Nikolai Kazansky, bosas :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Nikolai Kazansky

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 Informacija nepateikta


Asmeninis/ kitas tinklapis
 Siūlykite papildymus ar pataisymus

 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Lapkr 16  Katerina IzmaylovaSeargeantBolshoi Theatre, MoscowD: Sokhiev; R: Tuminas 
 Spal 16  The Stone GuestDon CarlosBolshoi Theatre, MoscowD: Grishanin; R: Belyanushkin 
 Rugs-Spal 16  La Damnation de FaustBranderBolshoi Theatre, MoscowD: Sokhiev; R: Peter Stein 
 Liep 16  La Damnation de FaustBranderBolshoi Theatre, MoscowD: Sokhiev; R: Peter Stein 
 Kov-Geg 16  The Stone GuestDon CarlosBolshoi Theatre, MoscowD: Grishanin; R: Belyanushkin 
 Vas-Birz 16  Katerina IzmaylovaPorter/ SentryBolshoi Theatre, MoscowD: Sokhiev; R: Tuminas 
 Vas-Birz 16  Katerina IzmaylovaPolice InspectorBolshoi Theatre, MoscowD: Sokhiev; R: Tuminas 
 Gruod 15-Saus 16  The Story of Kai and GerdaThe Old Robber WomanBolshoi Theatre, MoscowD: Grishanin; R: Belyanushkin 
 Gruod 15-Saus 16  The Story of Kai and GerdaReindeerBolshoi Theatre, MoscowD: Grishanin; R: Belyanushkin 
 Lapkr 15-Kov 16  Don CarlosUn frateBolshoi Theatre, MoscowD: Sagripanti / R Treviño; R: Adrian Noble 
 Lapkr 15-Geg 16  La sonnambulaAlessioBolshoi Theatre, MoscowD: Klinichev; R: Pier Luigi Pizzi 
 Spal 15-Birz 16  The Tsar's BrideGrigory Lukiyanovich Malyuta SkuratovBolshoi Theatre, MoscowD: Rozhdestvensky; R: Pevzner 
 Spal 15-Saus 16  La bohemeSchaunardBolshoi Theatre, MoscowD: Alexei Bogorad; R: Federik Mirdita 
 Spal 15-Saus 16  RigolettoCepranoBolshoi Theatre, MoscowD: A Soloviev; R: Carsen 
 Rugs 15-Geg 16  La traviataMarquis D'obignyBolshoi Theatre, MoscowD: Sokhiev / Klinichev; R: F Zambello 
 Rugs 15-Liep 16  Le nozze di FigaroBartoloBolshoi Theatre, MoscowD: W Lacey / A Soloviev; R: E Pisarev 
 Rugs 15-Geg 16  Boris GodunovNikitich ruBolshoi Theatre, MoscowD: Rubikis; R: L Baratov / Ushakov 
 Rugs 15-Bal 16  CarmenZuniga frBolshoi Theatre, MoscowD: Sokhiev; R: Alexei Borodin 
 Liep 15  CarmenZunigaBolshoi Theatre, MoscowD: Sokhiev; R: Alexei Borodin 
 Birz 15  Der RosenkavalierA police inspector / A notaryBolshoi Theatre, MoscowD: Soltesz; R: Lawless 
 Vas-Geg 15  Pikovaya DamaNarumovBolshoi Theatre, MoscowD: M Jurowski; R: Dodin 
 Saus 15  The Fiery AngelThe InquisitorBolshoi Theatre, MoscowD: M Jurowski; R: F Zambello 
 Saus 15  L'Enfant et les sortilegesAn arm-chairBolshoi Theatre, MoscowD: Alexei Bogorad / A Soloviev; R: Antony McDonald 
 Saus 15  L'Enfant et les sortilegesA treeBolshoi Theatre, MoscowD: Alexei Bogorad / A Soloviev; R: Antony McDonald 
 Gruod 14-Bal 15  RigolettoCepranoBolshoi Theatre, MoscowD: Pidò / A Soloviev; R: Carsen 
 Lapkr 14-Geg 15  La bohemeSchaunardBolshoi Theatre, MoscowD: Sokhiev / Alexei Bogorad; R: Federik Mirdita 
