Jiří Sulženko, bass 
*Puslapis visuomenei   >Operabase Professional 
   Menininkai    Jiří Sulženko,  bass
  Užimtumo planas
 Nuo Šiandien | rodom&uogonek; nuo 2013 met&uogonek; rugpjūtis mėnesio

Vadybininko kontaktinė informacija
 RKM[var(ne)]


Future performances[P] Premjera
Current performances [ c ]  Koncertinis atlikimas
Jiří Sulženko: Užimtumo planas
Nuo Opera 
6 Lapkr 2018-23 Geg 2019 Nabucco Zaccaria ND Brno (D:Klecker / Kyzlink, R:Selmeczi)
Janáčkovo divadlo
4 Liep 2018-12 Geg 2019 Libuse [P] csLutobor z Dobroslavského Chlumce National Theatre Prague, Praha... (D:Kyzlink, R:Burian)
14 Rugs-12 Geg National Theatre, Praha
4 Liep Litomysl Castle
28-29 Birz 2019 Nabucco [P] Zaccaria National Theatre Prague, Praha (D:Weiser / Štrunc, R:Cura)
Karlín Music Theatre
18 Geg-8 Birz 2018 Così fan tutte [P] itDon Alfonso ND Brno (D:Klecker, R:Petrželková)
Mahenovo divadlo
22 Kov-29 Geg 2018 The Excursions of Mr Broucek [P] Würfl National Theatre Prague, Praha (D:Kyzlink / Švec, R:Daubnerová)
National Theatre
20 Vas 2018-18 Birz 2019 Turandot Timur National Theatre Prague, Praha (D:Dovico / Hein, R:Věžník)
Karlín Music Theatre
15 Vas 2018-3 Liep 2019 Tosca itIl Barone Scarpia National Theatre Prague, Praha (D:Weiser / Švec, R:Bernard)
National Theatre
9 Vas 2018-4 Geg 2019 Lohengrin deHeinrich der Vogler National Theatre Prague, Praha (D:Trinks / Müller, R:Wagner, Wagner)
National Theatre
Vas 2018 Il barbiere di Siviglia Don Bartolo ND Brno (D:Olos, R:Santillo)
1 Vas-5 Liep 2018 Mefistofele itMefistofele National Theatre Prague, Praha (D:Guidarini / Hein, R:Krejčí)
National Theatre
1 Vas 2018-28 Birz 2019 Le nozze di Figaro [P] itBartolo National Theatre Prague, Praha (D:Dovico / Müller, R:Švecová)
Theatre of the Estates
11 Saus 2018-23 Bal 2019 Rusalka csVodník National Theatre Prague, Praha (D:Kyzlink / Müller / Wilson / Jindra, R:Heřman)
National Theatre
9 Saus 2018-1 Liep 2019 Carmen Escamillo National Theatre Prague, Praha (D:Müller / Jindra, R:Bednárik)
National Theatre
Gruod 2017-Kov 2018 Carmen Escamillo ND Brno (D:Olos / Kružík, R:Pilař)
Lapkr-Gruod 2017 Z mrtvého domu csPrison Governor Opéra National de Paris (D:Salonen, R:Chéreau)
Lapkr 2017-Bal 2018 The Kiss Palouký Otec ND Brno (D:Klecker, R:Keprtová)
30 Spal 2017-12 Birz 2018 Carmen Escamillo National Theatre Prague, Praha (D:Müller / Jindra, R:Bednárik)
National Theatre
Spal 2017-Geg 2018 The Cunning Little Vixen csPriest/ Badger National Theatre Prague, Praha (D:Jindra, R:Havelka)
Spal 2017-Bal 2018 L'elisir d'amore [P] itDulcamara ND Brno (D:Olos, R:Švecová)
14 Spal 2017-30 Birz 2018 Nabucco Zaccaria Slovak National Theatre, Bratislava (D:Leginus / Stur / Kyzlink / Štefánek, R:Gilhuus)
