Marina Prudenskaya, mezzo-soprano 
*Puslapis visuomenei   >Operabase Professional 
   Menininkai    Marina Prudenskaya,  mezzo-soprano
  Užimtumo planas
 Nuo Šiandien | rodom&uogonek; nuo 2012 met&uogonek; rugpjūtis mėnesio

Vadybininko kontaktinė informacija
 Boris Orlob[Gen, Pasaulis, exc JAV, exc Kanada]
 Channell Arts[JAV, Kanada]

Asmeninis/ kitas tinklapis
 http://prudenskaya.me


Future performances[P] Premjera  Debiutas operos teatre
[ c ]  Koncertinis atlikimas
Marina Prudenskaya: Užimtumo planas
Nuo Opera 
4-17 Kov 2018 Salome [P] deHerodias Staatsoper Unter den Linden, Berlin (D:Mehta, R:Neuenfels)
Staatsoper Unter den Linden
12-19 Saus 2018 Ariadne auf Naxos deDer Komponist Staatsoper Unter den Linden, Berlin (D:Kim, R:Neuenfels)
Staatsoper Unter den Linden
8-29 Gruod 2017 Hänsel und Gretel [P] deGertrud Staatsoper Unter den Linden, Berlin (D:Weigle, R:Freyer)
Staatsoper Unter den Linden
4-15 Lapkr 2017 Aida itAmneris Ópera Nacional de Chile, Santiago (D:Battistoni / Prudencio, R:De Ana)
Teatro Municipal
3-28 Rugpj 2017 Götterdämmerung Waltraute Bayreuther Festspiele (D:Janowski, R:Castorf)
Richard-Wagner-Festspielhaus
Geg 2017 Macbeth itLady Macbeth Staatsoper Unter den Linden, Berlin (D:Barenboim, R:Mussbach)
Geg 2017 Don Carlos itLa princesse Eboli Staatsoper Unter den Linden, Berlin (D:Zanetti, R:Himmelmann)
Geg 2017 Don Carlos itLa princesse Eboli Staatsoper Unter den Linden, Berlin (D:Zanetti, R:Himmelmann)
Bal 2017 Il trovatore [P] Azucena Opéra de Monte-Carlo (D:Harding, R:Negrín)
Vas-Kov 2017 Tannhäuser deVenus Staatsoper Unter den Linden, Berlin (D:Young, R:Waltz)
Lapkr-Gruod 2016 Don Carlos itLa princesse Eboli Opernhaus Zürich (D:Luisi, R:Bechtolf)
Spal-Lapkr 2016 Elektra [P] de3. Magd Staatsoper Unter den Linden, Berlin (D:Barenboim, R:Chéreau, Huguet)
Rugs 2016 Requiem [ c ] itMezzosoprano Royal Danish Opera, København (D:Haenchen)
Liep-Rugpj 2016 Götterdämmerung deWaltraute Bayreuther Festspiele (D:Janowski, R:Castorf)
Liep 2016 Il trovatore [P] itAzucena   Royal Opera, London (D:Noseda, R:Bösch)
Geg-Birz 2016 La forza del destino itPreziosilla Hessisches Staatstheater Wiesbaden (D:Stiller, R:Karaman(original), Weingut)
Geg-Birz 2016 Khovanshchina ruMarfa Oper Stuttgart (D:Hewett, R:Moses)
Bal 2016 The Tsar's Bride Liubasha Staatsoper Unter den Linden, Berlin (D:Vitlin, R:Tcherniakov)
Vas-Kov 2016 Aida Amneris Palau de les Arts Reina Sofía, Valencia (D:Tebar, R:McVicar)
Saus 2016 Ariadne auf Naxos deDer Komponist Staatsoper Unter den Linden, Berlin (D:Steffens, R:Neuenfels)
Gruod 2015 Faust Siébel Staatsoper Unter den Linden, Berlin (D:Young, R:Wiegand)
Spal 2015 Un ballo in maschera itUlrica Staatsoper Unter den Linden, Berlin (D:Kim, R:Wieler, Morabito)
Rugs 2015 Recital Mezzo-soprano Staatsoper Unter den Linden, Berlin
Birz 2015 Ariadne auf Naxos [P] Der Komponist Staatsoper Unter den Linden, Berlin (D:Metzmacher, R:Neuenfels)
Geg 2015 The Rake's Progress Mother Goose Staatsoper Unter den Linden, Berlin (D:Hindoyan, R:Warlikowski)
