Kateřina Kněžíková :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Kateřina Kněžíková

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 Informacija nepateikta


Asmeninis/ kitas tinklapis
 Siūlykite papildymus ar pataisymus

 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Bal-Birz 16  Romeo et JulietteJulietteState Opera, PrahaD: Guidarini / R Hein; R: Daubnerová 
 Bal 16  JenufaBarena csSBC, LondonD: Bělohlávek;
 Vas-Bal 16  JenufaKarolkaNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
 Gruod 15-Birz 16  Hansel und GretelSand- und Taumännchen csState Opera, PrahaD: Leginus / R Hein / Štrunc; R: Matěj Forman 
 Rugs-Gruod 15  Prodana nevestaMařenkaNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Jan Šrubař; R: Racek 
 Rugs-Spal 15  Don PasqualeNorinaDivadlo F X Šaldy, LiberecD: R Hein; R: Dominik Beneš 
 Rugs 15-Birz 16  Don GiovanniZerlinaNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / David Svec; R: Kukučka / Trpišovský 
 Vas-Birz 15  Die ZauberflotePaminaNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: V Morávek 
 Gruod 14-Saus 15  L'elisir d'amoreAdinaNational Theatre Prague, PrahaD: David Švec; R: Sandroni 
 Lapkr 14-Bal 15  JenufaKarolkaNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
 Spal-Gruod 14  La traviataVioletta ValéryJ K Tyl Theatre, PlzenD: Brauner / Petrdlik; R: Keprtová 
 Vas 14  GlorianaLady Rich csNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Chalupecký; R: Jiří Heřman 
 Gruod 13-Birz 14  MirandolinaMirandolinaNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Ivanović; R: J Nekvasil 
 Lapkr 13-Kov 14  Die Entfuhrung aus dem SerailBlonde deNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / David Švec / Chalupecký; R: J Lauwers 
 Spal 13-Geg 14  Rusalka1. Wood Sprit csNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
 Spal 13-Birz 14  RigolettoGilda itState Opera, PrahaD: E Dovico / František Drs / R Hein; R: Jernek 
 Spal 13-Birz 14  La traviataVioletta ValéryJ K Tyl Theatre, PlzenD: Štrunc / Brauner / Petrdlik; R: Keprtová 
 Spal 13-Geg 14  Il barbiere di SivigliaRosina itState Opera, PrahaD: Brauner / E Dovico; R: Otava 
 Rugs 13-Vas 14  L'elisir d'amoreAdina itNational Theatre Prague, PrahaD: David Švec / Chalupecký; R: Sandroni 
 Rugs 13-Birz 14  TajemstviBlaženkaJ K Tyl Theatre, PlzenD: Štrunc; R: Dominik Beneš 
 Rugs 13-Geg 14  JakobinTerinka csNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Netopil / David Švec; R: Jiří Heřman 
 Rugs 13-Birz 14  Cosi fan tutteDespina itNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Chalupecký; R: Martin Čičvák 
 Rugs 13-Saus 14  FaustMargherita frJ K Tyl Theatre, PlzenD: Brauner; R: Jiří Heřman 
 Rugpj 13-Geg 14  Le nozze di FigaroSusannaNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
 Rugpj 13-Birz 14  Don GiovanniZerlina itNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / David Švec; R: Kukučka / Trpišovský 
Geg 13  L'olimpiadeAristeaNational Theatre Prague, PrahaD: Luks; R: Ursel Herrmann 
Saus-Geg 13  FaustMarkétkaJ K Tyl Theatre, PlzenD: Brauner; R: Jiří Heřman 
Lapkr 12-Birz 13  Il barbiere di SivigliaRosina itState Opera, PrahaD: Brauner / E Dovico; R: Otava 
Spal 12-Birz 13  Prodana nevestaEsmeraldaND BrnoD: Vronský / J Kyzlink; R: Havelka 
Spal 12-Geg 13  TajemstviBlaženkaJ K Tyl Theatre, PlzenD: Štrunc; R: Dominik Beneš 
Spal 12-Bal 13  L'elisir d'amoreAdina itNational Theatre Prague, PrahaD: David Švec / Chalupecký; R: Sandroni 
Rugs 12-Bal 13  Cosi fan tutteDespinaNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Chalupecký; R: Martin Čičvák 
