Jiri Sulzenko, bosas :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Jiri Sulzenko

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 RKM[var(ne)]


Asmeninis/ kitas tinklapis
 Siūlykite papildymus ar pataisymus

 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Kov-Geg 15  Boris GodunovPimenPraha(Narodni)D: Petr Kofroň; R: Keprtová 
 Kov-Bal 15  TannhauserHermannPraha(Statni)D: Hilary Griffiths / R Hein; R: Andrejs Žagars 
 Vas-Birz 15  Die ZauberfloteSarastroPraha(Estates)D: Zbyněk Müller; R: V Morávek 
 Saus-Birz 15  MefistofeleMefistofele itPraha(Statni)D: Guidarini / R Hein; R: Ivan Krejčí 
 Gruod 14-Saus 15  L'elisir d'amoreDulcamaraPraha(Narodni)D: Švec; R: Sandroni 
 Gruod 14-Kov 15  I vespri sicilianiGiovanni da ProcidaBrnoD: J Kyzlink / Olos; R: Laco Adamik 
 Gruod 14-Geg 15  Der fliegende HollanderDalandBrnoD: Jakub Klecker / Šnajdr; R: R Polák 
 Gruod 14  From the House of the DeadDer PlatzkommandantBerlin(UDL)D: Rattle; R: Chéreau 
 Lapkr 14-Kov 15  The Cunning Little VixenJezevecPraha(Narodni)D: Robert Jindra / Zbynĕk Müller; R: Havelka 
 Lapkr 14-Kov 15  The Cunning Little VixenFarářPraha(Narodni)D: Robert Jindra / Zbynĕk Müller; R: Havelka 
 Lapkr 14-Birz 15  NabuccoZaccariaBrnoD: Jakub Klecker / J Kyzlink; R: Selmeczi 
 Spal 14  RequiembassBrnoD: J Kyzlink;
 Spal 14-Geg 15  LibuseLutobor z Dobroslavského ChlumcePraha(Narodni)D: Robert Jindra; R: Petr Novotný 
 Spal 14-Geg 15  CarmenEscamilloPraha(Narodni)D: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Jozef Bednárik 
 Spal-Lapkr 14  Simon BoccanegraJacopo FiescoPraha(Narodni)D: J Kyzlink; R: Pountney 
 Spal 14-Geg 15  CarmenEscamilloBrnoD: J Kyzlink / Jakub Klecker; R: Ladislav Štros 
 Spal 14-Bal 15  Pad ArkunaGunarPraha(Narodni)D: J Fiore; R: Jiří Heřman 
 Rugs 14-Birz 15  Prodana nevestaKecalBrnoD: Jakub Klecker / J Kyzlink; R: Havelka 
 Rugs 14-Birz 15  Prodana nevestaKecalPraha(Narodni)D: J Kyzlink / Švec; R: Magdalena Švecová 
 Rugs 14-Kov 15  RusalkaVodníkBrnoD: J Kyzlink / Olos; R: V Morávek 
 Rugs 14-Birz 15  ToscaScarpiaPraha(Statni)D: J Kyzlink / Brauner; R: Otava 
 Rugs 14-Birz 15  TurandotTimurPraha(Statni)D: E Dovico / R Hein; R: Veznik 
 Rugs 14-Kov 15  Il barbiere di SivigliaBartoloPraha(Statni)D: Brauner / E Dovico; R: Otava 
 Rugs 14-Birz 15  NabuccoZaccariaPraha(Statni)D: Hilary Griffiths / R Hein / Stur; R: Karel Němec 
 Rugs 14-Bal 15  RusalkaWater GoblinPraha(Narodni)D: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
 Rugpj 14  AidaRamfisPraha(Statni)D: Leginus; R: Petar Selem 
 Rugpj 14-Geg 15  La bohemeCollinePraha(Statni)D: Štrunc / Brauner; R: Havelka 
 Birz 14  Der fliegende HollanderDalandLitomyslD: Jakub Klecker; R: R Polák 
 Birz 14  The Cunning Little VixenPriest/Badger csLitomyslD: Zbyněk Müller; R: Havelka 