Historická budova
Spal 2017-Geg 2018 La Cenerentola itDon Magnifico National Theatre Prague, Praha (D:Kučera / Švec, R:Eszenyi)
27 Rugs 2017-18 Lapkr 2018 Prodaná nevěsta csKecal National Theatre Prague, Praha (D:Kyzlink / Švec, R:Švecová)
National Theatre
Rugs-Gruod 2017 Il barbiere di Siviglia itDon Bartolo National Theatre Prague, Praha (D:Dovico / Brauner, R:Otava)
13 Rugs 2017-14 Birz 2018 Rusalka csVodník National Theatre Prague, Praha (D:Kyzlink / Müller / Wilson / Jindra, R:Heřman)
National Theatre
9 Rugs 2017-22 Birz 2018 Čert a Káča Marbuel ND Brno (D:Klecker / Kružík, R:Heřman)
Mahenovo divadlo
5 Rugs 2017-2 Birz 2018 Die Zauberflöte deSarastro National Theatre Prague, Praha (D:Kyzlink / Švec, R:Morávek)
Theatre of the Estates
2 Rugs 2017-10 Birz 2018 Lohengrin deHeinrich der Vogler National Theatre Prague, Praha (D:Trinks / Müller, R:Wagner, Wagner)
National Theatre
1 Rugs 2017-17 Birz 2018 Tosca itIl Barone Scarpia National Theatre Prague, Praha (D:Weiser / Švec, R:Bernard)
National Theatre
31 Rugpj 2017-6 Birz 2018 Nabucco Zaccaria ND Brno (D:Klecker / Kyzlink, R:Selmeczi)
Mahenovo divadlo
Rugpj 2017-Bal 2018 Aida itRamfis National Theatre Prague, Praha (D:Weiser / Hein, R:Selem)
Liep 2017 Prodaná nevěsta Kecal Smetana Opera Festival, Litomysl (D:Kyzlink, R:Švecová)
Birz 2017 Lohengrin [P] deHeinrich der Vogler National Theatre Prague, Praha (D:Trinks / Müller, R:Wagner(original), Wagner)
Kov-Liep 2017 Il barbiere di Siviglia itDon Bartolo Saarländisches Staatstheater, Saarbrücken (D:Ward, R:Schlingmann)
Vas 2017 La Gioconda [P] csAlvise Badoero ND Brno (D:Kyzlink, R:Pilař)
Saus-Liep 2017 Tosca [P] itIl Barone Scarpia National Theatre Prague, Praha (D:Švec / Weiser, R:Bernard)
Saus-Bal 2017 Don Giovanni itLeporello ND Brno (D:Ivanović / Olos, R:Berger-Gorski)
Gruod 2016-Birz 2017 Čert a Káča [P] csMarbuel ND Brno (D:Klecker, R:Heřman)
Lapkr 2016-Bal 2017 Aida itRamfis ND Brno (D:Kyzlink, R:Věžník)
Lapkr 2016-Kov 2017 Tosca csIl Barone Scarpia ND Brno (D:Klecker / Olos, R:Heřman)
Lapkr 2016 The Kiss csPalouký Otec ND Brno (D:Klecker, R:Keprtová)
Spal 2016-Kov 2017 Nabucco itZaccaria ND Brno (D:Klecker / Kyzlink, R:Selmeczi)
Spal 2016-Geg 2017 Libuse csLutobor z Dobroslavského Chlumce National Theatre Prague, Praha (D:Jindra, R:Novotný)
Spal 2016-Bal 2017 Die Kluge [P] Der Kerkermeister National Theatre Prague, Praha (D:Müller / Kraft, R:Nekvasil)
Spal 2016-Geg 2017 Kát'a Kabanová [P] csSavel Dikoy ND Brno (D:Olos, R:Carsen)
Rugs 2016-Kov 2017 The Cunning Little Vixen csPriest/ Badger National Theatre Prague, Praha (D:Jindra / Müller, R:Havelka)
Rugs 2016-Kov 2017 Carmen frEscamillo ND Brno (D:Olos, R:Pilař)
