Nikolai Kazansky, bosas :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Nikolai Kazansky

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 Informacija nepateikta


Asmeninis/ kitas tinklapis
 Siūlykite papildymus ar pataisymus

 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Spal 14  CharodeykaKudma sorcererMoscow(Bolshoi)D: A Lazarev; R: Alexander Titel 
 Spal-Gruod 14  La traviataMarchese D'ObignyMoscow(Bolshoi)D: Klinichev; R: Zambello 
 Rugs 14  Boris GodunovNikitich ruMoscow(Bolshoi)D: Sorokin / Polianichko; R: L Baratov / Ushakov 
 Geg-Birz 14  Cosi fan tutteDon AlfonsoMoscow(Bolshoi)D: Stefano Montanari / Soloviev; R: Floris Visser 
 Bal 14  CharodeykaKudmaMoscow(Bolshoi)D: A Lazarev; R: Alexander Titel 
 Bal 14  CharodeykaIvan ZhuranMoscow(Bolshoi)D: A Lazarev; R: Alexander Titel 
 Kov 14  Die ZauberfloteDer SprecherMoscow(Bolshoi)D: Grishanin; R: Vick 
 Kov-Birz 14  CarmenZunigaMoscow(Bolshoi)D: Campellone / Sorokin; R: Pountney 
 Vas-Kov 14  The Fiery AngelThe InquisitorMoscow(Bolshoi)D: M Jurowski; R: Zambello 
 Vas-Liep 14  The Tsar's BrideGrigory Lukiyanovich Malyuta SkuratovMoscow(Bolshoi)D: Rozhdestvensky; R: Pevzner 
 Saus-Liep 14  TurandotPing itMoscow(Bolshoi)D: Guidarini / Sorokin; R: Zambello 
 Gruod 13-Kov 14  Die FledermausFrank deMoscow(Bolshoi)D: Christoph-Mathias Mueller; R: Vasily Barkhatov 
 Gruod 13-Birz 14  Don CarlosUn frateMoscow(Bolshoi)D: R Treviño / Sagripanti; R: Adrian Noble 
 Lapkr 13-Liep 14  La traviataMarchese D'ObignyMoscow(Bolshoi)D: Sinaisky / Campellone / Klinichev; R: Zambello 
 Lapkr 13-Birz 14  IolantaReneMoscow(Bolshoi)D: Khvatynets / Sorokin / Soloviev; R: Georgy Ansimov 
 Spal 13-Geg 14  Le coq d'orPolkanMoscow(Bolshoi)D: Soloviev / Klinichev; R: Serebrennikov 
 Spal 13-Liep 14  ToscaSagrestano itMoscow(Bolshoi)D: Klinichev / Alexei Bogorad / R Treviño; R: Pokrovsky 
 Spal 13  Der fliegende HollanderDalandMoscow(Bolshoi)D: Sinaisky / Alexei Bogorad; R: Konwitschny / Gühlstorff 
 Spal 13-Liep 14  Boris GodunovNikitich ruMoscow(Bolshoi)D: Sorokin / Sinaisky; R: L Baratov / Ushakov 
 Rugs 13-Bal 14  La sonnambulaAlessio itMoscow(Bolshoi)D: Julian Reynolds / Soloviev / E Mazzola; R: Pier Luigi Pizzi 
 Geg 13  NabuccoThe High Priest of BelMoscow(Bolshoi)D: Güttler / Soloviev; R: M Kislyarov 
 Kov-Liep 13  Der RosenkavalierPolizeikommissär/NotarMoscow(Bolshoi)D: Sinaisky / Christoph-Mathias Mueller; R: Lawless 
 Vas 13  Die FledermausFrankMoscow(Bolshoi)D: Christoph-Mathias Mueller; R: Vasily Barkhatov 
 Saus-Birz 13  Die ZauberfloteDer SprecherMoscow(Bolshoi)D: Moulds; R: Vick 
