Richard Samek :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Richard Samek

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 Informacija nepateikta

Asmeninis/ kitas tinklapis
 Siūlykite papildymus ar pataisymus
 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Birz 15  MacbethMacduffPraha(Statni)D: Štrunc; R: Čičvák 
 Geg 15  Eine Nacht in VenedigHerzog von UrbinoDresden(Fest)D: A Schüller / C Lichdi; R: Solfaghari 
 Kov-Bal 15  TannhauserWalther von der VogelweidePraha(Statni)D: Hilary Griffiths / R Hein; R: Andrejs Žagars 
 Vas-Birz 15  Die ZauberfloteTaminoPraha(Estates)D: Zbyněk Müller; R: V Morávek 
 Saus-Geg 15  OtelloCassioPraha(Statni)D: Leginus; R: Neuner / Cukr 
 Gruod 14  La traviataAlfredo GermontLiberecD: Martin Doubravský; R: Otava 
 Gruod 14-Birz 15  Don GiovanniDon OttavioBrnoD: Olos / Marko Ivanović; R: B Berger-Gorski 
 Lapkr 14-Saus 15  RusalkaPrincLiberecD: Babický; R: Martin Otrava 
 Lapkr 14-Bal 15  JenufaŠteva BuryjaPraha(Narodni)D: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
 Lapkr 14-Birz 15  The Two WidowsLadislav PodhájskýPraha(Narodni)D: Robert Jindra / Chalupecký; R: J Nekvasil 
 Lapkr 14-Birz 15  NabuccoIsmaeleBrnoD: Jakub Klecker / J Kyzlink; R: Selmeczi 
 Spal 14-Birz 15  Prodana nevestaHansDresden(Operette)D: A Schüller; R: A Böge 
 Spal 14-Geg 15  Der ZarewitschZarewitschDresden(Operette)D: A Schüller; R: R Lehmeier 
 Rugs 14-Birz 15  Eine Nacht in VenedigHerzog von UrbinoDresden(Operette)D: A Schüller / C Lichdi; R: Solfaghari 
 Rugs 14-Birz 15  RusalkaPrincPraha(Statni)D: Chalupecký / Štrunc; R: Zdeněk Troška 
 Rugs 14-Birz 15  TurandotPangPraha(Statni)D: E Dovico / R Hein; R: Veznik 
 Rugs 14-Birz 15  La traviataAlfredo GermontPraha(Statni)D: Leginus / R Hein; R: Arnaud Bernard 
 Rugs 14-Birz 15  NabuccoIsmaelePraha(Statni)D: Hilary Griffiths / R Hein / Stur; R: Karel Němec 
 Rugs 14-Bal 15  RusalkaPrincePraha(Narodni)D: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
 Rugs 14  Prodana nevestaJeníkPlzenD: Oliver von Dohnányi; R: Jana Kališová 
 Rugpj 14-Birz 15  Don GiovanniDon OttavioPraha(Estates)D: Chalupecký / Švec; R: Kukučka / Trpišovský 
 Rugpj 14-Geg 15  La bohemeRodolfoPraha(Statni)D: Štrunc / Brauner; R: Havelka 
 Rugpj 14-Bal 15  Die Entfuhrung aus dem SerailBelmontePraha(Estates)D: Chalupecký / Švec; R: J Lauwers 
 Birz-Liep 14  RusalkaPrinceLitomyslD: Štrunc; R: Zdeněk Troška 
 Birz 14  Prodana nevestaJeníkPlzenD: Oliver von Dohnányi; R: Jana Kališová 
 Geg-Birz 14  Die ZauberfloteTaminoPraha(Statni)D: Heiko Mathias Förster / R Hein; R: Ladislav Štros 
 Geg 14  RusalkaPrinceMuscatD: J Kyzlink; R: V Morávek 
 Geg-Birz 14  Prodana nevestaHansDresden(Operette)D: A Schüller; R: A Böge 
 Vas 14  Prodana nevestaJeníkLiberec
 Saus-Geg 14  OtelloCassioPraha(Statni)D: Brauner / Heiko Mathias Förster; R: Neuner / Cukr 
