Svatopluk Sem, baritonas :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Svatopluk Sem

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 Informacija nepateikta

Asmeninis/ kitas tinklapis
 http://www.svatopluksem.cz

 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Bal 16  JenufaForeman csSouth Bank Centre, LondonD: Bělohlávek;
 Kov-Liep 16  La traviataGiorgio Germont itState Opera, PrahaD: R Hein / Leginus; R: Arnaud Bernard 
 Saus 16  The Cunning Little VixenIl guardiacaccia/La zanzara czTeatro Regio di TorinoD: Latham-Koenig; R: Carsen / Pintor 
 Gruod 15-Birz 16  Hansel und GretelPetr csState Opera, PrahaD: Leginus / R Hein / Štrunc; R: Matěj Forman 
 Lapkr 15-Bal 16  La traviataGiorgio GermontNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Jakub Klecker; R: Carmen Or 
 Spal 15-Birz 16  The Cunning Little VixenForesterNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Havelka 
 Spal 15-Geg 16  Il barbiere di SivigliaFigaroState Opera, PrahaD: E Dovico / Brauner; R: Otava 
 Spal 15-Kov 16  Cosi fan tutteGuglielmoNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Chalupecký; R: Martin Cičvák 
 Rugs 15  EvaSamkoDivadlo F X Šaldy, LiberecD: Martin Doubravský; R: Keprtová 
 Rugs 15-Bal 16  Il trovatoreIl Conte di LunaState Opera, PrahaD: Latham-Koenig / Štrunc; R: Cukr 
 Rugs 15-Birz 16  Don GiovanniDon GiovanniNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / David Svec; R: Kukučka / Trpišovský 
 Rugs 15-Bal 16  JakobinBohuš z HarasovaNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / David Švec; R: Jiří Heřman 
 Rugpj 15-Geg 16  La bohemeMarcello itState Opera, PrahaD: Brauner / Štrunc; R: Havelka 
 Rugpj 15-Birz 16  CarmenEscamilloState Opera, PrahaD: Brauner / Zbynĕk Müller; R: Zdeněk Troška 
 Liep 15  CarmenEscamillo frJihočeské divadlo, Ceské BudějoviceD: Mario De Rose / Jan Bubák; R: Jana Kališová 
 Birz 15-Kov 16  Andrea ChenierCarlo GérardNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Zbyněk Müller / Teepen; R: Ivan Krejčí 
 Geg 15  DaliborBudivojBarbican Hall, LondonD: Bělohlávek;
 Bal-Birz 15  Hansel und GretelPeter csState Opera, PrahaD: Leginus / R Hein; R: Matěj Forman 
 Kov-Bal 15  TannhauserWolfram von EschenbachState Opera, PrahaD: Hilary Griffiths / R Hein; R: Andrejs Žagars 
 Saus 15  CarmenEscamillo frJihočeské divadlo, Ceské BudějoviceD: Mario De Rose; R: Jana Kališová 
 Gruod 14-Saus 15  L'elisir d'amoreBelcoreNational Theatre Prague, PrahaD: David Švec; R: Sandroni 
 Lapkr 14  The Cunning Little VixenRevírníkND BrnoD: Robert Jindra; R: Havelka 
 Lapkr 14  The Excursions of Mr BroucekSvatopluk ČechND BrnoD: Robert Jindra; R: Kukučka / Trpišovský 
 Lapkr-Gruod 14  Vec MakropulosJaroslav PrusND BrnoD: Ivanović; R: Radok 
 Lapkr 14-Kov 15  The Cunning Little VixenRevírníkNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Zbynĕk Müller; R: Havelka 
 Spal 14-Geg 15  The Excursions of Mr BroucekThe apparition of the poet Svatopluk Čech csNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra / Jan Šrubař; R: Kukučka / Trpišovský 
 Rugs 14-Birz 15  CarmenEscamilloState Opera, PrahaD: Brauner; R: Zdeněk Troška 
 Rugs 14-Birz 15  Il trovatoreIl Conte di LunaState Opera, PrahaD: Latham-Koenig / Štrunc; R: Cukr 
 Rugs 14-Birz 15  La traviataGiorgio GermontState Opera, PrahaD: Leginus / R Hein; R: Arnaud Bernard 
