Svatopluk Sem, baritone 
*Puslapis visuomenei   >Operabase Professional 
   Menininkai    Svatopluk Sem,  baritone
  Užimtumo planas
 Nuo Šiandien | rodom&uogonek; nuo 2012 met&uogonek; rugpjūtis mėnesio

Asmeninis/ kitas tinklapis
 http://www.svatopluksem.cz


Future performances[P] Premjera
Current performances [ c ]  Koncertinis atlikimas
Svatopluk Sem: Užimtumo planas
Nuo Opera 
4 Liep-13 Rugs 2018 Libuse [P] csPřemysl ze Stadic National Theatre Prague, Praha... (D:Kyzlink, R:Burian)
13 Rugs National Theatre, Praha
4 Liep Litomysl Castle
5 Spal 2017-16 Birz 2018 Un ballo in maschera [P] Renato National Theatre Prague, Praha (D:Kyzlink, R:Beneš)
National Theatre
15-30 Birz 2017 Il barbiere di Siviglia [P] czFigaro National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Brauner / Ivanović, R:Havelka)
Divadlo Antonína Dvořáka
27 Bal-24 Birz 2017 Tajemství [P] czKalina National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Klecker / Kružík, R:Studený)
Divadlo Antonína Dvořáka
26 Vas-4 Birz 2017 La traviata Giorgio Germont National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Klecker, R:Or)
Antonín Dvořák Theatre
Vas 2017 Vec Makropulos csJaroslav Prus Hong Kong Arts Festival (D:Ivanović, R:Radok)
14 Vas-23 Birz 2017 Il trovatore itConte di Luna National Theatre Prague, Praha (D:Latham-Koenig / Štrunc, R:Cukr)
Karlín Music Theatre
10 Vas-28 Birz 2017 Il barbiere di Siviglia itFigaro ND Brno (D:Olos, R:Santillo)
Mahenovo divadlo
Vas 2017 La Gioconda [P] csBarnaba ND Brno (D:Kyzlink, R:Pilař)
Saus-Geg 2017 Andrea Chénier Carlo Gérard National Theatre Prague, Praha (D:Kofroň / Chalupecký, R:Dočekal)
22 Gruod 2016-18 Birz 2017 Hänsel und Gretel csPeter National Theatre Prague, Praha (D:Hein / Štrunc, R:Forman)
Karlín Music Theatre
Gruod 2016 Vec Makropulos csJaroslav Prus ND Brno (D:Ivanović, R:Radok)
Gruod 2016-Bal 2017 The Plays of Mary csĎábel ND Brno (D:Klecker / Kružík, R:Heřman)
29 Lapkr 2016-16 Birz 2017 La traviata itGiorgio Germont National Theatre Prague, Praha (D:Dovico / Štrunc / Hein, R:Bernard)
Karlín Music Theatre
22 Lapkr 2016-20 Birz 2017 Jakobín Bohuš z Harasova National Theatre Prague, Praha (D:Müller / Švec / Chalupecký, R:Heřman)
National Theatre
Lapkr 2016 The Kiss csTomes ND Brno (D:Klecker, R:Keprtová)
Spal 2016-Bal 2017 Die Kluge [P] Der König National Theatre Prague, Praha (D:Müller / Kraft, R:Nekvasil)
Spal 2016-Bal 2017 Der Mond [P] Ein Bauer National Theatre Prague, Praha (D:Müller / Kraft, R:Nekvasil)
Rugs 2016-Geg 2017 La traviata itGiorgio Germont ND Brno (D:Kyzlink / Šnajdr, R:Srba)
Rugs 2016-Kov 2017 The Cunning Little Vixen csForester National Theatre Prague, Praha (D:Jindra / Müller, R:Havelka)
Rugs 2016-Kov 2017 Carmen frEscamillo ND Brno (D:Olos, R:Pilař)
4 Rugs 2016-19 Birz 2017 Don Giovanni Don Giovanni National Theatre Prague, Praha (D:Chalupecký / Švec, R:SKUTR)
