Mariame Clément, statytojas :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Mariame Clément

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 AMO[Gen, Pasaulis]


Asmeninis/ kitas tinklapis
 Siūlykite papildymus ar pataisymus

 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Geg 16  Das LiebesverbotStatytojasStrasbourg(Opera)D: Trinks;
 Vas 16  L'etoileStatytojasLondon(RO)D: Mark Elder;
 Saus-Kov 16  Le nozze di FigaroStatytojasDortmundD: P Armbruster;
 Lapkr-Gruod 15  ArmidaStatytojasGentD: Zedda / Ryuichiro Sonoda;
 Spal-Gruod 15  Le nozze di FigaroStatytojasNürnbergD: P Tilling;
 Spal 15  Don PasqualeStatytojasGlyndebourneD: Duncan Ward / Gareth Hancock;
 Birz-Liep 15  Le nozze di FigaroStatytojasNürnbergD: P Tilling / Guido Johannes Rumstadt;
 Geg-Liep 15  PoliutoStatytojasGlyndebourneD: E Mazzola;
 Kov-Bal 15  Castor et PolluxStatytojasToulouse(Capitole)D: Rousset;
 Kov-Geg 15  Die ZauberfloteStatytojasGraz(Buehnen)D: Esandi;
 Vas 15  ArmidaStatytojasClermont-FerrandD: J Chauvin;
 Vas 15  ArmidaStatytojasBesanconD: J Chauvin;
 Vas-Kov 15  Le grand macabreStatytojasEssenD: D Slobodeniouk;
 Saus 15  ArmidaStatytojasMassyD: J Chauvin;
 Saus 15  ArmidaStatytojasReimsD: J Chauvin;
 Gruod 14  Il barbiere di SivigliaStatytojasOviedoD: Dantone / Nicola Valentini;
 Gruod 14  Die ZauberfloteStatytojasKölnD: W Humburg;
 Lapkr-Gruod 14  Hansel und GretelStatytojasParis(Opera)D: Y Abel;
 Birz 14  PlateeStatytojasStrasbourg(Opera)D: Rousset;
 Bal 14  Les Pigeons d'argileStatytojasToulouse(Capitole)D: Ceccherini;
 Lapkr 13-Geg 14  Die ZauberfloteStatytojasGraz(Buehnen)D: Dirk Kaftan / Erdl / Esandi;
 Spal-Lapkr 13  PlateeStatytojasNürnbergD: H Niquet / Káli;
 Rugs-Gruod 13  Le nozze di FigaroStatytojasDortmundD: van Steen / Motonori Kobayashi;
Liep-Rugpj 13  Don PasqualeStatytojasGlyndebourneD: E Mazzola;
Birz-Liep 13  PlateeStatytojasNürnbergD: H Niquet;
Bal-Geg 13  Hansel und GretelStatytojasParis(Opera)D: C Flor;
Vas-Liep 13  Le nozze di FigaroStatytojasDortmundD: van Steen;
Vas 13  Die ZauberfloteStatytojasNice(Opera)D: L Hager;
Gruod 12  AgrippinaStatytojasOviedoD: Bayl;
Gruod 12  Die ZauberfloteStatytojasStrasbourg(Opera)D: Theodor Guschlbauer;
Spal-Lapkr 12  AgrippinaStatytojasGentD: McCreesh;
Birz 12  Der RosenkavalierStatytojasStrasbourg(Opera)D: Marko Letonja;
Saus 12  Il viaggio a ReimsStatytojasGentD: Zedda;
Gruod 11  Il viaggio a ReimsStatytojasAntwerpen(Vlaamse)D: Zedda;
Spal 11  Don PasqualeStatytojasGlyndebourneD: E Mazzola / Laughlin;
Bal 11  La bohemeStatytojasLimogesD: Kaltenbach;
Kov-Birz 11  FaustStatytojasGraz(Buehnen)D: Tecwyn Evans / M Burkert;
Saus 11  Castor et PolluxStatytojasWien(Theater)D: Rousset;
Gruod 10  La belle HeleneStatytojasStrasbourg(Opera)D: C Schnitzler;