Michaela Kapustová, mecosopranas :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Michaela Kapustová

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 Informacija nepateikta

Asmeninis/ kitas tinklapis
 http://www.kapustova.eu

 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Birz 16  The Brandenburgers in BohemiaDěčanaNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Jakub Klecker / Prášil; R: J Nekvasil 
 Kov-Liep 16  La traviataFlora itState Opera, PrahaD: R Hein / Leginus; R: Arnaud Bernard 
 Kov-Bal 16  Anna BolenaJane SeymourNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: J Žídek; R: Ivan Krejčí 
 Vas-Bal 16  Maria StuardaElisabettaNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Brauner / Prášil; R: Keprtová 
 Saus 16  The Cunning Little VixenLa volpe maschio/Zlatohřbítek czTeatro Regio di TorinoD: Latham-Koenig; R: Carsen / Pintor 
 Gruod 15-Geg 16  Roberto DevereuxSaraNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Zbyněk Müller / Jan Šrubař; R: Peter Gábor 
 Gruod 15-Birz 16  Hansel und GretelHänsel csState Opera, PrahaD: Leginus / R Hein / Štrunc; R: Matěj Forman 
 Spal 15-Birz 16  The Cunning Little VixenLišák ZlatohřbítekNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Havelka 
 Spal 15-Geg 16  Il barbiere di SivigliaRosinaState Opera, PrahaD: E Dovico / Brauner; R: Otava 
 Spal 15-Kov 16  Cosi fan tutteDorabellaNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Chalupecký; R: Martin Cičvák 
 Rugs 15-Bal 16  Rusalka2. lesní žínkaNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
 Rugs 15-Birz 16  Le nozze di FigaroCherubinoNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / Robert Jindra / Jakub Klecker; R: Josef Průdek 
 Rugs 15-Birz 16  Die Zauberflote2. DameNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / David Svec; R: V Morávek 
 Rugs 15-Kov 16  Andrea ChenierMulattoNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Zbyněk Müller / Teepen; R: Ivan Krejčí 
 Rugs 15-Birz 16  CarmenMercédèsNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Jozef Bednárik 
 Birz 15-Kov 16  Andrea ChenierLa mulatta BersiNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Zbyněk Müller / Teepen; R: Ivan Krejčí 
 Bal-Birz 15  Hansel und GretelHänsel csState Opera, PrahaD: Leginus / R Hein; R: Matěj Forman 
 Kov-Bal 15  Anna BolenaJana SeymourNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Oliver von Dohnányi / J Žídek; R: Ivan Krejčí 
 Vas-Birz 15  Die Zauberflote2. DameNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: V Morávek 
 Saus-Geg 15  OtelloEmiliaState Opera, PrahaD: Leginus; R: Neuner / Cukr 
 Gruod 14-Vas 15  NabuccoFenenaNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Brauner / J Žídek; R: Tarant 
 Gruod 14-Birz 15  Maria StuardaElisabetta itNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Brauner / Prášil; R: Keprtová 
 Lapkr 14  The Cunning Little VixenLišák ZlatohřbítekND BrnoD: Robert Jindra; R: Havelka 
 Lapkr 14-Kov 15  The Cunning Little VixenZlatohřbítekNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Zbynĕk Müller; R: Havelka 
 Spal 14-Geg 15  CarmenMercédèsNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Jozef Bednárik 
 Spal 14-Geg 15  Certova stenaZávišNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra / Prášil; R: J Nekvasil 
 Rugs 14-Saus 15  Vojak a tanecniceAloisieJ K Tyl Theatre, PlzenD: Kofroň; R: Pilař 
 Rugs 14-Birz 15  La traviataFloraState Opera, PrahaD: Leginus / R Hein; R: Arnaud Bernard 
 Rugs 14-Kov 15  Il barbiere di SivigliaRosinaState Opera, PrahaD: Brauner / E Dovico; R: Otava 
 Rugs 14-Bal 15  Rusalka2. wood spriteNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
 Rugpj 14-Birz 15  Le nozze di FigaroCherubinoNational Theatre Prague, PrahaD: Jakub Klecker / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
 Rugpj 14-Birz 15  Cosi fan tutteDorabellaNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Chalupecký; R: Martin Čičvák 