Theatre of the Estates
Rugpj-Gruod 2016 La bohème itMarcello National Theatre Prague, Praha (D:Brauner / Štrunc, R:Havelka)
Rugpj-Lapkr 2016 Madama Butterfly Sharpless State Opera, Praha (D:Leginus / Štrunc, R:Heřman)
27 Rugpj 2016-3 Liep 2017 Madama Butterfly itSharpless National Theatre Prague, Praha (D:Leginus / Štrunc, R:Heřman)
National Theatre
Rugpj 2016 Vec Makropulos [ c ] csJaroslav Prus BBC Proms, London (D:Bělohlávek)
Geg-Birz 2016 Andrea Chénier [P] Carlo Gérard National Theatre Prague, Praha (D:Kofroň / Chalupecký, R:Dočekal)
Bal 2016 Jenůfa [ c ] csStárek SBC, London (D:Bělohlávek)
Kov-Liep 2016 La traviata itGiorgio Germont State Opera, Praha (D:Hein / Leginus, R:Bernard)
Vas-Birz 2016 Madama Butterfly [P] Sharpless State Opera, Praha (D:Leginus, R:Heřman)
Saus 2016 The Cunning Little Vixen csForester/ Mosquito Teatro Regio di Torino (D:Latham-Koenig, R:Carsen, Pintor)
Gruod 2015-Birz 2016 Hänsel und Gretel csPeter State Opera, Praha (D:Leginus / Hein / Štrunc, R:Forman)
Lapkr 2015-Bal 2016 La traviata Giorgio Germont National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Klecker, R:Or)
Spal 2015-Birz 2016 The Cunning Little Vixen Forester National Theatre Prague, Praha (D:Jindra / Müller, R:Havelka)
Spal 2015-Geg 2016 Il barbiere di Siviglia Figaro State Opera, Praha (D:Dovico / Brauner, R:Otava)
Spal 2015-Kov 2016 Così fan tutte Guglielmo Theatre of the Estates, Praha (D:Jindra / Chalupecký, R:Čičvák)
Rugs 2015-Saus 2016 Eva Samko Divadlo F X Šaldy, Liberec (D:Doubravský, R:Keprtová)
Rugs 2015-Bal 2016 Il trovatore Conte di Luna State Opera, Praha (D:Latham-Koenig / Štrunc, R:Cukr)
Rugs 2015-Birz 2016 Don Giovanni Don Giovanni Theatre of the Estates, Praha (D:Chalupecký / Švec, R:Kukučka, Trpišovský)
Rugs 2015-Bal 2016 Jakobín Bohuš z Harasova National Theatre Prague, Praha (D:Müller / Švec, R:Heřman)
Rugpj 2015-Geg 2016 La bohème itMarcello State Opera, Praha (D:Brauner / Štrunc, R:Havelka)
Rugpj 2015-Birz 2016 Carmen Escamillo State Opera, Praha (D:Brauner / Müller, R:Troška)
Liep 2015 Carmen [P] frEscamillo Jihočeského divadelního festivalu, Český Krumlov (D:De Rose, Bubák, R:Kališová)
Birz 2015-Kov 2016 Andrea Chénier [P] Carlo Gérard National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Müller / Teepen, R:Krejčí)
Geg 2015 Dalibor [ c ] Budivoj BBC Symphony Orchestra, London (D:Bělohlávek)
Bal-Birz 2015 Hänsel und Gretel [P] csPeter State Opera, Praha (D:Leginus / Hein, R:Forman)
Kov-Bal 2015 Tannhäuser Wolfram von Eschenbach State Opera, Praha (D:Griffiths / Hein, R:Žagars)
Saus 2015 Carmen frEscamillo Jihočeské divadlo, České Budějovice (D:De Rose, R:Kališová)
Gruod 2014-Saus 2015 L'elisir d'amore Belcore National Theatre Prague, Praha (D:Švec, R:Sandroni)
Lapkr 2014 The Cunning Little Vixen Revírník Janáček Brno International Festival (D:Jindra, R:Havelka)