 Birz 14  Simon BoccanegraJacopo FiescoBratislavaD: J Kyzlink; R: Pountney 
 Bal-Birz 14  Il barbiere di SivigliaBartolo itSaarbruckenD: Peuschel; R: Schlingmann 
 Saus-Geg 14  TannhauserHermann dePraha(Statni)D: Hilary Griffiths / R Hein; R: Andrejs Žagars 
 Gruod 13-Kov 14  Die FledermausFrankBrnoD: Olos / K Zehnder; R: Havelka 
 Lapkr 13-Birz 14  ToscaScarpia itPraha(Statni)D: František Drs / Lenárd / Štrunc / J Kyzlink; R: Otava 
 Lapkr 13-Birz 14  Prodana nevestaKecalBrnoD: Vronský / Jakub Klecker / J Kyzlink; R: Havelka 
 Spal 13-Geg 14  RusalkaWater Goblin csPraha(Narodni)D: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
 Spal 13-Bal 14  Simon BoccanegraJacopo Fiesco itPraha(Narodni)D: J Kyzlink; R: Pountney 
 Spal 13-Kov 14  NabuccoZachariášBrnoD: Kesselyák / Jakub Klecker; R: Selmeczi 
 Spal 13-Birz 14  RusalkaVodníkBrnoD: J Kyzlink / Olos; R: V Morávek 
 Spal 13-Geg 14  Il barbiere di SivigliaBartolo itPraha(Statni)D: Brauner / E Dovico; R: Otava 
 Spal 13-Birz 14  I vespri sicilianiGiovanni da ProcidaBrnoD: J Kyzlink / Olos; R: Laco Adamik 
 Rugs 13-Birz 14  CarmenEscamillo frPraha(Statni)D: František Drs / Jiří Mikula; R: Zdeněk Troška 
 Rugs 13-Geg 14  Der fliegende HollanderDalandBrnoD: Jakub Klecker / Šnajdr; R: R Polák 
 Rugs 13-Vas 14  L'elisir d'amoreDulcamara itPraha(Narodni)D: Švec / Chalupecký; R: Sandroni 
 Rugs 13-Birz 14  La bohemeColline itPraha(Statni)D: Lenárd / Štrunc; R: Havelka 
 Rugs 13-Vas 14  CarmenEscamilloBrnoD: Zbavitel; R: Ladislav Stros 
 Rugs 13-Geg 14  TurandotTimur itPraha(Statni)D: E Dovico / R Hein / J Kyzlink; R: Veznik 
 Rugs-Gruod 13  Don CarlosFilippo II itPraha(Statni)D: J Kyzlink / R Hein; R: Schweigkofler 
 Rugs 13-Birz 14  AidaRamfis itPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller / J Kyzlink; R: Steffen Piontek 
 Rugpj 13-Birz 14  NabuccoZaccaria itPraha(Statni)D: Brauner / Hilary Griffiths / R Hein / E Dovico / Stur; R: Karel Němec 
Liep-Rugpj 13  Il barbiere di SivigliaBartoloGars am KampD: Ivan Parik / Dejan Savic / Orosanu; R: Karel Drgac 
Birz-Liep 13  The Fairy QueenOberon enLitomyslD: Švec; R: Magdalena Švecová 
Birz 13  I vespri sicilianiGiovanni da Procida itLitomyslD: J Kyzlink; R: Ladislav Adamik 
Bal-Birz 13  RigolettoMonterone itSaarbruckenD: Toshiyuki Kamioka; R: Schlingmann 
Kov-Birz 13  Don CarlosFilippo II itPraha(Statni)D: J Kyzlink / R Hein; R: Schweigkofler 
Kov-Birz 13  Die FledermausFrankBrnoD: K Zehnder / Olos; R: Havelka 
Saus-Geg 13  I vespri sicilianiGiovanni da Procida itBrnoD: J Kyzlink / Olos; R: Ladislav Adamík 
Gruod 12-Vas 13  La Damnation de FaustBrander frSaarbruckenD: Wolf.cond; R: Hilbrich 
Lapkr 12-Saus 13  OsudLhotskýBrnoD: Jakub Klecker; R: A Haag 
Lapkr 12-Birz 13  Il barbiere di SivigliaBartolo itPraha(Statni)D: Brauner / E Dovico; R: Otava 
