Michaela Kapustová, mezzo-soprano 
*Puslapis visuomenei   >Operabase Professional 
   Menininkai    Michaela Kapustová,  mezzo-soprano
  Užimtumo planas
 Nuo Šiandien | rodom&uogonek; nuo 2012 met&uogonek; rugpjūtis mėnesio

Asmeninis/ kitas tinklapis
 http://www.kapustova.eu


Future performances[P] Premjera
Current performances 
Michaela Kapustová: Užimtumo planas
Nuo Opera 
4 Liep-13 Rugs 2018 Libuse [P] cs2. žnec National Theatre Prague, Praha... (D:Kyzlink, R:Burian)
13 Rugs National Theatre, Praha
4 Liep Litomysl Castle
1 Vas-8 Birz 2018 Le nozze di Figaro [P] itCherubino National Theatre Prague, Praha (D:Dovico / Müller, R:Švecová)
Theatre of the Estates
11 Rugs 2017-6 Vas 2018 Orphée aux enfers Diane National Theatre Prague, Praha (D:Chalupecký, R:Caban)
Karlín Music Theatre
6-9 Liep 2017 Orphée aux enfers [P] csDiane National Theatre Prague, Praha (D:Chalupecký, R:Caban)
State Operahouse
Vas-Bal 2017 Le convenienze ed inconvenienze teatrali [P] itLuigia Scannagalli National Theatre Prague, Praha (D:Dovico / Bubák, R:Vizváry)
30 Saus-28 Geg 2017 Andrea Chénier Bersi National Theatre Prague, Praha (D:Kofroň / Chalupecký, R:Dočekal)
National Theatre
22 Gruod 2016-18 Birz 2017 Hänsel und Gretel csHänsel National Theatre Prague, Praha (D:Hein / Štrunc, R:Forman)
Karlín Music Theatre
29 Lapkr 2016-16 Birz 2017 La traviata itFlora Bervoix National Theatre Prague, Praha (D:Dovico / Štrunc / Hein, R:Bernard)
Karlín Music Theatre
Lapkr 2016-Saus 2017 Roberto Devereux Sara National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Šrubař / Teepen, R:Gábor)
Lapkr 2016 Anna Bolena Giovanna Seymour National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Žídek, R:Krejčí)
Spal 2016-Bal 2017 Juliette Le Petit arabe/ Le Chasseur National Theatre Prague, Praha (D:Kyzlink / Švec, R:Gilhuus)
Spal 2016-Bal 2017 La Dafne itVenere ND Brno (D:Olos, R:Rocc)
Rugs 2016-Kov 2017 The Cunning Little Vixen csZlatohřbítek National Theatre Prague, Praha (D:Jindra / Müller, R:Havelka)
Rugs 2016-Bal 2017 The Brandenburgers in Bohemia Decana National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Klecker / Prášil, R:Nekvasil)
14 Rugs 2016-27 Birz 2017 Carmen Mercédès National Theatre Prague, Praha (D:Jindra / Kyzlink / Müller, R:Bednárik)
National Theatre
13 Rugs 2016-16 Birz 2017 La Cenerentola itAngelina National Theatre Prague, Praha (D:Kučera / Švec, R:Eszenyi)
Theatre of the Estates
Rugs 2016-Saus 2017 Le nozze di Figaro itCherubino National Theatre Prague, Praha (D:Chalupecký / Jindra / Klecker, R:Průdek)
7 Rugs 2016-26 Birz 2017 Le nozze di Figaro itCherubino National Theatre Prague, Praha (D:Jindra / Chalupecký / Klecker, R:Průdek)
Theatre of the Estates
2 Rugs 2016-23 Birz 2017 Rusalka cs2. lesní žínka National Theatre Prague, Praha (D:Kyzlink / Müller / Chalupecký, R:Heřman)
National Theatre
Rugs 2016-Saus 2017 Die Zauberflöte de2. Dame National Theatre Prague, Praha (D:Kyzlink / Švec, R:Morávek)
1 Rugs 2016-1 Birz 2017 Die Zauberflöte de2. Dame National Theatre Prague, Praha (D:Kyzlink / Švec, R:Morávek)
Theatre of the Estates
Birz 2016 The Brandenburgers in Bohemia [P] Decana National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Klecker / Prášil, R:Nekvasil)
Geg-Birz 2016 Andrea Chénier [P] Bersi National Theatre Prague, Praha (D:Kofroň / Chalupecký, R:Dočekal)
