Jose Luis Sola, tenoras :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Jose Luis Sola

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 Iberkonzert[Gen, Pasaulis]
 Zemsky Green[var]
 Miguel Lerín


Asmeninis/ kitas tinklapis
 Siūlykite papildymus ar pataisymus

 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Rugpj 14  Los ninos perdidosAlbertoErlD: D Giménez Carreras; R: Sagi 
 Bal-Geg 14  Los ninos perdidosAlbertoBilbao(Arriaga)D: D Giménez Carreras; R: Sagi 
 Kov 14  Zarzuela anthologyNoRoleMadrid(Canal)D: Miguel Roa / M Coves; R: Jaume Martorell 
 Saus-Vas 14  La clemenza di TitoNoRoleValladolidD: Carlos Aragón; R: Carniti 
 Spal 13  RequiemNoRolePamplona(Baluarte)
 Spal 13  La traviataAlfredo GermontOviedoD: C Montanaro / Mielgo; R: Susana Gómez 
 Rugs 13  La traviataAlfredo GermontCórdobaD: Lorenzo Ramos; R: Susana Gómez 
 Birz 13  El caserioJosé MiguelBilbao(Arriaga)D: Miguel Roa; R: Viar 
 Geg 13  Die Entfuhrung aus dem SerailBelmonteLas Palmas(PG)D: A Vitiello; R: Pontiggia 
 Geg 13  Die Entfuhrung aus dem SerailBelmonteLas Palmas(Opera)D: A Vitiello; R: Pontiggia 
 Bal 13  Krol RogerPastorManaus(Fest)D: L Malheiro;
 Kov 13  L'IndovinatenorValencia(Musica)D: C Soler;
 Lapkr-Gruod 12  Krol RogerPastorBilbao(ABAO)D: Lukasz Borowicz; R: Znaniecki 
 Rugpj 12  Stabat MatertenorMontevideo(Sodre)D: L Ligia Amadio;
Birz 12  Don GiovanniDon OttavioMaóD: A Vitiello; R: Gasparòn 
Lapkr 11  Die ZauberfloteTaminoOviedoD: Paul Goodwin; R: Olivia Fuchs 
Spal 11  La sonnambulaElvinoPamplona(Baluarte)D: Gomez-Martinez; R: Mailler 
Liep 11  Stabat MaterTenorWildbadD: Fogliani;
Liep 11  Il turco in ItaliaDon NarcisoWildbadD: Fogliani; R: Schönleber 
Kov 11  Il barbiere di SivigliaConde de AlmavivaMurcia(Villegas)D: Virginia Martínez; R: Plaza 
Vas-Kov 11  La pagina en blancoRamón esMadrid(Real)D: Titus Engel; R: David Hermann 
Geg 10  FalstaffFentonBilbao(ABAO)D: Marco Armiliato; R: Arnaud Bernard 
Geg 10  Don PasqualeErnestoMalagaD: Lorenzo Ramos; R: Tomás Muñoz 
Kov 10  L'arbore di DianaSilvioMadrid(Real)D: Dantone; R: F Negrín 
Saus 10  FaustFaust frWarszawa(Wielki)D: Chmura; R: Robert Wilson 
Lapkr 09  Don PasqualeNoRolePamplona(Baluarte)D: Alviach; R: Tomás Muñoz 
Spal-Lapkr 09  L'italiana in AlgeriLindoroCórdobaD: Carlos Aragón; R: Tambascio 
Birz 09  Die ZauberfloteTaminoMalagaD: Lorenzo Ramos; R: Francisco López 
Birz 09  L'italiana in AlgeriLindoroJerezD: Albiac; R: Tambascio 
Rugs 08  Dialogues des CarmelitesEl Caballero de La ForceOviedoD: Maximiano Valdés; R: Carsen