Stanislava Jirků :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Stanislava Jirků

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 Informacija nepateikta


Asmeninis/ kitas tinklapis
 Siūlykite papildymus ar pataisymus

 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Vas-Bal 16  JenufaPastuchnyňaNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
 Spal 15-Bal 16  IolantaLauraNational Theatre Prague, PrahaD: Latham-Koenig / Chalupecký; R: Dominik Beneš 
 Spal 15-Bal 16  Le RossignolLa mortNational Theatre Prague, PrahaD: Latham-Koenig / Chalupecký; R: Dominik Beneš 
 Spal 15-Kov 16  Cosi fan tutteDorabellaNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Chalupecký; R: Martin Cičvák 
 Rugs 15-Bal 16  Rusalka3. lesní žínkaNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
 Rugs 15-Birz 16  Le nozze di FigaroCherubinoNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / Robert Jindra / Jakub Klecker; R: Josef Průdek 
 Rugs 15-Birz 16  La traviataAnninaNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / J Kyzlink; R: Jana Kališová 
 Rugs 15-Birz 16  CarmenMercédèsNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Jozef Bednárik 
 Vas 15  Prodana nevestaLudmilaDivadlo F X Šaldy, Liberec
 Vas-Birz 15  La traviataAnninaNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jana Kališová 
 Rugs 14-Bal 15  Rusalka3. wood spriteNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
 Birz 14  RinaldoGoffredo itNational Theatre Prague, PrahaD: Luks; R: Moaty 
 Vas 14  GlorianaCountess of Essex csNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Chalupecký; R: Jiří Heřman 
 Vas 14  Prodana nevestaLudmilaDivadlo F X Šaldy, Liberec
 Saus-Geg 14  JenufaShepherdess csNational Theatre Prague, PrahaD: Lenárd; R: J Nekvasil 
 Spal 13-Geg 14  Rusalka3. Wood Sprit csNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
 Spal 13-Birz 14  Rusalka3. Wood Sprit csState Opera, PrahaD: František Drs / Lenárd / Štrunc / Chalupecký; R: Zdeněk Troška 
 Rugs 13-Birz 14  Cosi fan tutteDorabella itNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Chalupecký; R: Martin Čičvák 
 Rugs 13-Birz 14  Prodana nevestaLudmila csNational Theatre Prague, PrahaD: Lenárd / David Švec / Chalupecký; R: Magdalena Švecová 
 Rugs 13-Geg 14  CarmenMercédès frNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Jozef Bednárik 
 Rugs 13-Birz 14  Die Zauberflote2. Dame csNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / David Švec; R: Radok 
 Rugpj 13-Geg 14  Le nozze di FigaroCherubinoNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
Bal 13  The Plays of MaryBridegroom csNational Theatre Prague, PrahaD: Bělohlávek / David Švec; R: Jiří Heřman 
Bal 13  The Plays of MaryArchangel Gabriel csNational Theatre Prague, PrahaD: Bělohlávek / David Švec; R: Jiří Heřman 
Vas-Geg 13  Prodana nevestaLudmilaDivadlo F X Šaldy, Liberec
Saus-Geg 13  JenufaShepherdess csNational Theatre Prague, PrahaD: Lenárd; R: J Nekvasil 
Spal 12-Birz 13  Prodana nevestaLudmila csNational Theatre Prague, PrahaD: Lenárd / David Švec / Chalupecký; R: Magdalena Švecová 
Rugs 12-Bal 13  Cosi fan tutteDorabellaNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Chalupecký; R: Martin Čičvák 
Rugs 12-Geg 13  CarmenMercédès frNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Jozef Bednárik 
Rugs 12-Birz 13  Rusalka3. Wood Sprit csNational Theatre Prague, PrahaD: Hrůša / Zbyněk Müller / J Kyzlink; R: Jiří Heřman 