 Saus 14-Vas 15  NabuccoIsmaele itOstravaD: Brauner / J Žídek; R: Tarant 
 Saus-Geg 14  TannhauserWalther von der Vogelweide dePraha(Statni)D: Hilary Griffiths / R Hein; R: Andrejs Žagars 
 Gruod 13-Kov 14  Die FledermausAlfrédBrnoD: Olos / K Zehnder; R: Havelka 
 Lapkr 13-Kov 14  Die Entfuhrung aus dem SerailBelmonte dePraha(Estates)D: Netopil / Švec / Chalupecký; R: J Lauwers 
 Lapkr-Gruod 13  Prodana nevestaJeník csOstravaD: Jan Šrubař; R: Racek 
 Spal 13-Geg 14  RusalkaPrincLiberecD: Babický; R: Josef Průdek 
 Spal 13-Kov 14  NabuccoIsmaeleBrnoD: Kesselyák / Jakub Klecker; R: Selmeczi 
 Spal 13-Birz 14  La traviataAlfredo GermontPlzenD: Štrunc / Brauner / Petrdlik; R: Keprtová 
 Spal 13-Birz 14  RusalkaPrincBrnoD: J Kyzlink / Olos; R: V Morávek 
 Spal 13-Birz 14  RusalkaPrince csPraha(Statni)D: František Drs / Lenárd / Štrunc / Chalupecký; R: Zdeněk Troška 
 Rugs 13-Geg 14  La traviataAlfredo GermontLiberecD: Martin Doubravský; R: Otava 
 Rugs 13-Birz 14  TajemstviVítPlzenD: Štrunc; R: Dominik Beneš 
 Rugs 13-Birz 14  Eine Nacht in VenedigHerzog von UrbinoDresden(Operette)D: A Schüller / C Lichdi; R: Solfaghari 
 Rugs-Lapkr 13  Kat'a KabanovaKudriáš csOstravaD: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
 Rugs 13-Birz 14  La bohemeRodolfo itPraha(Statni)D: Lenárd / Štrunc; R: Havelka 
 Rugs 13-Geg 14  TurandotPrince of Persia itPraha(Statni)D: E Dovico / R Hein / J Kyzlink; R: Veznik 
 Rugs 13-Geg 14  TurandotPang itPraha(Statni)D: E Dovico / R Hein / J Kyzlink; R: Veznik 
 Rugs 13-Geg 14  The Two WidowsLadislav PodhájskýPraha(Narodni)D: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
 Rugs 13-Saus 14  FaustFaust frPlzenD: Brauner; R: Jiří Heřman 
 Rugpj 13-Birz 14  NabuccoIsmaele itPraha(Statni)D: Brauner / Hilary Griffiths / R Hein / E Dovico / Stur; R: Karel Němec 
 Rugpj 13-Birz 14  La traviataAlfredo Germont itPraha(Statni)D: E Dovico / František Drs / R Hein; R: Arnaud Bernard 
Birz 13  OtelloCassio itLitomyslD: Brauner; R: Neuner 
Geg-Birz 13  The Two WidowsLadislav Podhájský csPraha(Narodni)D: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
Bal-Birz 13  Eine Nacht in VenedigHerzog von UrbinoDresden(Operette)D: A Schüller; R: Solfaghari 
Kov-Birz 13  Die FledermausAlfrédBrnoD: K Zehnder / Olos; R: Havelka 
Vas-Geg 13  Prodana nevestaJeníkLiberec
Saus-Bal 13  Der ZigeunerbaronSándor BarinkayDresden(Operette)D: E Theis / Feigel; R: R Schaller 
Saus-Geg 13  FaustFaustPlzenD: Brauner; R: Jiří Heřman 
Gruod 12-Bal 13  Die ZauberfloteTaminoPlzenD: Ivan Pařík; R: Jana Kališová 
Lapkr 12-Geg 13  Kat'a KabanovaKudriášOstravaD: Robert Jindra / J Žídek; R: J Nekvasil 
Spal 12-Geg 13  TajemstviVítPlzenD: Štrunc; R: Dominik Beneš 
Spal 12-Birz 13  Die ZauberfloteTamino dePraha(Statni)D: Heiko Mathias Förster / R Hein; R: Ladislav Štros 
