Richard Samek, tenoras :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Richard Samek

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 Informacija nepateikta

Asmeninis/ kitas tinklapis
 http://www.richardsamek.cz

 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Bal-Geg 16  Die Entfuhrung aus dem SerailBelmonteNational Theatre Prague, PrahaD: David Svec; R: J Lauwers 
 Kov-Geg 16  TurandotPangState Opera, PrahaD: E Dovico / R Hein / Leginus; R: Veznik 
 Vas-Bal 16  JenufaŠteva BuryjaNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
 Rugs-Gruod 15  Prodana nevestaJeníkNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Jan Šrubař; R: Racek 
 Rugs 15-Bal 16  RusalkaprincNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
 Rugs 15-Birz 16  Die ZauberfloteTaminoNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / David Svec; R: V Morávek 
 Rugs 15-Birz 16  Don GiovanniDon OttavioNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / David Svec; R: Kukučka / Trpišovský 
 Rugpj 15-Geg 16  La bohemeRodolfo itState Opera, PrahaD: Brauner / Štrunc; R: Havelka 
 Rugpj 15-Bal 16  RusalkaprincState Opera, PrahaD: Štrunc / Zbyněk Müller; R: Zdeněk Troška 
 Liep-Rugpj 15  Eine Nacht in VenedigCaramello/1. OfficierSeefestspiele MoerbischD: A Schüller; R: Absenger 
 Liep 15  The Two WidowsLadislav Podhájský itSmetana Opera Festival, LitomyslD: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
 Birz 15  MacbethMacduffState Opera, PrahaD: Štrunc / Šedivý; R: Martin Čičvák 
 Kov-Bal 15  TannhauserWalther von der VogelweideState Opera, PrahaD: Hilary Griffiths / R Hein; R: Andrejs Žagars 
 Kov-Bal 15  Die Braut von MessinaDon CesarTheater MagdeburgD: Ishii; R: Crombholz 
 Vas 15  Prodana nevestaJeníkDivadlo F X Šaldy, Liberec
 Vas-Birz 15  Die ZauberfloteTaminoNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: V Morávek 
 Saus-Geg 15  OtelloCassioState Opera, PrahaD: Leginus; R: Neuner / Cukr 
 Gruod 14  La traviataAlfredo GermontDivadlo F X Šaldy, LiberecD: Martin Doubravský; R: Otava 
 Gruod 14-Saus 15  Prodana nevestaJeníkJ K Tyl Theatre, PlzenD: Oliver von Dohnányi; R: Jana Kališová 
 Gruod 14-Birz 15  Don GiovanniDon OttavioND BrnoD: Ondrej Olos / Ivanović; R: B Berger-Gorski 
 Lapkr 14-Saus 15  RusalkaPrincDivadlo F X Šaldy, LiberecD: Babický; R: Otrava 
 Lapkr 14-Bal 15  JenufaŠteva BuryjaNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
 Lapkr 14-Birz 15  The Two WidowsLadislav PodhájskýNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Chalupecký; R: J Nekvasil 
 Lapkr 14-Birz 15  NabuccoIsmaeleND BrnoD: Jakub Klecker / J Kyzlink; R: G Selmeczi 
 Spal-Gruod 14  La traviataAlfréd GermontJ K Tyl Theatre, PlzenD: Brauner / Petrdlik; R: Keprtová 
 Spal 14-Birz 15  Prodana nevestaHansStaatsoperette DresdenD: A Schüller; R: A Böge 
 Spal 14-Geg 15  Der ZarewitschZarewitschStaatsoperette DresdenD: A Schüller; R: R Lehmeier 
 Rugs 14-Birz 15  Eine Nacht in VenedigHerzog von UrbinoStaatsoperette DresdenD: A Schüller / C Lichdi; R: Solfaghari 
 Rugs 14-Birz 15  RusalkaPrincState Opera, PrahaD: Chalupecký / Štrunc; R: Zdeněk Troška 
 Rugs 14-Birz 15  TurandotPangState Opera, PrahaD: E Dovico / R Hein; R: Veznik 
 Rugs 14-Birz 15  La traviataAlfredo GermontState Opera, PrahaD: Leginus / R Hein; R: Arnaud Bernard 
 Rugs 14-Birz 15  NabuccoIsmaeleState Opera, PrahaD: Hilary Griffiths / R Hein / Stur; R: Karel Němec 
 Rugs 14-Bal 15  RusalkaPrinceNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
 Rugs-Spal 14  Prodana nevestaJeníkJ K Tyl Theatre, PlzenD: Oliver von Dohnányi; R: Jana Kališová 
 Rugpj 14-Birz 15  Don GiovanniDon OttavioNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / David Švec; R: Kukučka / Trpišovský 
