Raffaella Milanesi, sopranas :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Raffaella Milanesi

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 Allegorica[Gen, Pasaulis]
 Orfeo[Vokietija, var]

Asmeninis/ kitas tinklapis
 http://www.raffaellamilanesi.com

 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Geg 15  L'isola disabitataCostanzaNapoliD: Alessandrini; R: Bauduin 
 Spal 14  L'olimpiadeMegaclePraha(Estates)D: Luks; R: Ursel Herrmann 
 Rugpj 14  Mitridate, re di PontoSifare itStockholm(DTM)D: David Stern; R: F Negrín 
 Birz 14  La stellidaura vendicanteStellidauraPotsdam(Sanssouci)D: A De Marchi; R: De Carpentries 
 Saus-Vas 14  La clemenza di TitoAnnio itVenezia(Fenice)D: Dantone; R: Ursel Herrmann / Karl-Ernst Herrmann 
 Lapkr 13  La clemenza di TitoSestoLeverkusenD: W Ehrhardt;
 Birz 13  Giulio Cesare in EgittoCleopatraMoutierD: Facundo Agudin; R: Ravella 
 Birz 13  L'olimpiadeArgène itLuxembourgD: Luks; R: Ursel Herrmann 
 Geg 13  L'olimpiadeMegacle itDijon(Opera)D: Luks; R: Ursel Herrmann / Karl-Ernst Herrmann 
 Geg 13  L'olimpiadeArgèneCaenD: Luks; R: Karl-Ernst Hermann / Ursel Herrmann / Hardeman 
 Geg 13  L'olimpiadeMegaclePraha(Estates)D: Luks; R: Ursel Herrmann 
 Vas 13  AlessandroLisauraKarlsruheD: Form; R: A Fahima 
 Gruod 12  Messe en si mineursopranoVersaillesD: Luks;
Geg-Birz 12  Le nozze di FigaroLa contessa Almaviva itRennesD: Martínez Izquierdo; R: Liermier 
Kov 12  Gloria MagnificatNoRoleParis(CE)D: Alessandrini;
Gruod 11-Birz 12  Die ZauberflotePaminaSt Gallen(Theater)D: Carnall; R: Bernd Mottl 
Rugs 11  Il ritorno d'Ulisse in patriaGiunone itMilano(Scala)D: Alessandrini; R: Robert Wilson 
Geg 11  Sesostri, re d'EgittoOrgonteLa Coruna(Fest)D: Senra;
Bal 11  FarnaceSelindaParis(CE)D: Molardi;
Vas 11  L'olimpiadeAristeaWien(Theater)D: A De Marchi;
Saus 11  L'olimpiadeArgeneNapoliD: Rovaris; R: R De Simone 
Rugpj 10  L'olimpiadeAristeaInnsbruck(Fest)D: A De Marchi; R: Schulin