Spal 12-Bal 13  La traviataAlfredo GermontLiberecD: Martin Doubravský; R: Otava 
Spal 12-Birz 13  RusalkaPrincBrnoD: J Kyzlink / Olos; R: V Morávek 
Rugs 12-Kov 13  TurandotPangPlzenD: Štrunc; R: V Václav Málek 
Rugs 12-Bal 13  L'elisir d'amoreNemorinoPlzenD: Ivan Pařík / Štrunc; R: Hončarivová 
Rugs 12-Geg 13  NabuccoIsmaeleBrnoD: Kesselyák / Jakub Klecker; R: Selmeczi 
Rugs 12-Birz 13  RusalkaPrince csPraha(Statni)D: František Drs / Lenárd / Štrunc / Chalupecký; R: Zdeněk Troška 
Rugs 12-Birz 13  TurandotPrince of Persia itPraha(Statni)D: E Dovico / R Hein / J Kyzlink; R: Veznik 
Rugs 12-Birz 13  TurandotPang itPraha(Statni)D: E Dovico / R Hein / J Kyzlink; R: Veznik 
Rugs-Lapkr 12  RigolettoIl duca di MantovaPlzenD: Ivan Pařík / Brauner / Štrunc; R: R Róbert Alföldi 
Rugs 12-Birz 13  La bohemeRodolfo itPraha(Statni)D: Lenárd / Štrunc; R: Havelka 
Rugs 12-Geg 13  Der Graf von LuxemburgRenéDresden(Operette)D: Garbosnik / Feigel; R: Oldag 
Rugs 12-Geg 13  Les contes d'HoffmannSpalanzaniPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller; R: Havelka 
Rugs 12-Geg 13  Les contes d'HoffmannNathanaëlPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller; R: Havelka 
Rugpj 12-Bal 13  Die Entfuhrung aus dem SerailBelmontePraha(Estates)D: Netopil / Švec / Chalupecký; R: J Lauwers 
Rugpj 12-Birz 13  NabuccoIsmaele itPraha(Statni)D: Brauner / Hilary Griffiths / R Hein / E Dovico / Stur; R: Karel Němec 
Rugpj 12-Bal 13  OtelloCassio itPraha(Statni)D: Brauner / Heiko Mathias Förster; R: Neuner / Cukr 
Vas 12  JenufaSteva Burya csReimsD: Olos; R: Constant 
Saus 12  JenufaŠteva BuryaLimogesD: Olos; R: Constant 
Gruod 11-Saus 12  The Plays of MaryMascaron/Groom/TenorPraha(Narodni)D: Švec; R: Jiří Heřman 
Gruod 11-Kov 12  NabuccoIsmaeleBrnoD: Kesselyák / Jakub Klecker; R: Selmeczi 
Lapkr 11-Kov 12  Die FledermausAlfréd csBrnoD: K Zehnder / Olos; R: Havelka 
Lapkr 11-Kov 12  Les contes d'HoffmannSpalanzaniPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller; R: Havelka 
Lapkr 11-Kov 12  Les contes d'HoffmannNathanaëlPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller; R: Havelka 
Lapkr 11  JenufaŠteva Buryja csRennesD: Olos; R: Constant 
Rugs 11-Geg 12  Der ZigeunerbaronSándor BarinkayDresden(Operette)D: E Theis / Feigel; R: R Schaller 
Rugs 11-Birz 12  Der Graf von LuxemburgRené Graf von LuxemburgDresden(Operette)D: Garbosnik; R: Oldag 
Rugs 11  Les contes d'HoffmannNathanael, SpalanzaniPafosD: Zbynĕk Müller; R: Havelka 
Geg-Birz 11  Die Entfuhrung aus dem SerailBelmontePraha(Estates)D: Netopil; R: J Lauwers 
Rugs 10  ArianeGuardPraha(Narodni)D: Netopil;
Rugs 10  Le RossignolFishermanPraha(Narodni)D: Netopil;
Rugs 10-Geg 11  Les contes d'HoffmannSpalanzani/ NathanaëlPraha(Narodni)D: Swierczewski / Zbyněk Müller; R: Havelka