Manuela Uhl, sopranas :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Manuela Uhl

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 Hilbert[Gen, Pasaulis]

Asmeninis/ kitas tinklapis
 http://www.manuela-uhl.de

 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Geg-Birz 15  Der RosenkavalierDie Feldmarschallin deDusseldorfD: Axel Kober; R: Otto Schenk 
 Bal-Geg 15  LohengrinElsa von Brabant deDuisburgD: W Chien; R: Hartmannshenn 
 Vas 15  ElektraChrysothemis deBerlin(Deutsche)D: Runnicles; R: Kirsten Harms 
 Lapkr-Gruod 14  ElektraChrysothemis deDresden(SSO)D: Koenigs; R: Barbara Frey 
 Spal-Lapkr 14  ElektraChrysothemisBuenos Aires(Colon)D: R Paternostro; R: García Caffi 
 Geg-Birz 14  LohengrinElsa von Brabant deDuisburgD: Axel Kober; R: Hartmannshenn 
 Bal-Geg 14  Die WalkureSieglinde deDuisburgD: Lukas Beikircher; R: K Horres 
 Kov-Geg 14  Der Traum ein LebenMirza deBonnD: W Humburg; R: Jürgen Weber 
 Vas-Birz 14  Der RosenkavalierDie FeldmarschallinLeipzigD: U Schirmer; R: A Kirchner / G Nowack 
 Saus-Vas 14  Der fliegende HollanderSentaKøbenhavn(KGL)D: M Boder; R: Jonathan Kent 
 Saus-Birz 14  ElektraChrysothemis deDresden(SSO)D: C Thielemann; R: Barbara Frey 
 Saus-Vas 14  LohengrinElsa von Brabant deDusseldorfD: Axel Kober; R: Hartmannshenn 
 Spal 13  Der fliegende HollanderSentaHong Kong(Opera)D: Henrik Schaefer; R: A Dresen / Volker Böhm 
 Rugs 13-Saus 14  Die WalkureGerhilde deBerlin(Deutsche)D: Rattle; R: Götz Friedrich 
 Rugs 13-Saus 14  Das RheingoldFreia deBerlin(Deutsche)D: Rattle / Runnicles; R: Götz Friedrich 
 Birz 13  Die Frau ohne SchattenEmperatrizBuenos Aires(Colon)D: Ira Levin; R: Homoki 
 Geg 13  Rienzi, der letzte der TribunenIrene deRoma(Opera)D: Soltesz; R: De Ana 
 Bal 13  Der fliegende HollanderSentaNapoliD: Pinchas Steinberg; R: Kokkos 
 Vas-Kov 13  LohengrinElsa von Brabant deBerlin(Deutsche)D: Runnicles; R: K Holten 
 Saus 13  Rienzi, der letzte der TribunenIrene deBerlin(Deutsche)D: Lang-Lessing; R: Philipp Stölzl / Kurotschka 
 Spal 12-Kov 13  ElektraChrysothemisLubeckD: Brogli-Sacher; R: Nickler 
 Rugs 12  Der SchatzgraberElsAmsterdam(NO)D: Marc Albrecht; R: Ivo van Hove 
Geg 12  SalomeSalomeLubeckD: Brogli-Sacher; R: Brogli-Sacher 
Bal 12  Rienzi, der letzte der TribunenIrene deBerlin(Deutsche)D: Lang-Lessing; R: Philipp Stölzl / Kurotschka 
Kov-Birz 12  Iphigenie en AulideIphigenie deLeipzigD: Foremny; R: Konwitschny 
Saus-Kov 12  TurandotLiù itBerlin(Deutsche)D: J Fiore / López-Cobos; R: Fioroni 
Lapkr-Gruod 11  Der fliegende HollanderSentaLiègeD: Arrivabeni; R: P Ionesco 
Spal-Gruod 11  TannhauserVenus/Elisabeth deBerlin(Deutsche)D: Runnicles; R: Kirsten Harms 
