Michaela Zajmi, mezzo-soprano 
*Puslapis visuomenei   >Operabase Professional 
   Menininkai    Michaela Zajmi,  mezzo-soprano
  Užimtumo planas
 Nuo Šiandien | rodom&uogonek; nuo 2013 met&uogonek; rugpjūtis mėnesio

Asmeninis/ kitas tinklapis
 http://www.kapustova.eu


Future performances[P] Premjera
Current performances 
Michaela Zajmi: Užimtumo planas
Nuo Opera 
4 Liep-13 Rugs 2018 Libuse [P] cs2. žnec National Theatre Prague, Praha... (D:Kyzlink, R:Burian)
13 Rugs National Theatre, Praha
4 Liep Litomysl Castle
3 Geg-17 Birz 2018 La traviata [P] itFlora Bervoix National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Kružík / Sedlický, R:Kráčmarová)
Divadlo Antonína Dvořáka
15-25 Vas 2018 Salome Ein Page der Herodias Teatro Regio di Torino (D:Noseda, R:Carsen)
Teatro Regio
1 Vas-13 Birz 2018 Le nozze di Figaro [P] itCherubino National Theatre Prague, Praha (D:Dovico / Müller, R:Švecová)
Theatre of the Estates
25 Gruod 2017-29 Geg 2018 Hänsel und Gretel csHänsel National Theatre Prague, Praha (D:Hein / Štrunc, R:Forman)
Karlín Music Theatre
19 Gruod 2017-4 Geg 2018 Andrea Chénier Bersi National Theatre Prague, Praha (D:Kofroň / Chalupecký, R:Dočekal)
National Theatre
3 Lapkr 2017-6 Birz 2018 Le convenienze ed inconvenienze teatrali itLuigia Scannagalli National Theatre Prague, Praha (D:Dovico / Bubák, R:Vizváry)
Theatre of the Estates
30 Spal 2017-12 Birz 2018 Carmen Mercédès National Theatre Prague, Praha (D:Müller / Jindra, R:Bednárik)
National Theatre
28 Spal 2017-8 Geg 2018 The Cunning Little Vixen csZlatohřbítek National Theatre Prague, Praha (D:Jindra, R:Havelka)
National Theatre
24 Spal 2017-8 Geg 2018 La traviata itFlora Bervoix National Theatre Prague, Praha (D:Dovico / Štrunc, R:Bernard)
Karlín Music Theatre
12 Spal 2017-17 Geg 2018 La Cenerentola itAngelina National Theatre Prague, Praha (D:Kučera / Švec, R:Eszenyi)
Theatre of the Estates
29 Rugs 2017-16 Kov 2018 Juliette csLe Petit arabe/ Le Chasseur National Theatre Prague, Praha (D:Kyzlink / Švec, R:Gilhuus)
National Theatre
19 Rugs-30 Gruod 2017 Il barbiere di Siviglia itRosina National Theatre Prague, Praha (D:Dovico / Brauner, R:Otava)
Karlín Music Theatre
13 Rugs 2017-14 Birz 2018 Rusalka cs2. lesní žínka National Theatre Prague, Praha (D:Kyzlink / Müller / Wilson / Jindra, R:Heřman)
National Theatre
11 Rugs 2017-10 Bal 2018 Orphée aux enfers Diane National Theatre Prague, Praha (D:Chalupecký, R:Caban)
Karlín Music Theatre
5 Rugs 2017-2 Birz 2018 Die Zauberflöte de2. Dame National Theatre Prague, Praha (D:Kyzlink / Švec, R:Morávek)
Theatre of the Estates
Liep 2017 Orphée aux enfers [P] csDiane National Theatre Prague, Praha (D:Chalupecký, R:Caban)
Vas-Bal 2017 Le convenienze ed inconvenienze teatrali [P] itLuigia Scannagalli National Theatre Prague, Praha (D:Dovico / Bubák, R:Vizváry)
Saus-Geg 2017 Andrea Chénier Bersi National Theatre Prague, Praha (D:Kofroň / Chalupecký, R:Dočekal)
Gruod 2016-Birz 2017 Hänsel und Gretel csHänsel National Theatre Prague, Praha (D:Hein / Štrunc, R:Forman)
Lapkr 2016-Birz 2017 La traviata itFlora Bervoix National Theatre Prague, Praha (D:Dovico / Štrunc / Hein, R:Bernard)
Lapkr 2016-Saus 2017 Roberto Devereux Sara National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Šrubař / Teepen, R:Gábor)