 Saus-Liep 13  CarmenZunigaMoscow(Bolshoi)D: Temirkanov / Sinaisky; R: Pountney 
 Saus-Birz 13  L'Enfant et les sortilegesAn arm-chairMoscow(Bolshoi)D: Soloviev; R: Antony McDonald 
 Gruod 12-Geg 13  TurandotPingMoscow(Bolshoi)D: Ceccherini; R: Zambello 
 Lapkr 12-Geg 13  Boris GodunovNikitichMoscow(Bolshoi)D: Sinaisky / Sorokin; R: L Baratov / Ushakov 
 Lapkr 12  The Love for Three OrangesKönig TreffMoscow(Bolshoi)D: Buribayev; R: P Ustinov 
 Lapkr 12-Saus 13  ToscaSagrestano itMoscow(Bolshoi)D: Alexei Bogorad / R Treviño; R: Pokrovsky 
 Lapkr 12-Liep 13  IolantaBertrandMoscow(Bolshoi)D: Alexei Bogorad / Mikhail Granovsky; R: Georgy Ansimov 
 Spal 12-Bal 13  Le coq d'orPolkanMoscow(Bolshoi)D: Sinaisky; R: Serebrennikov 
 Spal 12-Bal 13  La traviataMarchese D'ObignyMoscow(Bolshoi)D: Campellone / Klinichev; R: Zambello 
 Rugs 12-Kov 13  CharodeykaKudmaMoscow(Bolshoi)D: A Lazarev; R: Alexander Titel 
 Rugs 12-Kov 13  CharodeykaIvan ZhuranMoscow(Bolshoi)D: A Lazarev; R: Alexander Titel 
Birz-Liep 12  CharodeykaIvan ZhuranMoscow(Bolshoi)D: A Lazarev; R: Alexander Titel 
Geg 12  Pikovaya DamaNarumovMoscow(Bolshoi)D: Sinaisky / Sorokin; R: Fokine 
Bal-Liep 12  Der RosenkavalierA police inspector/A notaryMoscow(Bolshoi)D: Sinaisky / Soloviev;
Vas-Liep 12  Die FledermausFrank deMoscow(Bolshoi)D: Christoph-Mathias Mueller / Mikhail Granovsky; R: Vasily Barkhatov 
Vas 12  The Fiery AngelThe InquisitorMoscow(Bolshoi)D: M Jurowski; R: Zambello 
Lapkr 11-Geg 12  Die ZauberfloteDer SprecherMoscow(Bolshoi)D: Moulds; R: Vick 
Spal 11-Bal 12  IolantaBertrand ruMoscow(Bolshoi)D: Sorokin / Mikhail Granovsky; R: Georgy Ansimov 
Rugs 11-Geg 12  Le coq d'orPolkanMoscow(Bolshoi)D: Sinaisky; R: Serebrennikov 
Kov 11  Lady Macbeth of MtsenskPolice SergeantMoscow(Bolshoi)D: Sinaisky; R: Chkheidze 
Vas-Kov 11  Die FledermausFrankMoscow(Bolshoi)D: Christoph-Mathias Mueller; R: Vasily Barkhatov 
Saus 11  CarmenZunigaMoscow(Bolshoi)D: Joel-Hornak; R: Pountney 
Gruod 10-Geg 11  NabuccoThe High Priest of BelMoscow(Bolshoi)D: Andropov; R: M Kislyarov 
Lapkr 10  SnegurotchkaMisgir ruMoscow(Bolshoi)D: Mikhail Granovsky; R: D Belov 
Lapkr 10-Kov 11  Wozzeck2. ApprenticeMoscow(Bolshoi)D: Currentzis; R: Tcherniakov 
Spal-Lapkr 10  Don GiovanniMasetto itMoscow(Bolshoi)D: Currentzis; R: Tcherniakov 
Spal 10-Geg 11  ToscaSagrestanoMoscow(Bolshoi)D: Andropov / Klinichev; R: Pokrovsky 
Spal 10-Geg 11  IolantaBertrandMoscow(Bolshoi)D: Klinichev / Mikhail Granovsky / Khvatynets; R: Georgy Ansimov 
Rugs 10  Boris GodunovMityusha/ Police officerMoscow(Bolshoi)D: Sorokin; R: Sokurov