Rugs 12-Birz 13  Le nozze di FigaroCherubinoNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
Rugs 12-Birz 13  La traviataAnninaNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / J Kyzlink; R: Jana Kališová 
Rugs 12-Birz 13  Rusalka3. Wood Sprite csState Opera, PrahaD: František Drs / Lenárd / Štrunc / Chalupecký; R: Zdeněk Troška 
Rugs 12-Geg 13  Les contes d'HoffmannMother AntoniaNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Havelka 
Rugpj 12-Birz 13  Die Zauberflote2. DameNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / David Švec; R: Radok 
Geg 12  RinaldoGoffredo itNational Theatre Prague, PrahaD: Luks; R: Moaty 
Bal-Geg 12  ParsifalMagic girlsNational Theatre Prague, PrahaD: J Fiore; R: Jiří Heřman 
Kov-Geg 12  GlorianaCountess of EssexNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
Saus-Geg 12  RinaldoGoffredoNational Theatre Prague, PrahaD: Luks; R: Moaty 
Gruod 11-Saus 12  The Plays of MaryArchangel Gabriel/Mother of God/Blacksmith's daughter/Sister MarthaNational Theatre Prague, PrahaD: David Švec; R: Jiří Heřman 
Lapkr 11-Kov 12  Les contes d'HoffmannVoice of Antonia's motherNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Havelka 
Spal 11-Geg 12  Libuse3. andermen  National Theatre Prague, PrahaD: Netopil; R: Petr Novotný 
Spal 11-Geg 12  Le nozze di FigaroCherubinoNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / Netopil; R: Josef Průdek 
Rugs 11-Geg 12  Die Zauberflote2. DameNational Theatre Prague, PrahaD: David Švec / Chalupecký; R: Radok 
Rugs 11-Geg 12  Prodana nevestaLudmila  National Theatre Prague, PrahaD: Lenárd / David Švec; R: Magdalena Švecová 
Rugs 11-Geg 12  La traviataAnninaNational Theatre Prague, PrahaD: Lenárd; R: Jana Kališová 
Rugs 11-Birz 12  Rusalka3. Wood Sprite csNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
Rugs 11-Geg 12  CarmenMercédès frNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Robert Jindra; R: Jozef Bednárik 
Rugs 11  Les contes d'HoffmannAntonia's MotherPafos Aphrodite FestivalD: Zbynĕk Müller; R: Havelka 
Rugpj 11-Geg 12  Cosi fan tutteDorabellaNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra; R: Martin Čičvák 
Geg-Liep 11  JenufaShepherdess csNational Theatre Prague, PrahaD: Lenárd; R: J Nekvasil 
Kov-Geg 11  ParsifalFlowergirlNational Theatre Prague, PrahaD: J Fiore; R: Jiří Heřman 
Gruod 10-Bal 11  Die Zauberflote2. Dame csNational Theatre Prague, PrahaD: David Švec; R: Radok 
Spal 10-Geg 11  Libuse3. harvestman csNational Theatre Prague, PrahaD: Oliver von Dohnányi; R: Petr Novotný 
Spal 10-Birz 11  Cosi fan tutteDorabellaNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Ivanović; R: Martin Čičvák 
Rugs-Gruod 10  RinaldoGoffredo itNational Theatre Prague, PrahaD: Luks; R: Moaty 
Rugs 10-Bal 11  CarmenMercédès frNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Robert Jindra; R: Jozef Bednárik 
Rugs 10-Saus 11  La traviataAnnina itNational Theatre Prague, PrahaD: Lenárd; R: Jana Kališová 
Rugs 10-Birz 11  Rusalka3. Wood Sprite csNational Theatre Prague, PrahaD: Hrůša / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
Rugs 10-Birz 11  Le nozze di FigaroCherubino itNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
Rugs 10-Geg 11  Les contes d'HoffmannMother AntoniaNational Theatre Prague, PrahaD: Swierczewski / Zbyněk Müller; R: Havelka