Manuela Uhl, sopranas :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Manuela Uhl

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 Hilbert[Gen, Pasaulis]
 Opera et Concert[Prancūzija, Monakas]

Asmeninis/ kitas tinklapis
 http://www.manuela-uhl.de

 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Spal 16  ElektraChrysothemisTheatro Municipal de São PauloD: Neschling / Strausser; R: L Livia Sabag 
 Geg-Birz 16  LohengrinElsa Von Brabant deNew National Theatre TokyoD: T Iimori; R: von Stegmann 
 Bal-Birz 16  ElektraChrysothemis deDeutsche Oper BerlinD: Runnicles; R: Kirsten Harms 
 Kov-Bal 16  Die Liebe der DanaeDanae deDeutsche Oper BerlinD: Sebastian Weigle; R: Kirsten Harms 
 Vas-Kov 16  Das LiebesverbotIsabellaTeatro Real de MadridD: I Bolton; R: K Holten 
 Saus-Geg 16  LohengrinElsa von Brabant deDeutsche Oper BerlinD: Runnicles / Axel Kober; R: K Holten 
 Lapkr 15  Der fliegende HollanderSentaNational Opera, SeoulD: R Weikert; R: Lawless 
 Rugs 15-Birz 16  Der fliegende HollanderSenta deTheater BonnD: Vestmann; R: W Schütze 
 Geg-Birz 15  Der RosenkavalierDie Feldmarschallin deDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: Axel Kober; R: Otto Schenk 
 Geg 15  ConcertSopranTheater BonnD: Blunier;
 Bal-Geg 15  LohengrinElsa von Brabant deDeutsche Oper am Rhein, DuisburgD: W Chien; R: Hartmannshenn 
 Vas 15  ElektraChrysothemis deDeutsche Oper BerlinD: Runnicles; R: Kirsten Harms 
 Vas-Birz 15  SalomeSalome deTheater BonnD: Blunier / Vestmann; R: Parditka / A Szemerédy 
 Gruod 14-Saus 15  TannhauserElisabeth/Venus deStaatsoper HamburgD: Bertrand de Billy; R: H Kupfer 
 Lapkr-Gruod 14  ElektraChrysothemis deSächsische Staatsoper, DresdenD: Koenigs; R: Barbara Frey 
 Lapkr 14  Die Frau ohne SchattenDie KaiserinHungarian State Opera, BudapestD: P Halász; R: Szikora 
 Spal-Lapkr 14  ElektraChrysothemisTeatro Colón, Buenos AiresD: R Paternostro; R: García Caffi 
 Rugs 14-Geg 15  Die Frau ohne SchattenDie Kaiserin deHessiches Staatstheater WiesbadenD: Hamar; R: Uwe Eric Laufenberg 
Geg-Birz 14  LohengrinElsa von Brabant deDeutsche Oper am Rhein, DuisburgD: Axel Kober; R: Hartmannshenn 
Bal-Geg 14  Die WalkureSieglinde deDeutsche Oper am Rhein, DuisburgD: Lukas Beikircher; R: K Horres 
Kov-Geg 14  Der Traum ein LebenMirza deTheater BonnD: W Humburg; R: Jürgen Weber 
Vas-Birz 14  Der RosenkavalierDie FeldmarschallinOper LeipzigD: U Schirmer; R: A Kirchner / G Nowack 
Saus-Vas 14  Der fliegende HollanderSentaRoyal Danish Opera, KøbenhavnD: M Boder; R: Jonathan Kent 
Saus-Birz 14  ElektraChrysothemis deSächsische Staatsoper, DresdenD: C Thielemann; R: Barbara Frey 
Saus-Vas 14  LohengrinElsa von Brabant deDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: Axel Kober; R: Hartmannshenn 
Lapkr 13-Birz 14  SalomeSalomeHungarian State Opera, BudapestD: Pinchas Steinberg; R: Szikora 
Spal 13  Der fliegende HollanderSentaOpera Hong KongD: Henrik Schaefer; R: A Dresen / Volker Böhm 
Rugs 13-Saus 14  Die WalkureGerhilde deDeutsche Oper BerlinD: Rattle / Runnicles; R: Götz Friedrich 
Rugs 13-Saus 14  Das RheingoldFreia deDeutsche Oper BerlinD: Rattle / Runnicles; R: Götz Friedrich 
Birz 13  Die Frau ohne SchattenEmperatrizTeatro Colón, Buenos AiresD: Ira Levin; R: Homoki 
Geg 13  Rienzi, der letzte der TribunenIrene deTeatro dell'Opera di RomaD: Soltesz; R: De Ana 
Bal 13  Der fliegende HollanderSentaTeatro di San Carlo, NapoliD: Pinchas Steinberg; R: Kokkos 
Vas-Kov 13  LohengrinElsa von Brabant deDeutsche Oper BerlinD: Runnicles; R: K Holten 
Saus 13  Rienzi, der letzte der TribunenIrene deDeutsche Oper BerlinD: Lang-Lessing; R: Philipp Stölzl / Kurotschka 
Spal 12-Kov 13  ElektraChrysothemisTheater Lübeck, LubeckD: Brogli-Sacher; R: Nickler 
Rugs 12  Der SchatzgraberElsDe Nationale Opera, AmsterdamD: Marc Albrecht; R: Ivo van Hove 
Geg 12  SalomeSalomeTheater Lübeck, LubeckD: Brogli-Sacher; R: Brogli-Sacher 
Bal 12  Rienzi, der letzte der TribunenIrene deDeutsche Oper BerlinD: Lang-Lessing; R: Philipp Stölzl / Kurotschka 
Kov-Birz 12  Iphigenie en AulideIphigenie deOper LeipzigD: Foremny; R: Peter Konwitschny 
Saus-Kov 12  TurandotLiù itDeutsche Oper BerlinD: J Fiore / López-Cobos; R: Fioroni 
Lapkr-Gruod 11  Der fliegende HollanderSentaOpéra Royal de Wallonie, LiègeD: Arrivabeni; R: P Ionesco 
Spal-Gruod 11  TannhauserVenus/Elisabeth deDeutsche Oper BerlinD: Runnicles; R: Kirsten Harms 
Rugs-Spal 11  ElektraChrysothemis deTeatro Real de MadridD: S Bychkov; R: Klaus Michael Grüber / Ellen Hammer 
Birz 11  TurandotLiù itDeutsche Oper BerlinD: Valčuha; R: Fioroni 
Geg 11  ElektraChrysothémisOpéra Nice Côte d'AzurD: Güttler; R: Jonathan Kent 
Bal-Geg 11  Der fliegende HollanderSenta deDeutsche Oper am Rhein, DuisburgD: Georg Fritzsch; R: A Dresen 
Kov 11  Der FreischutzÁgataTeatro de la Maestranza, SevillaD: A Spering; R: A Thorwald 
Saus-Bal 11  Die Liebe der DanaeDanae deDeutsche Oper BerlinD: Litton; R: Kirsten Harms 
Gruod 10  Hansel und GretelGertrud deDeutsche Oper BerlinD: Runnicles / Rogister; R: Homoki 
Gruod 10-Liep 11  TannhauserVenus / Elisabeth deDeutsche Oper BerlinD: Runnicles / Rogister; R: Kirsten Harms 
Lapkr 10-Saus 11  Iphigenie en AulideIphigenieOper LeipzigD: Nicholas Kok / W Lacey; R: Peter Konwitschny 
Rugs 10  ElektraChrysothemis deDeutsche Oper BerlinD: Runnicles; R: Kirsten Harms