Rugs-Lapkr 2016 Rigoletto itIl Conte di Monterone State Opera, Praha (D:Griffiths / Hein, R:Jernek)
Rugs 2016-Birz 2017 Carmen Escamillo National Theatre Prague, Praha (D:Jindra / Kyzlink / Müller, R:Bednárik)
Rugs 2016-Geg 2017 Nabucco itZaccaria National Theatre Prague, Praha (D:Dovico / Chalupecký, R:Němec)
Rugs 2016-Birz 2017 La Cenerentola itDon Magnifico National Theatre Prague, Praha (D:Kučera / Švec, R:Eszenyi)
Rugs 2016-Birz 2017 Nabucco itZaccaria State Opera, Praha (D:Griffiths / Hein / Stur, R:Němec)
Rugs 2016-Liep 2017 Aida Ramfis National Theatre Prague, Praha (D:Leginus / Hein / Dovico, R:Selem)
Rugs 2016-Liep 2017 Prodaná nevěsta csKecal National Theatre Prague, Praha... (D:Kyzlink / Švec, R:Švecová)
Praha ◊ Litomysl
Rugs 2016-Birz 2017 Rusalka csVodník National Theatre Prague, Praha (D:Kyzlink / Müller / Chalupecký, R:Heřman)
Rugs 2016-Birz 2017 Die Zauberflöte deSarastro National Theatre Prague, Praha (D:Kyzlink / Švec, R:Morávek)
Rugpj-Gruod 2016 La bohème itColline National Theatre Prague, Praha (D:Brauner / Štrunc, R:Havelka)
Bal-Birz 2016 Fidelio Rocco Slovak National Theatre, Bratislava (D:Kovács / Valentovic, R:Bendik)
Kov-Geg 2016 Turandot Timur State Opera, Praha (D:Dovico / Hein / Leginus, R:Věžník)
Kov-Geg 2016 Aida Ramfis National Theatre Prague, Praha (D:Leginus / Hein, R:Selem)
Kov-Birz 2016 Hamlet [P] Claudius National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Brauner, R:Lipus)
Saus-Birz 2016 La Cenerentola [P] Don Magnifico Theatre of the Estates, Praha (D:Kučera, R:Eszenyi)
Lapkr 2015-Birz 2016 Mefistofele itMefistofele State Opera, Praha (D:Guidarini / Hein, R:Krejčí)
Spal 2015-Birz 2016 The Cunning Little Vixen Priest/ Badger National Theatre Prague, Praha (D:Jindra / Müller, R:Havelka)
Spal 2015-Geg 2016 Libuse Lutobor z Dobroslavského Chlumce National Theatre Prague, Praha (D:Jindra, R:Novotný)
Spal 2015-Geg 2016 Il barbiere di Siviglia Don Bartolo State Opera, Praha (D:Dovico / Brauner, R:Otava)
Spal 2015-Birz 2016 Norma [P] Oroveso State Opera, Praha (D:Dovico, R:Sugao)
Rugs 2015-Vas 2016 Il barbiere di Siviglia [P] Don Bartolo Staatstheater Darmstadt (D:Humburg, R:Rechi)
Rugs 2015-Birz 2016 Tosca Il Barone Scarpia ND Brno (D:Klecker / Olos, R:Heřman)
Rugs 2015-Birz 2016 Die Zauberflöte Sarastro Theatre of the Estates, Praha (D:Kyzlink / Švec, R:Morávek)
Rugs 2015-Birz 2016 Prodaná nevěsta Kecal National Theatre Prague, Praha (D:Kyzlink / Švec, R:Švecová)
Rugs 2015-Saus 2016 Tosca Il Barone Scarpia State Opera, Praha (D:Leginus, R:Otava)
Rugs 2015-Birz 2016 Carmen Escamillo National Theatre Prague, Praha (D:Jindra / Kyzlink / Müller, R:Bednárik)
Rugpj 2015-Geg 2016 La bohème itColline State Opera, Praha (D:Brauner / Štrunc, R:Havelka)