Birz 14  Certova stenaZávišSmetana Opera Festival, LitomyslD: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
Birz 14  Le nozze di FigaroCherubino itSmetana Opera Festival, LitomyslD: Chalupecký; R: Josef Průdek 
Birz 14-Geg 15  Certova stenaZávišNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
Geg-Birz 14  Die Zauberflote2. DameState Opera, PrahaD: Heiko Mathias Förster / R Hein; R: Ladislav Štros 
Saus-Geg 14  Vojak a tanecniceAloisieJ K Tyl Theatre, PlzenD: Kofroň; R: Pilař 
Saus-Kov 14  RigolettoMaddalenaJihočeské divadlo, Ceské BudějoviceD: Mario De Rose; R: Jana Kališová 
Spal 13-Geg 14  Rusalka3. Wood Sprit csNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
Spal 13-Geg 14  Il barbiere di SivigliaBerta itState Opera, PrahaD: Brauner / E Dovico; R: Otava 
Spal 13-Birz 14  Rusalka3. Wood Sprit csState Opera, PrahaD: František Drs / Lenárd / Štrunc / Chalupecký; R: Zdeněk Troška 
Rugs 13-Birz 14  Cosi fan tutteDorabella itNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Chalupecký; R: Martin Čičvák 
Rugs 13-Geg 14  Anna BolenaGiovanna Seymour itNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Oliver von Dohnányi / J Žídek; R: Ivan Krejčí 
Rugs 13-Geg 14  CarmenMercédès frNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Jozef Bednárik 
Rugs 13-Birz 14  Madama ButterflyKate Pinkerton itState Opera, PrahaD: E Dovico / František Drs / Hilary Griffiths / Štrunc; R: Jernek 
Rugpj 13-Birz 14  La traviataFlora itState Opera, PrahaD: E Dovico / František Drs / R Hein; R: Arnaud Bernard 
Rugpj 13-Geg 14  Le nozze di FigaroCherubinoNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
Birz 13  Anna BolenaGiovanna SeymourNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Oliver von Dohnányi / Jan Šrubař; R: Ivan Krejčí 
Gruod 12  Prince IgorKončakovna ruJ K Tyl Theatre, PlzenD: Kofroň; R: Tarant 
Lapkr 12-Birz 13  Il barbiere di SivigliaBerta itState Opera, PrahaD: Brauner / E Dovico; R: Otava 
Spal 12-Birz 13  Die Zauberflote2. Dame deState Opera, PrahaD: Heiko Mathias Förster / R Hein; R: Ladislav Štros 
Spal 12  Rusalka2. NymphGlyndebourneD: Hrůša / McFall; R: Still 
Rugs 12-Bal 13  RigolettoMaddalenaJihočeské divadlo, Ceské BudějoviceD: Mario De Rose; R: Jana Kališová 
Rugs 12-Bal 13  Cosi fan tutteDorabellaNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Chalupecký; R: Martin Čičvák 
Rugs 12-Geg 13  CarmenMercédès frNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Jozef Bednárik 
Rugs 12-Birz 13  Rusalka3. Wood Sprit csNational Theatre Prague, PrahaD: Hrůša / Zbyněk Müller / J Kyzlink; R: Jiří Heřman 
Rugs 12-Birz 13  Le nozze di FigaroCherubinoNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
Rugs 12-Birz 13  Rusalka3. Wood Sprite csState Opera, PrahaD: František Drs / Lenárd / Štrunc / Chalupecký; R: Zdeněk Troška 
Rugs 12-Birz 13  Madama ButterflyKate Pinkerton itState Opera, PrahaD: E Dovico / František Drs / Hilary Griffiths / Štrunc; R: Jernek 
Rugpj 12  La traviataFlora itState Opera, PrahaD: E Dovico / František Drs / R Hein; R: Arnaud Bernard 
Bal-Geg 12  ParsifalMagic girlsNational Theatre Prague, PrahaD: J Fiore; R: Jiří Heřman 
Spal 11-Geg 12  Le nozze di FigaroCherubinoNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / Netopil; R: Josef Průdek 
Rugs 11-Birz 12  Rusalka3. Wood Sprite csNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
Rugs 11-Geg 12  CarmenMercédès frNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Robert Jindra; R: Jozef Bednárik 
Kov-Geg 11  ParsifalFlowergirlNational Theatre Prague, PrahaD: J Fiore; R: Jiří Heřman 
Spal 10-Geg 11  Libuse3. harvestman csNational Theatre Prague, PrahaD: Oliver von Dohnányi; R: Petr Novotný 
Rugs 10-Bal 11  CarmenMercédès frNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Robert Jindra; R: Jozef Bednárik 
Rugs 10-Birz 11  Rusalka3. Wood Sprite csNational Theatre Prague, PrahaD: Hrůša / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman