Marie Fajtová, sopranas :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Marie Fajtová

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 artemanagement[Gen, Pasaulis]
 Triart[Pasaulis(ne)]
 Tivoli Crescendi[var]


Asmeninis/ kitas tinklapis
 Siūlykite papildymus ar pataisymus

 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Geg 16  La bohemeMusettaTeatro Verdi di TriesteD: Balsadonna; R: M Gandini 
 Saus-Birz 16  La cenerentolaClorindaNational Theatre Prague, PrahaD: Jan Kučera; R: Enikő Eszenyi 
 Lapkr 15-Bal 16  Boris GodunovKseniyaNational Theatre Prague, PrahaD: Kofroň / Chalupecký; R: Keprtová 
 Spal 15-Birz 16  NormaNormaState Opera, PrahaD: E Dovico; R: Sugao 
 Spal 15-Kov 16  Cosi fan tutteFiordiligiNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Chalupecký; R: Martin Cičvák 
 Rugs 15  Le nozze di FigaroLa contessa AlmavivaJihočeské divadlo, Ceské BudějoviceD: Mario De Rose; R: Josef Průdek 
 Rugs 15-Birz 16  Le nozze di FigaroLa contessa AlmavivaNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / Robert Jindra / Jakub Klecker; R: Josef Průdek 
 Rugs 15-Birz 16  La traviataVioletta ValéryNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / J Kyzlink; R: Jana Kališová 
 Rugs 15-Birz 16  Die ZauberflotePaminaNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / David Svec; R: V Morávek 
 Rugs 15-Birz 16  Don GiovanniDonna AnnaNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / David Svec; R: Kukučka / Trpišovský 
 Rugs 15-Birz 16  CarmenFrasquitaNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Jozef Bednárik 
 Rugpj 15-Geg 16  La bohemeMusetta itState Opera, PrahaD: Brauner / Štrunc; R: Havelka 
 Birz 15  PigmalionCupidSmetana Opera Festival, LitomyslD: Kydlíček; R: Magdalena Švecová 
 Kov-Geg 15  Boris GodunovXenieNational Theatre Prague, PrahaD: Kofroň; R: Keprtová 
 Vas-Birz 15  La traviataVioletta ValéryNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jana Kališová 
 Vas-Birz 15  Die ZauberflotePaminaNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: V Morávek 
 Gruod 14  Nova zemeMášaNational Theatre Prague, PrahaD: Kofroň; R: Bambušek 
 Gruod 14-Saus 15  Le nozze di FigaroLa contessa AlmavivaJihočeské divadlo, Ceské BudějoviceD: Mario De Rose; R: Josef Průdek 
 Lapkr 14-Birz 15  The Two WidowsKarolinaNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Chalupecký; R: J Nekvasil 
 Spal 14-Geg 15  CarmenFrasquitaNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Jozef Bednárik 
 Rugpj 14-Birz 15  Don GiovanniDonna AnnaNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / David Švec; R: Kukučka / Trpišovský 
 Rugpj 14-Birz 15  Le nozze di FigaroLa contessa AlmavivaNational Theatre Prague, PrahaD: Jakub Klecker / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
 Rugpj 14-Geg 15  La bohemeMusettaState Opera, PrahaD: Štrunc / Brauner; R: Havelka 
 Rugpj 14-Birz 15  Cosi fan tutteFiordiligiNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Chalupecký; R: Martin Čičvák 
Birz 14  RinaldoArmida itNational Theatre Prague, PrahaD: Luks; R: Moaty 
Geg-Birz 14  Die ZauberflotePaminaState Opera, PrahaD: Heiko Mathias Förster / R Hein; R: Ladislav Štros 
Vas-Geg 14  L'elisir d'amoreAdina itSlovak National Theatre, BratislavaD: Štefánek; R: P Smolík 
Vas 14  GlorianaLady Rich csNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Chalupecký; R: Jiří Heřman 
Rugs 13-Vas 14  L'elisir d'amoreAdina itNational Theatre Prague, PrahaD: David Švec / Chalupecký; R: Sandroni 
Rugs 13-Birz 14  Cosi fan tutteFiordiligi itNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Chalupecký; R: Martin Čičvák 
Rugs 13-Birz 14  La traviataVioletta Valéry etEstonian National Opera, TallinnD: Vello Pähn / E Klas / A Volmer / Alperten; R: Kuningas 
Rugs 13-Birz 14  La bohemeMusetta itState Opera, PrahaD: Lenárd / Štrunc; R: Havelka 
Rugs 13-Geg 14  CarmenFrasquita frNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Jozef Bednárik 
Rugs 13-Geg 14  The Two WidowsKarolinaNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
Rugs 13-Geg 14  Orfeo ed EuridiceEuridice itNational Theatre Prague, PrahaD: Latham-Koenig / Zbyněk Müller; R: Hartmut Schörghofer 
Rugpj 13-Birz 14  La traviataVioletta Valéry itState Opera, PrahaD: E Dovico / František Drs / R Hein; R: Arnaud Bernard 
Rugpj 13-Geg 14  Le nozze di FigaroSusannaNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
Rugpj 13-Geg 14  Le nozze di FigaroLa contessa AlmavivaNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
Rugpj 13-Birz 14  Don GiovanniDonna Anna itNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / David Švec; R: Kukučka / Trpišovský 