Lapkr 2014 The Excursions of Mr Broucek Svatopluk Čech Janáček Brno International Festival (D:Jindra, R:Kukučka, Trpišovský)
Lapkr-Gruod 2014 Vec Makropulos [P] Jaroslav Prus ND Brno (D:Ivanović, R:Radok)
Lapkr 2014-Kov 2015 The Cunning Little Vixen Revírník National Theatre Prague, Praha (D:Jindra / Müller, R:Havelka)
Spal 2014-Geg 2015 The Excursions of Mr Broucek [P] csSvatopluk Čech National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Jindra / Šrubař, R:Kukučka, Trpišovský)
Rugs 2014-Birz 2015 Carmen Escamillo State Opera, Praha (D:Brauner, R:Troška)
Rugs 2014-Birz 2015 Il trovatore Conte di Luna State Opera, Praha (D:Latham-Koenig / Štrunc, R:Cukr)
Rugs 2014-Birz 2015 La traviata Giorgio Germont State Opera, Praha (D:Leginus / Hein, R:Bernard)
Rugs 2014-Kov 2015 Il barbiere di Siviglia Figaro State Opera, Praha (D:Brauner / Dovico, R:Otava)
Rugs 2014-Birz 2015 Jakobín Bohuš z Harasova National Theatre Prague, Praha (D:Müller / Švec, R:Heřman)
Rugpj 2014-Birz 2015 Don Giovanni Don Giovanni Stavovské divadlo, Praha (D:Chalupecký / Švec, R:Kukučka(original), Trpišovský)
Rugpj 2014-Geg 2015 La bohème Marcello State Opera, Praha (D:Štrunc / Brauner, R:Havelka)
Rugpj 2014-Birz 2015 Così fan tutte Guglielmo Stavovské divadlo, Praha (D:Jindra / Chalupecký, R:Čičvák)
Birz 2014 The Cunning Little Vixen csForester Smetana Opera Festival, Litomysl (D:Müller, R:Havelka)
Geg-Birz 2014 The Cunning Little Vixen Harašta ND Brno (D:Hanus / Klecker, R:Conway)
Bal 2014-Kov 2015 La traviata itGiorgio Germont National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Chalupecký, R:Or)
Vas-Geg 2014 Carmen [P] frEscamillo Jihočeské divadlo, České Budějovice (D:De Rose, R:Kališová)
Saus-Geg 2014 Tannhäuser deWolfram von Eschenbach State Opera, Praha (D:Griffiths / Hein, R:Žagars)
Gruod 2013-Kov 2014 Die Fledermaus Dr Falke ND Brno (D:Olos / Zehnder, R:Havelka)
Lapkr-Gruod 2013 Lohengrin deDer Heerrufer des Königs National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Jindra / Šrubař, R:Rocc)
Spal 2013-Geg 2014 Il barbiere di Siviglia itFigaro State Opera, Praha (D:Brauner / Dovico, R:Otava)
Rugs 2013-Birz 2014 Carmen frEscamillo State Opera, Praha (D:Drs / Mikula, R:Troška)
Rugs 2013-Vas 2014 L'elisir d'amore itBelcore National Theatre Prague, Praha (D:Švec / Chalupecký, R:Sandroni)
Rugs 2013-Birz 2014 Tajemství Kalina J K Tyl Theatre, Plzeň (D:Štrunc, R:Beneš)
Rugs 2013-Geg 2014 Don Giovanni Don Giovanni ND Brno (D:Feranec, R:Berger-Gorski)
Rugs 2013-Geg 2014 Jakobín csBohuš z Harasova National Theatre Prague, Praha (D:Müller / Netopil / Švec, R:Heřman)
Rugs 2013-Geg 2014 Il trovatore itConte di Luna State Opera, Praha (D:Latham-Koenig / Štrunc, R:Cukr)
Rugs 2013-Birz 2014 Così fan tutte itGuglielmo Stavovské divadlo, Praha (D:Jindra / Chalupecký, R:Čičvák)
