Königin der Nacht csNational Theatre PragueD: Chalupecký / David Švec; R: Radok 
Bal-Birz 13  Don GiovanniZerlinaSlovak National TheatreD: Štefánek; R: Jozef Bednárik 
Saus-Birz 13  La bohemeMusettaSlovak National TheatreD: Pietro Rizzo; R: Veznik 
Lapkr 12-Geg 13  L'elisir d'amoreAdinaSlovak National TheatreD: Štefánek; R: P Smolík 
Spal 12-Birz 13  CarmenFrasquitaSlovak National TheatreD: Štefánek; R: Marián Chudovský 
Spal 12-Geg 13  La Fille du regimentMarieSlovak National TheatreD: Štefánek; R: Jozef Bednárik 
Rugs 12-Geg 13  Die FledermausAdeleSlovak National TheatreD: F Haider / Philipp Pointner; R: Grisa 
Rugs 12-Geg 13  Les contes d'HoffmannOlympiaNational Theatre PragueD: Zbyněk Müller; R: Havelka 
Rugpj 12-Birz 13  Die ZauberfloteDie Königin der NachtNational Theatre PragueD: Chalupecký / David Švec; R: Radok 
Saus-Geg 12  RinaldoArmidaNational Theatre PragueD: Luks; R: Moaty 
Lapkr 11-Kov 12  Les contes d'HoffmannOlympiaNational Theatre PragueD: Zbyněk Müller; R: Havelka 
Rugs 11-Geg 12  Die ZauberfloteDie Königin der NachtNational Theatre PragueD: David Švec / Chalupecký; R: Radok 
Rugs 11  Les contes d'HoffmannOlympiaPafos Aphrodite FestivalD: Zbynĕk Müller; R: Havelka 
Gruod 10-Bal 11  Die ZauberfloteDie Königin der Nacht csNational Theatre PragueD: David Švec; R: Radok 
Rugs 10-Geg 11  Les contes d'HoffmannOlympiaNational Theatre PragueD: Swierczewski / Zbyněk Müller; R: Havelka