Kov-Liep 2016 La traviata itFlora Bervoix State Opera, Praha (D:Hein / Leginus, R:Bernard)
Kov-Birz 2016 Juliette [P] Le Petit arabe/ Le Chasseur National Theatre Prague, Praha (D:Kyzlink, R:Gilhuus)
Kov-Bal 2016 Anna Bolena Giovanna Seymour National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Žídek, R:Krejčí)
Vas-Bal 2016 Maria Stuarda Elisabetta National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Brauner / Prášil, R:Keprtová)
Saus 2016 The Cunning Little Vixen csZlatohřbítek Teatro Regio di Torino (D:Latham-Koenig, R:Carsen, Pintor)
Gruod 2015-Geg 2016 Roberto Devereux [P] Sara National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Müller / Šrubař, R:Gábor)
Gruod 2015-Birz 2016 Hänsel und Gretel csHänsel State Opera, Praha (D:Leginus / Hein / Štrunc, R:Forman)
Spal 2015-Birz 2016 The Cunning Little Vixen Zlatohřbítek National Theatre Prague, Praha (D:Jindra / Müller, R:Havelka)
Spal 2015-Geg 2016 Il barbiere di Siviglia Rosina State Opera, Praha (D:Dovico / Brauner, R:Otava)
Spal 2015-Kov 2016 Così fan tutte Dorabella Theatre of the Estates, Praha (D:Jindra / Chalupecký, R:Čičvák)
Rugs 2015-Bal 2016 Rusalka 2. lesní žínka National Theatre Prague, Praha (D:Kyzlink / Müller, R:Heřman)
Rugs 2015-Birz 2016 Le nozze di Figaro Cherubino National Theatre Prague, Praha (D:Chalupecký / Jindra / Klecker, R:Průdek)
Rugs 2015-Birz 2016 Die Zauberflöte 2. Dame Theatre of the Estates, Praha (D:Kyzlink / Švec, R:Morávek)
Rugs 2015-Kov 2016 Andrea Chénier Bersi National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Müller / Teepen / Šrubař, R:Krejčí)
Rugs 2015-Birz 2016 Carmen Mercédès National Theatre Prague, Praha (D:Jindra / Kyzlink / Müller, R:Bednárik)
Birz 2015-Kov 2016 Andrea Chénier [P] Bersi National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Müller / Teepen, R:Krejčí)
Bal-Birz 2015 Hänsel und Gretel [P] csHänsel State Opera, Praha (D:Leginus / Hein, R:Forman)
Kov-Bal 2015 Anna Bolena Giovanna Seymour National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:von Dohnányi / Žídek, R:Krejčí)
Vas-Birz 2015 Die Zauberflöte [P] 2. Dame Stavovské divadlo, Praha (D:Müller, R:Morávek)
Saus-Geg 2015 Otello Emilia State Opera, Praha (D:Leginus, R:Neuner, Cukr)
Gruod 2014-Vas 2015 Nabucco Fenena National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Brauner / Žídek, R:Tarant)
Gruod 2014-Birz 2015 Maria Stuarda [P] itElisabetta National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Brauner / Prášil, R:Keprtová)
Lapkr 2014 The Cunning Little Vixen Zlatohřbítek Janáček Brno International Festival (D:Jindra, R:Havelka)
Lapkr 2014-Kov 2015 The Cunning Little Vixen Zlatohřbítek National Theatre Prague, Praha (D:Jindra / Müller, R:Havelka)
Spal 2014-Geg 2015 Carmen Mercédès National Theatre Prague, Praha (D:Jindra / Müller, R:Bednárik)
Spal 2014-Geg 2015 Čertova stěna Záviš National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Jindra / Prášil, R:Nekvasil)
Rugs 2014-Saus 2015 Voják a tanečnice Aloisie J K Tyl Theatre, Plzeň (D:Kofroň, R:Pilař)
Rugs 2014-Birz 2015 La traviata Flora Bervoix State Opera, Praha (D:Leginus / Hein, R:Bernard)
Rugs 2014-Kov 2015 Il barbiere di Siviglia Rosina State Opera, Praha (D:Brauner / Dovico, R:Otava)
Rugs 2014-Bal 2015 Rusalka 2. lesní žínka National Theatre Prague, Praha (D:Kyzlink / Müller, R:Heřman)
