Konstantin Gorny, bosas :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Konstantin Gorny

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 Jérôme Angot[Gen, Europaexc Prancūzija]
 Punto[Europa]

Asmeninis/ kitas tinklapis
 http://www.konstantingorny.com

 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Lapkr 14-Birz 15  NabuccoZaccaria itWarszawa(Wielki)D: Yurkevych; R: Marek Weiss 
 Spal 14  La GiocondaAlvise BadoèroMarseilleD: F Carminati; R: Grinda 
 Liep 14  Boris GodunovBoris Godunov ruKarlsruheD: Justin Brown; R: David Hermann 
 Geg 14  RigolettoSparafucile itBruxelles(Monnaie)D: C Rizzi / S Jean; R: Carsen 
 Vas-Kov 14  Eugene OneginGreminSydney(OA)D: Tourniaire; R: K Holten / B Lluch 
 Vas-Bal 14  TannhauserLandgraf deKarlsruheD: Justin Brown; R: A Stiehl 
 Saus-Birz 14  Die ZauberfloteSarastro deKarlsruheD: Gedschold; R: Ulrich Peters 
 Gruod 13  RigolettoSparafucileStrasbourg(Opera)D: Carignani; R: Carsen / Gayral 
 Lapkr 13-Kov 14  RigolettoSparafucile itKarlsruheD: Willig; R: Lucassen 
 Spal 13  La vestaleLe Souverain Pontife frParis(CE)D: Rhorer; R: Lacascade 
 Rugpj-Rugs 13  RigolettoSparafucileVerona(Arena)D: Frizza; R: Ivo Guerra 
 Birz-Rugs 13  NabuccoZaccariaVerona(Arena)D: Kovatchev; R: de Bosio 
 Geg-Birz 13  NabuccoZaccaria itTokyo(NNT)D: Carignani; R: Vick 
 Bal 13  Eugene OneginFürst GreminWien(SO)D: Nelsons; R: Falk Richter 
 Saus-Geg 13  La vestaleGrand Prêtre frKarlsruheD: Willig; R: A Stiehl 
 Saus-Vas 13  Les troyensNarbalKarlsruheD: Justin Brown; R: David Hermann 
 Gruod 12-Bal 13  Die ZauberfloteSarastroKarlsruheD: Gedschold; R: Ulrich Peters 
 Spal 12  RigolettoSparafucileKarlsruheD: Willig; R: Lucassen 
 Spal 12-Birz 13  TannhauserLandgrafKarlsruheD: Justin Brown; R: A Stiehl 
Birz-Rugs 12  AidaIl reVerona(Arena)D: Oren / P Domingo / Marco Armiliato; R: de Bosio 
Geg 12  RigolettoSparafucile / El Conde de MonteroneLas Palmas(Opera)D: Ranzani; R: Pontiggia 
Bal-Liep 12  Don GiovanniDon GiovanniKarlsruheD: Hochstenbach; R: Tannenbaum 
Bal 12  RecitalBassKarlsruhe
Bal-Birz 12  LohengrinHeinrich der VoglerKarlsruheD: Justin Brown; R: Reinhild Hoffmann 
Kov 12  Anna BolenaLord RochefortFirenze(Comunale)D: R Abbado; R: Vick 
Gruod 11  NabuccoZaccariaWien(SO)D: Güttler; R: Günter Krämer 
Lapkr 11-Birz 12  RigolettoSparafucileKarlsruheD: Willig; R: Lucassen 
Spal 11-Vas 12  Les troyensNarbalKarlsruheD: Justin Brown; R: David Hermann 
Liep 11  Simon BoccanegraNoRoleBuenos Aires(Colon)D: Ranzani / Vieu; R: Condemi 
Vas-Bal 11  Eugene OneginFürst Gremin ruStuttgartD: Marc Soustrot; R: Waltraud Lehner 
Gruod 10-Saus 11  Die ZauberfloteSarastroKarlsruheD: Bieringer; R: Ulrich Peters 
Spal 10-Saus 11  Don GiovanniDon GiovanniKarlsruheD: Hochstenbach; R: Tannenbaum 
Spal 10  Cosi fan tutteDon AlfonsoKarlsruheD: Hochstenbach; R: A Thorwald 
Rugs 10  Luisa MillerWalterStuttgartD: Søndergård; R: Markus Dietz 
Rugs 10  Eugene OneginGerminLuzern(Fest)D: D Jurowski;
Bal-Geg 10  MefistofeleMefistofele itMontpellier(Operas)D: Davin; R: Grinda 
Saus-Birz 10  I masnadieriMassimiliano/MoserKarlsruheD: Hochstenbach; R: Schulin 
Saus-Geg 10  Die ZauberfloteSarastroKarlsruheD: Bieringer; R: Ulrich Peters 
Gruod 09  La bohemeCollineCagliariD: Bramall; R: G Del Monaco / Tannenbaum 
Gruod 09-Liep 10  Cosi fan tutteDon AlfonsoKarlsruheD: Hochstenbach / Bieringer; R: A Thorwald 
Lapkr 09-Liep 10  Don CarlosFilippo IIKarlsruheD: Gedschold; R: Tannenbaum 
Spal 09-Bal 10  Don GiovanniDon Giovanni itLeipzigD: W Lacey / Foskett / N Milton; R: Schroeter 
Spal 09  RigolettoSparafucileFirenze(Maggio)D: Ranzani; R: Ripa di Meana 
Rugs 09-Saus 10  Il barbiere di SivigliaDon BasilioKarlsruheD: Hochstenbach; R: Mentha 
Liep 09  Il barbiere di SivigliaDon BasilioKarlsruheD: Justin Brown; R: Mentha 
Liep 09  Don GiovanniDon GiovanniAvenchesD: Martinenghi; R: G Del Monaco 
Bal-Liep 09  Don CarlosFilippo IIKarlsruheD: Justin Brown; R: Tannenbaum 
Saus-Geg 09  Don GiovanniDon Giovanni itLeipzigD: Rouland; R: Schroeter 
Saus-Kov 09  Der FreischutzKasparKarlsruheD: Justin Brown; R: A Thorwald 
Lapkr 08-Saus 09  Eugene OneginFürst GreminStuttgartD: Marc Soustrot; R: Waltraud Lehner 
Lapkr-Gruod 08  AidaIl rePalermoD: Maurizio Benini; R: Zeffirelli / M Gandini 
Spal 08-Vas 09  TurandotTimurKarlsruheD: D Carlberg; R: Krief 
Spal 08  NabuccoZaccaria itVenezia(Fenice)D: R Palumbo; R: Günter Krämer 
Spal 08  AidaIl reMontpellier(Operas)D: Altinoglu;
Birz-Rugpj 08  AidaIl reVerona(Arena)D: R Palumbo; R: de Bosio