Lapkr 2016 Anna Bolena Giovanna Seymour National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Žídek, R:Krejčí)
Spal 2016-Bal 2017 Juliette Le Petit arabe/ Le Chasseur National Theatre Prague, Praha (D:Kyzlink / Švec, R:Gilhuus)
Spal 2016-Bal 2017 La Dafne itVenere ND Brno (D:Olos, R:Rocc)
Rugs 2016-Kov 2017 The Cunning Little Vixen csZlatohřbítek National Theatre Prague, Praha (D:Jindra / Müller, R:Havelka)
Rugs 2016-Bal 2017 The Brandenburgers in Bohemia Decana National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Klecker / Prášil, R:Nekvasil)
Rugs 2016-Birz 2017 Carmen Mercédès National Theatre Prague, Praha (D:Jindra / Kyzlink / Müller, R:Bednárik)
Rugs 2016-Birz 2017 La Cenerentola itAngelina National Theatre Prague, Praha (D:Kučera / Švec, R:Eszenyi)
Rugs 2016-Birz 2017 Le nozze di Figaro itCherubino National Theatre Prague, Praha (D:Jindra / Chalupecký / Klecker, R:Průdek)
Rugs 2016-Birz 2017 Rusalka cs2. lesní žínka National Theatre Prague, Praha (D:Kyzlink / Müller / Chalupecký, R:Heřman)
Rugs 2016-Birz 2017 Die Zauberflöte de2. Dame National Theatre Prague, Praha (D:Kyzlink / Švec, R:Morávek)
Birz 2016 The Brandenburgers in Bohemia [P] Decana National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Klecker / Prášil, R:Nekvasil)
Geg-Birz 2016 Andrea Chénier [P] Bersi National Theatre Prague, Praha (D:Kofroň / Chalupecký, R:Dočekal)
Kov-Liep 2016 La traviata itFlora Bervoix State Opera, Praha (D:Hein / Leginus, R:Bernard)
Kov-Birz 2016 Juliette [P] Le Petit arabe/ Le Chasseur National Theatre Prague, Praha (D:Kyzlink, R:Gilhuus)
Kov-Bal 2016 Anna Bolena Giovanna Seymour National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Žídek, R:Krejčí)
Vas-Bal 2016 Maria Stuarda Elisabetta National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Brauner / Prášil, R:Keprtová)
Saus 2016 The Cunning Little Vixen csZlatohřbítek Teatro Regio di Torino (D:Latham-Koenig, R:Carsen, Pintor)
Gruod 2015-Geg 2016 Roberto Devereux [P] Sara National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Müller / Šrubař, R:Gábor)
Gruod 2015-Birz 2016 Hänsel und Gretel csHänsel State Opera, Praha (D:Leginus / Hein / Štrunc, R:Forman)
Spal 2015-Birz 2016 The Cunning Little Vixen Zlatohřbítek National Theatre Prague, Praha (D:Jindra / Müller, R:Havelka)
Spal 2015-Geg 2016 Il barbiere di Siviglia Rosina State Opera, Praha (D:Dovico / Brauner, R:Otava)
Spal 2015-Kov 2016 Così fan tutte Dorabella Theatre of the Estates, Praha (D:Jindra / Chalupecký, R:Čičvák)
Rugs 2015-Bal 2016 Rusalka 2. lesní žínka National Theatre Prague, Praha (D:Kyzlink / Müller, R:Heřman)
Rugs 2015-Birz 2016 Le nozze di Figaro Cherubino National Theatre Prague, Praha (D:Chalupecký / Jindra / Klecker, R:Průdek)
Rugs 2015-Birz 2016 Die Zauberflöte 2. Dame Theatre of the Estates, Praha (D:Kyzlink / Švec, R:Morávek)
Rugs 2015-Kov 2016 Andrea Chénier Bersi National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Müller / Teepen / Šrubař, R:Krejčí)
Rugs 2015-Birz 2016 Carmen Mercédès National Theatre Prague, Praha (D:Jindra / Kyzlink / Müller, R:Bednárik)
Birz 2015-Kov 2016 Andrea Chénier [P] Bersi National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Müller / Teepen, R:Krejčí)
Bal-Birz 2015 Hänsel und Gretel [P] csHänsel State Opera, Praha (D:Leginus / Hein, R:Forman)