 Spal 14-Vas 15  Don CarlosUn frateBolshoi Theatre, MoscowD: R Treviño / Sagripanti; R: Adrian Noble 
 Spal 14-Birz 15  La sonnambulaAlessio itBolshoi Theatre, MoscowD: Julian Reynolds / Klinichev / A Soloviev; R: Pier Luigi Pizzi 
 Spal 14-Liep 15  Cosi fan tutteDon AlfonsoBolshoi Theatre, MoscowD: A Soloviev; R: Floris Visser 
 Spal 14-Birz 15  The Tsar's BrideGrigory Lukiyanovich Malyuta SkuratovBolshoi Theatre, MoscowD: Alexei Bogorad / Rozhdestvensky; R: Pevzner 
 Spal 14-Kov 15  CharodeykaKudma sorcererBolshoi Theatre, MoscowD: A Lazarev; R: Titel 
 Spal 14-Birz 15  La traviataMarchese D'ObignyBolshoi Theatre, MoscowD: Klinichev / Sokhiev; R: F Zambello 
 Rugs 14  Orleanskaya DevaBertrandBolshoi Theatre, MoscowD: Sokhiev; R: Ushakov 
 Rugs 14-Kov 15  Boris GodunovNikitich ruBolshoi Theatre, MoscowD: Sorokin / Polianichko; R: L Baratov / Ushakov 
Geg-Birz 14  Cosi fan tutteDon AlfonsoBolshoi Theatre, MoscowD: Stefano Montanari / A Soloviev; R: Floris Visser 
Bal 14  CharodeykaKudmaBolshoi Theatre, MoscowD: A Lazarev; R: Titel 
Bal 14  CharodeykaIvan ZhuranBolshoi Theatre, MoscowD: A Lazarev; R: Titel 
Kov 14  Die ZauberfloteDer SprecherBolshoi Theatre, MoscowD: Grishanin; R: Vick 
Kov-Birz 14  CarmenZunigaBolshoi Theatre, MoscowD: Campellone / Sorokin; R: Pountney 
Vas-Kov 14  The Fiery AngelThe InquisitorBolshoi Theatre, MoscowD: M Jurowski; R: F Zambello 
Vas-Liep 14  The Tsar's BrideGrigory Lukiyanovich Malyuta SkuratovBolshoi Theatre, MoscowD: Rozhdestvensky; R: Pevzner 
Saus-Liep 14  TurandotPing itBolshoi Theatre, MoscowD: Guidarini / Sorokin; R: F Zambello 
Gruod 13-Kov 14  Die FledermausFrank deBolshoi Theatre, MoscowD: Christoph-Mathias Mueller; R: Vasily Barkhatov 
Gruod 13-Birz 14  Don CarlosUn frateBolshoi Theatre, MoscowD: R Treviño / Sagripanti; R: Adrian Noble 
Lapkr 13-Liep 14  La traviataMarchese D'ObignyBolshoi Theatre, MoscowD: Sinaisky / Campellone / Klinichev; R: F Zambello 
Lapkr 13-Birz 14  IolantaReneBolshoi Theatre, MoscowD: Khvatynets / Sorokin / A Soloviev; R: Georgy Ansimov 
Spal 13-Geg 14  Le coq d'orPolkanBolshoi Theatre, MoscowD: A Soloviev / Klinichev; R: Serebrennikov 
Spal 13-Liep 14  ToscaSagrestano itBolshoi Theatre, MoscowD: Klinichev / Alexei Bogorad / R Treviño; R: Pokrovsky 
Spal 13  Der fliegende HollanderDalandBolshoi Theatre, MoscowD: Sinaisky / Alexei Bogorad; R: Peter Konwitschny / Gühlstorff 
Spal 13-Liep 14  Boris GodunovNikitich ruBolshoi Theatre, MoscowD: Sorokin / Sinaisky; R: L Baratov / Ushakov 
Rugs 13-Bal 14  La sonnambulaAlessio itBolshoi Theatre, MoscowD: Julian Reynolds / A Soloviev / E Mazzola; R: Pier Luigi Pizzi 
Geg 13  NabuccoThe High Priest of BelBolshoi Theatre, MoscowD: Güttler / A Soloviev; R: M Kislyarov 
Kov-Liep 13  Der RosenkavalierPolizeikommissär/ NotarBolshoi Theatre, MoscowD: Sinaisky / Christoph-Mathias Mueller; R: Lawless 
Vas 13  Die FledermausFrankBolshoi Theatre, MoscowD: Christoph-Mathias Mueller; R: Vasily Barkhatov 
