Michael Pflumm, tenoras :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Michael Pflumm

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 Hollaender-Calix
 JL Artist
 Preuss

Asmeninis/ kitas tinklapis
 http://www.michaelpflumm.de

 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Geg-Birz 16  Moses und AronEl joven desnudoMadrid(Real)D: Koenings;
 Spal-Lapkr 15  Moses und AronDer nackte Jüngling deParis(Opera)D: Philippe Jordan; R: Castellucci 
 Bal-Liep 15  Moses und AronJunger MannBerlin(Komische)D: V Jurowski; R: Kosky 
 Kov 15  Der SilberseeLotterieagentBerlin(Konzert)D: Iván Fischer;
 Kov 15  Die SchneekoniginKay deBerlin(Komische)D: Spierer; R: A Bondy 
 Gruod 14-Saus 15  Des Kaisers neue KleiderJanBerlin(Komische)D: Sandner; R: Steier 
 Lapkr 14-Liep 15  West Side StoryTony deBerlin(Komische)D: Poska; R: Kosky / Otto Pichler 
 Rugs-Lapkr 14  Die ZauberfloteMonostatosBerlin(Komische)D: Henrik Nánási; R: S Andrade / Kosky 
 Geg-Birz 14  ElektraEin junger Diener itMilano(Scala)D: Esa-Pekka Salonen; R: Chéreau 
 Gruod 13-Geg 14  Die Prinzessin auf der ErbseDer Prinz deDusseldorfD: C Stöcker; R: Tiedt 
 Lapkr 13-Liep 14  West Side StoryToni deBerlin(Komische)D: Schoots; R: Kosky 
 Lapkr 13  Aufstieg und Fall der Stadt MahagonnyToby HigginsFreiburgD: Johannes Knapp; R: Ryser 
 Lapkr 13  Aufstieg und Fall der Stadt MahagonnyJack O'BrienFreiburgD: Johannes Knapp; R: Ryser 
 Spal 13-Vas 14  Des Kaisers neue KleiderJan deBerlin(Komische)D: Sandner; R: Steier 
 Rugs 13  ElektraEin junger Diener deDusseldorfD: Axel Kober; R: Nel 
Birz-Liep 13  Aufstieg und Fall der Stadt MahagonnyToby HigginsFreiburgD: Johannes Knapp; R: Ryser 
Birz-Liep 13  Aufstieg und Fall der Stadt MahagonnyJack O'BrienFreiburgD: Johannes Knapp; R: Ryser 
Kov-Birz 13  Pikovaya DamaTschekalinskyFreiburgD: Bollon; R: Höckmayr 
Saus-Geg 13  Die FledermausGabriel von EisensteinBielefeldD: Kalajdzic; R: Malkowsky 
Gruod 12-Geg 13  Les contes d'HoffmannAndrès/Cochenille/Franz/Pitichinaccio/Nathanaёl frBielefeldD: Gogou; R: Malkowsky 
Spal 12-Saus 13  SaulJonathan enBielefeldD: Kalajdzic; R: J Behr 
Rugs-Gruod 12  RigolettoBorsa itBielefeldD: Kalajdzic; R: Hovenbitzer 
Vas-Kov 12  Peter GrimesBob Boles enBielefeldD: Kalajdzic; R: Malkowsky 
Gruod 11-Saus 12  La belle HeleneMenelaus frBielefeldD: Laurent Wagner; R: Klimek 
Lapkr 11  Hansel und GretelDie KnusperhexeBielefeldD: Witolf Werner; R: J Weigand 
Spal 11-Geg 12  My Fair LadyFreddy Eynsford-Hill deBaselD: David Cowan; R: Ryser 
Spal 11  Idomeneo re di CretaArbaceBremen(Theater)D: Poschner; R: Kuntze 
Rugs-Lapkr 11  PagliacciBeppeBielefeldD: Kalajdzic; R: Weigner 
Liep-Rugs 11  PaganiniMarchese Giacomo PimpinelliBad IschlD: Praxmarer; R: Leonard Prinsloo 
Birz-Liep 11  Cosi fan tutteFerrandoDessau(Theater)D: D Carlberg; R: F Lutz 
Geg-Birz 11  Salome2. Jude deDusseldorfD: W Chien; R: Tatjana Gürbaca 
Geg-Liep 11  El gato con botasMüllerDusseldorfD: Mühlbach; R: Tiedt 
Kov-Bal 11  El gato con botasMüllerDuisburgD: Mühlbach; R: Tiedt 
Saus-Kov 11  Gianni SchicchiTenorino itDusseldorfD: Pitrenas; R: Dietrich Hilsdorf 
Saus-Kov 11  Gianni SchicchiLiedverkäufer itDusseldorfD: Pitrenas; R: Dietrich Hilsdorf 
Gruod 10-Saus 11  Die Zauberflote (reduction)TaminoDusseldorfR: Klimo 
Lapkr-Gruod 10  Die Frau ohne SchattenDie Stimme des Jünglings deDuisburgD: Axel Kober; R: Guy Joosten 
Lapkr 10-Vas 11  My Fair LadyFreddy Eynsford-HillBaselD: David Cowan; R: Ryser 
Lapkr 10  Robin HoodDanielDusseldorfD: Chestnut; R: Tiedt 
Rugs 10-Saus 11  Robin HoodDanielDuisburgD: Chestnut; R: Tiedt 
Birz-Liep 10  Il turco in ItaliaAlbazar itDusseldorfD: Mühlbach; R: Tobias Richter 
Bal-Geg 10  Der unglaubliche SpotzBrummholdDusseldorf
Bal 10  Parsifal3. Knappe deDusseldorfD: Axel Kober; R: K Horres 
Gruod 09-Saus 10  Robin HoodDanielDusseldorfD: Mühlbach / W Chien; R: Tiedt 
Gruod 09  Robin HoodDanielDuisburgD: Mühlbach / W Chien; R: Tiedt 
Lapkr-Gruod 09  Salome2. Jude deDusseldorfD: M Boder; R: Tatjana Gürbaca 
Rugs 09-Bal 10  Salome2. Jude deDuisburgD: M Boder; R: Tatjana Gürbaca 
Geg-Birz 09  From the House of the DeadAlejDusseldorfD: J Fiore;
Kov-Bal 09  Parsifal3. KnappeDuisburgD: J Fiore; R: K Horres 
Kov-Bal 09  Moses und AronEin junger Mann/TenorsoloDusseldorfD: W Chien; R: Nel 
Saus 09  L'orfeo3. Pastore/1. Spirito itBaselD: Marcon; R: J Bosse 
Saus-Birz 09  Il ritorno d'Ulisse in patriaTelemacoDusseldorfD: Stoehr; R: Loy 
Rugs 08-Birz 09  Der ZigeunerbaronOttokarDuisburgD: Gabrisch; R: Chris Alexander 
Bal 08  The Four Note OperaTenorBaselD: Berzonsky; R: Vansk 
Vas-Geg 08  L'orfeo3. PastoreBaselD: Marcon; R: J Bosse 
Vas-Geg 08  L'orfeo1. SpiritoBaselD: Marcon; R: J Bosse 
Gruod 07  Sigurd DragedraeberSigurdBaselD: David Cowan; R: Martin Frank 
Lapkr-Gruod 05  The Cunning Little VixenDer Gastwirt PasekFreiburgD: Gernot Sahler; R: Leupold