Paul O'Neill, tenoras :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Paul O'Neill

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 Sorek Artists[Gen, Pasaulis]


Asmeninis/ kitas tinklapis
 Siūlykite papildymus ar pataisymus

 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Lapkr 14  The Diary of One Who has DisappearedJanick csLilleD: Planès; R: Christian Rizzo 
 Liep-Rugpj 14  AidaRadamèsSt MargarethenD: Eschwé / Wolfgang Gröhs / Szennai; R: Dornhelm 
 Geg-Birz 14  MedeaJason frBielefeldD: Gogou; R: F Lutz 
 Vas-Birz 14  ToscaCavaradossi itBielefeldD: Kalajdzic; R: Sebastian Bauer 
 Spal 13-Saus 14  Giovanna d'ArcoCarlo VII itBielefeldD: Kalajdzic; R: Hartmannshenn 
 Spal-Gruod 13  ConcertTenorBielefeldD: Gogou; R: Sabine Schweitzer 
 Saus-Vas 13  JenufaLaca Klemen csLilleD: Mark Shanahan; R: Caurier / M Leiser 
 Lapkr 12-Geg 13  Die Zauberflote1. PriesterBerlin(UDL)D: Soddy / Salemkour; R: August Everding 
 Spal 12-Kov 13  Madama ButterflyGoro itBerlin(UDL)D: Allemandi / Märtig; R: E Gramss 
 Rugs 12-Vas 13  ToscaSpoletta itBerlin(UDL)D: Salemkour / Hussain; R: Riha 
Geg 12  Simon BoccanegraEin Hauptmann der Bogenschützen itBerlin(UDL)D: Barenboim; R: Tiezzi 
Geg 12  Madama ButterflyGoro itBerlin(UDL)D: Nelsons; R: E Gramss 
Bal 12  ToscaSpoletta itBerlin(UDL)D: Hussain; R: Riha 
Lapkr 11-Liep 12  La traviataGastone itBerlin(UDL)D: Wellber; R: Mussbach 
Lapkr 11-Saus 12  Die Zauberflote1. PriesterBerlin(UDL)D: Salemkour; R: August Everding 
Lapkr-Gruod 11  La cenerentolaPrinzBerlin(UDL)D: Weissenburger / Walenciak / Riojas; R: Eva-Maria Weiß 
Spal 11  La GiocondatenorAmsterdam(CG)D: B Bartoletti;
Rugs-Lapkr 11  Cavalleria rusticanaTuridduBielefeldD: Kalajdzic; R: Weigner 
Birz-Liep 11  Cavalleria rusticanaTuriddu itBielefeldD: Kalajdzic; R: Weigner 
Geg 11  Don CarlosConte di LermaBerlin(UDL)D: Massimo Zanetti; R: Himmelmann 
Vas-Bal 11  La traviataGastone itBerlin(UDL)D: K Steffens; R: Mussbach 
Gruod 10-Geg 11  Die Zauberflote1. Geharnischter MannBerlin(UDL)D: Soddy / Salemkour; R: August Everding 
Spal-Lapkr 10  ToscaSpoletta itBerlin(UDL)D: Wellber; R: Riha 
Geg-Birz 10  La sonnambulaElvino itGraz(Buehnen)D: Ariane Matiakh; R: T Kratzer 
Lapkr 09-Kov 10  La bohemeRodolfo itHalle(Oper)D: Rovetta; R: A Stiehl 
Spal 09-Bal 10  Salome1. JudeBerlin(UDL)D: Philippe Jordan; R: H Kupfer 
Rugs-Spal 09  La traviataGastone itBerlin(UDL)D: D Callegari; R: Mussbach 
Kov-Bal 09  AidaUn messaggeroBerlin(UDL)D: Barenboim / Salemkour; R: Halmen 
Kov 09  Parsifal1. Gralsritter deBerlin(UDL)D: Barenboim; R: Eichinger 
Gruod 08-Liep 09  Die Zauberflote1. Geharnischter MannBerlin(UDL)D: D Ettinger / Salemkour / Beermann; R: August Everding 
Lapkr 08-Liep 09  HolderlinM3Berlin(UDL)D: Peter Ruzicka;
Rugs 08  Tristan und IsoldeEin HirtBerlin(UDL)D: Barenboim; R: H Kupfer