Rugpj 2014-Birz 2015 Le nozze di Figaro Cherubino Stavovské divadlo, Praha (D:Klecker / Chalupecký / Jindra, R:Průdek)
Rugpj 2014-Birz 2015 Così fan tutte Dorabella Stavovské divadlo, Praha (D:Jindra / Chalupecký, R:Čičvák)
Birz 2014 Čertova stěna Záviš Smetana Opera Festival, Litomysl (D:Jindra, R:Nekvasil)
Birz 2014 Le nozze di Figaro itCherubino Smetana Opera Festival, Litomysl (D:Chalupecký, R:Průdek)
Birz 2014-Geg 2015 Čertova stěna [P] Záviš National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Jindra, R:Nekvasil)
Geg-Birz 2014 Die Zauberflöte 2. Dame State Opera, Praha (D:Förster / Hein, R:Štros)
Saus-Geg 2014 Voják a tanečnice [P] Aloisie J K Tyl Theatre, Plzeň (D:Kofroň, R:Pilař)
Saus-Kov 2014 Rigoletto Maddalena Jihočeské divadlo, České Budějovice (D:De Rose, R:Kališová)
Spal 2013-Geg 2014 Rusalka cs3. lesní žínka National Theatre Prague, Praha (D:Kyzlink / Müller, R:Heřman)
Spal 2013-Geg 2014 Il barbiere di Siviglia itBerta State Opera, Praha (D:Brauner / Dovico, R:Otava)
Spal 2013-Birz 2014 Rusalka cs3. lesní žínka State Opera, Praha (D:Drs / Lenárd / Štrunc / Chalupecký, R:Troška)
Rugs 2013-Birz 2014 Così fan tutte itDorabella Stavovské divadlo, Praha (D:Jindra / Chalupecký, R:Čičvák)
Rugs 2013-Geg 2014 Anna Bolena itGiovanna Seymour National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:von Dohnányi / Žídek, R:Krejčí)
Rugs 2013-Geg 2014 Carmen frMercédès National Theatre Prague, Praha (D:Jindra / Müller, R:Bednárik)
Rugs 2013-Birz 2014 Madama Butterfly itKate Pinkerton State Opera, Praha (D:Dovico / Drs / Griffiths / Štrunc, R:Jernek)
Rugpj 2013-Birz 2014 La traviata itFlora Bervoix State Opera, Praha (D:Dovico / Drs / Hein, R:Bernard)
Rugpj 2013-Geg 2014 Le nozze di Figaro Cherubino Stavovské divadlo, Praha (D:Netopil / Chalupecký / Jindra, R:Průdek)
Birz 2013 Anna Bolena [P] Giovanna Seymour National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:von Dohnányi / Šrubař, R:Krejčí)
Gruod 2012 Prince Igor ruKonchakovna J K Tyl Theatre (D:Kofroň, R:Tarant)
Lapkr 2012-Birz 2013 Il barbiere di Siviglia itBerta State Opera, Praha (D:Brauner / Dovico, R:Otava)
Spal 2012-Birz 2013 Die Zauberflöte de2. Dame State Opera, Praha (D:Förster / Hein, R:Štros)
Spal-Lapkr 2012 Rusalka 2. lesní žínka Glyndebourne... (D:Hrůša / McFall, R:Still)
Glyndebourne, Woking, Norwich, London, Plymouth, Canterbury, Milton Keynes
Rugs 2012-Bal 2013 Rigoletto [P] Maddalena Jihočeské divadlo, České Budějovice (D:De Rose, R:Kališová)
Rugs 2012-Bal 2013 Così fan tutte Dorabella Stavovské divadlo, Praha (D:Jindra / Chalupecký, R:Čičvák)
Rugs 2012-Geg 2013 Carmen frMercédès National Theatre Prague, Praha (D:Jindra / Müller, R:Bednárik)
Rugs 2012-Birz 2013 Rusalka cs3. lesní žínka National Theatre Prague, Praha (D:Hrůša / Müller / Kyzlink, R:Heřman)
Rugs 2012-Birz 2013 Le nozze di Figaro Cherubino Stavovské divadlo, Praha (D:Netopil / Chalupecký / Jindra, R:Průdek)
Rugs 2012-Birz 2013 Rusalka cs3. lesní žínka State Opera, Praha (D:Drs / Lenárd / Štrunc / Chalupecký, R:Troška)
Rugs 2012-Birz 2013 Madama Butterfly itKate Pinkerton State Opera, Praha (D:Dovico / Drs / Griffiths / Štrunc, R:Jernek)
Rugpj 2012 La traviata itFlora Bervoix State Opera, Praha (D:Dovico / Drs / Hein, R:Bernard)

 Permalink: operabase.com/a/Michaela_Kapustová/22006/lt