Miklós Sebestyén, bosas :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Miklós Sebestyén (Sebestyén Miklós)

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 Tivoli Crescendi[Gen, Islandija, Norvegija, Danija, Švedija, Suomija, Italija, Ispanija, Jungtinė Karalystė]
 HH
 TACT

Asmeninis/ kitas tinklapis
 http://www.miklossebestyen.com

 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Saus 15  RigolettoSparafucileBudapest(SO)D: T Pál; R: Miklós Szinetár 
 Spal 14  Mose in EgittoMosèCardiff(WNO)D: C Rizzi / Phillippo; R: Pountney 
 Bal-Geg 14  La clemenza di TitoPublioNancyD: Abdullah; R: Fulljames 
 Kov-Birz 14  La bohemeColline itMalmoD: Christian Badea / Ralf Kircher; R: Phelan 
 Spal 13  TurandotTimurNancyD: Rani Calderon; R: Kokkos 
 Bal 13  Beatrice et BenedictSomarone frWien(Theater)D: Hussain; R: K Holten 
 Lapkr-Gruod 12  AidaIl re itNew York(Met)D: Luisi; R: Frisell 
Saus-Bal 12  Die Meistersinger von NurnbergHans FoltzLeipzigD: U Schirmer; R: Biganzoli 
Gruod 11-Saus 12  La bohemeColline itBudapest(SO)D: György Györiványi Ráth / P Halász / G Török; R: Nádasdy / Palcsó 
Lapkr-Gruod 11  Don GiovanniMasettoBudapest(SO)D: Kesselyák / d Medveczky; R: de Bosio 
Lapkr 11  RigolettoSparafucile itBudapest(SO)D: Héja / d Medveczky; R: Miklós Szinetár / Harangi 
Geg-Birz 11  Salome1. Nazarene deDusseldorfD: W Chien; R: Gürbaca 
Geg 11  Der FreischutzKunoLeipzigD: A Schüller;
Gruod 10-Saus 11  La rondineCrebillon itLeipzigD: W Lacey / F Suckel; R: I Karaman / Posca 
Gruod 10-Vas 11  AdmetoErcoleLeipzigD: Sardelli; R: T Kratzer 
Lapkr 10-Saus 11  Iphigenie en AulideArkasLeipzigD: Nicholas Kok / W Lacey; R: Konwitschny 
Lapkr-Gruod 10  La bohemeSchaunard itLeipzigD: U Schirmer / A Schüller; R: Konwitschny 
Spal 10-Saus 11  La traviataMarchese D'ObignyLeipzigD: W Lacey; R: Homoki 
Spal 10-Bal 11  Die Meistersinger von NurnbergHans FoltzLeipzigD: Axel Kober / Trinks; R: Biganzoli 
Rugs 10-Bal 11  Eugene OneginHauptmann / SaretzkijLeipzigD: A Schüller; R: Konwitschny 
Rugs 10-Birz 11  Die Zauberflote2. geharnischter MannLeipzigD: W Lacey / Gähres; R: Nürnberger 
Liep 10  Competition3. Prize OperaWien(Belvedere)
Bal 10  Rienzi, der letzte der TribunenSteffano ColonnaLeipzigD: Foremny; R: Nicolas Joël 
Kov-Birz 10  AdmetoErcoleLeipzigD: Sardelli; R: T Kratzer 
Vas-Kov 10  The Love for Three OrangesZauberer TschelioLeipzigD: R Kluttig; R: Wolfgang Engel 
Saus-Geg 10  La traviataMarchese D'Obigny itLeipzigD: Piehlmayer; R: Homoki 
Lapkr 09-Saus 10  La bohemeSchaunard itLeipzigD: U Schirmer / A Schüller; R: Konwitschny 
Spal 09-Bal 10  Don GiovanniMasetto itLeipzigD: W Lacey / Foskett / N Milton; R: Schroeter 
Spal 09-Geg 10  Die Zauberflote2. geharnischter MannLeipzigD: Piehlmayer / U Schirmer; R: Nürnberger 
Spal-Gruod 09  Al gran sole carico d'amoreDimitrov/FidelLeipzigD: J Harneit; R: Konwitschny 
Rugs-Lapkr 09  Manon LescautSergente degli arcieriLeipzigD: Piehlmayer; R: G Del Monaco 
Kov-Birz 09  La rondineRabonnier itLeipzigD: Epple; R: I Karaman 
Vas-Kov 09  Ariadne auf NaxosEin LakaiLeipzigD: Axel Kober; R: Karoline Gruber 
Saus-Geg 09  Don GiovanniMasetto itLeipzigD: Rouland; R: Schroeter 
Gruod 08-Saus 09  La bohemeCollineNürnbergD: Gedschold; R: Raabe 
Spal-Lapkr 08  Rienzi, der letzte der TribunenSteffano ColonnaLeipzigD: Axel Kober; R: Nicolas Joël