Oxana Gorchakovskaya, sopranas :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei   >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Oxana Gorchakovskaya

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 Informacija nepateikta


Asmeninis/ kitas tinklapis
 Siūlykite papildymus ar pataisymus

 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Gruod 16-Kov 17  Don CarlosTebaldoBolshoi Theatre, MoscowD: Wilsoni; R: Adrian Noble 
 Lapkr 16-Kov 17  Katerina IzmaylovaAksinyaBolshoi Theatre, MoscowD: Sokhiev; R: Tuminas 
 Vas-Birz 16  Katerina IzmaylovaAksinyaBolshoi Theatre, MoscowD: Sokhiev; R: Tuminas 
 Lapkr 15-Kov 16  Don CarlosTebaldoBolshoi Theatre, MoscowD: Sagripanti / R Treviño; R: Adrian Noble 
 Rugs 15-Geg 16  La traviataAnninaBolshoi Theatre, MoscowD: Sokhiev / Klinichev; R: F Zambello 
 Rugs 15-Bal 16  CarmenMercédès frBolshoi Theatre, MoscowD: Sokhiev; R: Alexei Borodin 
 Saus 15  The Fiery AngelNunsBolshoi Theatre, MoscowD: M Jurowski; R: F Zambello 
 Saus 15  L'Enfant et les sortilegesThe princess torn out of a storybookBolshoi Theatre, MoscowD: Alexei Bogorad / A Soloviev; R: Antony McDonald 
 Saus 15  L'Enfant et les sortilegesThe fire in the fireplaceBolshoi Theatre, MoscowD: Alexei Bogorad / A Soloviev; R: Antony McDonald 
 Saus 15  L'Enfant et les sortilegesA nightingaleBolshoi Theatre, MoscowD: Alexei Bogorad / A Soloviev; R: Antony McDonald 
 Spal 14-Birz 15  La traviataAnninaBolshoi Theatre, MoscowD: Klinichev / Sokhiev; R: F Zambello 
 Rugs 14-Kov 15  Boris GodunovXenia ruBolshoi Theatre, MoscowD: Sorokin / Polianichko; R: L Baratov / Ushakov 
 Rugs 14-Kov 15  Boris GodunovWomen ruBolshoi Theatre, MoscowD: Sorokin / Polianichko; R: L Baratov / Ushakov 
Kov 14  Die Zauberflote2. DameBolshoi Theatre, MoscowD: Grishanin; R: Vick 
Kov-Birz 14  CarmenMercédèsBolshoi Theatre, MoscowD: Campellone / Sorokin; R: Pountney 
Vas-Kov 14  The Fiery AngelNunsBolshoi Theatre, MoscowD: M Jurowski; R: F Zambello 
Saus 14  NabuccoAnnaBolshoi Theatre, MoscowD: A Soloviev; R: M Kislyarov 
Gruod 13-Kov 14  Die FledermausIda deBolshoi Theatre, MoscowD: Christoph-Mathias Mueller; R: Vasily Barkhatov 
Lapkr 13-Birz 14  IolantaBrigittaBolshoi Theatre, MoscowD: Khvatynets / Sorokin / A Soloviev; R: Georgy Ansimov 
Rugs 13  Pikovaya DamaPrilepaBolshoi Theatre, MoscowD: Sinaisky / Sorokin; R: Fokin 
Geg 13  NabuccoAnnaBolshoi Theatre, MoscowD: Güttler / A Soloviev; R: M Kislyarov 
Vas 13  Die FledermausIdaBolshoi Theatre, MoscowD: Christoph-Mathias Mueller; R: Vasily Barkhatov 
Saus-Birz 13  Die Zauberflote1. DameBolshoi Theatre, MoscowD: Moulds; R: Vick 
Saus-Liep 13  CarmenMercédèsBolshoi Theatre, MoscowD: Temirkanov / Sinaisky; R: Pountney 
Lapkr 12-Liep 13  IolantaBrigittaBolshoi Theatre, MoscowD: Alexei Bogorad / Mikhail Granovsky; R: Georgy Ansimov