Rugpj 2015-Birz 2016 Nabucco itZaccaria State Opera, Praha (D:Griffiths / Hein, R:Němec)
Rugpj 2015-Geg 2016 Aida itRamfis State Opera, Praha (D:Leginus / Hein, R:Selem)
Birz 2015 Tosca itIl Barone Scarpia Smetana Opera Festival, Litomysl (D:Klecker, R:Heřman)
Kov-Geg 2015 Boris Godunov [P] Pimen National Theatre Prague, Praha (D:Kofroň, R:Keprtová)
Kov-Bal 2015 Tannhäuser Hermann Landgraf von Thüringen State Opera, Praha (D:Griffiths / Hein, R:Žagars)
Kov-Geg 2015 Le coq d'or [P] Le Roi Dodon Saarländisches Staatstheater, Saarbrücken (D:Ward, R:Pölzgutter)
Vas-Birz 2015 Die Zauberflöte [P] Sarastro Stavovské divadlo, Praha (D:Müller, R:Morávek)
Saus-Birz 2015 Mefistofele [P] itMefistofele State Opera, Praha (D:Guidarini / Hein, R:Krejčí)
Gruod 2014-Saus 2015 L'elisir d'amore Dulcamara National Theatre Prague, Praha (D:Švec, R:Sandroni)
Gruod 2014-Kov 2015 I vespri siciliani Giovanni da Procida ND Brno (D:Kyzlink / Olos, R:Adamik)
Gruod 2014-Geg 2015 Der fliegende Holländer Daland ND Brno (D:Klecker / Šnajdr, R:Polák)
Gruod 2014 Z mrtvého domu Prison Governor Staatsoper Unter den Linden, Berlin (D:Rattle, R:Chéreau)
Lapkr 2014-Kov 2015 The Cunning Little Vixen Jezevec National Theatre Prague, Praha (D:Jindra / Müller, R:Havelka)
Lapkr 2014-Kov 2015 The Cunning Little Vixen Priest National Theatre Prague, Praha (D:Jindra / Müller, R:Havelka)
Lapkr 2014-Birz 2015 Nabucco Zaccaria ND Brno (D:Klecker / Kyzlink, R:Selmeczi)
Spal 2014 Requiem [ c ] bass ND Brno (D:Kyzlink)
Spal 2014-Geg 2015 Libuse Lutobor z Dobroslavského Chlumce National Theatre Prague, Praha (D:Jindra, R:Novotný)
Spal 2014-Geg 2015 Carmen Escamillo National Theatre Prague, Praha (D:Jindra / Müller, R:Bednárik)
Spal-Lapkr 2014 Simon Boccanegra Jacopo Fiesco National Theatre Prague, Praha (D:Kyzlink, R:Pountney)
Spal 2014-Geg 2015 Carmen Escamillo ND Brno (D:Kyzlink / Klecker, R:Štros)
Spal 2014-Bal 2015 Pad Arkuna [P] Gunar National Theatre Prague, Praha (D:Fiore, R:Heřman)
Rugs 2014-Birz 2015 Aida Ramfis Slovak National Theatre, Bratislava (D:Valentovic, Stur, R:Fischer)
Rugs 2014-Birz 2015 Prodaná nevěsta Kecal ND Brno (D:Klecker / Kyzlink, R:Havelka)
Rugs 2014-Kov 2015 Rusalka Vodník ND Brno (D:Kyzlink / Olos, R:Morávek)
Rugs 2014-Birz 2015 Prodaná nevěsta Kecal National Theatre Prague, Praha (D:Kyzlink / Švec, R:Švecová)
Rugs 2014-Birz 2015 Tosca Il Barone Scarpia State Opera, Praha (D:Kyzlink / Brauner, R:Otava)
Rugs 2014-Birz 2015 Turandot Timur State Opera, Praha (D:Dovico / Hein, R:Věžník)
Rugs 2014-Kov 2015 Il barbiere di Siviglia Don Bartolo State Opera, Praha (D:Brauner / Dovico, R:Otava)
Rugs 2014-Birz 2015 Nabucco Zaccaria State Opera, Praha (D:Griffiths / Hein / Stur, R:Němec)
Rugs 2014-Bal 2015 Rusalka Vodník National Theatre Prague, Praha (D:Kyzlink / Müller, R:Heřman)
Rugpj 2014 Aida Ramfis State Opera, Praha (D:Leginus, R:Selem)
Rugpj 2014-Geg 2015 La bohème Colline State Opera, Praha (D:Štrunc / Brauner, R:Havelka)
Birz 2014 Der fliegende Holländer Daland Smetana Opera Festival, Litomysl (D:Klecker, R:Polák)
Birz 2014 The Cunning Little Vixen csPriest/ Badger Smetana Opera Festival, Litomysl (D:Müller, R:Havelka)
Birz 2014 Simon Boccanegra Jacopo Fiesco Eurokontext sk, Bratislava (D:Kyzlink, R:Pountney)
Bal-Birz 2014 Il barbiere di Siviglia itDon Bartolo Saarländisches Staatstheater, Saarbrücken (D:Peuschel, R:Schlingmann)
Saus-Geg 2014 Tannhäuser deHermann Landgraf von Thüringen State Opera, Praha (D:Griffiths / Hein, R:Žagars)
Gruod 2013-Kov 2014 Die Fledermaus Frank ND Brno (D:Olos / Zehnder, R:Havelka)
Lapkr 2013-Birz 2014 Tosca itIl Barone Scarpia State Opera, Praha (D:Drs / Lenárd / Štrunc / Kyzlink, R:Otava)
Lapkr 2013-Birz 2014 Prodaná nevěsta Kecal ND Brno (D:Vronský / Klecker / Kyzlink, R:Havelka)
Spal 2013-Geg 2014 Rusalka csVodník National Theatre Prague, Praha (D:Kyzlink / Müller, R:Heřman)
Spal 2013-Bal 2014 Simon Boccanegra [P] itJacopo Fiesco National Theatre Prague, Praha (D:Kyzlink, R:Pountney)
Spal 2013-Kov 2014 Nabucco Zaccaria ND Brno (D:Kesselyák / Klecker, R:Selmeczi)
Spal 2013-Birz 2014 Rusalka Vodník ND Brno (D:Kyzlink / Olos, R:Morávek)
Spal 2013-Geg 2014 Il barbiere di Siviglia itDon Bartolo State Opera, Praha (D:Brauner / Dovico, R:Otava)
Spal 2013-Birz 2014 I vespri siciliani Giovanni da Procida ND Brno (D:Kyzlink / Olos, R:Adamik)
Rugs 2013-Birz 2014 Carmen frEscamillo State Opera, Praha (D:Drs / Mikula, R:Troška)
Rugs 2013-Geg 2014 Der fliegende Holländer Daland ND Brno (D:Klecker / Šnajdr, R:Polák)
Rugs 2013-Vas 2014 L'elisir d'amore itDulcamara National Theatre Prague, Praha (D:Švec / Chalupecký, R:Sandroni)
Rugs 2013-Birz 2014 La bohème itColline State Opera, Praha (D:Lenárd / Štrunc, R:Havelka)
Rugs 2013-Vas 2014 Carmen Escamillo ND Brno (D:Zbavitel, R:Stros)
Rugs 2013-Geg 2014 Turandot itTimur State Opera, Praha (D:Dovico / Hein / Kyzlink, R:Věžník)
Rugs-Gruod 2013 Don Carlos itPhilippe II State Opera, Praha (D:Kyzlink / Hein, R:Schweigkofler)
Rugs 2013-Birz 2014 Aida itRamfis National Theatre Prague, Praha (D:Müller / Kyzlink, R:Piontek)
Rugpj 2013-Birz 2014 Nabucco itZaccaria State Opera, Praha (D:Brauner / Griffiths / Hein / Dovico / Stur, R:Němec)
Liep-Rugpj 2013 Il barbiere di Siviglia Don Bartolo Oper Burg Gars, Gars am Kamp (D:Pařík / Savić / Orosanu, R:Drgac)

 Permalink: operabase.com/a/Jiří_Sulženko/20170/lt