Roderick Williams, baritonas :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Roderick Williams

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 Ingpen Williams[Gen, Pasaulis]


Asmeninis/ kitas tinklapis
 Siūlykite papildymus ar pataisymus

 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Geg-Liep 14  Cosi fan tutteDon Alfonso enLondon(ENO)D: R Wigglesworth; R: McDermott 
 Bal 14  Johannes-PassionChristusBaden-Baden(Fest)D: Rattle; R: Sellars 
 Spal 13  Peter GrimesNed KeeneRoma(S.Cecilia)D: Pappano;
 Birz 13  Sunken GardenToby KramerAmsterdam(Fest)D: André de Ridder; R: van der Aa 
 Birz 13  Sunken GardenToby KramerAmsterdam(NO)D: André de Ridder; R: van der Aa 
 Bal 13  Dido and AeneasAeneas enWien(Theater)D: Robert King;
 Bal 13  Sunken GardenToby KramerLondon(ENO)D: André de Ridder; R: van der Aa 
 Kov 13  Acis e GalateabasAmsterdam(CG)D: L Alarcón;
 Vas-Kov 13  MedeeOrontesLondon(ENO)D: Curnyn; R: McVicar 
 Spal 12  After LifeAidenMelbourne(Fest)D: Padberg; R: van der Aa 
Birz 12  JoshuaBassHalle(Fest)D: Rademann;
Spal-Gruod 11  Castor et PolluxPolluxLondon(ENO)D: Curnyn; R: Kosky 
Birz-Liep 11  Peter GrimesNed KeeneLondon(RO)D: Andrew Davis;
Geg 11  From the House of the DeadGoryanchikov enLeedsD: Farnes; R: Fulljames 
Vas 11  Die JahreszeitenbarytonParis(CE)D: Elts;
Spal-Gruod 10  Le nozze di FigaroIl conte Almaviva itGlasgow(ScotOp)D: Francesco Corti; R: Thomas Allen 
Rugpj 10  The Indian QueenBass enEdinburgh(Fest)D: Christophers;
Birz-Liep 10  CapriccioOlivier deNorthingtonD: Barlow.cond; R: Medcalf 
Geg 10  After LifeAidenLondon(Barbican)R: van der Aa 
Kov 10  After LifeAidenLyon(Opera)D: Tausk; R: van der Aa 
Vas 10  Il barbiere di SivigliaFigaro itMiami(Grand)D: Gary Thor Wedow; R: R Doucet 
Gruod 09  The MessiahBassBerlin(Konzert)D: Rademann;
Gruod 09  MagnificatbarytonParis(CE)D: Rademann;
Rugs-Spal 09  After LifeAidenAmsterdam(NO)D: Tausk; R: van der Aa 
Rugpj 09  RinaldoArgante itEdinburgh(Fest)D: Masaaki Suzuki;
Liep 09  L'amour de loinJaufre RudelLondon(ENO)D: E Gardner; R: D Pasca 
Kov 09  JuliettaNoRoleLondon(Barbican)D: Belohlavek;
Vas 09  SamsonManoahLondon(Barbican)D: Christophers;
Saus-Vas 09  Die ZauberflotePapagenoLondon(ENO)D: Erik Nielsen / Stephen Higgins; R: Hytner / Ian Rutherford 
Spal 08  La bohemeSchaunardLondon(RO)D: Christian Badea; R: J Copley 
Rugs 08  The Last SupperCristoTorino(Sett)D: E Howarth; R: Martin Duncan 
Rugs 08  The Last SupperCristoMilano(Sett)D: E Howarth; R: Martin Duncan