Bal-Geg 2015 Der Rosenkavalier Octavian Oper Stuttgart (D:Soustrot, R:Herheim)
Bal 2015 Tannhäuser Venus Staatsoper Unter den Linden, Berlin (D:Barenboim, R:Waltz)
Vas-Kov 2015 Wozzeck deMarie Staatsoper Unter den Linden, Berlin (D:Barenboim, R:Breth)
Saus-Vas 2015 Aida Amneris National Centre for the Performing Arts, Beijing (D:Mehta, R:Micheli)
Lapkr 2014-Vas 2015 Aida Amneris Astana Opera (D:Wilson, R:Zeffirelli)
Spal-Gruod 2014 Tristan und Isolde Brangäne Staatsoper Unter den Linden, Berlin (D:Barenboim, R:Kupfer)
Liep 2014 Iphigénie en Aulide frKlytämnestra Oper Stuttgart (D:Wentzel, R:Moses)
Liep 2014 Iphigénie en Aulide [ c ] deNoRole Gluck Opern-Festspiele Nürnberg (D:Auguin)
Birz 2014 Aschemond oder The Fairy Queen endeMezzosopran Staatsoper Unter den Linden, Berlin (D:Boder / Bayl, R:Guth)
Birz 2014 Götterdämmerung Waltraute Wagner in Budapest (D:Fischer, R:Schörghofer(original), Stanzel)
Geg 2014 Don Carlos itLa princesse Eboli Staatsoper Unter den Linden, Berlin (D:Zanetti, R:Himmelmann)
Bal 2014 Tannhäuser [P] Venus Staatsoper Unter den Linden, Berlin (D:Barenboim, R:Waltz)
Kov 2014 The Tsar's Bride Liubasha Teatro alla Scala, Milano (D:Barenboim, R:Tcherniakov)
Vas 2014 Siegfried Erda De Nederlandse Opera, Amsterdam (D:Haenchen, R:Audi)
Saus-Vas 2014 Das Rheingold Erda De Nederlandse Opera, Amsterdam (D:Haenchen, R:Audi)
Lapkr-Gruod 2013 Il trovatore [P] itAzucena Staatsoper Unter den Linden, Berlin (D:Barenboim, R:Stölzl)
Spal-Lapkr 2013 The Tsar's Bride [P] ruLiubasha Staatsoper Unter den Linden, Berlin (D:Barenboim / Vitlin, R:Tcherniakov)
Rugs 2013-Vas 2014 Un ballo in maschera Ulrica Mariinsky Theatre, St Petersburg (D:Durgaryan, R:Konchalovsky)
Rugs-Spal 2013 Un ballo in maschera itUlrica Staatsoper Unter den Linden, Berlin (D:Zanetti, R:Wieler, Morabito)
Rugpj-Rugs 2013 Siegfried Erda De Nederlandse Opera, Amsterdam (D:Haenchen, R:Audi)
Liep 2013 Un ballo in maschera [P] Ulrica Teatro alla Scala, Milano (D:Rustioni, R:Michieletto)
Birz 2013 Götterdämmerung [P] 2. Norn Teatro alla Scala, Milano (D:Barenboim, R:Cassiers)
Birz 2013 Götterdämmerung [P] Waltraute Teatro alla Scala, Milano (D:Barenboim, R:Cassiers)
Geg-Birz 2013 Il trovatore itAzucena Wiener Festwochen (D:Wellber, R:Stölzl, Kurotschka)
Kov-Geg 2013 Aida itAmneris Aalto-Musiktheater Essen (D:Dinić / Perplies, R:Hilsdorf)
Kov-Bal 2013 Götterdämmerung [P] 2. Norn Staatsoper Unter den Linden, Berlin (D:Barenboim, R:Cassiers)
Kov-Bal 2013 Götterdämmerung [P] Waltraute Staatsoper Unter den Linden, Berlin (D:Barenboim, R:Cassiers)
Vas-Bal 2013 Nabucco [P] itFenena Oper Stuttgart (D:Carella, R:Frey)
Saus-Vas 2013 Götterdämmerung deWaltraute/ 1. Norn Oper Stuttgart (D:Soustrot, R:Konwitschny)
Saus-Vas 2013 Alcina itBradamante Oper Stuttgart (D:Rouland, R:Wieler, Morabito)
Saus 2013 Concert Mezzo-soprano De Vlaamse Opera, Antwerpen (D:Jurowski)
Lapkr 2012 Das Rheingold Erda De Nederlandse Opera, Amsterdam (D:Haenchen, R:Audi)
Lapkr-Gruod 2012 Norma itAdalgisa Oper Stuttgart (D:Anguélov, R:Wieler, Morabito)

 Permalink: operabase.com/a/Marina_Prudenskaya/11440/lt