Marat Gali, tenoras :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Marat Gali (Marat Galiakhmetov)

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 Informacija nepateikta


Asmeninis/ kitas tinklapis
 Siūlykite papildymus ar pataisymus

 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Birz 15  Der RosenkavalierValzacchiBolshoi Theatre, MoscowD: Soltesz; R: Lawless 
 Kov 15  The Tsar's BrideBomeliusHong Kong Arts FestivalD: Rozhdestvensky; R: Pevzner 
 Kov-Geg 15  Prince IgorOvlurBolshoi Theatre, MoscowD: Klinichev; R: Y Lyubimov 
 Vas-Geg 15  Pikovaya DamaChekalinskyBolshoi Theatre, MoscowD: M Jurowski; R: Dodin 
 Saus 15  The Fiery AngelMephistophelesBolshoi Theatre, MoscowD: M Jurowski; R: Zambello 
 Saus 15  The Fiery AngelJacob GlockBolshoi Theatre, MoscowD: M Jurowski; R: Zambello 
 Spal 14-Birz 15  The Tsar's BrideYelisey BomeliusBolshoi Theatre, MoscowD: Alexei Bogorad / Rozhdestvensky; R: Pevzner 
 Spal 14-Birz 15  La traviataGastoneBolshoi Theatre, MoscowD: Klinichev / Sokhiev; R: Zambello 
 Rugs 14-Kov 15  Boris GodunovSimpleton ruBolshoi Theatre, MoscowD: Sorokin / Polianichko; R: L Baratov / Ushakov 
 Liep 14  The Tsar's BrideBomeliusLincoln Center Festival, New YorkD: Rozhdestvensky;
 Bal 14  Prince IgorOvlurBolshoi Theatre, MoscowD: Klinichev; R: Y Lyubimov 
 Vas-Kov 14  The Fiery AngelJacob GlockBolshoi Theatre, MoscowD: M Jurowski; R: Zambello 
 Vas-Liep 14  The Tsar's BrideYelisey BomeliusBolshoi Theatre, MoscowD: Rozhdestvensky; R: Pevzner 
 Saus-Liep 14  TurandotPong itBolshoi Theatre, MoscowD: Guidarini / Sorokin; R: Zambello 
 Saus 14  NabuccoAbdalloBolshoi Theatre, MoscowD: A Soloviev; R: M Kislyarov 
 Lapkr 13-Liep 14  La traviataGastoneBolshoi Theatre, MoscowD: Sinaisky / Campellone / Klinichev; R: Zambello 
 Lapkr 13-Birz 14  IolantaAlmerikBolshoi Theatre, MoscowD: Khvatynets / Sorokin / A Soloviev; R: Georgy Ansimov 
 Spal 13-Geg 14  Le coq d'orTsarevitch GvidonBolshoi Theatre, MoscowD: A Soloviev / Klinichev; R: Serebrennikov 
 Spal 13-Liep 14  Boris GodunovSimpleton ruBolshoi Theatre, MoscowD: Sorokin / Sinaisky; R: L Baratov / Ushakov 
 Rugs 13  Pikovaya DamaChekalinskyBolshoi Theatre, MoscowD: Sinaisky / Sorokin; R: Fokin 
Geg 13  NabuccoAbdalloBolshoi Theatre, MoscowD: Güttler / A Soloviev; R: M Kislyarov 
Kov-Liep 13  Der RosenkavalierValzacchiBolshoi Theatre, MoscowD: Sinaisky / Christoph-Mathias Mueller; R: Lawless 
Gruod 12-Liep 13  Il barbiere di SivigliaIl conte Almaviva itStanislavsky Opera, MoscowD: W Gorelik; R: Titel 
Lapkr 12-Geg 13  Boris GodunovSimpletonBolshoi Theatre, MoscowD: Sinaisky / Sorokin; R: L Baratov / Ushakov 
Lapkr 12  The Love for Three OrangesDer PrinzBolshoi Theatre, MoscowD: Buribayev; R: P Ustinov 
Lapkr 12-Liep 13  IolantaAlmerikBolshoi Theatre, MoscowD: Alexei Bogorad / Mikhail Granovsky; R: Georgy Ansimov 
Spal-Lapkr 12  The Tsar's BrideBomeliusBolshoi Theatre, MoscowD: A Soloviev / Sinaisky; R: Moralev 
Spal 12-Bal 13  La traviataGastoneBolshoi Theatre, MoscowD: Campellone / Klinichev; R: Zambello 
Geg 12  Pikovaya DamaChekalinskyBolshoi Theatre, MoscowD: Sinaisky / Sorokin; R: Fokine 
Saus-Vas 12  La CerisaieLionia ruOpéra National de ParisD: Ceccherini; R: Lavaudant 
Gruod 11-Bal 12  The Tsar's BrideYelisey Bomelius ruBolshoi Theatre, MoscowD: Sinkevich / Sinaisky; R: Moralev 
Gruod 11-Geg 12  Boris GodunovSimpleton ruBolshoi Theatre, MoscowD: Golovanov; R: L Baratov 
Spal 11-Bal 12  IolantaAlmerik ruBolshoi Theatre, MoscowD: Sorokin / Mikhail Granovsky; R: Georgy Ansimov 
Kov 11  Lady Macbeth of MtsenskZinovi ruIsraeli Opera, Tel AvivD: Keri-Lynn Wilson; R: I Molostova / Pevzner 
Gruod 10-Geg 11  NabuccoAbdalloBolshoi Theatre, MoscowD: Andropov; R: M Kislyarov 
Gruod 10  La CerisaieLenyaBolshoi Theatre, MoscowD: Ceccherini;
Lapkr 10  SnegurotchkaTsar Berendey ruBolshoi Theatre, MoscowD: Mikhail Granovsky; R: D Belov 
Lapkr 10-Kov 11  WozzeckAndresBolshoi Theatre, MoscowD: Currentzis; R: Tcherniakov 
Lapkr 10  MacbethMalcolm itBolshoi Theatre, MoscowD: Sorokin; R: Eimuntas Nekrosius 
Spal 10-Kov 11  Il barbiere di SivigliaIl conte Almaviva itStanislavsky Opera, MoscowD: W Gorelik; R: Titel 
Spal 10-Bal 11  The Tsar's BrideYelisey BomeliusBolshoi Theatre, MoscowD: Sorokin / Khaikin / Sinaisky / Klinichev; R: Moralev 
Rugs-Lapkr 10  Le coq d'orThe AstrologerBolshoi Theatre, MoscowD: Mikhail Granovsky / Sorokin; R: Georgy Ansimov