Rugs-Spal 11  ElektraChrysothemis deMadrid(Real)D: S Bychkov; R: Klaus Michael Grüber / Ellen Hammer 
Birz 11  TurandotLiù itBerlin(Deutsche)D: Valcuha; R: Fioroni 
Geg 11  ElektraChrysothémisNice(Opera)D: Güttler; R: Jonathan Kent 
Bal-Geg 11  Der fliegende HollanderSenta deDuisburgD: Georg Fritzsch; R: A Dresen 
Kov 11  Der FreischutzÁgataSevilla(Maestranza)D: A Spering; R: A Thorwald 
Saus-Bal 11  Die Liebe der DanaeDanae deBerlin(Deutsche)D: Litton; R: Kirsten Harms 
Gruod 10  Hansel und GretelGertrud deBerlin(Deutsche)D: Runnicles / Rogister; R: Homoki 
Gruod 10-Liep 11  TannhauserVenus / Elisabeth deBerlin(Deutsche)D: Runnicles / Rogister; R: Kirsten Harms 
Lapkr 10-Saus 11  Iphigenie en AulideIphigenieLeipzigD: Nicholas Kok / W Lacey; R: Konwitschny 
Rugs 10  ElektraChrysothemis deBerlin(Deutsche)D: Runnicles; R: Kirsten Harms 
Birz 10  Die tote StadtMarietta / MarieMadrid(Real)D: Pinchas Steinberg; R: Willy Decker 
Geg-Birz 10  TurandotLiù itBerlin(Deutsche)D: Campellone; R: Fioroni 
Bal 10  Die WalkureGerhilde deBerlin(Deutsche)D: Runnicles; R: Götz Friedrich 
Bal 10  Das RheingoldFreia deBerlin(Deutsche)D: Runnicles; R: Götz Friedrich 
Vas 10  Der fliegende HollanderSenta deBerlin(Deutsche)D: J Lacombe; R: Gürbaca 
Saus-Vas 10  ElektraChrysothemis deBaden-Baden(Fest)D: C Thielemann; R: H Wernicke 
Gruod 09-Vas 10  TannhauserElisabeth deKøbenhavn(KGL)D: Layer; R: K Holten 
Gruod 09  Hansel und GretelGertrud deBerlin(Deutsche)D: Markus L Frank; R: Homoki 
Spal-Lapkr 09  SalomeSalomeSaarbruckenD: Trinks; R: C Alden 
Rugs-Gruod 09  Die Frau ohne SchattenDie Kaiserin deBerlin(Deutsche)D: U Schirmer / Rogister / Axel Kober; R: Kirsten Harms 
Rugs 09-Vas 10  TannhauserVenus/Elisabeth deBerlin(Deutsche)D: Runnicles / U Schirmer; R: Kirsten Harms 
Geg-Birz 09  Der FreischutzAgatheBerlin(Deutsche)D: U Windfuhr; R: von Pfeil 
Bal 09  Die tote StadtMariettaPalermoD: W Humburg; R: Pier Luigi Pizzi 
Vas-Birz 09  SalomeSalomeLubeckD: Brogli-Sacher; R: Brogli-Sacher 
Saus-Vas 09  ElektraChrysothemis deBerlin(Deutsche)D: Kazushi Ono; R: Kirsten Harms 
Saus-Vas 09  SalomeSalome deBerlin(Deutsche)D: U Schirmer; R: A Freyer 
Gruod 08-Saus 09  The Cunning Little VixenFüchslein Schlaukopf deBerlin(Deutsche)D: Zagrosek; R: Thalbach 
Gruod 08  Hansel und GretelGertrud deBerlin(Deutsche)D: Foremny; R: Homoki 
Spal 08-Vas 09  SalomeSalomeWiesbadenD: W Ott; R: M Beilharz 
Rugs 08-Geg 09  Die Zauberflote1. Dame deBerlin(Deutsche)D: T Rösner / Foremny / Zagrosek; R: Günter Krämer 
Rugs 08-Kov 09  Der fliegende HollanderSentaBerlin(Deutsche)D: Klajner / J Lacombe; R: Gürbaca