Tamara Gura, mecosopranas :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Tamara Gura

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 Maier Artists[Pasaulis(ne)]
 Mengino[var]
 Molina[var]
 Renick

Asmeninis/ kitas tinklapis
 http://www.tamaragura.com/
 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Lapkr 15  La cenerentolaCenerentola itMünchener StaatstheaterD: Brandstätter; R: Fassbaender 
 Birz-Liep 15  Orfeo ed EuridiceOrfeo itHessiches Staatstheater WiesbadenD: K Junghänel; R: Kerkhof 
 Birz 15  AriodanteAriodanteAalto-Musiktheater EssenD: Moulds; R: Lucassen 
 Vas-Kov 15  Giulio Cesare in EgittoSesto itSächsische Staatsoper, DresdenD: A De Marchi; R: Jens Daniel Herzog 
 Lapkr 14-Bal 15  La cenerentolaCenerentolaTheater ChemnitzD: F Bender; R: K van Rensburg 
 Spal-Lapkr 14  RigolettoMaddalenaSalzburger LandestheaterD: Adrian Kelly; R: Niermeyer 
 Rugs 14-Saus 15  Die Zauberflote3. Dame deSalzburger LandestheaterD: Gražinytė-Tyla; R: C von Maldeghem 
 Birz-Liep 14  Le nozze di FigaroCherubino itCentral City Opera, DenverD: Adrian Kelly; R: Talevi 
 Bal-Birz 14  AriodanteAriodante itAalto-Musiktheater EssenD: Halls; R: Lucassen 
 Kov-Liep 14  La cenerentolaCenerentolaTheater DortmundD: Motonori Kobayashi / P Armbruster; R: Erik Petersen 
 Gruod 13-Vas 14  La cenerentolaCenerentola itTheater ErfurtD: Samuel Bächli; R: L Hockney 
 Spal-Gruod 13  La rencontre imprevueBalkisSalzburger LandestheaterD: Adrian Kelly; R: Spirei 
Bal-Geg 13  AriodanteAriodanteSalzburger LandestheaterD: Curnyn; R: Johannes Schütz 
Saus-Bal 13  Cosi fan tutteDorabella itSalzburger LandestheaterD: Hussain / Adrian Kelly; R: Spirei 
Rugs 12-Saus 13  Die FledermausPrinz OrlowskySalzburger LandestheaterD: Hussain / Adrian Kelly; R: Gergen 
Birz 12  A Midsummer Night's DreamHermia enTeatro dell'Opera di RomaD: J Conlon; R: Paul Curran 
Geg-Birz 12  CaligulaScipioEnglish National Opera, LondonD: R Wigglesworth; R: Benedict Andrews 
Bal-Birz 12  La cenerentolaCenerentolaSalzburger LandestheaterD: Adrian Kelly; R: C von Maldeghem 
Gruod 11-Bal 12  La cenerentolaCenerentolaSalzburger LandestheaterD: Hussain; R: C von Maldeghem 
Geg-Birz 11  A Midsummer Night's DreamHermiaEnglish National Opera, LondonD: Hussain; R: C Alden 
Bal 11  Das RheingoldWellgundeBadisches Staatstheater KarlsruheD: Justin Brown; R: Krief 
Saus 11  Le nozze di FigaroCherubinoBadisches Staatstheater KarlsruheD: Hochstenbach; R: Fieber 
Gruod 10-Kov 11  La traviataFlora itBadisches Staatstheater KarlsruheD: Justin Brown; R: A Thorwald 
Gruod 10-Saus 11  Die Zauberflote2. DameBadisches Staatstheater KarlsruheD: Bieringer; R: Ulrich Peters 
Lapkr 10-Saus 11  Hansel und GretelHänselBadisches Staatstheater KarlsruheD: Ulrich Wagner; R: A Thorwald 
Lapkr 10-Saus 11  L'italiana in AlgeriZulmaBadisches Staatstheater KarlsruheD: Bieringer; R: Y Kara 
Spal 10-Saus 11  Don GiovanniZerlinaBadisches Staatstheater KarlsruheD: Hochstenbach; R: Tannenbaum 
Spal 10  Cosi fan tutteDorabellaBadisches Staatstheater KarlsruheD: Hochstenbach; R: A Thorwald 
Vas 10  RadamistoRadamistoBadisches Staatstheater KarlsruheD: Van Heyghen; R: T'Hooft 
Saus-Geg 10  Die Zauberflote2. DameBadisches Staatstheater KarlsruheD: Bieringer; R: Ulrich Peters 
Gruod 09-Liep 10  Cosi fan tutteDorabellaBadisches Staatstheater KarlsruheD: Hochstenbach / Bieringer; R: A Thorwald 
Lapkr-Gruod 09  Hansel und GretelHänselBadisches Staatstheater KarlsruheD: Ulrich Wagner / Hendrik Haas; R: A Thorwald 
Spal 09-Kov 10  Ariadne auf NaxosDryadeBadisches Staatstheater KarlsruheD: Hochstenbach; R: A Thorwald 
Spal 09  Das RheingoldWellgundeBadisches Staatstheater KarlsruheD: Justin Brown; R: Krief 
Rugs 09-Saus 10  Il barbiere di SivigliaRosinaBadisches Staatstheater KarlsruheD: Hochstenbach; R: Mentha 
Rugpj 09-Vas 10  Il barbiere di SivigliaRosinaSächsische Staatsoper, DresdenD: Salemkour / A De Marchi; R: Grischa Asagaroff 
Liep 09  Il barbiere di SivigliaRosinaBadisches Staatstheater KarlsruheD: Justin Brown; R: Mentha 
Geg-Liep 09  Ariadne auf NaxosDryadeBadisches Staatstheater KarlsruheD: Hochstenbach; R: A Thorwald 
Saus-Bal 09  Le nozze di FigaroCherubinoBadisches Staatstheater KarlsruheD: Hochstenbach; R: Fieber 
Gruod 08-Bal 09  Die WalkureRoßweißeBadisches Staatstheater KarlsruheD: Justin Brown; R: Krief 
Spal 08-Kov 09  Andrea ChenierBersiBadisches Staatstheater KarlsruheD: Hochstenbach; R: Schulin 
Spal 08-Bal 09  Das RheingoldWellgundeBadisches Staatstheater KarlsruheD: Justin Brown; R: Krief 
Vas 08  Giulio Cesare in EgittoSestoBadisches Staatstheater KarlsruheD: M Hofstetter; R: Peer Boysen 
Gruod 07-Saus 08  Die FledermausPrinz OrlowskyBadisches Staatstheater KarlsruheD: D Carlberg; R: Fieber 
Gruod 07-Saus 08  Die Zauberflote2. DameBadisches Staatstheater KarlsruheD: Hochstenbach; R: Ulrich Peters 
Lapkr 07-Bal 08  Il turco in ItaliaZaida itStaatsoper HamburgD: S Hewett; R: Loy 
Lapkr-Gruod 07  Hansel und GretelHänselBadisches Staatstheater KarlsruheD: Ulrich Wagner / Hendrik Haas; R: A Thorwald 
Rugs 07-Vas 08  RusalkaDer KüchenjungeBadisches Staatstheater KarlsruheD: Hochstenbach; R: Ludék Golat 
Kov-Birz 07  Le nozze di FigaroCherubinoBadisches Staatstheater KarlsruheD: Bramall; R: Fieber 
Vas-Geg 07  Die Zauberflote2. DameBadisches Staatstheater KarlsruheD: D Carlberg; R: Ulrich Peters 
Saus-Geg 07  Die FledermausPrinz OrlowskyBadisches Staatstheater KarlsruheD: D Carlberg; R: Fieber 
Gruod 06-Bal 07  GotterdammerungWellgundeBadisches Staatstheater KarlsruheD: Bramall; R: Krief 
Gruod 06-Bal 07  Die WalkureSiegruneBadisches Staatstheater KarlsruheD: Bramall; R: Krief 
Lapkr 06-Liep 07  BoccaccioGiovanni BoccaccioBadisches Staatstheater KarlsruheD: D Carlberg; R: Ulrich Peters 
Spal 06-Vas 07  Idomeneo re di CretaIdamanteBadisches Staatstheater KarlsruheD: Hochstenbach; R: Tannenbaum 
Rugs-Gruod 06  Die Zauberflote3. DameStaatsoper HamburgD: Eschwé; R: A Freyer 
Gruod 05-Vas 06  Die FledermausIdaStaatsoper HamburgD: Soltesz; R: H Hollmann 
Gruod 05  Hansel und GretelSandmännchenStaatsoper HamburgD: C Meister; R: P Beauvais 
Spal 05  Pikovaya DamaPaulineStaatsoper HamburgD: György R Ráth; R: Willy Decker 
Rugs 05-Vas 06  Il turco in ItaliaZaidaStaatsoper HamburgD: Attanasi; R: Loy 
Birz 05  LuluNoRoleHolland Festival, AmsterdamD: Metzmacher; R: Peter Konwitschny 
Bal-Geg 05  LuluEine TheatergarderobiereStaatsoper HamburgR: Peter Konwitschny 
Kov-Bal 05  Il turco in ItaliaZaidaStaatsoper HamburgD: M Hofstetter; R: Loy 
Saus-Vas 05  Die Frau ohne SchattenEine Stimme von obenStaatsoper HamburgD: Auguin;
Saus-Vas 05  Die Frau ohne Schatten3. DienerinStaatsoper HamburgD: Auguin;
Lapkr-Gruod 04  Moses und Aron3. SolostimmeStaatsoper HamburgD: Metzmacher; R: Peter Konwitschny 
Birz 04  Gloria von JaxtbergSchwein, HirschStaatsoper HamburgD: Boris Schäfer; R: Petra Müller 
Bal-Geg 04  RigolettoLa contessa di Ceprano itStaatsoper HamburgD: Renes; R: Homoki 
Vas-Kov 04  Der lacherliche Prinz JodeletJuliaStaatsoper HamburgD: A De Marchi; R: Uwe Eric Laufenberg 
Lapkr-Gruod 03  The Love for Three OrangesNicolettaStaatsoper HamburgD: Eschwé; R: Ernst-Theo Richter 
Lapkr 03-Kov 04  ToscaPastorello itStaatsoper HamburgD: Soltesz; R: Carsen 
Lapkr 03  Elektra3. MagdStaatsoper HamburgD: Soltesz; R: August Everding 
Lapkr-Gruod 03  LuluEine Theatergarderobiere/Ein GymnasiastStaatsoper HamburgD: Metzmacher; R: Peter Konwitschny 
Rugs-Spal 03  L'incoronazione di PoppeaValletto / Pallade / Amore itStaatsoper HamburgD: A De Marchi; R: Karoline Gruber