Mikhail Kazakov, bosas :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Mikhail Kazakov

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 Hollaender-Calix[var(ne)]


Asmeninis/ kitas tinklapis
 Siūlykite papildymus ar pataisymus

 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Kov-Geg 15  Boris GodunovBoris GodunovPraha(Narodni)D: Petr Kofroň; R: Keprtová 
 Lapkr-Gruod 14  KhovanshchinaDosifej ruStuttgartD: S Hewett; R: A Moses 
 Rugs 14-Bal 15  Eugene OneginPrince GreminMoscow(Bolshoi)D: Polianichko / Soloviev; R: Tcherniakov 
 Rugs 14-Kov 15  Boris GodunovBoris Godunov ruMoscow(Bolshoi)D: Sorokin / Polianichko; R: L Baratov / Ushakov 
 Bal 14  Prince IgorIgor SvyatoslavichMoscow(Bolshoi)D: Klinichev; R: Y Lyubimov 
 Bal-Geg 14  Boris GodunovBoris Godunov ruErfurt(Theater)D: Samuel Bächli / Bottigliero; R: Hank Irwin Kittel 
 Saus 14  NabuccoZaccariaMoscow(Bolshoi)D: Soloviev; R: M Kislyarov 
 Lapkr 13-Birz 14  Eugene OneginPrince GreminMoscow(Bolshoi)D: Alexander Vedernikov / Polianichko; R: Tcherniakov 
 Lapkr 13-Birz 14  IolantaReneMoscow(Bolshoi)D: Khvatynets / Sorokin / Soloviev; R: Georgy Ansimov 
 Spal 13-Liep 14  Boris GodunovBoris Godunov ruMoscow(Bolshoi)D: Sorokin / Sinaisky; R: L Baratov / Ushakov 
Birz-Liep 13  Eugene OneginGremin ruTel AvivD: Sinaisky / Buribayev; R: Tcherniakov 
Geg 13  NabuccoZaccariaMoscow(Bolshoi)D: Güttler / Soloviev; R: M Kislyarov 
Vas-Birz 13  Eugene OneginGreminMoscow(Bolshoi)D: Alexander Vedernikov; R: Tcherniakov 
Gruod 12-Birz 13  Eugene OneginGreminMoscow(Bolshoi)D: Karabits / Buribayev; R: Tcherniakov 
Lapkr 12-Geg 13  Boris GodunovBoris GodunovMoscow(Bolshoi)D: Sinaisky / Sorokin; R: L Baratov / Ushakov 
Lapkr 12-Liep 13  IolantaKing RenéMoscow(Bolshoi)D: Alexei Bogorad / Mikhail Granovsky; R: Georgy Ansimov 
Liep 12  AidaRamfisSavonlinnaD: E Boncompagni; R: A Mikó 
Gruod 11-Bal 12  Eugene OneginPrince GreminMoscow(Bolshoi)D: Sinaisky / Buribayev / Karabits; R: Tcherniakov 
Gruod 11-Geg 12  Boris GodunovBoris Godunov ruMoscow(Bolshoi)D: Golovanov; R: L Baratov 
Lapkr 11-Birz 12  NabuccoZaccaria itMoscow(Bolshoi)D: Rinkevicius / Andropov; R: M Kislyarov 
Spal 11-Bal 12  IolantaRene ruMoscow(Bolshoi)D: Sorokin / Mikhail Granovsky; R: Georgy Ansimov 
Bal 11  Boris GodunovBoris GodunovDallasD: Graeme Jenkins; R: Tarkovsky 
Saus-Geg 11  Eugene OneginPrince GreminMoscow(Bolshoi)D: V Borisov / Polianichko; R: Tcherniakov 
Saus 11  AidaRamfis itKölnD: W Humburg; R: Erath 
Gruod 10-Geg 11  NabuccoZaccariaMoscow(Bolshoi)D: Andropov; R: M Kislyarov 
Lapkr 10  MacbethBanco itMoscow(Bolshoi)D: Sorokin; R: Eimuntas Nekrosius 
Spal 10-Geg 11  IolantaKing Rene of ProvenceMoscow(Bolshoi)D: Klinichev / Mikhail Granovsky / Khvatynets; R: Georgy Ansimov 
Rugs 10  Boris GodunovBoris GodunovMoscow(Bolshoi)D: Sorokin; R: Sokurov