 Rugpj 14-Geg 15  La bohemeRodolfoState Opera, PrahaD: Štrunc / Brauner; R: Havelka 
 Rugpj 14-Bal 15  Die Entfuhrung aus dem SerailBelmonteNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / David Švec; R: J Lauwers 
 Birz-Liep 14  RusalkaPrinceSmetana Opera Festival, LitomyslD: Štrunc; R: Zdeněk Troška 
 Birz 14  Prodana nevestaJeníkJ K Tyl Theatre, PlzenD: Oliver von Dohnányi; R: Jana Kališová 
 Geg-Birz 14  Die ZauberfloteTaminoState Opera, PrahaD: Heiko Mathias Förster / R Hein; R: Ladislav Štros 
 Geg 14  RusalkaPrinceRoyal Opera House of MuscatD: J Kyzlink; R: V Morávek 
 Geg-Birz 14  Prodana nevestaHansStaatsoperette DresdenD: A Schüller; R: A Böge 
 Vas 14  Prodana nevestaJeníkDivadlo F X Šaldy, Liberec
 Saus-Geg 14  OtelloCassioState Opera, PrahaD: Brauner / Heiko Mathias Förster; R: Neuner / Cukr 
 Saus 14-Vas 15  NabuccoIsmaele itNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Brauner / J Žídek; R: Tarant 
 Saus-Geg 14  TannhauserWalther von der Vogelweide deState Opera, PrahaD: Hilary Griffiths / R Hein; R: Andrejs Žagars 
 Gruod 13-Kov 14  Die FledermausAlfrédND BrnoD: Ondrej Olos / K Zehnder; R: Havelka 
 Lapkr 13-Kov 14  Die Entfuhrung aus dem SerailBelmonte deNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / David Švec / Chalupecký; R: J Lauwers 
 Lapkr-Gruod 13  Prodana nevestaJeník csNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Jan Šrubař; R: Racek 
 Spal 13-Geg 14  RusalkaPrincDivadlo F X Šaldy, LiberecD: Babický; R: Josef Průdek 
 Spal 13-Kov 14  NabuccoIsmaeleND BrnoD: Kesselyák / Jakub Klecker; R: G Selmeczi 
 Spal 13-Birz 14  La traviataAlfredo GermontJ K Tyl Theatre, PlzenD: Štrunc / Brauner / Petrdlik; R: Keprtová 
 Spal 13-Birz 14  RusalkaPrincND BrnoD: J Kyzlink / Ondrej Olos; R: V Morávek 
 Spal 13-Birz 14  RusalkaPrince csState Opera, PrahaD: František Drs / Lenárd / Štrunc / Chalupecký; R: Zdeněk Troška 
 Rugs 13-Geg 14  La traviataAlfredo GermontDivadlo F X Šaldy, LiberecD: Martin Doubravský; R: Otava 
 Rugs 13-Birz 14  TajemstviVítJ K Tyl Theatre, PlzenD: Štrunc; R: Dominik Beneš 
 Rugs 13-Birz 14  Eine Nacht in VenedigHerzog von UrbinoStaatsoperette DresdenD: A Schüller / C Lichdi; R: Solfaghari 
 Rugs-Lapkr 13  Kat'a KabanovaKudriáš csNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
 Rugs 13-Birz 14  La bohemeRodolfo itState Opera, PrahaD: Lenárd / Štrunc; R: Havelka 
 Rugs 13-Geg 14  TurandotPrince of Persia itState Opera, PrahaD: E Dovico / R Hein / J Kyzlink; R: Veznik 
 Rugs 13-Geg 14  TurandotPang itState Opera, PrahaD: E Dovico / R Hein / J Kyzlink; R: Veznik 
 Rugs 13-Geg 14  The Two WidowsLadislav PodhájskýNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
 Rugs 13-Saus 14  FaustFaust frJ K Tyl Theatre, PlzenD: Brauner; R: Jiří Heřman 
 Rugpj 13-Birz 14  NabuccoIsmaele itState Opera, PrahaD: Brauner / Hilary Griffiths / R Hein / E Dovico / Stur; R: Karel Němec 
 Rugpj 13-Birz 14  La traviataAlfredo Germont itState Opera, PrahaD: E Dovico / František Drs / R Hein; R: Arnaud Bernard 
Birz 13  OtelloCassio itSmetana Opera Festival, LitomyslD: Brauner; R: Neuner 
Geg-Birz 13  The Two WidowsLadislav Podhájský csNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
Bal-Birz 13  Eine Nacht in VenedigHerzog von UrbinoStaatsoperette DresdenD: A Schüller; R: Solfaghari 
Kov-Birz 13  Die FledermausAlfrédND BrnoD: K Zehnder / Ondrej Olos; R: Havelka 
Vas-Geg 13  Prodana nevestaJeníkDivadlo F X Šaldy, Liberec
Saus-Bal 13  Der ZigeunerbaronSándor BarinkayStaatsoperette DresdenD: E Theis / Feigel; R: R Schaller 
Saus-Geg 13  FaustFaustJ K Tyl Theatre, PlzenD: Brauner; R: Jiří Heřman 
