Ksenia Viaznikova, kontraltas :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Ksenia Viaznikova

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 JL Artist


Asmeninis/ kitas tinklapis
 Siūlykite papildymus ar pataisymus

 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Gruod 15-Saus 16  The Fiery AngelÄbtissin / WahrsagerinKomische Oper BerlinD: Henrik Nánási / Sinaisky; R: Benedict Andrews 
 Birz 15  Der RosenkavalierAnninaBolshoi Theatre, MoscowD: Soltesz; R: Lawless 
 Saus 15  L'Enfant et les sortilegesThe motherBolshoi Theatre, MoscowD: Alexei Bogorad / A Soloviev; R: Antony McDonald 
 Saus 15  L'Enfant et les sortilegesA shepherdBolshoi Theatre, MoscowD: Alexei Bogorad / A Soloviev; R: Antony McDonald 
 Saus 15  L'Enfant et les sortilegesA dragonflyBolshoi Theatre, MoscowD: Alexei Bogorad / A Soloviev; R: Antony McDonald 
 Saus 15  L'Enfant et les sortilegesA broken china cupBolshoi Theatre, MoscowD: Alexei Bogorad / A Soloviev; R: Antony McDonald 
 Gruod 14  Lady Macbeth of MtsenskSonetkaTeatro Comunale di BolognaD: V Ponkin; R: Dmitry Bertman 
 Spal 14-Birz 15  La traviataFloraBolshoi Theatre, MoscowD: Klinichev / Sokhiev; R: Zambello 
 Rugpj 14  Un ballo in mascheraNoRoleBirgitta Festival, TallinnD: Kiryanov; R: Dmitry Bertman 
 Birz-Liep 14  Die SoldatenWeseners alte MutterKomische Oper BerlinD: Feltz; R: Bieito 
 Saus-Liep 14  The Fiery AngelÄbtissin/WahrsagerinKomische Oper BerlinD: Henrik Nánási; R: Benedict Andrews 
 Lapkr 13-Liep 14  La traviataFloraBolshoi Theatre, MoscowD: Sinaisky / Campellone / Klinichev; R: Zambello 
 Lapkr 13  Dialogues des CarmelitesMadame de CroissyHelikon Opera, MoscowD: V Ponkin; R: Dmitry Bertman 
 Lapkr 13  The Love for Three OrangesSmeraldineBolshoi Theatre, MoscowD: Buribayev; R: P Ustinov 
 Lapkr 13-Saus 14  L'Enfant et les sortilegesA dragonflyBolshoi Theatre, MoscowD: Alexei Bogorad / A Soloviev; R: Antony McDonald 
 Lapkr 13-Saus 14  L'Enfant et les sortilegesA broken china cupBolshoi Theatre, MoscowD: Alexei Bogorad / A Soloviev; R: Antony McDonald 
 Rugs 13-Geg 14  Un ballo in mascheraUlricaHelikon Opera, MoscowD: Fermani / Kiryanov / V Ponkin; R: Dmitry Bertman 
Kov-Liep 13  Der RosenkavalierAnninaBolshoi Theatre, MoscowD: Sinaisky / Christoph-Mathias Mueller; R: Lawless 
Saus-Birz 13  L'Enfant et les sortilegesA dragonflyBolshoi Theatre, MoscowD: A Soloviev; R: Antony McDonald 
Saus-Birz 13  L'Enfant et les sortilegesA broken china cupBolshoi Theatre, MoscowD: A Soloviev; R: Antony McDonald 
Gruod 12  Die FledermausPrinz OrlowskyHelikon Opera, MoscowD: Rostropovich / Kiryanov; R: Dmitry Bertman 
Lapkr 12  The Love for Three OrangesSmeraldineBolshoi Theatre, MoscowD: Buribayev; R: P Ustinov 
Spal 12-Bal 13  La traviataFloraBolshoi Theatre, MoscowD: Campellone / Klinichev; R: Zambello 
Saus-Vas 12  La CerisaieFirs ruOpéra National de ParisD: Ceccherini; R: Lavaudant 
Gruod 11-Birz 12  The Love for Three OrangesSmeraldine ruBolshoi Theatre, MoscowD: Buribayev; R: P Ustinov 
Gruod 10  La CerisaieFirsBolshoi Theatre, MoscowD: Ceccherini;
Lapkr 10-Kov 11  WozzeckMargretBolshoi Theatre, MoscowD: Currentzis; R: Tcherniakov 
Lapkr 10  CarmenCarmenHelikon Opera, MoscowD: Kirpanev; R: Dmitry Bertman 
Spal 10  L'Enfant et les sortilegesmezzo-sopranoBolshoi Theatre, MoscowD: Pionnier;