Roman Astakhov, bosas :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Roman Astakhov

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 James Fox US[Pasaulis]
 James Fox EU[var]
 Inge Tennigkeit


Asmeninis/ kitas tinklapis
 Siūlykite papildymus ar pataisymus

 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Lapkr 14-Vas 15  La cenerentolaDon Magnifico itBielefeldD: Gogou; R: F Lutz 
 Rugpj 13  Die Meistersinger von NurnbergHans Foltz deSalzburg(Fest)D: D Gatti; R: Herheim 
 Geg 13  Rienzi, der letzte der TribunenNoRole deRoma(Opera)D: Soltesz; R: De Ana 
 Kov-Birz 13  ParsifalTiturelEssenD: Soltesz; R: Schloemer 
 Vas 13  Das RheingoldFasoltRoma(S.Cecilia)D: Kirill Petrenko;
 Saus-Liep 13  ToscaAngelottiEssenD: Soltesz / Perplies; R: Mielitz 
 Gruod 12-Saus 13  La bohemeColline itLeipzigD: W Lacey; R: Konwitschny 
 Gruod 12-Vas 13  Ariadne auf NaxosTruffaldinoEssenD: Soltesz / Perplies; R: Sturminger 
 Lapkr 12  Die ZauberfloteSarastroEssenD: Soltesz / Perplies; R: Ezio Toffolutti 
 Spal 12-Liep 13  Eugene OneginFürst Gremin ruEssenD: S Dinić / Märtig; R: Sturminger 
 Rugs 12-Geg 13  Die Entfuhrung aus dem SerailOsminEssenD: Poppen / Perplies; R: Mijnssen 
Birz 12  Die Entfuhrung aus dem SerailOsminEssenD: Poppen / Perplies; R: Mijnssen 
Vas-Kov 12  Eugene OneginFürst Gremin ruEssenD: S Dinić / Märtig; R: Sturminger 
Saus-Birz 12  The Love for Three OrangesKönig/Köchin deLeipzigD: R Kluttig; R: Wolfgang Engel 
Gruod 11-Saus 12  Die ZauberfloteSarastroEssenD: Soltesz / Perplies; R: Ezio Toffolutti 
Spal-Lapkr 11  Der fliegende HollanderDaland deEssenD: Soltesz / Feltz; R: Kosky 
Rugs 11-Vas 12  L'elisir d'amoreDulcamara itEssenD: Perplies; R: A Baesler 
Liep 11  L'elisir d'amoreDulcamaraEssenD: G Calvo; R: A Baesler 
Geg 11  Der FreischutzEin EremitLeipzigD: A Schüller;
Bal 11  ParsifalTiturelLeipzigD: U Schirmer; R: R Aeschlimann 
Bal-Birz 11  ElektraDer Pfleger des OrestLeipzigD: U Schirmer; R: Konwitschny 
Kov-Birz 11  ConcertBassLeipzigD: A Schüller; R: Uwe Scholz 
Lapkr-Gruod 10  La bohemeColline itLeipzigD: U Schirmer / A Schüller; R: Konwitschny 
Spal 10-Saus 11  La traviataIl dottor GrenvilLeipzigD: W Lacey; R: Homoki 
Spal 10-Bal 11  Die Meistersinger von NurnbergNachtwächterLeipzigD: Axel Kober / Trinks; R: Biganzoli 
Rugs 10-Bal 11  Eugene OneginFürst GreminLeipzigD: A Schüller; R: Konwitschny 
Rugs 10-Birz 11  Die ZauberfloteSarastroLeipzigD: W Lacey / Gähres; R: Nürnberger 
Rugs 10-Birz 11  Il barbiere di SivigliaDon Basilio itLeipzigD: W Lacey / A Schüller; R: C Guth