Gruod 12-Bal 13  Die ZauberfloteTaminoJ K Tyl Theatre, PlzenD: Ivan Pařík; R: Jana Kališová 
Lapkr 12-Geg 13  Kat'a KabanovaKudriášNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra / J Žídek; R: J Nekvasil 
Spal 12-Geg 13  TajemstviVítJ K Tyl Theatre, PlzenD: Štrunc; R: Dominik Beneš 
Spal 12-Birz 13  Die ZauberfloteTamino deState Opera, PrahaD: Heiko Mathias Förster / R Hein; R: Ladislav Štros 
Spal 12-Bal 13  La traviataAlfredo GermontDivadlo F X Šaldy, LiberecD: Martin Doubravský; R: Otava 
Spal 12-Birz 13  RusalkaPrincND BrnoD: J Kyzlink / Ondrej Olos; R: V Morávek 
Rugs 12-Kov 13  TurandotPangJ K Tyl Theatre, PlzenD: Štrunc; R: V Václav Málek 
Rugs 12-Bal 13  L'elisir d'amoreNemorinoJ K Tyl Theatre, PlzenD: Ivan Pařík / Štrunc; R: Hončarivová 
Rugs 12-Geg 13  NabuccoIsmaeleND BrnoD: Kesselyák / Jakub Klecker; R: G Selmeczi 
Rugs 12-Birz 13  RusalkaPrince csState Opera, PrahaD: František Drs / Lenárd / Štrunc / Chalupecký; R: Zdeněk Troška 
Rugs 12-Birz 13  TurandotPrince of Persia itState Opera, PrahaD: E Dovico / R Hein / J Kyzlink; R: Veznik 
Rugs 12-Birz 13  TurandotPang itState Opera, PrahaD: E Dovico / R Hein / J Kyzlink; R: Veznik 
Rugs-Lapkr 12  RigolettoVévoda mantovskýJ K Tyl Theatre, PlzenD: Ivan Pařík / Brauner / Štrunc; R: R Róbert Alföldi 
Rugs 12-Birz 13  La bohemeRodolfo itState Opera, PrahaD: Lenárd / Štrunc; R: Havelka 
Rugs 12-Geg 13  Der Graf von LuxemburgRenéStaatsoperette DresdenD: Garbosnik / Feigel; R: Oldag 
Rugs 12-Geg 13  Les contes d'HoffmannSpalanzaniNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Havelka 
Rugs 12-Geg 13  Les contes d'HoffmannNathanaëlNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Havelka 
Rugpj 12-Bal 13  Die Entfuhrung aus dem SerailBelmonteNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / David Švec / Chalupecký; R: J Lauwers 
Rugpj 12-Birz 13  NabuccoIsmaele itState Opera, PrahaD: Brauner / Hilary Griffiths / R Hein / E Dovico / Stur; R: Karel Němec 
Rugpj 12-Bal 13  OtelloCassio itState Opera, PrahaD: Brauner / Heiko Mathias Förster; R: Neuner / Cukr 
Vas 12  JenufaSteva Burya csOpéra de ReimsD: Ondrej Olos; R: Constant 
Saus 12  JenufaŠteva BuryaOpéra-Théâtre de LimogesD: Ondrej Olos; R: Constant 
Gruod 11-Saus 12  The Plays of MaryMascaron/Groom/TenorNational Theatre Prague, PrahaD: David Švec; R: Jiří Heřman 
Gruod 11-Kov 12  NabuccoIsmaeleND BrnoD: Kesselyák / Jakub Klecker; R: G Selmeczi 
Lapkr 11-Kov 12  Die FledermausAlfréd csND BrnoD: K Zehnder / Ondrej Olos; R: Havelka 
Lapkr 11-Kov 12  Les contes d'HoffmannSpalanzaniNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Havelka 
Lapkr 11-Kov 12  Les contes d'HoffmannNathanaëlNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Havelka 
Lapkr 11  JenufaŠteva Buryja csOpéra de RennesD: Ondrej Olos; R: Constant 
Rugs 11-Geg 12  Der ZigeunerbaronSándor BarinkayStaatsoperette DresdenD: E Theis / Feigel; R: R Schaller 
Rugs 11-Birz 12  Der Graf von LuxemburgRené Graf von LuxemburgStaatsoperette DresdenD: Garbosnik; R: Oldag 
Rugs 11  Les contes d'HoffmannNathanaëlPafos Aphrodite FestivalD: Zbynĕk Müller; R: Havelka 
Rugpj 11-Geg 12  Die Entfuhrung aus dem SerailBelmonteNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / David Švec; R: J Lauwers 
Geg-Birz 11  Die Entfuhrung aus dem SerailBelmonteNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil; R: J Lauwers 
Rugs 10  ArianeGuardNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil;
Rugs 10  Le RossignolFishermanNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil;
Rugs 10-Geg 11  Les contes d'HoffmannSpalanzani/ NathanaëlNational Theatre Prague, PrahaD: Swierczewski / Zbyněk Müller; R: Havelka