Miloslav Podskalský :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Miloslav Podskalský

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 Informacija nepateikta


Asmeninis/ kitas tinklapis
 Siūlykite papildymus ar pataisymus

 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Rugs 14-Bal 15  RusalkaWater GoblinPraha(Narodni)D: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
 Rugpj 14-Birz 15  Don GiovanniIl CommendatorePraha(Estates)D: Chalupecký / Švec; R: Kukučka / Trpišovský 
 Spal 13-Geg 14  RusalkaWater Goblin csPraha(Narodni)D: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
 Rugs 13-Geg 14  LibuseLutobor of Dobroslavský Chlumec csPraha(Narodni)D: Netopil / Chalupecký; R: Petr Novotný 
 Rugs 13-Geg 14  JakobinCount Vilém of Harasov csPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller / Netopil / Švec; R: Jiří Heřman 
 Rugs 13-Birz 14  Prodana nevestaMícha csPraha(Narodni)D: Lenárd / Švec / Chalupecký; R: Magdalena Švecová 
 Rugs 13-Birz 14  Die ZauberfloteSarastro csPraha(Estates)D: Chalupecký / Švec; R: Radok 
 Rugs 13-Birz 14  Die ZauberfloteDer Sprecher csPraha(Estates)D: Chalupecký / Švec; R: Radok 
 Rugs 13-Birz 14  AidaIl re itPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller / J Kyzlink; R: Steffen Piontek 
 Rugpj 13-Birz 14  Don GiovanniComtur itPraha(Estates)D: Netopil / Chalupecký / Švec; R: Kukučka / Trpišovský 
 Birz 13  JakobinVilém csLitomyslD: Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
 Spal 12-Birz 13  Prodana nevestaMícha csPraha(Narodni)D: Lenárd / Švec / Chalupecký; R: Magdalena Švecová 
 Spal 12-Geg 13  LibuseLutobor of Dobroslavský ChlumecPraha(Narodni)D: Netopil / Chalupecký; R: Petr Novotný 
 Rugs 12-Birz 13  RusalkaWater Goblin csPraha(Narodni)D: Hrusa / Zbyněk Müller / J Kyzlink; R: Jiří Heřman 
 Rugs 12-Birz 13  La traviataMarchese D'ObignyPraha(Narodni)D: Chalupecký / J Kyzlink; R: Jana Kališová 
 Rugs 12-Birz 13  JakobinCount Vilém of HarasovPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller / Netopil / Švec; R: Jiří Heřman 
 Rugpj 12-Birz 13  Don GiovanniComturPraha(Estates)D: Netopil / Švec / Chalupecký; R: Kukučka / Trpišovský 
 Rugpj 12-Birz 13  Die ZauberfloteSarastroPraha(Estates)D: Chalupecký / Švec; R: Radok 
 Rugpj 12-Birz 13  Die ZauberfloteDer SprecherPraha(Estates)D: Chalupecký / Švec; R: Radok 
Birz 12  Don GiovanniComturPraha(Estates)D: Netopil / Švec; R: Skutr 
Spal 11-Geg 12  LibuseLutobor of Dobroslavský ChlumecPraha(Narodni)D: Netopil; R: Petr Novotný 
Spal 11-Birz 12  JakobinCount Vilém of HarasovPraha(Narodni)D: Netopil / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
Rugs 11-Geg 12  Die ZauberfloteSarastro/SpeakerPraha(Estates)D: Švec / Chalupecký; R: Radok 
Rugs 11-Geg 12  Prodana nevestaMíchaPraha(Narodni)D: Lenárd / Švec; R: Magdalena Švecová 
Rugs 11-Geg 12  La traviataMarchese D'ObignyPraha(Narodni)D: Lenárd; R: Jana Kališová 
Rugs 11-Birz 12  RusalkaWater Goblin csPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
Rugs-Gruod 11  AidaIl rePraha(Narodni)D: Zbyněk Müller; R: Steffen Piontek 
Rugpj-Gruod 11  Don GiovanniComtur itPraha(Estates)D: Zbyněk Müller / Robert Jindra / Chalupecký; R: Václav Kašlík / J Nekvasil 
Gruod 10-Bal 11  Die ZauberfloteSarastro csPraha(Estates)D: Švec; R: Radok 
Spal 10-Geg 11  LibuseLutobor of Dobroslavský Chlumec csPraha(Narodni)D: Oliver von Dohnányi; R: Petr Novotný 
Rugs 10-Bal 11  Prodana nevestaMícha csPraha(Narodni)D: Lenárd / Švec; R: Magdalena Švecová 
Rugs 10-Birz 11  AidaIl rePraha(Narodni)D: Zbyněk Müller; R: Steffen Piontek 
Rugs 10-Saus 11  La traviataMarqius d'Obigny itPraha(Narodni)D: Lenárd; R: Jana Kališová 
Rugs 10-Birz 11  RusalkaWater Goblin csPraha(Narodni)D: Hrusa / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
Rugs 10-Bal 11  Don GiovanniIl Commendatore itPraha(Estates)D: Zbyněk Müller / Robert Jindra / Chalupecký; R: Václav Kašlík / J Nekvasil 
Gruod 09-Geg 10  Die ZauberfloteSarastro / The Speaker csPraha(Estates)D: Švec; R: Radok 
Lapkr 09  Salome1. NazarenePraha(Narodni)D: Netopil;
Spal 09-Geg 10  LibuseLutobor of Dobroslavský Chlumec csPraha(Narodni)D: Oliver von Dohnányi; R: Petr Novotný 
Spal 09-Vas 10  Eugene OneginGremin ruPraha(Narodni)D: J Fiore; R: A Serban 
Rugs 09-Bal 10  AidaIl rePraha(Narodni)D: Zbyněk Müller; R: Steffen Piontek 
Rugs 09-Geg 10  Prodana nevestaMícha csPraha(Narodni)D: Lenárd / Švec; R: Magdalena Švecová 
Rugs 09-Geg 10  La traviataMarqius d'Aubigny itPraha(Narodni)D: Lenárd; R: Jana Kališová 
Rugs 09-Geg 10  Don GiovanniIl Commendatore itPraha(Estates)D: Zbyněk Müller / Robert Jindra; R: Václav Kašlík / J Nekvasil 
Rugs 09-Geg 10  RusalkaWater Goblin csPraha(Narodni)D: Hrusa / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
Geg-Birz 09  RusalkaWater SpritePraha(Narodni)D: Hrusa; R: Jiří Heřman 
Spal 08-Geg 09  LibuseLutobor of Dobroslavský ChlumecPraha(Narodni)D: Oliver von Dohnányi; R: Petr Novotný 
Rugs-Lapkr 08  Die ZauberfloteSarastro/SpeakerPraha(Estates)D: Švec; R: Radok 
Rugs 08-Birz 09  Prodana nevestaMíchaPraha(Narodni)D: Lenárd; R: Magdalena Švecová 
Rugs 08-Birz 09  Don GiovanniComturPraha(Estates)D: Zbyněk Müller / Robert Jindra; R: Václav Kašlík / J Nekvasil 
Rugs 08-Birz 09  La traviataMarqius d'AubignyPraha(Narodni)D: Lenárd; R: Jana Kališová 
Rugs 08-Birz 09  La traviataMarkýz d'AubignyPraha(Narodni)D: Lenárd; R: Jana Kališová