Saus-Birz 13  Die ZauberfloteDer SprecherBolshoi Theatre, MoscowD: Moulds; R: Vick 
Saus-Liep 13  CarmenZunigaBolshoi Theatre, MoscowD: Temirkanov / Sinaisky; R: Pountney 
Saus-Birz 13  L'Enfant et les sortilegesAn arm-chairBolshoi Theatre, MoscowD: A Soloviev; R: Antony McDonald 
Gruod 12-Geg 13  TurandotPingBolshoi Theatre, MoscowD: Ceccherini; R: F Zambello 
Lapkr 12-Geg 13  Boris GodunovNikitichBolshoi Theatre, MoscowD: Sinaisky / Sorokin; R: L Baratov / Ushakov 
Lapkr 12  The Love for Three OrangesKönig TreffBolshoi Theatre, MoscowD: Buribayev; R: P Ustinov 
Lapkr 12-Saus 13  ToscaSagrestano itBolshoi Theatre, MoscowD: Alexei Bogorad / R Treviño; R: Pokrovsky 
Lapkr 12-Liep 13  IolantaBertrandBolshoi Theatre, MoscowD: Alexei Bogorad / Mikhail Granovsky; R: Georgy Ansimov 
Spal 12-Bal 13  Le coq d'orPolkanBolshoi Theatre, MoscowD: Sinaisky; R: Serebrennikov 
Spal 12-Bal 13  La traviataMarchese D'ObignyBolshoi Theatre, MoscowD: Campellone / Klinichev; R: F Zambello 
Rugs 12-Kov 13  CharodeykaKudmaBolshoi Theatre, MoscowD: A Lazarev; R: Titel 
Rugs 12-Kov 13  CharodeykaIvan ZhuranBolshoi Theatre, MoscowD: A Lazarev; R: Titel 
Birz-Liep 12  CharodeykaIvan ZhuranBolshoi Theatre, MoscowD: A Lazarev; R: Titel 
Geg 12  Pikovaya DamaNarumovBolshoi Theatre, MoscowD: Sinaisky / Sorokin; R: Fokine 
Bal-Liep 12  Der RosenkavalierA police inspector/ A notaryBolshoi Theatre, MoscowD: Sinaisky / A Soloviev;
Vas-Liep 12  Die FledermausFrank deBolshoi Theatre, MoscowD: Christoph-Mathias Mueller / Mikhail Granovsky; R: Vasily Barkhatov 
Vas 12  The Fiery AngelThe InquisitorBolshoi Theatre, MoscowD: M Jurowski; R: F Zambello 
Lapkr 11-Geg 12  Die ZauberfloteDer SprecherBolshoi Theatre, MoscowD: Moulds; R: Vick 
Spal 11-Bal 12  IolantaBertrand ruBolshoi Theatre, MoscowD: Sorokin / Mikhail Granovsky; R: Georgy Ansimov 
Rugs 11-Geg 12  Le coq d'orPolkanBolshoi Theatre, MoscowD: Sinaisky; R: Serebrennikov 
Kov 11  Lady Macbeth of MtsenskPolice SergeantBolshoi Theatre, MoscowD: Sinaisky; R: Chkheidze 
Vas-Kov 11  Die FledermausFrankBolshoi Theatre, MoscowD: Christoph-Mathias Mueller; R: Vasily Barkhatov 
Saus 11  CarmenZunigaBolshoi Theatre, MoscowD: Joel-Hornak; R: Pountney 
Gruod 10-Geg 11  NabuccoThe High Priest of BelBolshoi Theatre, MoscowD: Andropov; R: M Kislyarov 
Lapkr 10  SnegurotchkaMisgir ruBolshoi Theatre, MoscowD: Mikhail Granovsky; R: D Belov 
Lapkr 10-Kov 11  Wozzeck2. ApprenticeBolshoi Theatre, MoscowD: T Currentzis; R: Tcherniakov 
Spal-Lapkr 10  Don GiovanniMasetto itBolshoi Theatre, MoscowD: T Currentzis; R: Tcherniakov 
Spal 10-Geg 11  ToscaSagrestanoBolshoi Theatre, MoscowD: Andropov / Klinichev; R: Pokrovsky 
Spal 10-Geg 11  IolantaBertrandBolshoi Theatre, MoscowD: Klinichev / Mikhail Granovsky / Khvatynets; R: Georgy Ansimov 
Rugs 10  Boris GodunovMityusha/ Police officerBolshoi Theatre, MoscowD: Sorokin; R: Sokurov