Rugs 2013-Birz 2014 La bohème itMarcello State Opera, Praha (D:Lenárd / Štrunc, R:Havelka)
Rugs 2013-Saus 2014 Faust frValentin J K Tyl Theatre, Plzeň (D:Brauner, R:Heřman)
Rugs 2013-Birz 2014 Madama Butterfly itSharpless State Opera, Praha (D:Dovico / Drs / Griffiths / Štrunc, R:Jernek)
Rugpj 2013-Birz 2014 La traviata itGiorgio Germont State Opera, Praha (D:Dovico / Drs / Hein, R:Bernard)
Rugpj 2013-Birz 2014 Don Giovanni itDon Giovanni Stavovské divadlo, Praha (D:Netopil / Chalupecký / Švec, R:Kukučka, Trpišovský)
Liep-Rugpj 2013 Il barbiere di Siviglia Figaro Oper Burg Gars, Gars am Kamp (D:Pařík / Savić / Orosanu, R:Drgac)
Birz 2013 Don Giovanni itDon Giovanni Smetana Opera Festival, Litomysl (D:Feranec, R:Berger-Gorski)
Geg-Birz 2013 Don Giovanni [P] itDon Giovanni ND Brno (D:Feranec, R:Berger-Gorski)
Kov-Birz 2013 Die Fledermaus Dr Falke ND Brno (D:Zehnder / Olos, R:Havelka)
Kov-Birz 2013 Lohengrin [P] Der Heerrufer des Königs National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Jindra, R:Rocc)
Saus-Geg 2013 Faust [P] Valentin J K Tyl Theatre, Plzeň (D:Brauner, R:Heřman)
Saus-Geg 2013 I vespri siciliani [P] itGuido di Montfort ND Brno (D:Kyzlink / Olos, R:Adamík)
Saus 2013 Vec Makropulos Jaroslav Prus National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Jindra)
Gruod 2012-Bal 2013 La bohème Marcello National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Jindra / Šrubař, R:Studený)
Lapkr 2012-Birz 2013 Il barbiere di Siviglia itFigaro State Opera, Praha (D:Brauner / Dovico, R:Otava)
Spal 2012-Geg 2013 Tajemství [P] Kalina J K Tyl Theatre, Plzeň (D:Štrunc, R:Beneš)
Spal 2012-Bal 2013 L'elisir d'amore itBelcore National Theatre Prague, Praha (D:Švec / Chalupecký, R:Sandroni)
Rugs 2012-Bal 2013 Così fan tutte Guglielmo Stavovské divadlo, Praha (D:Jindra / Chalupecký, R:Čičvák)
Rugs 2012-Vas 2013 La Wally [P] Vincenzo Gellner National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Jindra / Šrubař, R:Klemens)
Rugs 2012-Birz 2013 Carmen frEscamillo State Opera, Praha (D:Drs / Mikula, R:Troška)
Rugs-Spal 2012 The Cunning Little Vixen Harašta ND Brno (D:Hanus / Klecker, R:Conway)
Rugs 2012-Birz 2013 La bohème itMarcello State Opera, Praha (D:Lenárd / Štrunc, R:Havelka)
Rugs 2012-Birz 2013 Jakobín Bohuš z Harasova National Theatre Prague, Praha (D:Müller / Netopil / Švec, R:Heřman)
Rugs 2012-Birz 2013 Madama Butterfly itSharpless State Opera, Praha (D:Dovico / Drs / Griffiths / Štrunc, R:Jernek)
Rugpj 2012-Bal 2013 Il trovatore itConte di Luna State Opera, Praha (D:Latham-Koenig / Štrunc, R:Cukr)
Rugpj 2012-Birz 2013 Don Giovanni Don Giovanni Stavovské divadlo, Praha (D:Netopil / Švec / Chalupecký, R:Kukučka, Trpišovský)
Rugpj 2012 La traviata itGiorgio Germont State Opera, Praha (D:Dovico / Drs / Hein, R:Bernard)

 Permalink: operabase.com/a/Svatopluk_Sem/22007/lt