Roswitha C Müller, mecosopranas :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Roswitha C Müller

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 Mennicken[Pasaulis(ne)]
 Agentur Wrage[Pasaulis]
 Renick


Asmeninis/ kitas tinklapis
 Siūlykite papildymus ar pataisymus

 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Liep 13  Die WalkureSiegrune deMünchen(Fest)D: Nagano; R: Kriegenburg 
 Saus 13  Die WalkureSiegrune deMünchen(SO)D: Nagano; R: Kriegenburg 
Liep 12  Die WalkureSiegrune deMünchen(Fest)D: Nagano; R: Kriegenburg 
Geg 12  Die WalkureSiegrune deBerlin(Deutsche)D: Runnicles; R: Götz Friedrich 
Bal-Geg 12  Gotterdammerung2. NornFreiburgD: Bollon; R: Hilbrich 
Kov-Bal 12  Die WalkureSiegruneMünchen(SO)D: Nagano; R: Kriegenburg 
Rugs 11-Kov 12  Die Zauberflote3. DameHamburg(SO)D: J Alber / Csizmadia; R: A Freyer 
Birz-Liep 11  Don CarlosEboli itUlmD: Schweckendiek; R: Matthias Kaiser 
Kov-Geg 11  A Kekszakallu herceg varaJuditUlmD: Gähres; R: Tetzel 
Saus-Geg 11  Das RheingoldFrickaUlmD: Drčar / Schweckendiek; R: Matthias Kaiser 
Spal-Gruod 10  Die Zauberflote3. DameHamburg(SO)D: Csizmadia; R: A Freyer 
Rugs 10-Geg 11  Die WalkureSiegruneLubeckD: Brogli-Sacher; R: Pilavachi 
Rugs 10-Geg 11  Das RheingoldWellgundeLubeckD: Brogli-Sacher; R: Pilavachi 
Rugs 10-Geg 11  GotterdammerungWellgundeLubeckR: Pilavachi 
Rugs 10-Geg 11  Gotterdammerung2. NornLubeckR: Pilavachi 
Rugpj-Lapkr 10  RigolettoMaddalenaWeimarD: Gregor Bühl / Martin Hoff; R: Wiegand 
Bal 10  Die Zauberflote3. DameLubeckD: Brogli-Sacher; R: Pilavachi 
Kov-Bal 10  Das RheingoldWellgundeLubeckD: Brogli-Sacher; R: Pilavachi 
Vas-Kov 10  Die WalkureSiegruneLubeckD: Brogli-Sacher; R: Pilavachi 
Lapkr 09-Liep 10  RigolettoMaddalenaWeimarD: Gregor Bühl; R: Wiegand 
Spal-Lapkr 09  Andrea ChenierDie Gräfin von CoignyLubeckD: Philippe Bach; R: Bernd Reiner Krieger 
Spal-Lapkr 09  Andrea ChenierDie alte MadelonLubeckD: Philippe Bach; R: Bernd Reiner Krieger 
Bal-Birz 09  Andrea ChenierDie Gräfin von CoignyLubeckD: Philippe Bach; R: Bernd Reiner Krieger 
Bal-Birz 09  Andrea ChenierDie alte MadelonLubeckD: Philippe Bach; R: Bernd Reiner Krieger 
Kov 09  Das RheingoldWellgundeLubeckD: Carl Augustin; R: S Mink 
Vas-Birz 09  SalomePage des HerodiasLubeckD: Brogli-Sacher; R: Brogli-Sacher 
Spal 08-Vas 09  Das RheingoldWellgundeLubeckD: Brogli-Sacher; R: Pilavachi 
Spal 08-Vas 09  RigolettoMaddalenaLubeckD: Philippe Bach; R: Nickler 
Spal 08-Saus 09  Die Zauberflote3. DameLubeckD: Brogli-Sacher; R: Pilavachi 
Rugs 08-Kov 09  Die WalkureSiegruneLubeckD: Brogli-Sacher; R: Pilavachi