Loren Lang :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Loren Lang

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 Informacija nepateikta


Asmeninis/ kitas tinklapis
 Siūlykite papildymus ar pataisymus

 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Kov-Geg 14  JuliettaL'homme au casque/Le marchand de souvenirs/Le bagnardBremen(Theater)D: C Heil; R: Fulljames 
 Kov-Birz 14  ToscaScarpiaBremen(Theater)D: C Heil; R: Nemirova 
 Lapkr 13-Birz 14  La traviataGiorgio GermontBremen(Theater)D: C Heil; R: von Peter 
 Spal 13-Bal 14  Aufstieg und Fall der Stadt MahagonnyBillBremen(Theater)D: D Mayr; R: von Peter 
 Rugs-Gruod 13  Der FreischutzKasparBremen(Theater)D: D Mayr; R: S Baumgarten 
 Rugs 13-Kov 14  Der fliegende HollanderDer HolländerBremen(Theater)D: Poschner / C Heil; R: S Baumgarten 
 Rugs 13-Kov 14  Der fliegende HollanderDalandBremen(Theater)D: Poschner / C Heil; R: S Baumgarten 
 Geg-Birz 13  TannhauserBiterolfBremen(Theater)D: Poschner; R: T Kratzer 
 Kov-Birz 13  Der FreischutzKasparBremen(Theater)D: Poschner; R: S Baumgarten 
 Gruod 12-Birz 13  ToscaScarpiaBremen(Theater)D: Poschner; R: Nemirova 
 Gruod 12-Kov 13  Die ZauberfloteDer SprecherBremen(Theater)D: D Mayr; R: Chris Alexander 
 Lapkr 12-Bal 13  Vec MakropulosDr. KolenatyBremen(Theater)D: C Heil; R: A Mahler 
 Spal 12-Birz 13  Aufstieg und Fall der Stadt MahagonnyBill, genannt SparbüchsenbillBremen(Theater)D: Poschner; R: von Peter 
Geg-Liep 12  ToscaScarpiaBremen(Theater)D: D Montané; R: Nemirova 
Vas-Birz 12  BlaubartSigmundBremen(Theater)D: Poschner; R: Rosamund Gilmore 
Lapkr 11-Geg 12  Die ZauberfloteDer SprecherBremen(Theater)D: D Mayr; R: Chris Alexander 
Rugs 11-Vas 12  TannhauserBiterolfBremen(Theater)D: Poschner; R: T Kratzer 
Geg-Birz 11  KryosNonoBremen(Theater)D: Poschner; R: Himmelmann 
Lapkr-Gruod 10  Hansel und GretelPeterBremen(Theater)D: Ziemen; R: C Schuller 
Lapkr 10-Kov 11  MazepaWassili L KotschubeyBremen(Theater)D: D Montané; R: Gürbaca 
Rugs-Gruod 10  Der Rosenkavalierein PolizeikommissarBremen(Theater)D: Poschner; R: T Kratzer 
Birz 10  TurandotUn mandarino itBremen(Theater)D: D Montané; R: Hans Joachim Frey 
Geg 10  Die QuelleBass-BaritonMünchen(Biennale)D: Liebreich; R: A Bode 
Kov-Geg 10  Die Gehetzten3. SängerBremen(Theater)D: Vaask; R: Kuntze 
Lapkr-Gruod 09  Die ZauberfloteDer Sprecher itBremen(Theater)D: Wegenroth; R: Chris Alexander 
Spal-Lapkr 09  NabuccoOberpriester des Baal itBremen(Theater)D: D Montané; R: Wiegand 
Spal 09-Geg 10  Der ZwergDon Estoban / HaushofmeisterBremen(Theater)D: Poschner; R: A Bode 
Geg-Birz 09  CelanSperber / Ein Mann/ Ein vornehmer HerrBremen(Theater)D: Peter Ruzicka; R: Nemirova 
Gruod 08-Saus 09  Hansel und GretelPeterBremen(Theater)D: Terts; R: C Schuller 
Lapkr 08-Birz 09  Die ZauberfloteDer SprecherBremen(Theater)D: Poschner; R: Chris Alexander 
Spal-Gruod 08  NabuccoOberpriester des BaalBremen(Theater)D: D Montané; R: Wiegand 
Spal 08-Geg 09  Rienzi, der letzte der TribunenPaolo OrsiniBremen(Theater)D: Christoph-Ulrich Meier; R: Katharina Wagner 
Rugs 08-Bal 09  Salome1. SoldatBremen(Theater)D: Poschner; R: Susanne Kristin Gauchel / Attersee