Birz 13  The Two WidowsCaroline csSmetana Opera Festival, LitomyslD: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
Geg-Birz 13  The Two WidowsKarolina csNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
Vas-Geg 13  Orfeo ed EuridiceEuridiceNational Theatre Prague, PrahaD: Latham-Koenig / Zbyněk Müller; R: Hartmut Schörghofer 
Gruod 12-Bal 13  La bohemeMusettaNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra / Jan Šrubař; R: Studený 
Lapkr 12-Geg 13  L'elisir d'amoreAdinaSlovak National Theatre, BratislavaD: Štefánek; R: P Smolík 
Spal 12-Birz 13  Die ZauberflotePamina deState Opera, PrahaD: Heiko Mathias Förster / R Hein; R: Ladislav Štros 
Spal 12-Bal 13  L'elisir d'amoreAdina itNational Theatre Prague, PrahaD: David Švec / Chalupecký; R: Sandroni 
Rugs 12-Bal 13  Cosi fan tutteFiordiligiNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Chalupecký; R: Martin Čičvák 
Rugs 12-Geg 13  CarmenFrasquita frNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Jozef Bednárik 
Rugs 12-Birz 13  Le nozze di FigaroSusannaNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
Rugs 12-Birz 13  Le nozze di FigaroLa contessa AlmavivaNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
Rugs 12-Birz 13  La traviataVioletta ValéryNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / J Kyzlink; R: Jana Kališová 
Rugs 12-Birz 13  La bohemeMusetta itState Opera, PrahaD: Lenárd / Štrunc; R: Havelka 
Rugs 12-Geg 13  Les contes d'HoffmannAntoniaNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Havelka 
Rugpj 12-Birz 13  Don GiovanniDonna AnnaNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / David Švec / Chalupecký; R: Kukučka / Trpišovský 
Rugpj 12  La traviataVioletta Valéry itState Opera, PrahaD: E Dovico / František Drs / R Hein; R: Arnaud Bernard 
Liep 12  La traviataVioletta ValérySmetana Opera Festival, Litomysl
Birz 12  Don GiovanniDonna AnnaNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / David Švec; R: Skutr 
Geg 12  RinaldoArmida itNational Theatre Prague, PrahaD: Luks; R: Moaty 
Kov-Geg 12  GlorianaLady RichNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
Lapkr 11-Kov 12  Les contes d'HoffmannAntoniaNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Havelka 
Spal 11-Geg 12  Le nozze di FigaroSusannaNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / Netopil; R: Josef Průdek 
Spal 11-Geg 12  Le nozze di FigaroLa contessa AlmavivaNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / Netopil; R: Josef Průdek 
Spal 11-Birz 12  La bohemeMusettaNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra / Jan Šrubař; R: Studený 
Rugs 11-Geg 12  La traviataVioletta ValéryNational Theatre Prague, PrahaD: Lenárd; R: Jana Kališová 
Rugs 11-Geg 12  CarmenFrasquita frNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Robert Jindra; R: Jozef Bednárik 
Rugs 11-Birz 12  L'elisir d'amoreAdinaNational Theatre Prague, PrahaD: David Švec / Chalupecký; R: Sandroni / Flory 
Rugs 11  Les contes d'HoffmannAntoniaPafos Aphrodite FestivalD: Zbynĕk Müller; R: Havelka 
Rugpj 11-Geg 12  Cosi fan tutteFiordiligiNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra; R: Martin Čičvák 
Rugpj-Gruod 11  Don GiovanniDonna Anna itNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Robert Jindra / Chalupecký; R: Kašlík / J Nekvasil 
Geg-Birz 11  Die Entfuhrung aus dem SerailKonstanzeNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil; R: J Lauwers 
Gruod 10-Liep 11  L'elisir d'amoreAdinaNational Theatre Prague, PrahaD: David Švec; R: Sandroni / Flory 
Spal 10-Birz 11  Cosi fan tutteFiordiligiNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Ivanović; R: Martin Čičvák 
Rugs 10-Bal 11  Prodana nevestaEsmeralda csNational Theatre Prague, PrahaD: Lenárd / David Švec; R: Magdalena Švecová 
Rugs-Gruod 10  RinaldoArmida itNational Theatre Prague, PrahaD: Luks; R: Moaty 
Rugs 10-Bal 11  CarmenFrasquita frNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Robert Jindra; R: Jozef Bednárik 
Rugs 10-Saus 11  La traviataVioletta Valéry itNational Theatre Prague, PrahaD: Lenárd; R: Jana Kališová 
Rugs 10-Bal 11  Don GiovanniDonna Elvira itNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Robert Jindra / Chalupecký; R: Kašlík / J Nekvasil 
Rugs 10-Bal 11  Don GiovanniDonna Anna itNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Robert Jindra / Chalupecký; R: Kašlík / J Nekvasil 
Rugs 10-Birz 11  Le nozze di FigaroSusanna itNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
Rugs 10-Geg 11  Les contes d'HoffmannAntoniaNational Theatre Prague, PrahaD: Swierczewski / Zbyněk Müller; R: Havelka