Jana Sibera :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Jana Sibera

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 Informacija nepateikta


Asmeninis/ kitas tinklapis
 Siūlykite papildymus ar pataisymus

 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Birz 15  MacbethUna DamaPraha(Statni)D: Štrunc; R: Čičvák 
 Bal-Birz 15  Hansel und GretelGretel csPraha(Statni)D: Leginus; R: Matěj Forman 
 Vas-Birz 15  Die ZauberfloteDie Königin der NachtPraha(Estates)D: Zbyněk Müller; R: V Morávek 
 Gruod 14-Saus 15  Die FledermausAdelePraha(Statni)D: E Dovico; R: Otava 
 Lapkr 14-Birz 15  The Two WidowsKarolinaPraha(Narodni)R: J Nekvasil 
 Spal 14-Geg 15  The Excursions of Mr BroucekMálinka / Etherea / Kunka csOstravaD: Robert Jindra / Jan Šrubař; R: Kukučka / Trpišovský 
 Rugs 14  Les contes d'HoffmannOlympiaPlzenD: Brauner; R: Dominik Beneš 
 Rugs 14-Birz 15  CarmenFrasquitaPraha(Statni)D: Brauner; R: Zdeněk Troška 
 Rugs 14-Birz 15  La traviataVioletta ValéryPraha(Statni)D: Leginus / R Hein; R: Arnaud Bernard 
 Rugs 14-Birz 15  JakobinTerinkaPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller / Švec; R: Jiří Heřman 
 Rugpj 14-Birz 15  Don GiovanniZerlinaPraha(Estates)D: Chalupecký / Švec; R: Kukučka / Trpišovský 
 Rugpj 14-Birz 15  RigolettoGildaPraha(Statni)R: Jernek 
 Rugpj 14-Birz 15  Le nozze di FigaroSusannaPraha(Estates)D: Jakub Klecker / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
 Rugpj 14  AidaLa Grande SacerdotessaPraha(Statni)D: Leginus; R: Petar Selem 
 Rugpj 14-Geg 15  La bohemeMusettaPraha(Statni)R: Havelka 
 Rugpj 14-Bal 15  Die Entfuhrung aus dem SerailBlondePraha(Estates)D: Chalupecký / Švec; R: J Lauwers 
 Birz 14  Le nozze di FigaroSusanna itLitomyslD: Chalupecký; R: Josef Průdek 
 Geg-Birz 14  Die ZauberfloteDie Königin der NachtPraha(Statni)D: Heiko Mathias Förster / R Hein; R: Ladislav Štros 
 Bal 14-Kov 15  La traviataVioletta Valéry itOstravaD: Chalupecký; R: Carmen Or 
 Bal-Birz 14  Les contes d'HoffmannOlympiaPlzenD: Brauner; R: Dominik Beneš 
 Gruod 13-Geg 14  Eine Nacht in VenedigAnninaOstravaD: Jan Šrubař / Prášil; R: Mikuláštík 
 Spal 13-Birz 14  RigolettoGilda itPraha(Statni)D: E Dovico / František Drs / R Hein; R: Jernek 
 Rugs 13-Birz 14  CarmenFrasquita frPraha(Statni)D: František Drs / Jiří Mikula; R: Zdeněk Troška 
 Rugs 13-Birz 14  TajemstviBlaženkaPlzenD: Štrunc; R: Dominik Beneš 
 Rugs 13-Birz 14  La bohemeMusetta itPraha(Statni)D: Lenárd / Štrunc; R: Havelka 
 Rugs 13-Geg 14  CarmenFrasquita frPraha(Narodni)D: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Jozef Bednárik 
 Rugs 13-Geg 14  The Two WidowsKarolinaPraha(Narodni)D: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
 Rugs 13-Birz 14  Die ZauberfloteDie Königin der Nacht csPraha(Estates)D: Chalupecký / Švec; R: Radok 
 Rugs-Gruod 13  Don CarlosUna voce dal cielo itPraha(Statni)D: J Kyzlink / R Hein; R: Schweigkofler 
 Rugpj 13-Birz 14  La traviataVioletta Valéry itPraha(Statni)D: E Dovico / František Drs / R Hein; R: Arnaud Bernard 
 Rugpj 13-Geg 14  Le nozze di FigaroSusannaPraha(Estates)D: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
 Geg-Birz 13  The Two WidowsKarolina csPraha(Narodni)D: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
 Kov-Birz 13  Don CarlosUna voce dal cielo itPraha(Statni)D: J Kyzlink / R Hein; R: Schweigkofler 
 Gruod 12-Birz 13  Eine Nacht in VenedigAnninaOstravaD: Jan Šrubař / Prášil; R: Mikuláštík 
 Spal 12-Geg 13  TajemstviBlaženkaPlzenD: Štrunc; R: Dominik Beneš 
 Spal 12-Birz 13  Orphee aux enfersEuridikaOstravaD: Kevický / Jan Šrubař; R: Mikuláštík 
 Spal 12-Birz 13  Die ZauberfloteDie Königin der Nacht dePraha(Statni)D: Heiko Mathias Förster / R Hein; R: Ladislav Štros 
 Rugs 12-Geg 13  CarmenFrasquita frPraha(Narodni)D: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Jozef Bednárik 
 Rugs 12-Birz 13  Le nozze di FigaroSusannaPraha(Estates)D: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
 Rugs 12-Birz 13  CarmenFrasquita frPraha(Statni)D: František Drs / Jiří Mikula; R: Zdeněk Troška 
 Rugs 12-Birz 13  La bohemeMusetta itPraha(Statni)D: Lenárd / Štrunc; R: Havelka 
 Rugs 12-Birz 13  AidaLa Grande Sacerdotessa itPraha(Statni)D: E Dovico / R Hein / Jiří Mikula / J Kyzlink; R: Petar Selem 
 Rugpj 12-Birz 13  RigolettoGilda itPraha(Statni)D: E Dovico / František Drs / R Hein; R: Jernek 
 Rugpj 12-Birz 13  Die ZauberfloteDie Königin der NachtPraha(Estates)D: Chalupecký / Švec; R: Radok 
 Rugpj 12  La traviataVioletta Valéry itPraha(Statni)D: E Dovico / František Drs / R Hein; R: Arnaud Bernard 
Rugs 11-Geg 12  CarmenFrasquita frPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller / Robert Jindra; R: Jozef Bednárik 
Rugs 11-Kov 12  Orphee aux enfersEuridika csOstravaD: Kevický / Jan Šrubař; R: Mikuláštík 
Kov-Geg 11  Lucia di LammermoorLuciaPraha(Statni)D: R Hein; R: Nekovar 
Rugs 10-Bal 11  CarmenFrasquita frPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller / Robert Jindra; R: Jozef Bednárik