Thomas Johannes Mayer, baritonas :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Thomas Johannes Mayer

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 Agentur Seifert[Gen, Pasaulis]
 Aliopera[Italija_Prancūzija_Ispanija]


Asmeninis/ kitas tinklapis
 Siūlykite papildymus ar pataisymus

 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Liep 15  ArabellaMandryka deMünchen(Fest)D: Philippe Jordan; R: A Dresen 
 Geg 15  La mere coupableBegaersWien(Theater)D: Hussain; R: Föttinger 
 Kov 15  SiegfriedDer Wanderer deMünchen(SO)D: Kirill Petrenko; R: Kriegenburg 
 Vas-Kov 15  Die WalkureWotan deMünchen(SO)D: Kirill Petrenko; R: Kriegenburg 
 Vas-Kov 15  Das RheingoldWotan deMünchen(SO)D: Kirill Petrenko; R: Kriegenburg 
 Saus 15  Der fliegende HollanderHolländer deTokyo(NNT)D: T Iimori; R: von Stegmann 
 Lapkr-Gruod 14  Die Frau ohne SchattenBarak deZurich(Oper)D: Luisi; R: Pountney 
 Spal-Lapkr 14  Die Frau ohne SchattenBarakLeipzigD: U Schirmer; R: Kovalik 
 Liep-Rugpj 14  LohengrinFriedrich von TelramundBayreuth(Wagner)D: Nelsons; R: Neuenfels / Henry Arnold 
 Birz 14  Die Frau ohne SchattenBarakLeipzigD: U Schirmer; R: Kovalik 
 Bal 14  LohengrinFriedrich von TelramundMadrid(Real)D: Haenchen / W Althammer; R: Hemleb 
 Vas 14  SiegfriedDer WandererAmsterdam(NO)D: Haenchen; R: Audi 
 Saus-Vas 14  Die WalkureWotanAmsterdam(NO)D: Haenchen; R: Audi 
 Saus-Vas 14  Das RheingoldWotanAmsterdam(NO)D: Haenchen; R: Audi 
 Gruod 13-Geg 14  ToscaScarpia itBerlin(Deutsche)D: Repušić / Foremny; R: Barlog 
 Gruod 13-Saus 14  Die WalkureWotanLeipzigD: U Schirmer; R: Rosamund Gilmore 
 Lapkr 13  OtelloIago itBerlin(Deutsche)D: Runnicles; R: Kriegenburg 
 Lapkr 13  Die WalkureWotanValencia(Artes)D: Zubin Mehta; R: Padrissa 
 Spal-Lapkr 13  MacbethMacbeth itBerlin(Deutsche)D: Arrivabeni; R: Carsen 
 Rugs 13-Saus 14  Die WalkureWotan deBerlin(Deutsche)D: Rattle / Runnicles; R: Götz Friedrich 
 Rugpj-Rugs 13  SiegfriedDer WandererAmsterdam(NO)D: Haenchen; R: Audi 
 Rugpj 13  LohengrinFriedrich von TelramundBayreuth(Wagner)D: Nelsons; R: Neuenfels 
 Birz 13  Der fliegende HollanderThe Dutchman deAthens(Fest)D: Karytinos; R: Kokkos 
 Geg 13  Der fliegende HollanderDer HolländerLeipzigD: Bramall; R: J Mangold / Bramall 
 Bal-Geg 13  Die WalkureWotanAmsterdam(NO)D: Haenchen; R: Audi 
 Kov 13  Das RheingoldWotan deGenève(Opera)D: Metzmacher; R: D Dorn 
 Vas-Birz 13  Die WalkureWotan deParis(Opera)D: Philippe Jordan; R: Günter Krämer 
 Saus-Birz 13  Das RheingoldWotan deParis(Opera)D: Philippe Jordan; R: Günter Krämer 
 Lapkr 12  Das RheingoldWotanAmsterdam(NO)D: Haenchen; R: Audi 
 Lapkr-Gruod 12  MacbethMacbeth itLeipzigD: Foremny; R: Konwitschny 
 Rugs 12-Vas 13  ToscaScarpia itBerlin(UDL)D: Salemkour / Hussain; R: Riha 
 Rugs 12  LohengrinFriedrich von TelramundBarcelona(Liceu)D: Sebastian Weigle;
Liep-Rugpj 12  LohengrinFriedrich von TelramundBayreuth(Wagner)D: Nelsons; R: Neuenfels / Henry Arnold 
Geg-Birz 12  ToscaScarpia itKölnD: Markus Stenz; R: T Reinhardt 
Kov-Bal 12  LuluDer Tierbändiger / Der AthletBerlin(UDL)D: Barenboim; R: Breth 
Spal 11-Birz 12  Les contes d'HoffmannLindorf/Coppélius/Dr Miracle/Dapertutto frEssenD: Soltesz / Märtig; R: Dietrich Hilsdorf 
Rugs 11-Saus 12  WozzeckWozzeck deBaselD: Dennis Russell Davies / Feltz; R: Goerden 
Liep-Rugpj 11  Die Frau ohne SchattenThe Spirit MessengerSalzburg(Fest)D: C Thielemann; R: Loy 
Birz-Liep 11  MacbethMacbeth itBerlin(Deutsche)D: Maurizio Benini; R: Carsen 
Geg-Birz 11  Don GiovanniDon GiovanniKölnD: Markus Stenz; R: Uwe Eric Laufenberg 
Bal-Geg 11  Die Frau ohne SchattenBarakAntwerpen(Vlaamse)D: Alexander Joel; R: Marco Arturo Marelli 
Vas 11  Il trovatoreIl Conte di LunaKölnD: Markus Stenz;
Saus-Vas 11  ParsifalAmfortasBruxelles(Monnaie)D: Haenchen; R: Castellucci 
Gruod 10  Ein deutsches RequiembarytonParis(CE)D: Haenchen;
Lapkr 10  FidelioDon PizarroNice(Opera)D: Auguin;
Spal 10  ArabellaMandryka deTokyo(NNT)D: U Schirmer; R: Arlaud 
Rugpj 10  LuluAn Animal Tamer / An Athlete deSalzburg(Fest)D: Marc Albrecht; R: Nemirova