 Rugs 14-Birz 15  JakobinBohuš z HarasovaNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / David Švec; R: Jiří Heřman 
 Rugs 14-Kov 15  Il barbiere di SivigliaFigaroState Opera, PrahaD: Brauner / E Dovico; R: Otava 
 Rugpj 14-Birz 15  Don GiovanniDon GiovanniNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / David Švec; R: Kukučka / Trpišovský 
 Rugpj 14-Geg 15  La bohemeMarcelloState Opera, PrahaD: Štrunc / Brauner; R: Havelka 
 Rugpj 14-Birz 15  Cosi fan tutteGuglielmoNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Chalupecký; R: Martin Čičvák 
 Birz 14  The Cunning Little VixenForester csSmetana Opera Festival, LitomyslD: Zbyněk Müller; R: Havelka 
 Geg-Birz 14  The Cunning Little VixenHaraštaND BrnoD: Hanus / Jakub Klecker; R: James Conway 
 Bal 14-Kov 15  La traviataGiorgio Germont itNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Chalupecký; R: Carmen Or 
 Vas-Geg 14  CarmenEscamillo frJihočeské divadlo, Ceské BudějoviceD: Mario De Rose; R: Jana Kališová 
 Saus-Geg 14  TannhauserWolfram von Eschenbach deState Opera, PrahaD: Hilary Griffiths / R Hein; R: Andrejs Žagars 
 Gruod 13-Kov 14  Die FledermausDr. FalkeND BrnoD: Ondrej Olos / K Zehnder; R: Havelka 
 Lapkr-Gruod 13  LohengrinDer Heerrufer des Königs deNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra / Jan Šrubař; R: Rocc 
 Spal 13-Geg 14  Il barbiere di SivigliaFigaro itState Opera, PrahaD: Brauner / E Dovico; R: Otava 
 Rugs 13-Birz 14  CarmenEscamillo frState Opera, PrahaD: František Drs / Jiří Mikula; R: Zdeněk Troška 
 Rugs 13-Vas 14  L'elisir d'amoreBelcore itNational Theatre Prague, PrahaD: David Švec / Chalupecký; R: Sandroni 
 Rugs 13-Birz 14  TajemstviKalinaJ K Tyl Theatre, PlzenD: Štrunc; R: Dominik Beneš 
 Rugs 13-Geg 14  Don GiovanniDon GiovanniND BrnoD: Feranec; R: B Berger-Gorski 
 Rugs 13-Geg 14  JakobinBohuš of Harasov csNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Netopil / David Švec; R: Jiří Heřman 
 Rugs 13-Birz 14  Cosi fan tutteGuglielmo itNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Chalupecký; R: Martin Čičvák 
 Rugs 13-Geg 14  Il trovatoreIl Conte di Luna itState Opera, PrahaD: Latham-Koenig / Štrunc; R: Cukr 
 Rugs 13-Birz 14  La bohemeMarcello itState Opera, PrahaD: Lenárd / Štrunc; R: Havelka 
 Rugs 13-Saus 14  FaustValentin frJ K Tyl Theatre, PlzenD: Brauner; R: Jiří Heřman 
 Rugs 13-Birz 14  Madama ButterflySharpless itState Opera, PrahaD: E Dovico / František Drs / Hilary Griffiths / Štrunc; R: Jernek 
 Rugpj 13-Birz 14  La traviataGiorgio Germont itState Opera, PrahaD: E Dovico / František Drs / R Hein; R: Arnaud Bernard 
 Rugpj 13-Birz 14  Don GiovanniDon Giovanni itNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / David Švec; R: Kukučka / Trpišovský 
Liep-Rugpj 13  Il barbiere di SivigliaFigaroOper Burg Gars, Gars am KampD: Ivan Parik / Dejan Savić / Orosanu; R: Karel Drgac 
Birz 13  Don GiovanniDon Giovanni itSmetana Opera Festival, LitomyslD: Feranec; R: B Berger-Gorski 
Geg-Birz 13  Don GiovanniDon Giovanni itND BrnoD: Feranec; R: B Berger-Gorski 
Kov-Birz 13  Die FledermausDr. FalkeND BrnoD: K Zehnder / Ondrej Olos; R: Havelka 
Kov-Birz 13  LohengrinDer Heerrufer des KönigsNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra; R: Rocc 
Saus-Geg 13  FaustValentinJ K Tyl Theatre, PlzenD: Brauner; R: Jiří Heřman 
Saus-Geg 13  I vespri sicilianiGuido di Montfort itND BrnoD: J Kyzlink / Ondrej Olos; R: Ladislav Adamík 
Saus 13  Vec MakropulosJaroslav PrusNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra;
Gruod 12-Bal 13  La bohemeMarcelloNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra / Jan Šrubař; R: Studený 
Lapkr 12-Birz 13  Il barbiere di SivigliaFigaro itState Opera, PrahaD: Brauner / E Dovico; R: Otava 
Spal 12-Geg 13  TajemstviKalinaJ K Tyl Theatre, PlzenD: Štrunc; R: Dominik Beneš 
Spal 12-Bal 13  L'elisir d'amoreBelcore itNational Theatre Prague, PrahaD: David Švec / Chalupecký; R: Sandroni 
Rugs 12-Bal 13  Cosi fan tutteGuglielmoNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Chalupecký; R: Martin Čičvák 
Rugs 12-Vas 13  La WallyVincenzo GellnerNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra / Jan Šrubař; R: V Klemens 
Rugs 12-Birz 13  CarmenEscamillo frState Opera, PrahaD: František Drs / Jiří Mikula; R: Zdeněk Troška 
Rugs-Spal 12  The Cunning Little VixenHaraštaND BrnoD: Hanus / Jakub Klecker; R: James Conway 
Rugs 12-Birz 13  La bohemeMarcello itState Opera, PrahaD: Lenárd / Štrunc; R: Havelka 
Rugs 12-Birz 13  Madama ButterflySharpless itState Opera, PrahaD: E Dovico / František Drs / Hilary Griffiths / Štrunc; R: Jernek 
Rugs 12-Birz 13  JakobinBohuš of HarasovNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Netopil / David Švec; R: Jiří Heřman 
Rugpj 12-Bal 13  Il trovatoreIl Conte di Luna itState Opera, PrahaD: Latham-Koenig / Štrunc; R: Cukr 
Rugpj 12-Birz 13  Don GiovanniDon GiovanniNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / David Švec / Chalupecký; R: Kukučka / Trpišovský 
Rugpj 12  La traviataGiorgio Germont itState Opera, PrahaD: E Dovico / František Drs / R Hein; R: Arnaud Bernard 
Birz 12  CarmenEscamilloNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Oliver von Dohnányi / Jan Šrubař; R: Marián Chudovský 
Birz 12  Don GiovanniDon GiovanniNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / David Švec; R: Skutr 
Bal-Geg 12  ParsifalKlingsorNational Theatre Prague, PrahaD: J Fiore; R: Jiří Heřman 
Kov-Bal 12  The Cunning Little VixenHaraštaND BrnoD: Hanus / Jakub Klecker; R: James Conway 
Gruod 11-Saus 12  The Plays of MaryDevilNational Theatre Prague, PrahaD: David Švec; R: Jiří Heřman 
Lapkr 11-Kov 12  Die FledermausDr. Falke csND BrnoD: K Zehnder / Ondrej Olos; R: Havelka 
Spal 11-Birz 12  La bohemeMarcelloNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra / Jan Šrubař; R: Studený 
Spal 11-Birz 12  JakobinBohušNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
Rugs 11-Birz 12  L'elisir d'amoreBelcoreNational Theatre Prague, PrahaD: David Švec / Chalupecký; R: Sandroni / Flory 
Rugpj 11-Geg 12  Cosi fan tutteGuglielmoNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra; R: Martin Čičvák 
Kov-Geg 11  ParsifalKlingsorNational Theatre Prague, PrahaD: J Fiore; R: Jiří Heřman 
Gruod 10-Liep 11  L'elisir d'amoreBelcoreNational Theatre Prague, PrahaD: David Švec; R: Sandroni / Flory 
Spal 10-Birz 11  Cosi fan tutteGuglielmoNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Ivanović; R: Martin Čičvák 
Rugs 10-Bal 11  CarmenEscamillo frNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Robert Jindra; R: Jozef Bednárik 
Rugs 10-Geg 11  CarmenEscamilioNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Oliver von Dohnányi / Jan Šrubař;