Lapkr-Gruod 12  Die ZauberfloteSarastroSaarbruckenD: Toshiyuki Kamioka; R: Gergen 
Spal 12-Birz 13  Prodana nevestaKecalBrnoD: Vronský / J Kyzlink; R: Havelka 
Spal 12-Vas 13  Aladino e la lampada magicaSultan deSaarbruckenD: Peuschel; R: S Welker 
Spal 12-Birz 13  RusalkaVodníkBrnoD: J Kyzlink / Olos; R: V Morávek 
Spal 12-Bal 13  L'elisir d'amoreDulcamara itPraha(Narodni)D: Švec / Chalupecký; R: Sandroni 
Rugs 12-Birz 13  Pelleas et MelisandeGolaudPraha(Narodni)D: Tingaud / Švec; R: Rocc 
Rugs-Lapkr 12  Eugene OneginFürst Gremin ruSaarbruckenD: Wolf.cond; R: I Karaman 
Rugs 12-Geg 13  CarmenEscamillo frPraha(Narodni)D: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Jozef Bednárik 
Rugs 12-Geg 13  NabuccoZachariasBrnoD: Kesselyák / Jakub Klecker; R: Selmeczi 
Rugs 12-Birz 13  RusalkaWater Goblin csPraha(Narodni)D: Hrusa / Zbyněk Müller / J Kyzlink; R: Jiří Heřman 
Rugs 12-Birz 13  CarmenEscamillo frPraha(Statni)D: František Drs / Jiří Mikula; R: Zdeněk Troška 
Rugs 12-Geg 13  CarmenEscamilloBrnoD: J Kyzlink / Zbavitel / Olos; R: Ladislav Štros 
Rugs 12-Birz 13  ToscaScarpia itPraha(Statni)D: František Drs / Lenárd / Štrunc / J Kyzlink; R: Otava 
Rugs 12-Birz 13  TurandotTimur itPraha(Statni)D: E Dovico / R Hein / J Kyzlink; R: Veznik 
Rugs 12-Birz 13  La bohemeColline itPraha(Statni)D: Lenárd / Štrunc; R: Havelka 
Rugs 12-Birz 13  AidaRamfis itPraha(Statni)D: E Dovico / R Hein / Jiří Mikula / J Kyzlink; R: Petar Selem 
Rugpj 12-Birz 13  NabuccoZaccaria itPraha(Statni)D: Brauner / Hilary Griffiths / R Hein / E Dovico / Stur; R: Karel Němec 
Birz-Liep 12  Eugene OneginFürst Gremin ruSaarbruckenD: Wolf.cond; R: I Karaman 
Kov-Birz 12  ParsifalTiturel deSaarbruckenD: Toshiyuki Kamioka; R: S Welker 
Vas-Kov 12  Il barbiere di SivigliaBartoloSaarbruckenD: Peuschel; R: Schlingmann 
Gruod 11-Geg 12  Prodana nevestaKecalBrnoD: Vronský / J Kyzlink; R: Havelka 
Gruod 11-Kov 12  Ariadne auf NaxosTruffaldin/Ein Perückenmacher deSaarbruckenD: Wolf.cond; R: Talke 
Gruod 11-Kov 12  NabuccoZachariasBrnoD: Kesselyák / Jakub Klecker; R: Selmeczi 
Lapkr 11-Kov 12  Die FledermausFrank csBrnoD: K Zehnder / Olos; R: Havelka 
Lapkr 11-Saus 12  TurandotNoRole itHeilbronnD: Toshiyuki Kamioka; R: Neuner 
Spal-Gruod 11  Die ZauberfloteSarastro deSaarbruckenD: Toshiyuki Kamioka; R: Gergen 
Spal 11  From the House of the DeadPlatzkommandant csBerlin(UDL)D: Rattle; R: Chéreau 
Rugs 11-Birz 12  L'elisir d'amoreDulcamaraPraha(Narodni)D: Švec / Chalupecký; R: Sandroni / Flory 
Bal-Birz 11  La cenerentolaDon Magnifico itSaarbruckenD: Wolf.bassbaritone / Peuschel; R: S Welker 
Saus-Birz 11  FidelioRoccoSaarbruckenD: Wolf.cond; R: Scheib 
Rugs-Gruod 10  TurandotTimur itSaarbruckenD: Toshiyuki Kamioka; R: Neuner