Kov-Bal 2015 Anna Bolena Giovanna Seymour National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:von Dohnányi / Žídek, R:Krejčí)
Vas-Birz 2015 Die Zauberflöte [P] 2. Dame Stavovské divadlo, Praha (D:Müller, R:Morávek)
Saus-Geg 2015 Otello Emilia State Opera, Praha (D:Leginus, R:Neuner, Cukr)
Gruod 2014-Vas 2015 Nabucco Fenena National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Brauner / Žídek, R:Tarant)
Gruod 2014-Birz 2015 Maria Stuarda [P] itElisabetta National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Brauner / Prášil, R:Keprtová)
Lapkr 2014 The Cunning Little Vixen Zlatohřbítek Janáček Brno International Festival (D:Jindra, R:Havelka)
Lapkr 2014-Kov 2015 The Cunning Little Vixen Zlatohřbítek National Theatre Prague, Praha (D:Jindra / Müller, R:Havelka)
Spal 2014-Geg 2015 Carmen Mercédès National Theatre Prague, Praha (D:Jindra / Müller, R:Bednárik)
Spal 2014-Geg 2015 Čertova stěna Záviš National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Jindra / Prášil, R:Nekvasil)
Rugs 2014-Saus 2015 Voják a tanečnice Aloisie J K Tyl Theatre, Plzeň (D:Kofroň, R:Pilař)
Rugs 2014-Birz 2015 La traviata Flora Bervoix State Opera, Praha (D:Leginus / Hein, R:Bernard)
Rugs 2014-Kov 2015 Il barbiere di Siviglia Rosina State Opera, Praha (D:Brauner / Dovico, R:Otava)
Rugs 2014-Bal 2015 Rusalka 2. lesní žínka National Theatre Prague, Praha (D:Kyzlink / Müller, R:Heřman)
Rugpj 2014-Birz 2015 Le nozze di Figaro Cherubino Stavovské divadlo, Praha (D:Klecker / Chalupecký / Jindra, R:Průdek)
Rugpj 2014-Birz 2015 Così fan tutte Dorabella Stavovské divadlo, Praha (D:Jindra / Chalupecký, R:Čičvák)
Birz 2014 Čertova stěna Záviš Smetana Opera Festival, Litomysl (D:Jindra, R:Nekvasil)
Birz 2014 Le nozze di Figaro itCherubino Smetana Opera Festival, Litomysl (D:Chalupecký, R:Průdek)
Birz 2014-Geg 2015 Čertova stěna [P] Záviš National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Jindra, R:Nekvasil)
Geg-Birz 2014 Die Zauberflöte 2. Dame State Opera, Praha (D:Förster / Hein, R:Štros)
Saus-Geg 2014 Voják a tanečnice [P] Aloisie J K Tyl Theatre, Plzeň (D:Kofroň, R:Pilař)
Saus-Kov 2014 Rigoletto Maddalena Jihočeské divadlo, České Budějovice (D:De Rose, R:Kališová)
Spal 2013-Geg 2014 Rusalka cs3. lesní žínka National Theatre Prague, Praha (D:Kyzlink / Müller, R:Heřman)
Spal 2013-Geg 2014 Il barbiere di Siviglia itBerta State Opera, Praha (D:Brauner / Dovico, R:Otava)
Spal 2013-Birz 2014 Rusalka cs3. lesní žínka State Opera, Praha (D:Drs / Lenárd / Štrunc / Chalupecký, R:Troška)
Rugs 2013-Birz 2014 Così fan tutte itDorabella Stavovské divadlo, Praha (D:Jindra / Chalupecký, R:Čičvák)
Rugs 2013-Geg 2014 Anna Bolena itGiovanna Seymour National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:von Dohnányi / Žídek, R:Krejčí)
Rugs 2013-Geg 2014 Carmen frMercédès National Theatre Prague, Praha (D:Jindra / Müller, R:Bednárik)
Rugs 2013-Birz 2014 Madama Butterfly itKate Pinkerton State Opera, Praha (D:Dovico / Drs / Griffiths / Štrunc, R:Jernek)
Rugpj 2013-Birz 2014 La traviata itFlora Bervoix State Opera, Praha (D:Dovico / Drs / Hein, R:Bernard)
Rugpj 2013-Geg 2014 Le nozze di Figaro Cherubino Stavovské divadlo, Praha (D:Netopil / Chalupecký / Jindra, R:Průdek)

 Permalink: operabase.com/a/Michaela_Zajmi/22006/lt