Rugs 12-Birz 13  Rusalka1. Wood Sprit csNational Theatre Prague, PrahaD: Hrůša / Zbyněk Müller / J Kyzlink; R: Jiří Heřman 
Rugs 12-Birz 13  Le nozze di FigaroSusannaNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
Rugs 12-Birz 13  JakobinTerinkaNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Netopil / David Švec; R: Jiří Heřman 
Rugpj 12-Bal 13  Die Entfuhrung aus dem SerailBlondeNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / David Švec / Chalupecký; R: J Lauwers 
Rugpj 12-Birz 13  Don GiovanniZerlinaNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / David Švec / Chalupecký; R: Kukučka / Trpišovský 
Birz 12  Don GiovanniZerlinaNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / David Švec; R: Skutr 
Geg 12  FidelioNoRolePrague Spring Festival, PrahaD: Hrůša;
Geg 12  RinaldoAlmirena itNational Theatre Prague, PrahaD: Luks; R: Moaty 
Kov-Geg 12  GlorianaLady RichNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
Saus-Geg 12  RinaldoAlmirenaNational Theatre Prague, PrahaD: Luks; R: Moaty 
Gruod 11-Geg 12  Prodana nevestaEsmeraldaND BrnoD: Vronský / J Kyzlink; R: Havelka 
Gruod 11-Geg 12  Romeo et JulietteJulietteNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Brauner / J Žídek; R: Peter Gábor 
Spal 11-Geg 12  Le nozze di FigaroSusannaNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / Netopil; R: Josef Průdek 
Spal 11-Birz 12  JakobinTerinkaNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
Rugs 11-Geg 12  Prodana nevestaEsmeraldaNational Theatre Prague, PrahaD: Lenárd / David Švec; R: Magdalena Švecová 
Rugs 11-Birz 12  Rusalka1. Wood Sprite csNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
Rugs 11-Birz 12  L'elisir d'amoreAdinaNational Theatre Prague, PrahaD: David Švec / Chalupecký; R: Sandroni / Flory 
Rugpj 11-Geg 12  Die Entfuhrung aus dem SerailBlondeNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / David Švec; R: J Lauwers 
Rugpj 11-Geg 12  Cosi fan tutteDespinaNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra; R: Martin Čičvák 
Rugpj-Gruod 11  Don GiovanniZerlina itNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Robert Jindra / Chalupecký; R: Kašlík / J Nekvasil 
Geg 11  Prodana nevestaEsmeraldaBarbican Hall, LondonD: Bělohlávek;
Geg-Birz 11  Die Entfuhrung aus dem SerailBlondeNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil; R: J Lauwers 
Kov 11  La finta giardinieraSerpettaLa Monnaie/De Munt, BruxellesD: Rhorer; R: Karl-Ernst Herrmann / Ursel Herrmann 
Saus-Vas 11  Idomeneo re di CretaIliaNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil; R: Oïda 
Gruod 10-Liep 11  L'elisir d'amoreAdinaNational Theatre Prague, PrahaD: David Švec; R: Sandroni / Flory 
Spal 10-Geg 11  Libuse1. harvestman csNational Theatre Prague, PrahaD: Oliver von Dohnányi; R: Petr Novotný 
Spal 10-Birz 11  Cosi fan tutteDespinaNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Ivanović; R: Martin Čičvák 
Rugs 10-Geg 11  Prodana nevestaEsmeraldaNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Jan Šrubař; R: Racek 
Rugs 10-Bal 11  Prodana nevestaEsmeralda csNational Theatre Prague, PrahaD: Lenárd / David Švec; R: Magdalena Švecová 
Rugs-Gruod 10  RinaldoAlmirena itNational Theatre Prague, PrahaD: Luks; R: Moaty 
Rugs 10-Birz 11  Rusalka1. Wood Sprite csNational Theatre Prague, PrahaD: Hrůša / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
Rugs 10-Bal 11  Don GiovanniZerlina itNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Robert Jindra / Chalupecký; R: Kašlík / J Nekvasil 
Rugs 10-Birz 11  Le nozze di FigaroSusanna itNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek